0
zpět
 

diskuze k tématu: 3x Ford Mondeo

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 11:45, RE: TDCI
gumák napsal:
Mám Mondeo 2004, pětikvalt, 2,0 TDCi/85kW a spotřeba 5,7 léto a 6,3 v zimě a moc ho nešetřím. Jestli kolega jezdí na trojku 130, tak ať se spotřebě 7,2 nediví!
6/2003 96kW kombajn 6kvalt- podle palubniho pocitace taky kolem 6l. Real je 6.5 az 6.8 (mereno dotankovanim do plna asi 40x)
Jezdim normalne. Spotrebe dlouhodobe pod 6l neverim (mozna podle PP, ale v realu si pripocitejte tak 0.5 az 0.8l)

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 11:47, RE: pravý zigi
hote napsal:
no tak každej máme asi jiný mínění o slovním obratu "moc ho nešetřím"...pokud někdo tohle napíše, tak si za tím představuju, že nejszdí jak s hnojem, ani na spotřebu a ani běžně svižně... pro mě význam slov moc ho nešetřím znamená fakt jezdit docela dynamicky a plně využívat potenciál motoru...takže : měl jsem Mondeo Tdci combi r.v. 2001-cca jeden rok, od prvního majitele v čr, se serviskou 60 tis, Top stav...nechal jsem se zlákat vzhledem, prostorem a výkonem a proto jsem prodal octavii Tdi 66k...
V roce 2001 se TDCi nedelalo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 11:56, RE: Moje stovečka
pitrs napsal:
Já jsem ale pitomec, jel jsem jak hovado, předjížděl audiny, lamborghinni atd, a nějak jsem ten ukrutný výkon nezvlád a rozstřelil si mou drahocenou stovečku, co já budu jenom dělat, kde vezmu na nový? Asi si pořídím kolo, ale na to momentálně nejsem schopen našetřit. Jsem zoufalý.
I takovy kolo f metle, f tedeicku muze trhat asfalt.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 12:04, RE: Moje stovečka
edmund napsal:
I takovy kolo f metle, f tedeicku muze trhat asfalt.
Doopravdy? No to jsem vážně nevěděl. Dobrá tedy, šetřím na kolo, budu ho mít v metalíze, strašinky moc se mi líbí taková ta růžová, nechám si namontovat i protiprokluz- mocinky důležitá věc při rozjezdech. A hlavně co bych chtěl, tak airbag, přece jenom abych na tom světě ještě pár let byl a hlavně mohl si povídat s vámi a dělit se o zážitky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 12:07, RE: Moje stovečka
pitrs napsal:
Doopravdy? No to jsem vážně nevěděl. Dobrá tedy, šetřím na kolo, budu ho mít v metalíze, strašinky moc se mi líbí taková ta růžová, nechám si namontovat i protiprokluz- mocinky důležitá věc při rozjezdech. A hlavně co bych chtěl, tak airbag, přece jenom abych na tom světě ještě pár let byl a hlavně mohl si povídat s vámi a dělit se o zážitky.
Na co pytel, na kole clovek vystaci s vlastnim.

Jenom nezapomenou na tedeicko!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 12:15, RE: Moje stovečka
edmund napsal:
I takovy kolo f metle, f tedeicku muze trhat asfalt.
www.tuzing.com ------ spousta článků o vocasech jako jsi ty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 12:18, RE: Moje stovečka
edmund napsal:
Na co pytel, na kole clovek vystaci s vlastnim.

Jenom nezapomenou na tedeicko!!!
Vlastně ano, to tedeičko je nejdůležitější, no málem bych zapomněl, to by mně moc mrzelo bez toho tedeička, to je doopravdy zázraččnej a nadčasovej motor a ten zvuk lahodící uchu, nic lepšího neznám. Ale ten airbag si budu muset muset objednat, nebot v mládí jsem byl na kastraci atak mně nemá co chránit v případě havárie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 12:24, Už i Pitrs
má svého fandu napodobitele. Takže: já, zigi, mufik.martin, pitrs. Zatím čtyři. Takže kdo má čas na psaní v tuto dobu, evidentně vylízanou palici a leze na web o autech??? Blbej nezaměstnanej co si léčí mindrák, strašně rád by jezdil na sociálku jinak než MHD načerno ( nic proti MHD ) a nenávidí cokoli jiného. Samozřejmě on je ten správnej, ale má smůlu a nikdo mu nedal tu správnou šanci. Tak hledá koho by zaujmul tady, 24 hod. denně. Babu nemá ( světe div se ), neboť je tu i v noci. No to je matroš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 12:26, RE: Moje stovečka
pitrs napsal:
Vlastně ano, to tedeičko je nejdůležitější, no málem bych zapomněl, to by mně moc mrzelo bez toho tedeička, to je doopravdy zázraččnej a nadčasovej motor a ten zvuk lahodící uchu, nic lepšího neznám. Ale ten airbag si budu muset muset objednat, nebot v mládí jsem byl na kastraci atak mně nemá co chránit v případě havárie.
Tobě, a nemyslím tím pitrse, stejně žádná nedá. Vždyť proč by jsi tady prudil i v noci, kdyby nějá taková byla???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 12:42, RE: Moje stovečka
edmund napsal:
Tobě, a nemyslím tím pitrse, stejně žádná nedá. Vždyť proč by jsi tady prudil i v noci, kdyby nějá taková byla???
Este jsem zapomnel poznamenat. Esli chces muzeme lestit klacek po nocich spolu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 12:55, RE: Moje stovečka
edmund napsal:
Tobě, a nemyslím tím pitrse, stejně žádná nedá. Vždyť proč by jsi tady prudil i v noci, kdyby nějá taková byla???
Běž te se s těma kokotinama bavit jinam, učelem fóra je se něco dozvědět a ne pořád číst ty vaše sračky ! Jste nadoraz trapní, si rozškubejte občanky blbouni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 12:55, :-)
Tak to už je psycho, naštěstí se původní majitelé dají podle textu vytušit. Čili exces=magor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 13:06, RE: Moje stovečka
TDI napsal:
Běž te se s těma kokotinama bavit jinam, učelem fóra je se něco dozvědět a ne pořád číst ty vaše sračky ! Jste nadoraz trapní, si rozškubejte občanky blbouni.
Bingo. Jenže dokud s tímhle něco neudělá sám Tipcars, tak se ho asi nezbavíme. Registrace nicku by snad něco řešila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 13:35, RE: pravý zigi
hote napsal:
no tak každej máme asi jiný mínění o slovním obratu "moc ho nešetřím"...pokud někdo tohle napíše, tak si za tím představuju, že nejszdí jak s hnojem, ani na spotřebu a ani běžně svižně... pro mě význam slov moc ho nešetřím znamená fakt jezdit docela dynamicky a plně využívat potenciál motoru...takže : měl jsem Mondeo Tdci combi r.v. 2001-cca jeden rok, od prvního majitele v čr, se serviskou 60 tis, Top stav...nechal jsem se zlákat vzhledem, prostorem a výkonem a proto jsem prodal octavii Tdi 66k...
kvuli 2l rozdilu ve spotrebe si sel zpatky k okcavce jo? To me teda poser....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 13:43, RE: pravý zigi
krakatit napsal:
kvuli 2l rozdilu ve spotrebe si sel zpatky k okcavce jo? To me teda poser....
Neni to porve co nekde ctu, ze nekdo prodal octavii nebo passata TDI, koupil TDCI 130 koni, a prodaval ho a kupoval zpatky novejsi octavii nebo passata ale sel zpatky do TDI. Pro, ktere je duelzita spotreba se vrati asi zaptky k TDI, nekdo zase lituje spotreby, ale je ochotnej ji obetovat za poholi a skvely motor. Jinak s TDI ja jezidm okolo 5,5 kombinovane, celorocne. Ten prumer mam cca za psoeldnich 20 tis km. kdyz by se mondeo kombinovane se stejnym stylem jizdy veslo do 6,5 tak by to bylo skvele. Jezdim ani svizne, ani pomalu jak kdyz, vetsinou tak abyhc nebrzdil a predjizdel jen kdzy me nekdo brzdi, na dalsini nekdy rychle nad limit 130, nekdy lazo plazo okolo 110 - 120.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 15:04, RE: Moje stovečka
edmund napsal:
Este jsem zapomnel poznamenat. Esli chces muzeme lestit klacek po nocich spolu...
Strč si ho radeji do kopriv at vychladnes a sem takove magoriny netahej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 15:10, RE: pravý zigi
mufik.martin napsal:
Neni to porve co nekde ctu, ze nekdo prodal octavii nebo passata TDI, koupil TDCI 130 koni, a prodaval ho a kupoval zpatky novejsi octavii nebo passata ale sel zpatky do TDI. Pro, ktere je duelzita spotreba se vrati asi zaptky k TDI, nekdo zase lituje spotreby, ale je ochotnej ji obetovat za poholi a skvely motor. Jinak s TDI ja jezidm okolo 5,5 kombinovane, celorocne. Ten prumer mam cca za psoeldnich 20 tis km. kdyz by se mondeo kombinovane se stejnym stylem jizdy veslo do 6,5 tak by to bylo sk...
no nevidim na tom nic nereálnýho....zaprvé ne kvůli 2l na 100, ale kvůli 3 a každej den najezdim tak 200km+-...počítat teda asi umíš... krom toho, neříkám, že Tdci jezdí špatně, ale mě mnohem víc vyhovuje charakteristika Tdi 81kw, v mojem případě ještě s chipem a na Mondeo si ani nevzpomenu....ale nemyslím to fakt špatně, je to dobrý auto a moc, ale ta spotřeba není nijak valná....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 15:14, RE: pravý zigi
hote napsal:
no nevidim na tom nic nereálnýho....zaprvé ne kvůli 2l na 100, ale kvůli 3 a každej den najezdim tak 200km+-...počítat teda asi umíš... krom toho, neříkám, že Tdci jezdí špatně, ale mě mnohem víc vyhovuje charakteristika Tdi 81kw, v mojem případě ještě s chipem a na Mondeo si ani nevzpomenu....ale nemyslím to fakt špatně, je to dobrý auto a moc, ale ta spotřeba není nijak valná....
hele krkovička jak jsi přišel na to, že se Tdci v roce 2001 nedělalo? nepij tolik :o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 15:29, RE: TDCI
mufik.martin napsal:
První recenze docela ujde, druhá je hrozná, a třetí je poměrně slušná. Akroát mě zarazila ta spotřeba, ted máme v rodine TDI a jezdímte okolo 5,5 a chceme koupit mondeo TDCI 96kw s sestikvaltem a zacinam se docel abat o spotrebu. Ze bude o neco vyssi s tim sje pocital uz kvuli vaze a veliksoti auta, ale mit spotrebu pres 7 to uz je nejak moc na naftu. Jak sam autor psal s octavii a passatem se vesel do 5,5 a pris tejnem stylu jizdy mondeo 7,2, to je hodne kruty. Jake mate ostatni zkusenosti se s...
S tou spotřebou a spolehlivostí to tak hrozné nebude,pán měl asi opravdu smůlu na špatný kus.Vlastním stejný vůz (r.v.2005/96kw/kombi),ujel jsem s ním cca 40 000km a spotřeba se pohybuje při normální jízdě pod 6l a závada zatím žádná.To stejné mně potvrdil i kolega vlastnící stejný vůz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 15:46, RE: pravý zigi
hote napsal:
hele krkovička jak jsi přišel na to, že se Tdci v roce 2001 nedělalo? nepij tolik :o))
TeDeCeiii prislo az 2002, do te doby TeDeDeiii
Ale mozna uz tam montovali neco v 2001, kazdopadne ty prvni staly za hovno.
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.