0
zpět
 

diskuze k tématu: 3x Ford Mondeo

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 06:16, 2. recenze
2.recenze mě teda dost pobavila, jelikož tam není ohledně recenze na vůz Ford Mondeo ani zmínka, dal bych ho do příštího silvestrovského vydání!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 06:44, pravý zigi
no tak pánové, za se tu za mně píše nějaký druhý a strašně se tím baví... já už sem nic nepíši
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 06:46, tak mě astra nechala na holičkách...
tak si představte, dnes jsem nedojel do práce včas, auto mi vypovědělo službu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 07:13, RE: pravý zigi
zigi napsal:
no tak pánové, za se tu za mně píše nějaký druhý a strašně se tím baví... já už sem nic nepíši
mufik.matrin má také svůj klon, mě zkoušel zaké napodobovat atd. Čoveče asi jsme fakt dobrý, že se nám někdo snaží podobat. To je záležitost podvědomí. Vědomně si to dotyčný nepřizná, ale chtěl by být jako my. Kolegové psychiatři by se na dotyčném nezle vyřádili.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 07:41, RE: pravý zigi
edmund napsal:
mufik.matrin má také svůj klon, mě zkoušel zaké napodobovat atd. Čoveče asi jsme fakt dobrý, že se nám někdo snaží podobat. To je záležitost podvědomí. Vědomně si to dotyčný nepřizná, ale chtěl by být jako my. Kolegové psychiatři by se na dotyčném nezle vyřádili.
Jasně, chtěl by být stejný kretén jako ty, proto si z tebe utahuje. Máš jistě "skvělý" odhad na lidi a sebevědomí ti evidentně nechybí :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 08:00, RE: pravý zigi
watchtower napsal:
Jasně, chtěl by být stejný kretén jako ty, proto si z tebe utahuje. Máš jistě "skvělý" odhad na lidi a sebevědomí ti evidentně nechybí :o)
Sebevědomí je mé druhé jméno. Jsem kurevsky dobrej. Ono totiž to: Seď panenko v koute, jseš li hodná najdou tě, dávno neplatí. Jsem dobrej a nestydím se za to. A odhad na lidi mne živí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 08:09, Mondeo
No,recenze nic moc,hlavně že jsme se dověděli jak lítá po německých dálnicích a ručičku u červené hranice,fakt dost dobré !
Jinak vlastním Mondeo 2,0Tdci Ghia Combi,r.v.2002,model 2003,mám na něm najeto 165tis. a musím napsat asi toto: spotřeba průměrně 6,2l,auto dost pohodlné,jízdní vlastnosti na takovou loď taky dobré,vnitřní prostor přímo úžasný a to i na zadních sedadlech a opravy: všechny tlumiče ,čepy v nápravě,servo,a nějaké drobnosti při 150tis.km.Jinak z napsané recenze souhlasím se špatnou pevností předního nárazníku,hlavně v zimě(stačí někde zavadit o sněh.bariéru a praskne)stalo se mi 2x a vždy v místě kde jsou mlhovky.
A ještě jedno mě v té 2recenzi není jasné,možná se mýlím,ale v roce 1998 ještě Tdci nebylo,asi jen Tddi.(ale to je jen domněnka)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 08:15, RE: Mondeo
Tonny napsal:
No,recenze nic moc,hlavně že jsme se dověděli jak lítá po německých dálnicích a ručičku u červené hranice,fakt dost dobré !
Jinak vlastním Mondeo 2,0Tdci Ghia Combi,r.v.2002,model 2003,mám na něm najeto 165tis. a musím napsat asi toto: spotřeba průměrně 6,2l,auto dost pohodlné,jízdní vlastnosti na takovou loď taky dobré,vnitřní prostor přímo úžasný a to i na zadních sedadlech a opravy: všechny tlumiče ,čepy v nápravě,servo,a nějaké drobnosti při 150tis.km.Jinak z napsané recenze souhlasím se špa...
Sorry, spletl jsem se v roce 2001 Tddi,napsal jsem to obráceně.Nebojte už si sypu popel na hlavu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 08:38, TDCI
První recenze docela ujde, druhá je hrozná, a třetí je poměrně slušná. Akroát mě zarazila ta spotřeba, ted máme v rodine TDI a jezdímte okolo 5,5 a chceme koupit mondeo TDCI 96kw s sestikvaltem a zacinam se docel abat o spotrebu. Ze bude o neco vyssi s tim sje pocital uz kvuli vaze a veliksoti auta, ale mit spotrebu pres 7 to uz je nejak moc na naftu. Jak sam autor psal s octavii a passatem se vesel do 5,5 a pris tejnem stylu jizdy mondeo 7,2, to je hodne kruty. Jake mate ostatni zkusenosti se spotrebou mondea v TDCI s sestikvaltem? A napriklad jestli mate porovnani kolik vam zralo TDI pri stejnem stylu jizdy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 08:54, RE: TDCI
mufik.martin napsal:
První recenze docela ujde, druhá je hrozná, a třetí je poměrně slušná. Akroát mě zarazila ta spotřeba, ted máme v rodine TDI a jezdímte okolo 5,5 a chceme koupit mondeo TDCI 96kw s sestikvaltem a zacinam se docel abat o spotrebu. Ze bude o neco vyssi s tim sje pocital uz kvuli vaze a veliksoti auta, ale mit spotrebu pres 7 to uz je nejak moc na naftu. Jak sam autor psal s octavii a passatem se vesel do 5,5 a pris tejnem stylu jizdy mondeo 7,2, to je hodne kruty. Jake mate ostatni zkusenosti se s...
Jak už jsem psal,vůbec ho nešetřím a přes 6,2 jsem se nedostal a loni v létě Chorvatsko tam a zpátky 2400km v 5 lidech,2 rakve na střeše a na vozíku vodní skůtr a spotřeba 6,2l/100km.Kamarád má teď nové Mondeo už ze 6kvaltem a jezdí za 5,6-6,0.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 09:34, RE: TDCI
mufik.martin napsal:
První recenze docela ujde, druhá je hrozná, a třetí je poměrně slušná. Akroát mě zarazila ta spotřeba, ted máme v rodine TDI a jezdímte okolo 5,5 a chceme koupit mondeo TDCI 96kw s sestikvaltem a zacinam se docel abat o spotrebu. Ze bude o neco vyssi s tim sje pocital uz kvuli vaze a veliksoti auta, ale mit spotrebu pres 7 to uz je nejak moc na naftu. Jak sam autor psal s octavii a passatem se vesel do 5,5 a pris tejnem stylu jizdy mondeo 7,2, to je hodne kruty. Jake mate ostatni zkusenosti se s...
Mám Mondeo 2004, pětikvalt, 2,0 TDCi/85kW a spotřeba 5,7 léto a 6,3 v zimě a moc ho nešetřím. Jestli kolega jezdí na trojku 130, tak ať se spotřebě 7,2 nediví!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 10:09, RE: pravý zigi
watchtower napsal:
Jasně, chtěl by být stejný kretén jako ty, proto si z tebe utahuje. Máš jistě "skvělý" odhad na lidi a sebevědomí ti evidentně nechybí :o)
Jiste jsem nejlepsi, krizim ceske silnice f oktafce f kombiku, f hlinach, f kresi a hlavne f tedeicku s cervenym ickem, co tahne nekonecne dobre vodcpodu. Tak jsem halt nejvetsi freier. Je uz ti to jasne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 10:46, A je to na světě
FORDEM tam a vlakem zpátky. Já to tvrdím už 10 let
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 10:49, RE: pravý zigi
edmund napsal:
Jiste jsem nejlepsi, krizim ceske silnice f oktafce f kombiku, f hlinach, f kresi a hlavne f tedeicku s cervenym ickem, co tahne nekonecne dobre vodcpodu. Tak jsem halt nejvetsi freier. Je uz ti to jasne?
Kdy už s tím dáš pokoj, blbečku?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 10:50, RE: pravý zigi
edmund napsal:
Jiste jsem nejlepsi, krizim ceske silnice f oktafce f kombiku, f hlinach, f kresi a hlavne f tedeicku s cervenym ickem, co tahne nekonecne dobre vodcpodu. Tak jsem halt nejvetsi freier. Je uz ti to jasne?
Tohle je zase jen kopie. Tentokrát je autor někdo kdo si říká LordMord a vlastní www.tuzing.com Takže zase jen ubohý pokus přiživit se na jiném.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 10:50, RE: Mondeo
edmund napsal:
Jiste jsem nejlepsi, krizim ceske silnice f oktafce f kombiku, f hlinach, f kresi a hlavne f tedeicku s cervenym ickem, co tahne nekonecne dobre vodcpodu. Tak jsem halt nejvetsi freier. Je uz ti to jasne?
Nebudu reagovat na to debilní hašteření tady, už to začíná být fakt trapné. Jinak Mondeo z roku 97´ jsem řídil asi tak 200km, byla to 1,8čka a mám z toho auta takový průměrný dojem. Podvozek pohodlný a docela stabilní, motor na ten obsah průměr (řídil jsem lepší i horší) a brzdy nenadchnou, ale neurazí. Vzhledově se mi toto auto kdysi hodně líbilo, ale dnes už je za horizontem. Co mě docela zarazilo, tak to byla spotřeba průměr 9l nebyl problém. A docela jsem byl zklamám korozí auta z tohoto roku. Docela bych se chtěl svézt v mondeu od roku 2001, nejlépe 1,8 Duratec,protože co tady kolikrát čtu, tak to asi musí být zázrak moderní technologie. No posoudím a uvidíme, ale jestli je to pravda, tak museli udělat u Forda velký kus práce. Ford nebyl nikdy můj oblíbenec, ale pomalu začínám měnit názor. Čus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 10:54, RE: TDCI
gumák napsal:
Mám Mondeo 2004, pětikvalt, 2,0 TDCi/85kW a spotřeba 5,7 léto a 6,3 v zimě a moc ho nešetřím. Jestli kolega jezdí na trojku 130, tak ať se spotřebě 7,2 nediví!
Máš recht, je to o způsobu jízdy a kupodivu i o "paměti" auta. Když ho majitel "rozežere", kolikrát trvá dost dlouho ho zase umravnit. Z vlastní zkušenosti - s passatem 96 kW není problém v kombinaci jezdit za 8l, kolega totéž umí s 81 kW (čtyřkolka).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 11:05, RE: pravý zigi
edmund napsal:
Jiste jsem nejlepsi, krizim ceske silnice f oktafce f kombiku, f hlinach, f kresi a hlavne f tedeicku s cervenym ickem, co tahne nekonecne dobre vodcpodu. Tak jsem halt nejvetsi freier. Je uz ti to jasne?
no tak každej máme asi jiný mínění o slovním obratu "moc ho nešetřím"...pokud někdo tohle napíše, tak si za tím představuju, že nejszdí jak s hnojem, ani na spotřebu a ani běžně svižně... pro mě význam slov moc ho nešetřím znamená fakt jezdit docela dynamicky a plně využívat potenciál motoru...takže : měl jsem Mondeo Tdci combi r.v. 2001-cca jeden rok, od prvního majitele v čr, se serviskou 60 tis, Top stav...nechal jsem se zlákat vzhledem, prostorem a výkonem a proto jsem prodal octavii Tdi 66kw a koupil tohle....vydržel jsem s tím rok... vše super, ale a teď použiju ten termín...moc jsem ho nešetřil a spotřeba bez problémů okolo 9l nafty, když jsem jeszdil normálně, s ohledem na spotřebu, tak to žralo 7 nafty...takže jsem se šťastnej vrátil k octavii...sice je to "konzerva" a chromovaný hrábě místo masky má každý druhý auto, ale pořídil jsem 81kw Tdi, chipnul na cca 140 PS a spotřebu mám mým stylem (nešetřím jí ) do 6 max...když jedu jak profesor, tak i za 4,5... a jezdí dost slušně........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 11:41, Moje stovečka
Já jsem ale pitomec, jel jsem jak hovado, předjížděl audiny, lamborghinni atd, a nějak jsem ten ukrutný výkon nezvlád a rozstřelil si mou drahocenou stovečku, co já budu jenom dělat, kde vezmu na nový? Asi si pořídím kolo, ale na to momentálně nejsem schopen našetřit. Jsem zoufalý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.03.2007 11:45, RE: pravý zigi
pitrs napsal:
Kdy už s tím dáš pokoj, blbečku?
Dam s tim pokoj, az kdyz budou pannenky v koute zase in. Kapirujes?

Do te doby: jednicka vole, eeeeeemeeeeem, dvojka vole, eeeeemmmm, trojka pyco uz je tam kylo, vrouuuuuuuhm uz je tam kylo ctyrycet, ctyrka vole, uz je tam dvoukylo, petka pyco, uz lamu rychlost zvuku...
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.