0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Kuga - další SUV v testu spotřeby

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.09.2008 11:01, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
Kylie napsal:
- v čem "najezdíte" svých 30 t. ročně?
- 100.000 ročně ve fabii? Rok co rok? Tomu věříte (o tom bylo ono "P.S.")?
- slyšel jste někdy o někom, kdo si na "takové" porce kilometrů a mezinárodní trasy pořídí "horší" verzi VW Polo?
- v jakém kdo jezdí autě je jeho věc - jen blázen stovky tisíc rok co rok v minivoze
- jednoznačně jste se "Matrixe" zastal. a) Buď nejezdíte 30 t. ročně - a netušíte co to znamená. b) Nebo "jiný" důvod?
PS: Děkuji za vaše "PS"
Vzpomel jsem si na komentar jednoho uzivatele Skoda Fabie 1.9 TDi 74kW z Autobildu, byl nemec, v clanku tykajici se spolehlivosti/poruch atd. Mel najeto kolem 500tis. km, natocil je tusim za 4 roky, obchodni zastupce. Staci?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.09.2008 16:45, RE: "Hrdinovi dne" mikes(ovi)
Kylie napsal:
Ano, po stovce (DOSLOVA!) invektiv a narážek (nijak nesouvisejících s autoproblematikou) jsem (vědomě) "přitvrdila". Je až dojemné, jak zcela jiná kriteria používáte na a pro "své" příspěvky a jiná na mé (chtěla jsem vám, a Aldovi, dát okusit "kapičku" téhož, čím "oblažujete" vy mne - snad, možná se i povedlo).
Zkuste se (alespoň částečně, zlomečkem) chovat jako gentleman, já nebudu mít nejmenší problém se chovat jako dáma. Chovejte se jako v putice IV. cenové ...
Na vaš...
At jste zamyslela cokoliv, tak nepovedlo. Jestli to mel byt jakysi vychovny pokus vsem to tady nandat, tak pusobil trochu detinsky, spis to byl vybuch nervu ktery se snazite s odstupem casu zamaskovat. Mozna byste se mela zamyslet sama nad sebou proc na vas odstatni reaguji jak reaguji.
Na videnou ve IV. cenove...
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.