0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Kuga - další SUV v testu spotřeby

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.09.2008 20:34, RE: Autorovi
Kolodмj napsal:
Smyslem mého příspěvku nebylo hodnocení spotřeby jako takové, ale upozornění na jisté nesrovnalosti ve výpočtech.
Není to nesrovnalost, snažil jsem se to vysvětlit v předchozím příspěvku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.09.2008 20:57, Fabkou 100 000 kilometrů ročně
Jak jsem již výše psala, rok co rok ujet 100.000 kilometrů (neb vím co to obnáší) je obdivuhodný výkon, klobouk dolů!
Jestli to není další "bajka" a rok co rok opravdu najedete 100.000 km, v nepříliš pohodlném a nijak vyjímečném voze a HLAVNĚ na takovéto (extrémní) vzdálenosti NEkonstruovaném voze, jako je Polo, těch klobouků dolů by bylo potřeba NĚKOLIK!!!
Asi si to NEuvědomujete, ale patříte mezi naprostou řidičskou elitu (Víte, že tolik někdy nenajezdí ani profesionální řidiči? A vy k tomu navíc stíháte "normální" práci!) a to nejen ročně najetým počtem kilometrů, ale i tím JAKÝM vozem onu GIGANTICKOU porci km zvládáte).
Chápu, že člověk s nějakým 3/4 milionem kilometrů jakým jsem já, je proti vám amatér, břídil, začátečník, chápu jak se díváte na mých 30 - 40 tisíc ročně a pár desítek modelů aut (kdyby to byly alespoň stovky ...).
Nelze se nezeptat: Kolik let už svoji práci děláte? Kolik kilometrů máte celkem najeto? S kolika a jakými vozy jste jezdil? Jakým vozem jste ony statisíce "brázdil" před Polo/
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.09.2008 21:02, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
Kylie napsal:
Jak jsem již výše psala, rok co rok ujet 100.000 kilometrů (neb vím co to obnáší) je obdivuhodný výkon, klobouk dolů!
Jestli to není další "bajka" a rok co rok opravdu najedete 100.000 km, v nepříliš pohodlném a nijak vyjímečném voze a HLAVNĚ na takovéto (extrémní) vzdálenosti NEkonstruovaném voze, jako je Polo, těch klobouků dolů by bylo potřeba NĚKOLIK!!!
Asi si to NEuvědomujete, ale patříte mezi naprostou řidičskou elitu (Víte, že tolik někdy nenajezdí ani profesionální řidič...
Promiňte, omylem jsem "odklikla".
...před Polo/Fabia. Bože, proč vám zaměstnavatel na TAKOVÉ ježdění pořídil TAKOVÉ auto? Při vašich zkušenostech jistě dobře znáte ten OBROVSKÝ rozdíl jak se člověk cítí po hloupých 1000 kilometrech např. Jaguarem a stejné "dávce" v Octavii (jak ve Fabia to raději nedomýšlím...)
S jistotou lze říci, že jste "nejzkušenějším" ze všech místních diskutujících (tolik kilometrů nenajezdí ani profesionální novináři), prosím, podělte se s námi o své zkušenosti
Děkuji, pěkný den, Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.09.2008 22:19, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
Kylie napsal:
Promiňte, omylem jsem "odklikla".
...před Polo/Fabia. Bože, proč vám zaměstnavatel na TAKOVÉ ježdění pořídil TAKOVÉ auto? Při vašich zkušenostech jistě dobře znáte ten OBROVSKÝ rozdíl jak se člověk cítí po hloupých 1000 kilometrech např. Jaguarem a stejné "dávce" v Octavii (jak ve Fabia to raději nedomýšlím...)
S jistotou lze říci, že jste "nejzkušenějším" ze všech místních diskutujících (tolik kilometrů nenajezdí ani profesionální novináři), prosím, podělte se s námi o své ...
K tomuto není co dodat...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.09.2008 22:59, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
John Matrix napsal:
K tomuto není co dodat...
Opět ŽÁDNÁ odpověď? Ach to zklamání...
PS: Takže to ZASE byly všechno jen výmysly a "bajky"?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.09.2008 23:31, RE: 100 000km
Alda napsal:
Motor a Stop, dík za připomenutí... Motor jsem nekupoval, ale proč to nevím a Stop býval jen ve slovenčině tak asi proto taky ne. A šoférák mám 17 let. Automobil je měl tehdy fakt úroveň, p. Gregora, Hyan, Stýblo, Král...
"Oko za Oko?" Vy umíte číst? Myslela jsem že jen urážet..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.09.2008 23:39, RE: 100 000km
Alda napsal:
Já to taky myslel od získání řidičáku..
S těmi infromacemi je to jasné, za rudochů jen SMa Automobil, ale ten měl tehdy docela úroveň.
Jak vy jste poznal, že něco má úroveň?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 01:06, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
John Matrix napsal:
K tomuto není co dodat...
Dama ponekud ztraci glanc :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 02:14, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
mikes napsal:
Dama ponekud ztraci glanc :o)
"Pánové", včetně mikes(e), se chovají stále stejně...
PS: Opravdu si myslíte, že "John Matrix" si to slovo od slova NEVYMYSLEL? Tak vidíte ...
PPS: Maminka ani tatínek vám to evidentně neřekli, ale takové poznámky jako jste v 01:06 udělal vy, se považují za trapné (nevhodné, ubohé, nevychované, urážlivé, nízké, zbytečné - ničemu a nikomu neprospějí)

Stojíte si za svými slovy? Tak buďte "chlap" a napište, že slovům "J.M." do puntíku věříte ... :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 02:39, "Hrdinovi dne" mikes(ovi)
Pod "rouškou noci" se připlížit a "statečně" seknout? Obdivuhodné!
Snad ještě k vašemu "glanc". Čímpak jsem pro vás ztratila na "přitažlivosti"? CO se vám "hrdino" KONKRÉTNĚ nezdálo? "Úrovni" vašich poznámek se nevyrovnám ni ke kotníkům. Už dlouho jste nenapsal NIC moudrého k autoproblematice (zato za anonymitou svého PC "hrdinně" ...)
PS: Když budete "J.Matrixe" chváliti, snad i Aldy by jste se zastati měl, a v jeden šik s ním postavit se chtěl....
Nebo e-mail svůj byste svěřit mi chtěl? Či dokonce z oka do oka mi své narážky ubohé sdělovat uměl? Nuže hrdino....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 03:08, RE: Milá Kylie
John Matrix napsal:
Opět zdravím Kylie. Za prvé nemluvil jsme o sobě v množné čísle, tím "byli jsme svědky" jsem myslel všechny účastníky diskuze. Za druhé pro vás i pro všechny ostatní pochybovače, ano skutečně je možné najet kolem sto tisíc kilometrů ročně. Pracuji jako vedoucí obchodních zástupců pro nejmenovnou firmu a jezdím dá se říci každý den, celý den, což mi vydá za takových 8000 - 9000 km za měsíc a pokud si to vynásobíte 12 tak vám vyjde 96 000 - 108 000 km ročně. Jezdím převážně po ČR, někdy Slovensko,...
Tomovi opravdu děkovat NEmusíte, také mu došlo že si (pravděpodobně) vymýšlíte...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 09:41, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
Kylie napsal:
"Pánové", včetně mikes(e), se chovají stále stejně...
PS: Opravdu si myslíte, že "John Matrix" si to slovo od slova NEVYMYSLEL? Tak vidíte ...
PPS: Maminka ani tatínek vám to evidentně neřekli, ale takové poznámky jako jste v 01:06 udělal vy, se považují za trapné (nevhodné, ubohé, nevychované, urážlivé, nízké, zbytečné - ničemu a nikomu neprospějí)

Stojíte si za svými slovy? Tak buďte "chlap" a napište, že slovům "J.M." do puntíku věříte ... :o)
Dobrý den, nemůžu říct že ve všem co tady zaznělo s paní Kylie souhlasím ale s tim co napsala souhlasím na 100%
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 09:43, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
SADAM napsal:
Dobrý den, nemůžu říct že ve všem co tady zaznělo s paní Kylie souhlasím ale s tim co napsala souhlasím na 100%
Myslím ten článek ve 21 hod večer. Kdo trochu jezdí ví co je 100tkm, ja si myslím že jezdím docela dost a najedu za rok do 30tkm.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 11:58, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
Kylie napsal:
"Pánové", včetně mikes(e), se chovají stále stejně...
PS: Opravdu si myslíte, že "John Matrix" si to slovo od slova NEVYMYSLEL? Tak vidíte ...
PPS: Maminka ani tatínek vám to evidentně neřekli, ale takové poznámky jako jste v 01:06 udělal vy, se považují za trapné (nevhodné, ubohé, nevychované, urážlivé, nízké, zbytečné - ničemu a nikomu neprospějí)

Stojíte si za svými slovy? Tak buďte "chlap" a napište, že slovům "J.M." do puntíku věříte ... :o)
To je docela hystericka reakce na tak nevinnou poznamku :o)
Vam toho evidentne maminka s tatinkem nerekli vic, ale to resit nebudu.
Zda jsem chlap nebo ne posoudi jini/jine, od vas me to hodnoceni opravdu nezajima.

Nyni k veci, vase prvni PS. jsem nepochopil, mate ve zvyku klast otazky, hned si na ne odpovidat a jeste sugerovat ze to je odpoved nekoho jineho. Bohuzel jste mimo (takze "nevidite...", pouziji-li vas obrat). Vyjadreni Matrixe ma pro me naprosto stejnou vahu jako vase, nemam duvod mu verit ani neverit o nic mene nebo vice nez vam. Asi dostavate nejake zachvaty z toho, ze nekdo muze najezdit 100T rocne ve fabii, zkuste to proste akceptovat. Co je nerealneho na 100T rocne mi neni jasne, ja najezdim kolem 30T jen soukrome, bez sluzebnich km, takze proc by nekdo nemohl najezdit vice.... A v jakem aute kdo jezdi je snad jeho vec.

PS. tesim se na dalsi "vhodne, neubohe, vychovane, neurazlive, vysoke, nezbytečne - vsemu a vsem prospesne" prispevky od vas jako dosud.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 12:03, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
mikes napsal:
To je docela hystericka reakce na tak nevinnou poznamku :o)
Vam toho evidentne maminka s tatinkem nerekli vic, ale to resit nebudu.
Zda jsem chlap nebo ne posoudi jini/jine, od vas me to hodnoceni opravdu nezajima.

Nyni k veci, vase prvni PS. jsem nepochopil, mate ve zvyku klast otazky, hned si na ne odpovidat a jeste sugerovat ze to je odpoved nekoho jineho. Bohuzel jste mimo (takze "nevidite...", pouziji-li vas obrat). Vyjadreni Matrixe ma pro me naprosto stejnou vahu jako vase, nemam duvod m...
Aby nevznikla mylka z predchoziho textu, ve fabii tech 30Tkm nejezdim.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 12:21, RE: "Hrdinovi dne" mikes(ovi)
Kylie napsal:
Pod "rouškou noci" se připlížit a "statečně" seknout? Obdivuhodné!
Snad ještě k vašemu "glanc". Čímpak jsem pro vás ztratila na "přitažlivosti"? CO se vám "hrdino" KONKRÉTNĚ nezdálo? "Úrovni" vašich poznámek se nevyrovnám ni ke kotníkům. Už dlouho jste nenapsal NIC moudrého k autoproblematice (zato za anonymitou svého PC "hrdinně" ...)
PS: Když budete "J.Matrixe" chváliti, snad i Aldy by jste se zastati měl, a v jeden šik s ním postavit se chtěl....
Nebo e-mail svůj byste svěřit mi...
Nerad bych si predcasne prisvojil tento titul, prece jen, treba den prinese jeste neco nebo nekoho noveho, komu titul bude prisluset :o)

Cim ztracite glanc? Stylem prispevku. Ac jsem i drive s obsahem prispevku nesouhlasil, styl jste mela zajimavejsi, reagovala jste s jistym nadhledem a snad i trochu noblesou. To je fuc, nyni zustalo pouze u zuriveho utoceni na kohokoliv s kym nesouhlasite a osobnich invektiv. To neni v mych ocich hodne damy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 13:36, RE: "Hrdinovi dne" mikes(ovi)
mikes napsal:
Nerad bych si predcasne prisvojil tento titul, prece jen, treba den prinese jeste neco nebo nekoho noveho, komu titul bude prisluset :o)

Cim ztracite glanc? Stylem prispevku. Ac jsem i drive s obsahem prispevku nesouhlasil, styl jste mela zajimavejsi, reagovala jste s jistym nadhledem a snad i trochu noblesou. To je fuc, nyni zustalo pouze u zuriveho utoceni na kohokoliv s kym nesouhlasite a osobnich invektiv. To neni v mych ocich hodne damy.
Ano, po stovce (DOSLOVA!) invektiv a narážek (nijak nesouvisejících s autoproblematikou) jsem (vědomě) "přitvrdila". Je až dojemné, jak zcela jiná kriteria používáte na a pro "své" příspěvky a jiná na mé (chtěla jsem vám, a Aldovi, dát okusit "kapičku" téhož, čím "oblažujete" vy mne - snad, možná se i povedlo).
Zkuste se (alespoň částečně, zlomečkem) chovat jako gentleman, já nebudu mít nejmenší problém se chovat jako dáma. Chovejte se jako v putice IV. cenové ...
Na vaši odpověď se těší (dáma co umí seknout, je-li nutno, mnohem více, než si představit dovedete)
Pěkný den, Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 16:32, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
mikes napsal:
Aby nevznikla mylka z predchoziho textu, ve fabii tech 30Tkm nejezdim.
30 t. se věřit bez problémů dá, 100.000 ve fabii rok co rok NE. To je prostě praxe (nejen má).
PS: Váš príspěvek JE trapný - a myslím, že si to i uvědomujete
PPS: Pokud opravdu ve fabii ročně 30 t. km najezdíte - víte že více jak trojnásebek rok co rok, je v praxi neuvěřitelný zápřah nejen na řidiče, ale i na vozidlo. A pořizovat si na takovéto "nájezdy" (velmi výrazně nadprůměrné, běžnému provozu se vymykající - alespoň TO zvládnete uznat?) vozidlo kategorie - Malá auta - je nesmysl (nesmyslné "trápení" řidiče i vozu, který na to není konstruován - TO byste také mohl "uznat")
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.09.2008 19:55, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
mikes napsal:
To je docela hystericka reakce na tak nevinnou poznamku :o)
Vam toho evidentne maminka s tatinkem nerekli vic, ale to resit nebudu.
Zda jsem chlap nebo ne posoudi jini/jine, od vas me to hodnoceni opravdu nezajima.

Nyni k veci, vase prvni PS. jsem nepochopil, mate ve zvyku klast otazky, hned si na ne odpovidat a jeste sugerovat ze to je odpoved nekoho jineho. Bohuzel jste mimo (takze "nevidite...", pouziji-li vas obrat). Vyjadreni Matrixe ma pro me naprosto stejnou vahu jako vase, nemam duvod m...
- v čem "najezdíte" svých 30 t. ročně?
- 100.000 ročně ve fabii? Rok co rok? Tomu věříte (o tom bylo ono "P.S.")?
- slyšel jste někdy o někom, kdo si na "takové" porce kilometrů a mezinárodní trasy pořídí "horší" verzi VW Polo?
- v jakém kdo jezdí autě je jeho věc - jen blázen stovky tisíc rok co rok v minivoze
- jednoznačně jste se "Matrixe" zastal. a) Buď nejezdíte 30 t. ročně - a netušíte co to znamená. b) Nebo "jiný" důvod?
PS: Děkuji za vaše "PS"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.09.2008 10:55, RE: Fabkou 100 000 kilometrů ročně
Kylie napsal:
30 t. se věřit bez problémů dá, 100.000 ve fabii rok co rok NE. To je prostě praxe (nejen má).
PS: Váš príspěvek JE trapný - a myslím, že si to i uvědomujete
PPS: Pokud opravdu ve fabii ročně 30 t. km najezdíte - víte že více jak trojnásebek rok co rok, je v praxi neuvěřitelný zápřah nejen na řidiče, ale i na vozidlo. A pořizovat si na takovéto "nájezdy" (velmi výrazně nadprůměrné, běžnému provozu se vymykající - alespoň TO zvládnete uznat?) vozidlo kategorie - Malá auta - je nesmys...
Zkuste si nejdrive poradne precist co pisu a pak teprve odpovidejte, usetrite si cas nesmyslnym filozofovanim nad tim jak se mi jezdi tech 30T km ve fabii.

Jestli se nekdo trapi nebo ne je jeho vec, ne moje. Pokud to nekomu vyhovuje, proc bych s tim mel mit problem? Pochopte ze vsechno je jen otazka pohledu, muzou existovat lide kteri se stejne spatra jako vy na uzivatele Fabie divaji na vas a rikaji "paneboze, v te prisernem Citroenu C5 bych nejel ani do nejblizsiho obchodu" a nasednou do sveho Rolls-Royce.

Co to je za udaj "zaprah na auto", on je nejaky rozdil v tom jestli auto najede 100Tkm za rok nebo za 3 roky? V cem prosim vas? 100Tkm je 100Tkm, autu to je srdecne jedno. On nepsal jestli to auto drzi 3roky nebo 10let.

PS. Trochu naduzivate slovo "trapny", asi neznate jeho vyznam, neznala jste ani vyznam slova "porovnavat", takze by to nebylo poprve. A mohu vas ubezpecit, ze o trapnosti svych komentaru presvedcen nejsem (na rozdil od nekterych jinych).
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.