0
zpět
 

diskuze k tématu: Majitel Fordu Galaxy: první rok jsem dal za opravy sto tisíc Kč!

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 14:08, RE: vtipné, vtipné a nic, než přesné
anonym napsal:
nevím kde jste došel na to že diesel vydrží vic jak benzín???tak možná v době MB piano!!!Auta s Itálie jsou na tom z údržbou špatně!!!to jste asi ještě žádný neviděl,když koupíte servisovaný kus,tak je úplně bez koroze i po 13.letech provozu,auta s Itálie kupuji na prodej jsou vesměs od dealera a se serviskou a můžu porovnat třeba s D jsou podstatně v horším stavu,pohnilí spodky dveří atd..,takovej Focus okolo r´.v.2000 nebe a dudy!!Ale pokud se pán nechá napálit a koupí takovéhle auto a myslí s...
se stavem italskych aut s vami souhlasim, az na tu korozi. koroze je to jedine, v cem z italskeho trhu predci konkurenci... nejpatrnejsi je to u mercedesu (napr. E classe nebo Vito)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 14:08, Masariku masariku
Ze vas usta neboli. 200km/h za 10/l na 100km ? S touhle velrybou ? Dobra - rekneme, 16l, mooozna, spis ale vice. Jednicky skoro odshora dolu - jakypak mame standard ? Jake byl vas predchozi vuz ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 14:14, Chorvatsko
anonym napsal:
já na to že dobrý,ale plyn má o něco větší teplotu spalování,takže moc nehonit,jinak ten motor brzo uděláte!!A zástavba LPG 40.000,-kč taky není málo.
Hlavne nechapu, jak skoro kazdy se chlubi, jak jezdi do Chorvatska. To nevite, ze jsou i krasna mista, treba Jizni Amerika, tropicke ostrovy a tak? Nez mit drahou karu na leasing a jezdit s ni na tu hnusnou tuctovou dovolenou s kufrem plnym konzervu, neni lepsi treba mit horsi karu ale litat do Braziliji?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 14:34, RE: Chorvatsko
anonym napsal:
Hlavne nechapu, jak skoro kazdy se chlubi, jak jezdi do Chorvatska. To nevite, ze jsou i krasna mista, treba Jizni Amerika, tropicke ostrovy a tak? Nez mit drahou karu na leasing a jezdit s ni na tu hnusnou tuctovou dovolenou s kufrem plnym konzervu, neni lepsi treba mit horsi karu ale litat do Braziliji?
ty seš opravdu pěkně vymaštěná dylina že?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 14:39, RE: Táhne to
anonym napsal:
nic ve zlem, ale mezi obsahem a objemem je taky celkem znacny rozdil
no prostě silnější motor...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 14:52, RE: Chorvatsko
anonym napsal:
ty seš opravdu pěkně vymaštěná dylina že?
Ja teda nevim proc, ale mam ten samej nazor.
Ted sem premyslel jestli dat pryc Mondeo r.v.2003 a koupit novejsi (koupim zas mondeo - ma nalitano 320 tisic a leju jen benzin - pro rejpaly - jsem 2.majitel, kupovano ve 210 tisicich jako 3 lety auto po nemeckym obchodakovi).
Ale jeste rok pockam a za ty prachy jsem byl ted mesic cestovat po Indonesii....
Ale kazdemu soudruhovi, dle jeho vkusu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 15:07, čip
Už vím, jak to bylo s tím čiptuningem a spotřebou 10 litrů po dálnici při dvoustovce.

To se počítadlo kilometrů a rychloměr zpřevodují trochu do lehka a rázem stoupne maximálka a klesne spotřeba
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 15:16, RE: čip
anonym napsal:
Už vím, jak to bylo s tím čiptuningem a spotřebou 10 litrů po dálnici při dvoustovce.

To se počítadlo kilometrů a rychloměr zpřevodují trochu do lehka a rázem stoupne maximálka a klesne spotřeba
Takový blbec ani neumí jezdit podle předpisů a to ještě vozí lidi - to je neskutečné.Kdo si s ním může sednout ? Zabít bych ho musel.Tmavá skla a chiptuning.A kdo je víc .........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 15:33, Pohodlný auto.
Strýc má Galaxy 2.0 85kW, najeto 380000km a pořád v pohodě jezdí. Auto koupil v r.2001 s nějakýma 140tis. km a nic zásadního se dodnes na tom nepokazilo. Motoricky naprosto spolehlivý, jen jednou se vysypala spojka, jinak běžný věci. Občas zlobí elelktrika (okna, centrál) Začíná se objevovat ale koroze (r.v.95)
Celkově robustní, pohodlný, tichý auto, které toho opravdu hodně uveze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 16:10, RE: nájezd přes 60000 tisíc
anonym napsal:
na tom není nic hrozného, já jsem loni najel 90 000 km se stejně starým autem, téměř bez problémů. letos ho prodám a koupím si to samý, s mín kilometrama. Prodělám asi 15 000 kč. Když si koupím auto na stejné úrovni, nové, bude stát 400 000 min. a za tři roky, se 270 000 km se mi bude asi těžko prodávat se ztrátou 3*15 000 kč.
Jestli chceš stejný s míň kilometrama, tak ho dej do bazaru a za týden si pro něj přijď zpátky. Ať víš, do čeho jdeš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 16:14, RE: nájezd přes 60000 tisíc
anonym napsal:
samozřejmě máte pravdu, pořád na tom ale bude líp, než s autem novým. (finančně) spousta lidí pořád bere auto jako svého miláčka, a ti co ho tak neberou jsou u nich divní. mě auto nezajímá, až s ním nebudu spokojený, prodám ho a koupím si další. někdo se do auta zamiluje a není schopen se ho zbavit.. auto není ženská, myslím, že když si někdo koupí mixér a musel by do něj cpát peníze, asi rychle poletí z okna..
Když chci drahý auto za lacino, musím s průserama počítat. Z těch 100 tisíc si část způsobil sám,to turbo není dělané na zátěž Praha-Brno 190 v jednom zátahu. Pro větší výkon se dávají jiná turba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 16:17, RE: šrot z eu
anonym napsal:
To tomu jistě přispělo, ale pán má pravdu-Fordy jsou skopčákama považovaný za úplný sračky, a dívaj se na ně jako na levný, spíš třetí auto do rodiny. Prostě báw je báw, mergl je mergl, a fertich. Mají klapky na očích, a jiný auta neuznávají. Je ale zajímavý, kolik tam jezdích těch podělanejch chrochtávek. Včetně té mé už bych podruhý dotoho opravdu nešel, párkrát sem se stáhnul jinou károu, a je to jinde. Třeba Mazda 6, Ctr C5 atd. Auto charakterem sice rozdílný, ale to svezení je opravdu...
Že se na Ford skopčáci dívají zvrchu je možné, ale ještě to neznamená, že to jsou špatný auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 16:24, shit recenze
majitel akorát jinými slovy napsal,že je kokot,kterej neumí jezdit a chovat se ke svýmu autu,naštěstí se mu auto "odvděčilo" pěknou investicí,ale hlavně,že by si to určitě koupil znovu ,kdyť ono to je v jeho rukách spolehlivý a levný auto se super výkonem :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 16:29, RE: Chorvatsko
anonym napsal:
Ja teda nevim proc, ale mam ten samej nazor.
Ted sem premyslel jestli dat pryc Mondeo r.v.2003 a koupit novejsi (koupim zas mondeo - ma nalitano 320 tisic a leju jen benzin - pro rejpaly - jsem 2.majitel, kupovano ve 210 tisicich jako 3 lety auto po nemeckym obchodakovi).
Ale jeste rok pockam a za ty prachy jsem byl ted mesic cestovat po Indonesii....
Ale kazdemu soudruhovi, dle jeho vkusu.
Jestli se to Mondeo nekazí, tak proč ho měnit? Vypadá furt dobře, poslal bych ho dál až po první větší poruše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 19:01, RE: čip
anonym napsal:
Už vím, jak to bylo s tím čiptuningem a spotřebou 10 litrů po dálnici při dvoustovce.

To se počítadlo kilometrů a rychloměr zpřevodují trochu do lehka a rázem stoupne maximálka a klesne spotřeba
nevím co se ti na tom nezdá ale tomu bych i věřil že to 1,9 tdi může jet dvoukilem za desítku....pokud teda nedrží plyn úplně na podlaze celou dobu...Já mám třeba BMW 330 d a dlouhodobý průměr je kolem 6,5/100km a to s tím jezdím dost svižně...dálnice jezdím kolem 180....Když si spočítám opravy a rozdíl spotřeby kdybych měl benzín tak at mi někdo tady vykládá že si mám koupit benzín...Jinak najedu tak 80 tis ročně.Měl jsem 330 benzín taky BMW stejný typ a můžu říct že tady u toho jsem měl dlouhodobý průměr 12,7 l/100km tak počítejte chytré hlavičky co hlavně psali recenze o několik řádků výš co má smysl??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 19:05, RE: šrot z eu
anonym napsal:
Di do piče ty slovenský pojebaný kokot. Ten borec má naprostou pravdu, sám se v D pár měsíců studoval, tak vím, jak se tam dívají na mrdky tohodle typu. Akorát že oni na to serou. Vůbec to neřeší. Prostě to koupí, a když se něco vysere, tak servisují. Jenom prostě maj v hlavě povědomí, že se to hodl sere o něco víc. To je vše. A tobě ty, přemrdaná maďarská opičko, doporučuji aby si zaplul spátky kam patříš a nesral se ke svým tolikrát váma haněným čehůňským bratrům. Jenom tady kritizujete čechy,...
No ty šuline, když jsi tam tak dlouho studoval, tak snad víš, že napsal pičovinu...gramatickou )) ale zase pravdivou )) jo a seš rasistická píííča
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 19:09, RE: a jeje
anonym napsal:
zrejme ma i ty okna tonovani tim profi chiptuningem ))
No jo, další blb, auto narvat sedmi lidma a pak jet po D1 200km/h. Když už mrtví, tak všech 7 lidí. Správnej přístup. Těhle debilů u nás jezdí .....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 19:28, Ach jo.
Proti tuningu nic, ale jsem zvědavý, kdy tento pán někoho zabije.Dle jeho popisu je to rychlojezdec ničící své vlastní auto. Ta spotřeba oleje to dokazuje.Také nechápu proč u tohoto vynikajícího auta pro větší rodinu (dle mých osobních zkušenností) zvyšovat výkon. Zcela stačí pro bezpečnou jízdu s vychutnáním.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 20:23, RE: šrot z eu
anonym napsal:
No ty šuline, když jsi tam tak dlouho studoval, tak snad víš, že napsal pičovinu...gramatickou )) ale zase pravdivou )) jo a seš rasistická píííča
heleď, ať udělal chybu, sám přece přiznává, že německy moc neumí. Ale má pravdu, němci maj hodně dobrejch ftipů na fordy a oply. Ale i na hafo ostatních značek, včetně skopčáckých prémiovek. A ještě stran toho kolegy, co se nasral kapinu na toho bratra: asi je to vůl, ale má taky v mnohým pravdu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.06.2008 22:27, ach jo
Co to psalo za V.O.L.A. Koupit starou plečku od amatérů v bazaru, čipnout to, podělat na motoru co se dá, opravit to a napsat tak blbej článek, to jsem tady již pár let neviděl. Bravo
reagovat
1 2 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.