0
zpět
 

diskuze k tématu: Majitel Fordu Galaxy: první rok jsem dal za opravy sto tisíc Kč!

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 07:10, RE: čip
anonym napsal:
nevím co se ti na tom nezdá ale tomu bych i věřil že to 1,9 tdi může jet dvoukilem za desítku....pokud teda nedrží plyn úplně na podlaze celou dobu...Já mám třeba BMW 330 d a dlouhodobý průměr je kolem 6,5/100km a to s tím jezdím dost svižně...dálnice jezdím kolem 180....Když si spočítám opravy a rozdíl spotřeby kdybych měl benzín tak at mi někdo tady vykládá že si mám koupit benzín...Jinak najedu tak 80 tis ročně.Měl jsem 330 benzín taky BMW stejný typ a můžu říct že tady u toho jsem měl dlouho...
ja mam 330i dostat se nad 10,5/100 (dlouhodobej) mi proste nejde a to ho ani trosku nesetrim tak si nech ty pohadky do MHD o tvejch BMWákách
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 09:43, RE: Chorvatsko
Kolodмj napsal:
Jestli se to Mondeo nekazí, tak proč ho měnit? Vypadá furt dobře, poslal bych ho dál až po první větší poruše.
Přesně tak. Auto, který nedělá problémy, nemá smysl dávat pryč. Dokud se mu dá věřit, nechal bych si ho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 12:17, auto
No, souhlasím. Mám doma Ford Galaxy TDI 96 kw (de facto sharan) z roku 2004 a dle servisu v německu měl najeto (kupoval jsem koncem roku 2007) ca 180 tis km. 200 nejde, čipovat ho nehodlám, ale jinak je celkem ve slušném stavu.
Udělal jsem si rozvody, olej, filtry, vstřiky, dal novou svíčku (byla už přepálená) a sítko do bufíku, koupil nové gumy s velkou nosností (XL), kotouče brzd byly v dobrém stavu ty jsem nechal a zatím spolehlivě jezdím (tedy spíš moje žena), s průměrem tak 7,8 l. Jen doufám, že tohle auto tak ještě 150 tis - 200 tis km vydrží což pokryje než děti vyrostou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 22:37,
Asi si založím autobazar, když vidím jaký pastičky jsou lidi schopný koupit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 22:58, Zase jeden multikokot
si koupil MPV....K té pseudorecenzi není co dodat, snad jen, že lidská blbost je bezbřehá. Koupit starou plečku, podle popisu minimálně s půlmilionem kilometrů, a za rok v ní utopit ještě jednou tolik, to je humus..Za cenu Galaxy + servisu by dost možná dotyčný měl třeba Kii Ceed SW, novou a se sedmiletou zárukou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 07:04, RE: šrot z eu
anonym napsal:
Di do piče ty slovenský pojebaný kokot. Ten borec má naprostou pravdu, sám se v D pár měsíců studoval, tak vím, jak se tam dívají na mrdky tohodle typu. Akorát že oni na to serou. Vůbec to neřeší. Prostě to koupí, a když se něco vysere, tak servisují. Jenom prostě maj v hlavě povědomí, že se to hodl sere o něco víc. To je vše. A tobě ty, přemrdaná maďarská opičko, doporučuji aby si zaplul spátky kam patříš a nesral se ke svým tolikrát váma haněným čehůňským bratrům. Jenom tady kritizujete čechy,...
vyjádření studovaného vulgárního odborníka je skutečně poučné,lituji rodinu a děti,pro které musí být radost,když ráno je přivítá stoka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.08.2008 21:41, RE: šrot z eu
anonym napsal:
Di do piče ty slovenský pojebaný kokot. Ten borec má naprostou pravdu, sám se v D pár měsíců studoval, tak vím, jak se tam dívají na mrdky tohodle typu. Akorát že oni na to serou. Vůbec to neřeší. Prostě to koupí, a když se něco vysere, tak servisují. Jenom prostě maj v hlavě povědomí, že se to hodl sere o něco víc. To je vše. A tobě ty, přemrdaná maďarská opičko, doporučuji aby si zaplul spátky kam patříš a nesral se ke svým tolikrát váma haněným čehůňským bratrům. Jenom tady kritizujete čechy,...
Ježiš ty jsi agresivní idiot...
reagovat
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.