0
zpět
 

diskuze k tématu: Zánovní Ford Fusion - co od něj čekat?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.05.2008 17:27, RE: fordova taktika
anonym napsal:
No řekl bych,že liší a to podstatně!!Nějakému škodovkáři jsem šlápl na kuří oko!!!
To jsi teda asi šlápl - kolega snad ani neumí počítat kolik se prodá Fordů ve světě a kolik Škůdek, kolik Fordů se natahá ze zahraničí a ta cena se pak také od toho odvíjí.S tím příspěvkem o dovozu Fordů a nejen Fordů s najetými kilometry nad 500000 ,mnohdy i víc kilometry před smrtí........s tím naprosto souhlasím.Najivní Čech po revoluci skupoval co se dalo, co bylo v zahraničí určeno k likvidaci to se u nás prodávalo jako "výhodná" koupě a lidi se pak divili, že se jim to rozpadá - naprostý souhlas.Ono se to vlastně - sice už né v takovém měřítku děje i v současnosti.Z vlastni zkušenosti mohu potvrdit v jednom nejmenovaném autobazaru se prodávalo auto ....najeto 86tis. km, ve skutečnosti to auto mělo najeto přes 400tis.km....Pak to někdo koupí a diví se, jakto že mi to odešlo, když to má najeto tak málo......asi tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 31.05.2008 18:41, RE: fordova taktika
anonym napsal:
naprostá pravda! Důkazem je ta cena ojetin. Fordy jsou jen taková levná varianta skutečných vozů. Stejně jako třeba Opel.
Fordy jsou jen levná varianta skutečných vozů?Nemá cenu se rozčilovat.Kdysi jsem jezdil focuse r.v.2000 v naftě,pak jsem ho dvakrát boural.vždy byl opraven na pojištění v autorizovaném servisu.Po ujetí 200 tisíc jsem ho dal manželce.Po roce ježdění se začali projevovat různé poruchy způsobené nehodami,hlavně elektroinstalace načatá v dutinách vozu,zkraty atd.Loni jsem jí koupil Octavii II r.v.2006 1,6 FSI automat.Jel jsem v ní dvakrát a vůbec mě to nenadchlo.A před měsícem jsme kupovali jako druhé auto do rodiny nového Focuse v té akci,co nyní běží u Forda a Octavie šla do ........Žena si na ní prostě po zkušenostech s Fordy nedokázala zvyknout.Já mám nyní rok staré Mondeo 2,0 TDCi a jediné,čeho lituji,že jsem si nepočkal na 2.2 TDCi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 01.06.2008 16:30, RE: fordova taktika
anonym napsal:
Fordy jsou jen levná varianta skutečných vozů?Nemá cenu se rozčilovat.Kdysi jsem jezdil focuse r.v.2000 v naftě,pak jsem ho dvakrát boural.vždy byl opraven na pojištění v autorizovaném servisu.Po ujetí 200 tisíc jsem ho dal manželce.Po roce ježdění se začali projevovat různé poruchy způsobené nehodami,hlavně elektroinstalace načatá v dutinách vozu,zkraty atd.Loni jsem jí koupil Octavii II r.v.2006 1,6 FSI automat.Jel jsem v ní dvakrát a vůbec mě to nenadchlo.A před měsícem jsme kupovali jako dr...
Naprostý souhlas,ten kdo píše o Fordech ty nesmysly, jako že jsou levná varianta...... neví co píše a asi tomu moc,ne-li vůbec nerozumí .Oktávku jsme také měli, ale co jsem si sedl do Forda, už mě z něj nikdo nedostal.Prostě narozdíl od O2 je to AUTO!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 01.06.2008 19:55, RE: fordova taktika
anonym napsal:
Fordy jsou jen levná varianta skutečných vozů?Nemá cenu se rozčilovat.Kdysi jsem jezdil focuse r.v.2000 v naftě,pak jsem ho dvakrát boural.vždy byl opraven na pojištění v autorizovaném servisu.Po ujetí 200 tisíc jsem ho dal manželce.Po roce ježdění se začali projevovat různé poruchy způsobené nehodami,hlavně elektroinstalace načatá v dutinách vozu,zkraty atd.Loni jsem jí koupil Octavii II r.v.2006 1,6 FSI automat.Jel jsem v ní dvakrát a vůbec mě to nenadchlo.A před měsícem jsme kupovali jako dr...
2.2 TDCI je opravdu dobrý motor,jezdím často služebně do chorvatska a na dlouhé trasy je super,spotřeba na dálnici mezi 6-7l.Není to auto na závodění ale předjet umí opravdu dobře.Zatím má najeto 147.000 km a bez jediné závady.Mimochodem Octavii bohužel ještě mám,3 roky starou 1,6 benzín...aut. klima,vše v elektrice a řeknu to takto:toho křápa už nechci na delší cesty vidět,jel jsem s tím 2x do itálie a 1x do chorvatska-peklo.....vůbec to nejede,při 140 tach. motor točí skoro 4.000 ot/min. a ze sedaček jsem měl po 10 hodinách pocit jako by mě přejel náklaďák.Vím že je to benzín ale načipované 1,9 TDI od známého mě nenadchlo......stejný problém-sedačkyTo i můj starý 7letý Focus I je pohodlnější než 3 roky stará octavia...s ním jet do HR je oproti OCT pohádka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.06.2008 15:23, RE: fordova taktika
anonym napsal:
Naprostý souhlas,ten kdo píše o Fordech ty nesmysly, jako že jsou levná varianta...... neví co píše a asi tomu moc,ne-li vůbec nerozumí .Oktávku jsme také měli, ale co jsem si sedl do Forda, už mě z něj nikdo nedostal.Prostě narozdíl od O2 je to AUTO!
V cem jsou ta pozitiva proti O2?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.06.2008 15:28, RE: fordova taktika
anonym napsal:
2.2 TDCI je opravdu dobrý motor,jezdím často služebně do chorvatska a na dlouhé trasy je super,spotřeba na dálnici mezi 6-7l.Není to auto na závodění ale předjet umí opravdu dobře.Zatím má najeto 147.000 km a bez jediné závady.Mimochodem Octavii bohužel ještě mám,3 roky starou 1,6 benzín...aut. klima,vše v elektrice a řeknu to takto:toho křápa už nechci na delší cesty vidět,jel jsem s tím 2x do itálie a 1x do chorvatska-peklo.....vůbec to nejede,při 140 tach. motor točí skoro 4.000 ot/min. a ze ...
A to jsi cekal ze 1.6 benzin 75kW bude tahnout stejne jako diesel 2.2 turbo s vykonem 114kW?!? Trochu mimo, ne? :o) Ze te nachipovane TDi nenadchlo se nedivim, chipovani je blbost a malokdy to prida opravdu vykon ktery slibuji. Zkusil jsi v te O2 dvoulitr 125kW?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.06.2008 14:20,
á pán je asi znalec že? Nebo spíš bl**c
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.06.2008 14:20,
á pán je asi znalec že? Nebo spíš bl**c
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.06.2008 14:20,
á pán je asi znalec že? Nebo spíš bl**c
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.07.2008 10:48, Fusion
anonym napsal:
á pán je asi znalec že? Nebo spíš bl**c
Nerozumím proč takové silácke rozhovory na toto téma? Spiš by jste si to měli vyříkat někde jinde, jen můj názor.

Každe auto ma sve chyby a výhody. Jsem majitelem Forda Fusiona 1.6 TDCI už 3 roky a zatim jsem měl jen jednu poruchu. Ta zmíňovana poruchovost a problemy se odviji o způsobu péče o to auto, jak s nim jezdite a jak kvalitni benzín do něj tankujete. Pokud se s nim zacházi jako s firemnim autem, tak to auto se stejnou notou odvděči. A to každe auto! A takové lidi s tim nebudo nikdy spokojene, byt za to auto nezaplatili ani korunu.
Ford se Škodovkou srovnávat nejde, ale ja osobně nevidim nic lepšiho na škodovce než u forda, a to jsem těch aut vystřidal.

U Fusiona oceňuji právě tu výšku, kde jse nebojite vydat vklidu na polni cestu bez toho aby jste nerozbili o prvni kámen vanu motoru, super rozhled, skvěle přístupný kufr, super podvozek s ohledem na konstrukci auta. Tvrdší musí být, aby to auto ustalo i mezni situace, daň za výšku. Holt to neni nizky sporťak, a nelze od něj očekavat stejne jizdni vlastnosti. Přesto užitna hodnota praktičnost jsou vice než potěšujicí. Je potřeba se zamyslet proč jsou určite věci řešene takhle a ne jako u škovky. Nezapomeňte, že schvlavovaci proces a výroba auta je vždy určitým kompromisem.

Přeji hodně km bez nehod !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.07.2008 07:58, Fusion
Myslím, že při současné cenové a výrobní strategii Škodovky je Fusion cenově i užitnou hodnotou proti Fábii velmi slušné auto. Už sám název napovídá, že jde o auto, které by mělo vyhovět jak ve městě, tak i venku. A to se Fordu, při přiměřených požadavcích na auto, podle mého mínění,povedlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.01.2009 10:36, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
Máme tato auta na firmě jako služební, tak že na nich něco nalítáno mám a proto přidám svou zkušenost. V mnoha ohledech jsem nepoznal horší auto. Interier vypadá naprosto humpolácky, gumová mažeta u řadící páky evokuje vzpomínku na Škodu 120, odkládacích prostor minimum (co na tom, že máte spoustu místa pod odklápěcí sedačkou zpolujezdce, když na ní ten spolujezdec zrovna sedí....), ergonomie sedadel, zejména jejich boční vedení je příšerné. Po delší cestě vás budou bolet svaly, o kterých ani ne...
Přesně tak, mám z něj úplně stejné dojmy. Na druhou stranu, kdybych byl důchodce, koupím si ho. Pro seniory je toto auto jako stvořené
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.