0
zpět
 

diskuze k tématu: Zánovní Ford Fusion - co od něj čekat?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 04:39, Fusion nebrat!!!
Máme tato auta na firmě jako služební, tak že na nich něco nalítáno mám a proto přidám svou zkušenost. V mnoha ohledech jsem nepoznal horší auto. Interier vypadá naprosto humpolácky, gumová mažeta u řadící páky evokuje vzpomínku na Škodu 120, odkládacích prostor minimum (co na tom, že máte spoustu místa pod odklápěcí sedačkou zpolujezdce, když na ní ten spolujezdec zrovna sedí....), ergonomie sedadel, zejména jejich boční vedení je příšerné. Po delší cestě vás budou bolet svaly, o kterých ani nevíte, že je máte(před 14 dny jsem s tím jel z Prahy
Varšavu a zpět-peklo). Kufr, na to, jak se vůz tváří, je překvapivě malý. Nejhorší jsou asi jízdní vlastnosti tohohle auta. Vysoko položené těžiště způsobuje, že se vůz v zatáčkách naklání a má tendenci ustřelovat. Kombinace deště, dlažebních kostek či tramvajových kolejí tak může být přímo vražedná....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 07:07, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
Máme tato auta na firmě jako služební, tak že na nich něco nalítáno mám a proto přidám svou zkušenost. V mnoha ohledech jsem nepoznal horší auto. Interier vypadá naprosto humpolácky, gumová mažeta u řadící páky evokuje vzpomínku na Škodu 120, odkládacích prostor minimum (co na tom, že máte spoustu místa pod odklápěcí sedačkou zpolujezdce, když na ní ten spolujezdec zrovna sedí....), ergonomie sedadel, zejména jejich boční vedení je příšerné. Po delší cestě vás budou bolet svaly, o kterých ani ne...
Díky za dobrý pohled z druhé strany.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 07:31, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
Máme tato auta na firmě jako služební, tak že na nich něco nalítáno mám a proto přidám svou zkušenost. V mnoha ohledech jsem nepoznal horší auto. Interier vypadá naprosto humpolácky, gumová mažeta u řadící páky evokuje vzpomínku na Škodu 120, odkládacích prostor minimum (co na tom, že máte spoustu místa pod odklápěcí sedačkou zpolujezdce, když na ní ten spolujezdec zrovna sedí....), ergonomie sedadel, zejména jejich boční vedení je příšerné. Po delší cestě vás budou bolet svaly, o kterých ani ne...
Pokud si jej člověk kupuje s vědomím, že je to Fordova alternativa k např. Citröenu Berlingo/Peugeot Partner tak je to úplně v pohodě. Pokud jste si jej kupoval s představou Focuse za 2/3 cenu tak můžete mít problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 08:56, RE: Fusion nebrat!!!
watchtower napsal:
Pokud si jej člověk kupuje s vědomím, že je to Fordova alternativa k např. Citröenu Berlingo/Peugeot Partner tak je to úplně v pohodě. Pokud jste si jej kupoval s představou Focuse za 2/3 cenu tak můžete mít problém.
Jasně,tohle je malý univerzální auto do rodiny či pro starší pár a né pro blázny,kteří s tím lítají po Evropě na služební cesty.Pro ně je to alternativa,když nemají prachy na vyšší třídu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 10:48, fordova taktika
U fordu je pravidlo že se každý model tváří na víc než má, ale pořizovací ceny funglovek tomu neodpovídají to až potom u ojetin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 11:34, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
Máme tato auta na firmě jako služební, tak že na nich něco nalítáno mám a proto přidám svou zkušenost. V mnoha ohledech jsem nepoznal horší auto. Interier vypadá naprosto humpolácky, gumová mažeta u řadící páky evokuje vzpomínku na Škodu 120, odkládacích prostor minimum (co na tom, že máte spoustu místa pod odklápěcí sedačkou zpolujezdce, když na ní ten spolujezdec zrovna sedí....), ergonomie sedadel, zejména jejich boční vedení je příšerné. Po delší cestě vás budou bolet svaly, o kterých ani ne...
potrefena husa se vzdy ozve, ze? Pane vy si stezujete na veci, za ktere si muzete sam. Kdyz kupuji auto, tak to vetsina lidi dela tak, ze si zjisti, na co ho potrebuji a podle toho vybiraji. Takze pokud mate sluzebni auto, se kterym hodne nalitate... Tak proc jste si kupoval auto vicemene do mesta nebo obcasne vyjeti na chalupu? To jste nevedeli, jaky kufr to ma pred koupi, ze si na nej ted ztezujete? To same co se tyka odkladacich prostor, ktere si nemyslim, ze jsou az tak hrozne, kazdemu vyhovuje neco jineho. Ja treba v aute nemam rad tisic milion prihradek. A co se tyce jizdnich vlastnosti posuzovanych "zavodniku" za mokra na kostkach :D jste vtipny, tam neustreli max tramvaj na kolejich. A nejhorsi je, ze takovy clovek vsude rozkrikuje jake je ktere auto na houby. Pritom o tom nema ani paru.

Add recenze, pobavila me hlaska 9 let felici bez problemu :) jestli mela do 150k najeto, tak bych i veril, i kdyz rezavejici zadni dvere se uz projevit musely :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 11:34, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
Máme tato auta na firmě jako služební, tak že na nich něco nalítáno mám a proto přidám svou zkušenost. V mnoha ohledech jsem nepoznal horší auto. Interier vypadá naprosto humpolácky, gumová mažeta u řadící páky evokuje vzpomínku na Škodu 120, odkládacích prostor minimum (co na tom, že máte spoustu místa pod odklápěcí sedačkou zpolujezdce, když na ní ten spolujezdec zrovna sedí....), ergonomie sedadel, zejména jejich boční vedení je příšerné. Po delší cestě vás budou bolet svaly, o kterých ani ne...
připojuji se a podepisuji. máme na firmě 2 fusiony jako referentská vozidla. obě auta žijí naprosto vlastním životem, byť dostávají pravidelný (značkový) servis.Jízda je vždy upřimně trochu sázkou do loterie a již mnohokrát jsem se podivoval co za blbce mě to v zatáčce předjíždí, než jsem zjistil, že je to vlastní prdel fusionu. Na druhou stranu, pochvalme naftový motor 1,4, ketrý jede jako z praku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 12:54, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
potrefena husa se vzdy ozve, ze? Pane vy si stezujete na veci, za ktere si muzete sam. Kdyz kupuji auto, tak to vetsina lidi dela tak, ze si zjisti, na co ho potrebuji a podle toho vybiraji. Takze pokud mate sluzebni auto, se kterym hodne nalitate... Tak proc jste si kupoval auto vicemene do mesta nebo obcasne vyjeti na chalupu? To jste nevedeli, jaky kufr to ma pred koupi, ze si na nej ted ztezujete? To same co se tyka odkladacich prostor, ktere si nemyslim, ze jsou az tak hrozne, kazdemu vyhov...
Jestli jsem správně pochopil, tak autor říká, že ho mají ve firmě, ne že ho sám vybíral nebo kupoval, takže ten hysterák není moc namístě..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 13:06, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
Máme tato auta na firmě jako služební, tak že na nich něco nalítáno mám a proto přidám svou zkušenost. V mnoha ohledech jsem nepoznal horší auto. Interier vypadá naprosto humpolácky, gumová mažeta u řadící páky evokuje vzpomínku na Škodu 120, odkládacích prostor minimum (co na tom, že máte spoustu místa pod odklápěcí sedačkou zpolujezdce, když na ní ten spolujezdec zrovna sedí....), ergonomie sedadel, zejména jejich boční vedení je příšerné. Po delší cestě vás budou bolet svaly, o kterých ani ne...
A můžete nám říct, které auto podle Vás je v této třídě nejlepší? rád se poučím případně zkrituzuji Vaše názory. Jsem přesvědčen, že Vaše názory jsou pouze v teoretické rovině a ve skutečnosti jste seděl možná ve favoritu nebo felicii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 14:09, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
Jestli jsem správně pochopil, tak autor říká, že ho mají ve firmě, ne že ho sám vybíral nebo kupoval, takže ten hysterák není moc namístě..
Myslim, ze je to psane docela vecne. Jestli mate zkusenosti s tim, ze protiargumentace je vzdy hysterak, tak asi byste si mel promluvit s manzelkou :)
Ano nekupoval je, neplatil je a stezuje si na nesmyslne veci....ja myslim, ze ostatnim je to jasne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 17:58, RE: fordova taktika
anonym napsal:
U fordu je pravidlo že se každý model tváří na víc než má, ale pořizovací ceny funglovek tomu neodpovídají to až potom u ojetin
No, to je ale blábol!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 18:04, RE: fordova taktika
anonym napsal:
U fordu je pravidlo že se každý model tváří na víc než má, ale pořizovací ceny funglovek tomu neodpovídají to až potom u ojetin
Nevím,kde jsi na to přišel, asi jsi ve Fordu nikdy neseděl, maximálně tak ve VW, nebo škůdce.Spíš bych to tvoje pravidlo směřoval tam.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 18:07, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
A můžete nám říct, které auto podle Vás je v této třídě nejlepší? rád se poučím případně zkrituzuji Vaše názory. Jsem přesvědčen, že Vaše názory jsou pouze v teoretické rovině a ve skutečnosti jste seděl možná ve favoritu nebo felicii.
Já se také připojuji a podepisuji, ale s tím, že je to velmi povedené autíčko, pár mých známých si ho koupilo a jsou s ním naprosto spokojení.Zatím bez závad.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 22:20, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
Máme tato auta na firmě jako služební, tak že na nich něco nalítáno mám a proto přidám svou zkušenost. V mnoha ohledech jsem nepoznal horší auto. Interier vypadá naprosto humpolácky, gumová mažeta u řadící páky evokuje vzpomínku na Škodu 120, odkládacích prostor minimum (co na tom, že máte spoustu místa pod odklápěcí sedačkou zpolujezdce, když na ní ten spolujezdec zrovna sedí....), ergonomie sedadel, zejména jejich boční vedení je příšerné. Po delší cestě vás budou bolet svaly, o kterých ani ne...
Take mame tento vuz ve firme, nicmene jeho uzitna hodnota je vytecna. nejen ze vnitrni prostor je velice slusny na svou tridu, ale i velice dobre usporadany a alespon z meho pohledu dobre usporadany. Co se tyce kufru, neni to vubec spatne, je slusny a napriklad fabie ma opravdu mensi. Co se tyce motoru, ten mame 1.4 benzin a do mesta to neni uplne idealni, nicmene da se s tim jezdit kolem 7 litru na 100km. A ted k zaporum, nejhorsi je snad podvozek, to je neco co jsem opravdu v jinak velice povedem aute nepochopil. Je neskutecne citit sebemensi nerovnost, nehlede na neprijemne tvrde rany a zvuky v kabine, ale to je zjevne dano vyssim posazenim cele kabiny. Jinak auto je do mesta dobre, ale na dalky to neni. Michal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 23:05, RE: Fusion nebrat!!!
anonym napsal:
Máme tato auta na firmě jako služební, tak že na nich něco nalítáno mám a proto přidám svou zkušenost. V mnoha ohledech jsem nepoznal horší auto. Interier vypadá naprosto humpolácky, gumová mažeta u řadící páky evokuje vzpomínku na Škodu 120, odkládacích prostor minimum (co na tom, že máte spoustu místa pod odklápěcí sedačkou zpolujezdce, když na ní ten spolujezdec zrovna sedí....), ergonomie sedadel, zejména jejich boční vedení je příšerné. Po delší cestě vás budou bolet svaly, o kterých ani ne...
Co by jste chtěl za ty peníze, měl jsem již v rukách spoustu aut a fusiona si koupím rád. Nicméně podívejte kolik jich ojetých v bazarech je. Asi to nebude zas tak špatné auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.05.2008 08:02, RE: fordova taktika
anonym napsal:
U fordu je pravidlo že se každý model tváří na víc než má, ale pořizovací ceny funglovek tomu neodpovídají to až potom u ojetin
naprostá pravda! Důkazem je ta cena ojetin. Fordy jsou jen taková levná varianta skutečných vozů. Stejně jako třeba Opel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.05.2008 09:14, RE: fordova taktika
anonym napsal:
Nevím,kde jsi na to přišel, asi jsi ve Fordu nikdy neseděl, maximálně tak ve VW, nebo škůdce.Spíš bych to tvoje pravidlo směřoval tam.
Tak mi to vyvrať: kvalita je drahá i jako ojetina (např.toyota, honda) a křápy ojetiny (např.fiat,renault) koupíš za zlomek pořizovací ceny. Ponechme stranou vw gruppe pro objektivnější pohled.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.05.2008 11:23, RE: fordova taktika
anonym napsal:
naprostá pravda! Důkazem je ta cena ojetin. Fordy jsou jen taková levná varianta skutečných vozů. Stejně jako třeba Opel.
Ceny ojetin dělá trh a zblblý český národ!!!snad mě nechcete tvrdit,že škůdky jsou nejlepší auta na světě???Podle cen ojetin to tak vypadá!!jsou dražšší než BMW a Mercedes a Honda a toyota jsou s těma cenama taky pěkně dole!!Nemyslím si,že ford a Fiat je na tom hůř s kvalitou než škodovka!!!Je to dáno taky tím,že se sem po revoluci natahalo spoustu aut před smrtí a lidem poklekali!!Takže si nakoupili škůdky a ony jezdili a to blbý uno,který mělo 400.tis na zádech a na tachu 100.tis jim za 50.tis kleklo!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.05.2008 12:43, RE: fordova taktika
anonym napsal:
Ceny ojetin dělá trh a zblblý český národ!!!snad mě nechcete tvrdit,že škůdky jsou nejlepší auta na světě???Podle cen ojetin to tak vypadá!!jsou dražšší než BMW a Mercedes a Honda a toyota jsou s těma cenama taky pěkně dole!!Nemyslím si,že ford a Fiat je na tom hůř s kvalitou než škodovka!!!Je to dáno taky tím,že se sem po revoluci natahalo spoustu aut před smrtí a lidem poklekali!!Takže si nakoupili škůdky a ony jezdili a to blbý uno,který mělo 400.tis na zádech a na tachu 100.tis jim za 50.tis kleklo!!
Rozdil mezi cenami ojetych aut se po stredni evrope az tak moc nelisi, takze reci o blbem ceskem narodu jsou trochu od veci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.05.2008 12:51, RE: fordova taktika
anonym napsal:
Rozdil mezi cenami ojetych aut se po stredni evrope az tak moc nelisi, takze reci o blbem ceskem narodu jsou trochu od veci.
No řekl bych,že liší a to podstatně!!Nějakému škodovkáři jsem šlápl na kuří oko!!!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.