0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Focus II

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.12.2007 21:38, RE: máme doma oba VW i Focuse...
anonym napsal:
to je vše? Zase nic konkrétního jenom nadávky? Je to s tebou ztráta času, nic nového jsi oproti mým relevantním a konkrétním poznatkům nepřinesl. Tipl bych tě na učně který si odběhl od ponku a to hlavně soudě dle tvé mizerné gramatiky a skladby vět.
Pane gramatiko, začínáš-li větu, pak piš vždy velké písmeno,ju.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.12.2007 07:47, RE: Dotaz na autora
anonym napsal:
Co mě zarazilo tak že řazení u focusu II už dosahuje kvalit VW.Já jsem měl půjčený focus I a lepší řazení v jiném autě neznám-absolutně přesné a krátké dráhy-skoro jak WRC)).naopek v pasatu je jenom průměrné řezení.tak to pak jedině že by se ve focusuII řazení zhoršilo.
No vidíte, já to měl zase naopak. Po několika letech ježdění se Škodou Fabia a Octavia jsem přesedl do Focusu I. První dojem z řazení by strašný. Řazení mi přišlo velmi nepřesné, ale třeba to byla chyba jen mého vozu. U Focus II je řazení o poznání lepší.
Pavel Kohout.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.12.2007 11:41, RE: Bylo nové nebo mírně jeté?
Kimo napsal:
Ty chytráku, z Cariny odejdu po svých a z Pola tě budou tahat havrani.
Jestli si pánové myslíte, že vás váš miláček zachrání pasivní bezpečnstí, tak jste na omylu, Možná ještě v 80 km/h, když budete mít dobrou káru. V rychlostech přes 100 km/h je stejně většina nehod smrtelných, nebo s těžkými zraněními s trvalými následky. Když to ve 150 km/h nasmažíte v nové Audině A4 do sloupu, je vám vašich X poštářků úplně na nic. Chudák kandelábr se octne místo vás na místě řidiče a vám seškrabávají mozeč...
Kdo z diskutujících zažil náraz do pevné (nedeformovatelné) překážky v 60km/h. ? To byla zůstatková rychlost. Víte co vám udělají vnitřní orgány? Co je to setrvačnost měkké hmoty? Rozdrcený hrudník od pásů, žebra v plících, zlomená lopatka, klíční kosti, natržený srdeční sval, pět dní v bezvědomí (to je prý mozkem, který se nažene náhle dopředku hlavy), tři měsíce v nemocnici, pět operací, rok pracovní neschopnosti, následky ještě po deseti letech. Když máte opravdovou kliku. Spočítejte si přetížení orgánů, když se ta kraksna (téměř nová Primera) zastaví na 45 cm. délky. A to jsem seděl připoutaný vzadu jako spolujezdec. Ten co seděl vedle, tak je dodnes na vozíku. Přeji vám pěkné rozjímání nad těmi blbostmi o bezpečném autě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.12.2007 14:16, RE: máme doma oba VW i Focuse...
anonym napsal:
Pane gramatiko, začínáš-li větu, pak piš vždy velké písmeno,ju.
Malým písmenkem na začátku dávám najevo svůj despekt nad oponentem, který se vyjadřuje jak hovádko bóží
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.03.2011 23:03, palivový filtr ford focusII
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda někdo nemá zkušenosti s palivovým filtrem u FF 1,6 benzín.Můj automechanik mi řekl, že tyto auta palivový filtr nemají.
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.