0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën C5 - sedan s dobrým srdcem

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.10.2008 09:25, RE: Proč C5 "BEZ" hydrauliky?
winca napsal:
Zdravím, Kylie, se kterou se v jejích názorech mohu téměř ztotožnit. Vyjádření pana Hyana jsem měl též tu čest přečíst a nadzvednul mne docela slušně. Z principu by si takové řečičky neměl dovolit před hlasováním soutěže, profi přístup tedy rozhodně neprojevil. Ať své názory sděluje po zveřejnění výsledků, jeho od ostatních odlišný názor pak bude mít nějakou váhu. Takto se řadí po bok hospodských tlachalů. Možná bude jediný, který bude tvrdit, že do finále souteže se dostala špatná, nekvalitní, ...
Nějak jsem zapomněl heslo, takže místo nicku NN-N mám teď NN_N, skleróza.. K tématu: nechci a nebudu p. Hyana obhajovat, ale nechtěl tím, že "nepřináší nic nového" říct, že C5 má stejnou podvozkovou platformu jako Peugot 407 (a C6 např.)? Třeba na Top Gear píšou, že nová C5 "má z 80% společné díly s P407, ale je mnohem lepší, podivné, ale pravdivé".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.10.2008 15:27, RE: VYZVA REDAKCI
Kylie napsal:
Tedy slovům rozumím, ale "smyslu" nějak ne ... to se přiznávám .. (k čemu se vztahuje ono "prosťáček"?)
No Kylie, to budeš asi jediná, co to nechápe nic ve zlým
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.10.2008 15:36, RE: Seb a Martin a Citroën(y) OPĚT zvítězili!
Kylie napsal:
Před týdnem jsem "nadšeně" oznamovala, že ve španělské rallye zvítězil (jako obvykle) Seb Loeb s C4 a mezi juniory Martin Prokop (asi NEJpodceňovanější český automobilový závodník /možná i sportovec vůbec - takový NEpoměr úspěchů a NI řádku v tisku či TV - to se jen tak nevidí/, neustále dokola slyším jména Enge a Janiš - přitom tenhle junior snad dokázal získat více vítězství a úspěchů, než ti dva dohromady - to myslím trochu v nadsázce, ale stejně ....!) a týden se s týdnem sešel od pátk...
a?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.10.2008 12:44, http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
Tohle je "reálná" spotřeba toho "nejhoršího" motoru jaký v C5 najdete, navíc v kombinaci s automatickou převodovkou.
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.