0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroën C5 - sedan s dobrým srdcem

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 12:28, vzpěra
Mínus za chybějící plynovou vzpěru kapoty motoru? Většina majitelů stejně nebude vědět ani kde se kapota otevírá.
Já mám plynové vzpěry, je to fajn, ale "+" bych za to nedal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 12:37, Kylie
Je tady zase Tvůj miláááášek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 13:21, mrdka
Jako, uz jenom proto bych to nechtel, ze je to ten francouz ze jo. Francouzy jsou obvykle mdky, elektika se bezne posere ze jo, a pak aby clovek spachal tu sebevrazdu jako. Ja to znam, ja uz jsem to tady psal jako, pezot 406 jako tak bych uznal, ale vsechno po nem jsou mrdky ze jo. Dyt to tam pisou jako, rizeni je na hovno, razeni na prdel ze jo a cely auto stoji za chcanku jako. Pak si clovek koupi francouze a jenom s tym jezdi do servisu, ja to znam, kdyz jsem provozoval autobazar pred casem, prodal jsem moc frantiku ze jo, a ty zakaznici pak za mnou behali ze chteji reklamovat a skryta zavada ze jo. Jsem je poslal do prdele samozrejme, kdyz jsou blbi. Jo, a Kylie co tu furt chvali ten sunt hrdzavej C5 necht jde do prdele taky ze jo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 13:24, RE: mrdka
Stejskal Jarda napsal:
Jako, uz jenom proto bych to nechtel, ze je to ten francouz ze jo. Francouzy jsou obvykle mdky, elektika se bezne posere ze jo, a pak aby clovek spachal tu sebevrazdu jako. Ja to znam, ja uz jsem to tady psal jako, pezot 406 jako tak bych uznal, ale vsechno po nem jsou mrdky ze jo. Dyt to tam pisou jako, rizeni je na hovno, razeni na prdel ze jo a cely auto stoji za chcanku jako. Pak si clovek koupi francouze a jenom s tym jezdi do servisu, ja to znam, kdyz jsem provozoval autobazar pred casem, ...
Nevim jak vam ostatnim, ale ja bych tomuto cloveku zakazal pristup do diskuze. Nejen ze pouziva dost nevhodny jazyk, ale o aute vesmes taky nemluvi. Samoneho by me zajimalo cim Jarka Stejskal jezdi :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 13:59, RE: Kylie
David V napsal:
Je tady zase Tvůj miláááášek.
Tohle až tak NENí můj miláááášek. Tohle je taková ta verze s motorem, co se hodně prodávat bude, ale optimem není; tohle je taková ta verze, s (normálním) odpružením, které sice pocit hydrauliky navodí (ale toť vše). Já bych volila Exclusive výbavu (jako u dvou předchozích citroënů), a motor 2.2 HDi Biturbo (když manuál), nebo "mňamku" šestiválec s dvěma turby (jedno každé na jednu řadu válců) 2.7 HDi (a automat Aisin k tomu - ten se moc povedl) . TO je (pak) ten pravý citroën, ten který mám ráda (ten nástupce GS o kterém jsem tuhle pod článkem o spotřebě psala, a SM a DS a .. a dnes ho představuje C6 a některé verze C5). Tak asi tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 14:12, RE: vzpěra
Alda napsal:
Mínus za chybějící plynovou vzpěru kapoty motoru? Většina majitelů stejně nebude vědět ani kde se kapota otevírá.
Já mám plynové vzpěry, je to fajn, ale "+" bych za to nedal.
Já osobně mám radši klasickou vzpěru. Plynová se časem unaví a nebo stačí když je větší zima už nedrží. Klasiský "klacek" se neunaví nikdy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 14:20, isofix
A co ISOFIX je tento vůz tímto vybaven standartně nebo jen na přání?
Je to celkem pěkné auto,
Ale kombi se mi stejně líbí víííííc!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 14:31, RE: isofix
SADAM napsal:
A co ISOFIX je tento vůz tímto vybaven standartně nebo jen na přání?
Je to celkem pěkné auto,
Ale kombi se mi stejně líbí víííííc!!!!!!
U předchozích verzí isofix standardem byl (to ale i ty plynové vzpěry!), tak snad ...
PS: Stejně se mi sedan líbí víc .. a C6 nejvíc .-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 14:55, Nevhodné příspěvky
mufik.martin napsal:
Nevim jak vam ostatnim, ale ja bych tomuto cloveku zakazal pristup do diskuze. Nejen ze pouziva dost nevhodny jazyk, ale o aute vesmes taky nemluvi. Samoneho by me zajimalo cim Jarka Stejskal jezdi :)
Ano je to trochu moc (ne kvůli mému jménu). Dle "stylu" vyjadřování, třeba je to tentýž autor, který občas mým jménem vystupuje (což už nyní nemůže) - tak alespoň ...
PS: Tipla bych že možná dokonce vůbec nejezdí, nebo něčím hodně "out"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 15:01, NESOUHLAS
Dobrý den, nejsem ani zastáncem ani odpůrcem Francouzských vozidel, ale musím reagovat.
Nesouhlasím s hodnocením jízdních vlastností, které popisuje autor recenze, ani řazení vozu není nepřesné a špatné tak jak popsáno. Z hlediska mé pracovní profese mě projde rukama opravdu velké množství aut na testování, nová C5 patří k tomu lepšímu co je na našem trhu v dané kategorii. Pane Šikle, neustále opakované špatné hodnocení FR, vozů je již neobjektivní!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 15:43, RE: Nevhodné příspěvky
Kylie napsal:
Ano je to trochu moc (ne kvůli mému jménu). Dle "stylu" vyjadřování, třeba je to tentýž autor, který občas mým jménem vystupuje (což už nyní nemůže) - tak alespoň ...
PS: Tipla bych že možná dokonce vůbec nejezdí, nebo něčím hodně "out"
A není to jen takový nepovedený pokus o vtip? Něco jako divná parodie na oslíkovu Oktáfku fmetle a ftédéíčku? Jirka S.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 15:59, RE: Nevhodné příspěvky
free78 napsal:
A není to jen takový nepovedený pokus o vtip? Něco jako divná parodie na oslíkovu Oktáfku fmetle a ftédéíčku? Jirka S.
Nevím, i to je možné, ale v některých formulacích jde bezesporu "přes" miru..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 16:20, RE: NEsouhlas
Michal napsal:
Dobrý den, nejsem ani zastáncem ani odpůrcem Francouzských vozidel, ale musím reagovat.
Nesouhlasím s hodnocením jízdních vlastností, které popisuje autor recenze, ani řazení vozu není nepřesné a špatné tak jak popsáno. Z hlediska mé pracovní profese mě projde rukama opravdu velké množství aut na testování, nová C5 patří k tomu lepšímu co je na našem trhu v dané kategorii. Pane Šikle, neustále opakované špatné hodnocení FR, vozů je již neobjektivní!!!
Já vím, že jsem tu za "agentku Citroën" vedena, ale nová C5 se opravdu do letošního finále "Car of the Year" dostala a pár, vůbec NE špatných, recenzí jsem na ní již četla (ne/jen/ v češtině).
Ostatně odkaz na testy v AUTO Zeitung (www.autozeitung.de/node/92577), kde C5 jinak vůbec ne špatné vozy Mondeo, Accord a new Laguna porazila, jsem zde opakovaně dávala (domněnka, že by německé časopisy francouzský vůz "protlačovaly" se mi jako VELMI nepravděpodobná jeví).
Často jde o "osobní" preference (před 15ti lety byl můj "ideál" také trochu - no HODNĚ - jiný, než dnes), ale ne jako "agentka citroën", ale neb to tak (pravděpodobně) skutečně je, se domnívám, že poslední verze Citroën C5 je docela zajímavé auto (v kombinaci s tím "správným" motorem) možná dokonce až jednoznačně NADprůměrné
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 16:37, RE: mrdka
mufik.martin napsal:
Nevim jak vam ostatnim, ale ja bych tomuto cloveku zakazal pristup do diskuze. Nejen ze pouziva dost nevhodny jazyk, ale o aute vesmes taky nemluvi. Samoneho by me zajimalo cim Jarka Stejskal jezdi :)
Jako, nahodou jezdim bmw 530i ze jo, rok vyroby 2003, jo, to je ta fejsliftovana verze jako. Je to o moc lepsi svezeni nezten tvuj opel ci fiat ci co to vlastnis ze jo, a me druhe auto jako je octavia scout.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 16:39, RE: Nevhodné příspěvky
Kylie napsal:
Ano je to trochu moc (ne kvůli mému jménu). Dle "stylu" vyjadřování, třeba je to tentýž autor, který občas mým jménem vystupuje (což už nyní nemůže) - tak alespoň ...
PS: Tipla bych že možná dokonce vůbec nejezdí, nebo něčím hodně "out"
Jako, uz jsem mnohokrat tady psal cim jezdim ze jo, to je jako za prvni, a za druhe mila slecno, jako ja se nepotrebuju za nekoho vydavat, ja mam svedomi ciste ze jo, zatim mi nikto nevyrozuje smrti jako, jenom mufikmartin by mi chtel zakazat ten vstup do tyhle dyskuse ze jo. Jenomze tohle neni jeho server nastesti ze jo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 16:41, RE: NESOUHLAS
Michal napsal:
Dobrý den, nejsem ani zastáncem ani odpůrcem Francouzských vozidel, ale musím reagovat.
Nesouhlasím s hodnocením jízdních vlastností, které popisuje autor recenze, ani řazení vozu není nepřesné a špatné tak jak popsáno. Z hlediska mé pracovní profese mě projde rukama opravdu velké množství aut na testování, nová C5 patří k tomu lepšímu co je na našem trhu v dané kategorii. Pane Šikle, neustále opakované špatné hodnocení FR, vozů je již neobjektivní!!!
jako, ja taky nesouhlasim s t`ymi frantikmi s panem Siklem ze jo, ja myslim ze by je zde jako nemeli recenzovat vubec ze jo. Ja se v tom jako vyznam.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 16:54, VYZVA REDAKCI
Jako, mozna by ste meli orecenzovat treba novy osmivalcovy Ford Mustang GT s automatem ze jo, jsou tu lidi co jich zaujimaji skutecna auta jako a ne jenom ty priblizovadla z bodu A do bodu B ze jo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 16:56, Ten volant
Nevím jak vám, ale mně ten volant s pevným středem vadí. Řídím většinou jednou rukou a přehmatávat na ty čudly uprostřed praktické není, navíc člověk nemůže mít ruku na středu (teda může, ale nezatočí). Zkoušel jsem to v C4 a nesedlo mi to (taky nejsem fanda hlavních tachometru uprostřed, což naštěstí případ C5 není). Zejtra jedu ke švárovi do servisu, zeptám se ho na názor na HDi, už mu jich rukama taky prošlo dost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 16:57, RE: Nevhodné příspěvky
Stejskal Jarda napsal:
Jako, uz jsem mnohokrat tady psal cim jezdim ze jo, to je jako za prvni, a za druhe mila slecno, jako ja se nepotrebuju za nekoho vydavat, ja mam svedomi ciste ze jo, zatim mi nikto nevyrozuje smrti jako, jenom mufikmartin by mi chtel zakazat ten vstup do tyhle dyskuse ze jo. Jenomze tohle neni jeho server nastesti ze jo.
Jardo, jdi už do prdele.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.10.2008 17:29, RE: NESOUHLAS
Michal napsal:
Dobrý den, nejsem ani zastáncem ani odpůrcem Francouzských vozidel, ale musím reagovat.
Nesouhlasím s hodnocením jízdních vlastností, které popisuje autor recenze, ani řazení vozu není nepřesné a špatné tak jak popsáno. Z hlediska mé pracovní profese mě projde rukama opravdu velké množství aut na testování, nová C5 patří k tomu lepšímu co je na našem trhu v dané kategorii. Pane Šikle, neustále opakované špatné hodnocení FR, vozů je již neobjektivní!!!
Víte, Francii miluji. Vždy říkám, že je to druhá země, kde bych mohl žít. To samé platí i o francouzských autech. Od vychvalované C5 jsem očekával více a věřte mi, že rozhodně není nejlepším vozem ve třídě. Pohodlná je pouze za předpokladu kvalitního povrchu komunikace, kterých ani v zahraničí není většina. Svým chováním na nerovnostech mě vyvedla z míry, řízení nekomunikuje, počáteční brzdný účinek je předimenzován a řazení je sice lepší než v minulých modelech, ale na nejlepší ve třídě stále nemá. Jak píšete, C5 patří k tomu lepšímu na trhu, ale rozhodně není v této testované verzi špičkou. Vždyť se podívejte, kolik plusů C5 v tomto testu nasbírala. Rozhodně se nejedná o negativní recenzi ...
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.