0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaká je kvalita starších BMW?

kategorie zařazení tématu: poradna, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2007 18:32, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jezdim 25 let prakticky denne a nejak si nepamatuji, ze bych potreboval rucni brzdu (krome ridicskych pocatku), opravdu nevim k cemu ten kram je. Taky mne kvuli ni jednou vyhodili a tak s ni obcas skubnu, aby znovu nezarezli lanovody. Jinak bych ocekaval, ze na STK se budou zamerovat na veci ohrozujici provoz a k tem opravdu spatna rucni brzda nebo nestahujici okynko vzadu nepatri (to mi tvrdil technik, ze kdyby se auto prevratilo, tak by vzadu nemohli vylezt okynkem-muj argument, ze by tobylo z...
Už vím, kdo mi brzdovkama svítí na křižovatkách do očí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2007 20:23, RE: Secteno podtrzeno
anonym napsal:
Koukám, že je to tu samý moralista. Osobně by mě zajímalo, jakými auty všichni tito zákona a morálky znalí jezdí. Učtině z nich řada jezdí takovými auty, ve ktzerých nefunkční ručka je pouze zlomek jejich všech problémů a závad.
Mily anonyme, jezdim Lancii Kappou 2.0 20VT r.v. 2000 a patrim taky k tem moralistum, mimochodem Rucka mi funguje naprosto skvele a auto je mechanicky jako nove a ted cim jezdis ty? Moralisto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2007 21:13, A kde je 740?
Vážený autore článku, nevím zdali jsme četl tento článek dostatečně pozorně....ale zdá se mi, že jsem tak nějak vypusil motor 4.0. Nemyslíte, že je to škoda? (Jsem bývalý majitel té modré 7er na fotkách v článku Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2007 21:46, franta
Jsem úplně hloupej honibrk, autům vůbec, ale vůbec, ale opravdu vůbec nerozumím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.09.2007 22:31, ja osobne
autor se zapomnel zminit o problemech osmivalcu s nikasilem u e36
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 00:11,
bláboly? Plně souhlasím s edmudem a ostatním...Prostě má to jen ten zvuk BMW..Měl jsem 3 E46 a fakt NIC MOC !!! Jen jsem cpal do toho prachy a svezení žadnej zázrak..Sranda byla jak všichni ti pitomci záviděly že mám to BMW ale že to by reznoucí křáp to už nikdo netušil..A htranaté plečky typu E34 aj. bych teda fakt nechtěl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 06:03, RE: bez předmětu
anonym napsal:
bláboly? Plně souhlasím s edmudem a ostatním...Prostě má to jen ten zvuk BMW..Měl jsem 3 E46 a fakt NIC MOC !!! Jen jsem cpal do toho prachy a svezení žadnej zázrak..Sranda byla jak všichni ti pitomci záviděly že mám to BMW ale že to by reznoucí křáp to už nikdo netušil..A htranaté plečky typu E34 aj. bych teda fakt nechtěl.
2CAPSLOK
opravdu pred cirka pred 8 lety v Krp*li na STK sedl rybizek na STK do auta a prvni co udelal zmackl 4 cudliky stahovani oken, s tim nefunkcnim pravym zadnim jsem to koupil 2 roky pred tim v bazaru a do te doby mne to nijak netrapilo. A ze prej je to zavazna zavada, nacez jsme vedli diskusi na tema prevracene auto a pozarnicke sekyrky a nakonec mne vyhodili na nedostatecnou ucinnost parkovaci brzdy. S autem jsem tam nesel nepripraven, predtim proslo servisem, ktery to na STK pripravoval, tj. odstranil podstatnejsi zavady. Nacez strhli nalepku a rekli, ze auto je nezpusobile k provozu, at si zavolam odtahovku. Nacez jsem odjel se slovy, ze nez na mne zavolaji policajty, budu uz pryc a hodne nasranej odjel...
...
2 anonym, neboj, tem co nefunguje rucka a stoji v hanku na brzde poradne nesviti ani ty zadni zarovky, teda urcite ne tak, aby te oslepovaly
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 07:34, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jezdim 25 let prakticky denne a nejak si nepamatuji, ze bych potreboval rucni brzdu (krome ridicskych pocatku), opravdu nevim k cemu ten kram je. Taky mne kvuli ni jednou vyhodili a tak s ni obcas skubnu, aby znovu nezarezli lanovody. Jinak bych ocekaval, ze na STK se budou zamerovat na veci ohrozujici provoz a k tem opravdu spatna rucni brzda nebo nestahujici okynko vzadu nepatri (to mi tvrdil technik, ze kdyby se auto prevratilo, tak by vzadu nemohli vylezt okynkem-muj argument, ze by tobylo z...
Prosmívás, byl jste někdy na STK ?

Tam se funkce ruční brzdy kontroluje. Vźdycky.

Jinak odpověď nebyla, co se dá dělat.

Tomáš Koudelka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 07:37, RE: bez předmětu
anonym napsal:
2CAPSLOK
opravdu pred cirka pred 8 lety v Krp*li na STK sedl rybizek na STK do auta a prvni co udelal zmackl 4 cudliky stahovani oken, s tim nefunkcnim pravym zadnim jsem to koupil 2 roky pred tim v bazaru a do te doby mne to nijak netrapilo. A ze prej je to zavazna zavada, nacez jsme vedli diskusi na tema prevracene auto a pozarnicke sekyrky a nakonec mne vyhodili na nedostatecnou ucinnost parkovaci brzdy. S autem jsem tam nesel nepripraven, predtim proslo servisem, ktery to na STK pripravoval...
Promińte, ale plácáte naprosté nesmysly.

Stahování oken se na STK nekontroluje i kdyby jo, tak by to byla závada kategorie A - mírná, což rozhodně není důvod k vyhození od STK.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 12:39, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Promińte, ale plácáte naprosté nesmysly.

Stahování oken se na STK nekontroluje i kdyby jo, tak by to byla závada kategorie A - mírná, což rozhodně není důvod k vyhození od STK.

neplacam nesmysly, pred 8 lety se to prihodilo primo mne a ne nejakemu memu znamemu, netvrdim, ze mne vyhodili nakonec na to okynko, vyhodili mne na nedostatecnou ucninnost parkovaci brzdy, ale do ted si pamatuji, jak te bl* sedl do auta a prvni co udelal zacal mackat cudliky ovladani oken a vest blbe reci. Proto tak yjsme dodnes qalrgickej jak na tyto pseudozavady vyhazuji na STK a tam pocitam i ten kram nazyvany rucka, aby pak po silnicich jezdily vraky s podstatne nebezpecnejsima zavadama, ktere maji taky stk o kourivosti starych dieslu nemluve (zadny 15 let stary diesl neprojde emisema legalne, podle toho smradu tomu opravdu nemerim. Ovsem buzerovat se musi a maji pravdepodobne plan, kolik lidi musi vyhodit, tak si nejakho vola co tam opravdu prijde se starsima utem vzdy najdou, mozna taky cekal uplatek, nevim, ale ja od te doby mam ke stanicim technicke kontroly silne negativni vztah. Jinde se me zase snazil nejaky blb presvedcit, ze mam spatne predni tlumice. Na muj dotazu, a jak jste na to prisel, vy tumate nejaky pristroj na mereni opotrebeni tlumicu? TO vidim a predvedu vam to na parkovisti, nacez tam jezdil jak fitipalsi a ja rikam nic nepozoruji, no to asi ten velky motor stabilizuje tou hmotnosti, pripustil nakonec, dame tojen jakomirnou zavadu. Mate-li lepsi zkusenosti je to vase plus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 13:48, RE: bez předmětu
anonym napsal:
bláboly? Plně souhlasím s edmudem a ostatním...Prostě má to jen ten zvuk BMW..Měl jsem 3 E46 a fakt NIC MOC !!! Jen jsem cpal do toho prachy a svezení žadnej zázrak..Sranda byla jak všichni ti pitomci záviděly že mám to BMW ale že to by reznoucí křáp to už nikdo netušil..A htranaté plečky typu E34 aj. bych teda fakt nechtěl.
bmw nic moc...hranate plecky e34...typuju ze ses majitel krasne oblyho hyndai lantra.to ze jste vsichni cpali prachy do vyjezdenych bmw po peti bourackach je jedna vec,to ze bmw neni nejspolehlivejsi auto druha,ale ze zejmena v roce 88 kdy prisla e34 bylo to auto ve sve tride uplne na spici jizdnich vlastnosti je pravda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 14:36, RE: ja osobne
anonym napsal:
autor se zapomnel zminit o problemech osmivalcu s nikasilem u e36
O nikasilu jsem se nezmínil záměrně, jelikož jsem osmiválce vůbec neřešil a šestiválce M52 byly až na pozdější generaci E39 a E38.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 15:18, E34 vs. E32
Nemáte někdo srovnání velikosti prostoru v kabině E32 a E34? Na E34 se mi hrozně líbí ty zadní světla a předek, na E32 ta vnější mohutnost. Navíc sehnat líp vybavenou E34 je skoro nemožný v kombinaci se slušným stavem. To je strašný dilema
VK
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 18:32, někteří tomu rozumí jak koza petrželi
Jak můžete tvrdit o e32 a e34 že nic moc? Bmw sice neholduju a mám rád přímou konkurenci. Ale toto mě nadzvedlo. Pan redaktor to napsal správně, jedny z nejkvalitnějších aut byly Bawory e32 a e34 a Mercedesy 123-124-126-140. Ja bych možná lehce přidal nějaký středně starý Lexus a ty staré Saaby. Dneska z moderních se celkem snaží např Subaru. Ale tvrdit o těchto autěch že jsou nic moc může vážně pošahanec. Asi je to tím, že měl nějakou vyběhaninu z mafijánského bazaru (těch je většina) a žádnou kvalitní uloženku ze Švýcarska. Pak by teprve vidět jak kvalitní vozy to byly. Že jich je dneska hodně zničených (v tuzemsku katastrofálně zničených) je věc druhá. Právě že to jsou tak kvalitní auta, že i když se neservisují a jsou zkažené a vyběhané a mladí tuneři se k nim chovají jak hovada, tak se zuby nehty statečně rvou v rámci svých možností nějak dál a dál. Proto vidíme tolik zgýchaných, protože jsou nesmrtelné a neumřou, ne protože by byly vraky. Moderní VW by vám z fleku klekl a bylo by po něm. (o Alfě ani nemluvě hihi) Tak si sedněte do své nepřekonatelné Fabie. Pokud vám nechcípne při rozjezdu, tak protočte svými oslňujícími 47Kw kola a jeďte se přihlásit do Bohnic. Že Vás pusa nebolí kritizovat jedny z kultovních vozů. PS: ručka se používá v autoškole a v zimě v zatáčce A platná stk s reálným stavem auta mnohdy nesouvisí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.09.2007 19:17, RE: někteří tomu rozumí jak koza petrželi
Ráďa napsal:
Jak můžete tvrdit o e32 a e34 že nic moc? Bmw sice neholduju a mám rád přímou konkurenci. Ale toto mě nadzvedlo. Pan redaktor to napsal správně, jedny z nejkvalitnějších aut byly Bawory e32 a e34 a Mercedesy 123-124-126-140. Ja bych možná lehce přidal nějaký středně starý Lexus a ty staré Saaby. Dneska z moderních se celkem snaží např Subaru. Ale tvrdit o těchto autěch že jsou nic moc může vážně pošahanec. Asi je to tím, že měl nějakou vyběhaninu z mafijánského bazaru (těch je většina) a žádnou ...
Konecne nekdo normalni... PRASAK (autor 1. prispevku E32)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 19:21, 4+4
Můžete někdo poradit jak fungeje BMW 525 ve verzi pohonu všech kol?Na co si dát pozor při koupi apodobně.Taky by mně zajímalo,jestli se dělala ctyrkolka i v dieslu..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 26.10.2007 20:43, RE: 4+4
anonym napsal:
Můžete někdo poradit jak fungeje BMW 525 ve verzi pohonu všech kol?Na co si dát pozor při koupi apodobně.Taky by mně zajímalo,jestli se dělala ctyrkolka i v dieslu..
525iX se delala, vetsina dilu krome motoru a interieru je uplne jinak, v druhovyrobe toho moc nesezenete. V rope se 4x4 E34 nedelala.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.10.2007 23:00, Koudelka, Koudelka
anonym napsal:
"Mimochodem u našeho redakčního piana Mercedesu 300D nefunguje také a nijak to nevadí. "

Můžete mi prosímvás laskavě vysvětlit, jak takové auto může legálně projít STK ?

Děkuji, Tomáš Koudelka.
Koudelka nežer to tolik
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.11.2007 11:10, RE: někteří tomu rozumí jak koza petrželi
anonym napsal:
Konecne nekdo normalni... PRASAK (autor 1. prispevku E32)
ty co kritizuju tieto auta tak ich v poriadnom stave nevideli a uz vobec v nich nesli.jasne vyvoj ide neskutocne dopredu,ale e32,34 este maju co ponuknut v komforte jazdy,a aj interier je stale krajsi,ako u niektorych novych aut.vlastnim 530 V8
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 21:55, RE: Koudelka je vůl
anonym napsal:
Prosmívás, byl jste někdy na STK ?

Tam se funkce ruční brzdy kontroluje. Vźdycky.

Jinak odpověď nebyla, co se dá dělat.

Tomáš Koudelka
Koudelka někdo se snaží napsat recenzi a ty tu bazíruješ na volovinách,tebe bych chtěl mít doma )))
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.