0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 740i

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.12.2006 14:15, RE: CHCI SI KOUPIT BMW7,AUDIA8
SEBASTIAN napsal:
Prosím kdo ma s temito vozi skušenosti poradte.
CHci automat bmw asi 730,735,740.to je moje poředstava , ale co auda A8 quatro . Prosím kdo poradi
mam 740iLA mela vse co potrebovala v servisu a odesel mi automat presto na ni nedam dopustit at si kazdy pise co chce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.12.2006 17:27, RE: Pro Pola
strelec napsal:
"Hubu drž"-bezva diskuze, běž se vyřvat na Spartu. Můžu si měnit auta po 3 letech?-můžu a nehneš s tím. Můžu si obchod dělat s kým si vyberu já?-můžu a nehneš s tím. Můžu si myslet, že je to šunka?-můžu a nehneš s tím. Je pravda že jsem se překoukl,ale i v r .96 byla tahle samá auta,10let je na pováženou, 7 let je tak max to prodat. Celý svět auta mění po 3-5 letech, jen čecháčci a rusíni to s nadšením odvezou. Jsou blbí oni nebo my? A´t si koupí každý co chce a šuká koho chce, ten druhý si může...
Strelce ty jsi pako...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.12.2006 17:31, RE: Pro strelec
ondra napsal:
pche za ty prachy který dal do starý 7ičky bych měl octávku v naftě...nechápu jak někdo může utratit peníze za nějakýho bavoráka, žere to nejede to,drahý díly a beztak to nesedí tak jak každej kecá takže nechápu-navíc zadní pohon kterej vůbec nemůže sedět. v bavorácích stejně jezděj jen vataři,vymahači, mafiáni apod hajzlové
co to meles ondricku? kdyz na to nemas tak si jezdi octavou...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.01.2007 22:05, RE: Pro Pola
Martin napsal:
On to nemyslel jako ze zadni pohon je na hovno porad. Zavodni auta maji zadni pohon a zvlaste pak okruhova auta a formule, ale ty nejezdi v zime a v beznem provozu. Zadni pohon je vyborny dokud neni aquaplaning nebo napadne snih. Jinak zadni nahon ma sve kouzlo. mel jsem BMW a musim rict ze 3/4 roku bych chtel bmw a na zimu nejakou obycejnou predokolku nebo obyc 4x4
4x4 je na timu samozřejmě to nej, ale pokud bych si měl vybrat mezi předo a zadokolkou na zimu budu volit zadokolku. měl jsem jak bmw 535i e34 tak e39 535i a v zimě to auto bylo perfektně řiditelné.kdo mluví o zadním náhonu u bmw at si jej napřed vyzkouší.jezdím ted 2 roky superbem 2,5tdi a je to dobré auto ale ačkoliv je to předokolka na zimu byl bavorák lepší-do kopců vyjel víc a hlavně byl ovladatelný kdykoliv což se o superbu říct nedá, podvozek superba je vůbec v porovnání i se starým bmw o 2 třídy níž což má asi také svůj vliv.jednoduše zadní náhon bych preferoval.řeči o sněhu a aquaplaningu jsou liché.na sněhu je třeba jezdit jiným stylem než s předokolkou a s aquaplaningem nemá pohon co dočinění, spíše právě zadní náhon trpí méně, uživatel který o aquaplaningu psal by si měl zjistit co to vlastně aquaplanink je
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.01.2007 23:45, RE: skvele,skvele, skvele
strelec napsal:
Pominu, že si někdo léčí komplexy polovrakem-když chci hrat borca,tak se vším všudy a vezmu nové nebo max. 2leté, jinak tahle kysna nemá chybylinku, všude vyjede,všechno ubrzdí,super řadí-fakt úplně jiná recenze-hlavně že jezdí ...100 po městě blbeček. Venku neřeknu,ale po městě...Jak kydá o tom, jak kde všude hází myšky,dělá hodiny a z 90% zůstane na silnici-něco o tom tuším a myslím, že dokáže akorát šlapat na pravý pedál a psát ty cancy...Ale počty-při ceně paliva 28Kč/l a 150 000 ujetých km...
Zase jeden Tdíčkář f metle na hlínách, co nemá na "polovrak" a strašně ho to štve a tak kecá nesmysly... Jinak autor nepíše, že po městě jezdí všude 100. No a to, že tě točí, že tenhle "polovrak" je prostě mnohem lepší než tvoje Ochcávka se sporťákem dohromady, je jen tvoje věc a musíš se s tím nějak srovnat sám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.01.2007 15:03, RE: bezpečné auto
lunex napsal:
souhlas. pekna hovadina ale nechat to tak:)
Ja bych spis rekl, ze tim autor chtel ukazat, ze jde opravdu o bezpecne auto - zadne z tech nabouranych neni rozmaznute uplne na sra.ky a to si myslim, ze je dost podstatne. Nedavno jsem videl jak vypadaji sportovni kousky od Ferarri ci podobnych po havarii - v tu chvili bych v takovem aute sedet nechtel, pac byly casto rosekane na "prvocisla"..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.03.2007 11:55, RE: CHCI SI KOUPIT BMW7,AUDIA8
SEBASTIAN napsal:
Prosím kdo ma s temito vozi skušenosti poradte.
CHci automat bmw asi 730,735,740.to je moje poředstava , ale co auda A8 quatro . Prosím kdo poradi
zdravim! Mam BMW 740i a je to super.. Perfektny vykon, pohodli, vybava.. Kamarat mal Audi A8, su tam velmi poruchove prevodovky, poznam 3ludi co mali A8 rok vyroby od 1995, 97, 2000, kazdemu odisla prevodovka.. BMW je lepsie.. Aj ked osma je mozno krajsia.. Inak svoje BMW 740 predavam za 130000 Kc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.03.2007 12:07,
Prodam BMW 740i r.v.1995 cena 130.000Kc dobry stav, plna vybava +420737546289
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.02.2008 20:08, RE: rychlost
rObert napsal:
zdravím všechny.máte pravdu moc minusů jsem nenapsal snažil jsem se alespon v tech minusech neco duleziteho-ono je to spis o tom ze to co jsem napsal do minusu je dulezite-pristup k motoru je blby a svetlomety se spini zni to fadne ale kdo to auto ma zjisti ze to jsou vazne nejhorsi veci na tomhle aute stoji penize a komplikuji zivot tim ze doby oprav jsou delsi. zapomel jsem uvest ze motor je moc haklivy na nekvalitni palivo.

k tem 100km/h ve meste: ne vzdy a ne vsude. ,mel jsem namysli rozpet...
tak tak niekedy je 40ka pririchla v niektorych castiach mesta a niekedy 160 je v pohode vsetko zalezi od situacie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 21:51, RE: No jo...
Karel Z napsal:
najezdím ročně dost kilometrů na to, abych mohl říci že nezáleží na tom co člověk řídí vzhledem k tomu jestli jede jako prase...na silnici potkám mnohem víc bezohledných a nebezpečných blbců v octaviích než v bmw 7.zajímalo by mě kdyby pisatel recenze psal o superbu tdi, jestli by tu byl pranýřován za "polovrak" "magora za volantem silné ojetiny" apod... 100km/h po městě tu už vysvětloval-po obchvatech je to naprostonormální a bezpečná rychlost takže si ty kritiku aspon přečti co píše.krom toho ...
Přesně, díky že nemusím reagovat na ty plky toho trouby. To bylo z duše.
reagovat
  1 ... 4 5 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.