0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 740i

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 00:17, Vaše auto je skvělé
Je skvělé, úžasné, rychlé, bezpečné, jedinečné.... je to taková ta nadšená recenze vlastního supervozu. Ale u Vás to alespoň dokážu pochopit, je to vážně kus pořádného a pěkného auta a to si zaslouží trochu chvály! Jen nějaká ta chybka by se hodila... alespoň by mě, prostého čecháčka jistě potěšila Přeji pěkný den a Štastné a veselé...však víte co
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 00:30, Rychlost
Už vidím jak ho tady bude někdo buzerovat kolik jezdí a proto bych rád upozornil, že dotyčný nemluvil ani o jedné nehodě narozdíl od opatrného pana espace. Je to opravdu o předvídavosti a zhodnocení provozu silnice počasí atd. V ČR znám úseky dálnic kde se bojím jet 130, ale i také kde se za ideálních podmínek 250 ze sedmičkou dá. A TEĎ JEN DO MĚ! :o)
PS: Dnes se málem vysekalo několik řidičů na suché silnici Brno - Svitavy, kde si to prostředkem hasil blbec 52km/h nedávajíce možnost nikomu k předjetí.
Ne nejsem netolerantní chápu vyjukané víkenďáky, ale proč se musí srat padesátkou prostředkem široké silnice, když mají vpravo místo ještě na dvě auta!?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 00:32, No jo...
Další magor za volantem silné ojetiny....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 01:04, Filip
Robert má tu verzi hatchback?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 05:17, RE: No jo...
Eda napsal:
Další magor za volantem silné ojetiny....
Recenzi na BMW 740 uz bylo! Autor teto neprinasi nic noveho. Proc by take? Vzdyt on jenom vlastne chtel napsat jak ON je skvely. A to mu skutecne povedlo. Kam se na Vas pane, vsichni hrabou!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 05:52, RE: No jo...
Josef napsal:
Recenzi na BMW 740 uz bylo! Autor teto neprinasi nic noveho. Proc by take? Vzdyt on jenom vlastne chtel napsat jak ON je skvely. A to mu skutecne povedlo. Kam se na Vas pane, vsichni hrabou!
To je závist!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 07:48, bmw740
Známej měl tuhle ojetinu taky zlákala ho cena,ale spotřeba byla někde jinde 18-25l/100km a to nejezdil na doraz.Když začal blbnout automat a v servisu mu řekli 90-150tisíc za opravu převodovky-dle závady byl vyléčenej a rychle se toho zbavil než to kleklo.Jediná věc je že se v tom opravdu skvěle jezdí.P.S.Pro autora ten čas trsy není na vytahování spousta aut to udělá taky a na 1100-kilu blekoši o hodně rychleji.Zdravím a při 250km/h bacha na T-148 v protisměru
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 08:04, RE: No jo...
Eda napsal:
Další magor za volantem silné ojetiny....
Ty, kdo už se vyjádřili jako Eda (Kremlička?) nebo se k tomu chystají, bych rád upozornil, že pán z recenze svůj styl jízdy popsal jistě v mírné nadsázce a i kdyby ne, myslím si, že určitý počet předvídatelně )i když rychle) jedoucích řidičů k provozu patří a svým způsobem zvyšují jeho bezpečnost.. )

Jinak recenze jako taková zaslouží ocenění za velmi sugestivní popis jízdních zážitků (úplně jsem tu jízdu prožil), bohužel se dle mého názoru příliš málo věnuje technice. Jinak to opravdu působí příliš nekriticky - každé auto má nějakou vlastnost, která nám nějakým způsobem nesedí a v této recenzi jsem nic takového nenašel, což snižuje objektivitu. Ano, BMW jsou velmi zábavná a vyvážená auta (sám jsem měl 525tds E39), ale kromě nich mě napadají i jiné s podobným podílem zábavy na řízení při podstatně menších provozních nákladech (Honda..). Zkrátka příště méně růžových brýlí!


reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 08:11, A mě se ta recenze libila
Náhodou radši si přečtu takovoutp zajímavou a vyčerpávající recenzi než něco o Fabii HTP, která to natře na semaforech kdekomu. A odsuzovat někho za to, že jezdí rychle?? Pánové ročně najedu 40 tis km, ale nejvíc slušných řidičů najdu vždy na TipCars, ale na silnicích to vypadá zcela jinak....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 08:27, RE: bmw740
LADIS 1 napsal:
Známej měl tuhle ojetinu taky zlákala ho cena,ale spotřeba byla někde jinde 18-25l/100km a to nejezdil na doraz.Když začal blbnout automat a v servisu mu řekli 90-150tisíc za opravu převodovky-dle závady byl vyléčenej a rychle se toho zbavil než to kleklo.Jediná věc je že se v tom opravdu skvěle jezdí.P.S.Pro autora ten čas trsy není na vytahování spousta aut to udělá taky a na 1100-kilu blekoši o hodně rychleji.Zdravím a při 250km/h bacha na T-148 v protisměru
mno ten známej je asi čudla-převodovka se dá koupit bud celá za 20 000kč nebo opravit odborně a kompletně za 30000kč.k te spotřebě-není normální, měl pravděpodobně špatnou váhu vzduchu,lambdu nebo cokoliv jiného....normální je když 740i jezdí do 14l/100km a to ještě dost rychle.

já 740i nemám,jezdím s 535i ale otec měl 740i 6 let a dodnes na to auto vzpomíná v dobrém.

pro ostatní: je fakt že autor nezmínil oc slabin (jen v minusech) ale ono je opravdu těžké je najít na tomhle autě, já si spíš cením že v té recenzi nelhal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 08:42, Ale proc ne??
Kdyz ma pan Robert V8 pod kapotou tak s tim asi nebudu jezit 100 po dalnici. Ten motor se nabizi jit rychleji. Samozrejme opatrnost je prioritou!!! Ale jak psal Aleš pan espace byl sama "TOTALKA" a jezdil mnohem pomaleji... Jedu tak co si muzu z danym vozidlem dovolit. Ale jeste jednou opatrne. :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 09:01, chovani ridicu
Pěkná recenze .. konečně něco jiného, než HTP a TDI. Svezení v tamkovém voze mohu jen závidět .. bylo by mi jen líto těch peněz za provoz !!!
Taky se rozčiluji, když na okresce dojedu řidiče, který jede 60. Když si ale vzpomenu na ségru, která podobně vozila děti ve škodě 120, rychle vychladnu. Holt nejsme na silnici sami a tak se podle toho musíme chovat...to by si měl uvědomit i autor ... bez ohledu na to, jak bezpečné je jeho auto ... nejde totiž jen o jeho život !!!
Tím nechci tvrdit, že jezdím po dálnici 130, ale rozhodně ne 200. Jinak přeji všem řidičům mnoho šťastných km v novém roce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 09:23, rychlost
Nejsem zastancem dodrzovani rychlostnich limitu, sam taky jedu nekdy rychleji nez bych mel, je to hodne o predvidavosti, a o schopnostech auta, ale jsou urcite veci, u kterych vam predvidavost a ani super brzdy moc nepomohou a to je brzdna draha. Samozrejmne lepsi auto ma kratsi brzdnou drahu, ale ruku na srdce, s BMW 740 jet ve meste 100km/h to hned tak neubrzdite. Okresky taky jezdim nekdy okolo 130 dle pocasti atd, ale rychleji to uz moc nejde. A dalnice myslim ze je bezpecna kdyz je volno v kazde rychlosti, ale jakmile je par aut uz by to nechtelo jit rpes 200, pak uz to je orpavdu moc o hubu. Jinak bmw samozrejmne zavidim, taky bych ho chtel, akroat bych neuzivil spotrebu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 09:23, BMW
Chtěl jsem pochvalit velice fajn recenzi...Jsem take majitelem 7 Bmw a musim uznat že to auto je fakt vyborne co se jizdnich vlastnosti a pohodlí týče a hlavně je bezpečné...Občas sice člověk musí překousnout zavist nekterých spoluobčanů ale každý má v dnešní době přeci možnost si vydělat penize a koupit si to po čem touží..sedmičku bych za nic neměnil i když ma třeba vyšší spotřebu ale to k tomu vozu přeci patří..A jsem s timto vozem maximalně spokojený
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 09:24, Hds
Konečně recenze na pořádný auto a ještě dobře napsaná, díky za to! A z těch závistivých sráčů v komentářích si nevšímejte, páni mají doma v garáži Fabii Junior na leasing a jsou rádi že jsou rádi. Vysokoobjemový benzín je holt droga
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 09:41, RE: rychlost
Martin napsal:
Nejsem zastancem dodrzovani rychlostnich limitu, sam taky jedu nekdy rychleji nez bych mel, je to hodne o predvidavosti, a o schopnostech auta, ale jsou urcite veci, u kterych vam predvidavost a ani super brzdy moc nepomohou a to je brzdna draha. Samozrejmne lepsi auto ma kratsi brzdnou drahu, ale ruku na srdce, s BMW 740 jet ve meste 100km/h to hned tak neubrzdite. Okresky taky jezdim nekdy okolo 130 dle pocasti atd, ale rychleji to uz moc nejde. A dalnice myslim ze je bezpecna kdyz je volno v ...
Nevím přesně jak to autor myslel, ale rozmezí 50-100 km by se dalo vysvětlit jako v centru kolem 50 +/- a městský obchvat kde je povolená rychlost 70 km tak to sviští víc..... Pak už to nevypada tak hrozně. Těch 250 po dálnici je už teda fakt moc to beru. Beru-li v uvahu, že lidi nepoužívaj zpětný zrcátka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 09:43, RE: rychlost
Martin napsal:
Nejsem zastancem dodrzovani rychlostnich limitu, sam taky jedu nekdy rychleji nez bych mel, je to hodne o predvidavosti, a o schopnostech auta, ale jsou urcite veci, u kterych vam predvidavost a ani super brzdy moc nepomohou a to je brzdna draha. Samozrejmne lepsi auto ma kratsi brzdnou drahu, ale ruku na srdce, s BMW 740 jet ve meste 100km/h to hned tak neubrzdite. Okresky taky jezdim nekdy okolo 130 dle pocasti atd, ale rychleji to uz moc nejde. A dalnice myslim ze je bezpecna kdyz je volno v ...
zdravím všechny.máte pravdu moc minusů jsem nenapsal snažil jsem se alespon v tech minusech neco duleziteho-ono je to spis o tom ze to co jsem napsal do minusu je dulezite-pristup k motoru je blby a svetlomety se spini zni to fadne ale kdo to auto ma zjisti ze to jsou vazne nejhorsi veci na tomhle aute stoji penize a komplikuji zivot tim ze doby oprav jsou delsi. zapomel jsem uvest ze motor je moc haklivy na nekvalitni palivo.

k tem 100km/h ve meste: ne vzdy a ne vsude. ,mel jsem namysli rozpeti jezdeni vezmete si ze na libereckym obchvatu co z je ve meste se da jet i 200km/h.....tudiz tech 100 je tam maximalne bezpecnych-slo o to napsat neco k priblizeni charaktertu jizdy v souvislosti se spotrebou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 09:55, RE: No jo...
Eda napsal:
Další magor za volantem silné ojetiny....
Další magor co překáží na silnici se svym TDi hrkotákem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 10:35, RE: rychlost
rObert napsal:
zdravím všechny.máte pravdu moc minusů jsem nenapsal snažil jsem se alespon v tech minusech neco duleziteho-ono je to spis o tom ze to co jsem napsal do minusu je dulezite-pristup k motoru je blby a svetlomety se spini zni to fadne ale kdo to auto ma zjisti ze to jsou vazne nejhorsi veci na tomhle aute stoji penize a komplikuji zivot tim ze doby oprav jsou delsi. zapomel jsem uvest ze motor je moc haklivy na nekvalitni palivo.

k tem 100km/h ve meste: ne vzdy a ne vsude. ,mel jsem namysli rozpet...
To by mne zajimalo kolik by to dalo maximalku v takovem Nemecku bez obmezovace))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 11:07, 740i
S tímto motorem mám taky zkušenost,měl ho švára v 540i a zažili jsme spoustu legrace hlavně při společných vyjíždkách 540i versus GSI 160k.Lehoučký Opel se držel cca do 150km/h,pak se projevil objem a krouták BMW a nekompromisně ujížděl až k omezovači.Tato doba je už za náma(ted jezdime ve velkých MPV),jsem rád,že se to vše přežilo ve zdraví a dokonce bez jakýchkoliv poškození!Občas mrknem na video a vzpomínáme na poměrně bezstarostné časy.Ovšem provozní náklady při sportovním ježdění už tak úsměvné nebyly.Spotřeba dle období 16-22l,sériové i když kvalitní kotouče se zvlnily a byly nahrazeny sportovními ATE a také podvozek dostal zabrat.Některé díly jsou specifické právě pro tuto motorizaci a tudíž ne za hubičku.Za opravu automatu platil 30t(vystřelila segerovka lamelového koše zpátečky a zničila ho).Po 2letech mu odešla jedna z osmi zapalovacích cívek(nepamatuji se přesně,ale chtěli za ni okolo 8t) a tak ji z obav dalších problémů raději prodal.Motor šel na 7válců a odborníci v áčkách se rozplývali jaký má nádherný zvuk!Jinak kára to byla super a při klidnějším stylu jízdy ani tolik nežrala a ani se tolik ne rala.Automat odrovnal při blbnutí na Mošnovském letišti.Neumím si představit člověka co si koupí podobný typ vozu a bude striktně dodržovat předepsané(často nesmyslně nízké) limity,naopak je kupují vesměs fandové aut,kteří se za nemalé prostředky snaží zdokonalovat své řízení a poznávat limity auta!Zdar a pěkné Vánoce!
reagovat
  1 2 3 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.