0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 740i

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 18:13, 740i
Byla to 93 z O-100 6.3s. Kadett byl upravený a odlehčený,z O-100 za 7.3s meřeno na rovině ve dvou lidech cca po 70kg.Napsal jsem,že se ho držel a ne předjížděl,rozdíl 1s není tak velký aby byl znát ve stovce,čili výrazně ujížděl od 150km/h,což znamená po zařazení 4stupně v oplu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 18:18, RE: Rychlost
Fanda napsal:
Jezdil jsem skoro 20 let se sanitkou na vysočině u záchranky,měli jsme i kus dálnice u Humpolce a viděl jsem dost předvídavích borců,kteří už dojezdili.Pokud se napasuje pod kamion jeho problem,ale smůla když se mu do cesty připlete sváteční řidič s rodinkou v autě.My slím si,že rozumný řidič 200 nejezdí,právě proto,že je předvídaví.
Rozumné nie je ani vybrať sa na cestu ako je vaša D1 s rodinkou, pokial som sviatočný vodič a neviem šoférovať...to je dosť nezodpovedné...Rozumné a zodpovedné je naučiť sa dobre ovládať a spoznať svoje vozidlo-najlepšie sa to učí niekde na letisku, alebo tam, kde nemôžete ublížiť ani sebe ani inému a ani autu. Samozrejme, sú ludia, kt. šoférovanie berú len ako spôsob dopravy z A do B a pôžitok z jazdy ijm absolútne nič nehovorí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 19:08, RE: Rychlost
Fanda napsal:
Jezdil jsem skoro 20 let se sanitkou na vysočině u záchranky,měli jsme i kus dálnice u Humpolce a viděl jsem dost předvídavích borců,kteří už dojezdili.Pokud se napasuje pod kamion jeho problem,ale smůla když se mu do cesty připlete sváteční řidič s rodinkou v autě.My slím si,že rozumný řidič 200 nejezdí,právě proto,že je předvídaví.
jsi teoretik a to bude ono, právě lidi jako ty s podobně přihlouplými názory ohrožují svou demencí ostatní-už je to psáno výše to že je někdo předvídavý znamená že 200 pojede jen tam kde mu to okolnosti bezpečně dovolí,jet 200 není samo o sobě nebezpečné a opak tvrdí jen lidé kteří nemají zkušenost z kloudným autem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 20:17, BMW 7
Nejhorší je,když má člověk BMW,tak je reakce okolí.Hned každej závidí a myslí si o něm lidi,že je bohatej.Já jsem teda ještě žádný BMW,ale můj táta má už třetí a je hrozný poslouchat pomluvy.Přitom já jezdim Peugeotem 206(1,1obsah) a když na to šlapu,tak to žere kolem 7-8l a když jsme měli ještě BMW 328i E46,tak jsme měli průměrnou spotřebu 8,2 a to když jsme s tim jel,tak jsem mu dával pěkně.A je to daleko kvalitnější svezení-prostě se to nedá rovnat.Já prostě BMW miluju a radši bych si koupil staršího baworáka než novou fábii a podobně(tdi) a pak bych přišel k sousedovi a poslouchal kecy jak mu to žere 5,2 a druhýmu 5,5 a pomlouvaj právě třeba bmw.Hlavně to je závist.Nikdy se nám naštěstí nic na bmw nevysralo asi jsme měli taky štígro při koupi,že jsme dobře koupili.Taky jsem jednou četl recenzi,jak píše týpek:jede na dálnici a vidí jak se z dálky blíženej xexony,tak mu to tam prostě nasere a zbrzdího na 130km/h.A myslim,že jsou daleko horší ty jezdi co brzděj dnešní provoz.Za následek to má bodovej systém a jsou ještě víc vysraný.Prostě bych je nakopal.Vyjíždí z vesnice a jede pořád 50km/h a přijde mu to úplně normální.A poslední věc,když už si člověk kupuje bmw,tak na spotřebu a opravy musí mít,takže s tim určitě počítá.Taky doufám,že si ho jednou koupim.Asi jsem trošku přeskakoval,ale musim řict,že recenze byla hodně dobrá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 20:23, Bmw 7
Trošku jsem přeskakoval a to se vám omlouvám.Ale ještě jsem chtěl říct,že BMW má jedny z nejlepších motorů a dokazujou to taky vždy ceny které získávájí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 20:31, Vo co go?
Tak autor recenzie je zrejme solidny blb. Cela recenzia sa tocila okolo toho ake je auto skvele a aky je ON skvely. Kedy uz ludia pochopia ze napisat recenziu treba trochu objektivne, koho zaujima ako si on hadze trasu Praha-Brno za 5 minut. A ohodnotit spotrebu cez 20 l na sto km na 2, no tak to si uz musi spravit kazdy nazor na objektivitu recenzie..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 21:16, RE: Vo co go?
gld napsal:
Tak autor recenzie je zrejme solidny blb. Cela recenzia sa tocila okolo toho ake je auto skvele a aky je ON skvely. Kedy uz ludia pochopia ze napisat recenziu treba trochu objektivne, koho zaujima ako si on hadze trasu Praha-Brno za 5 minut. A ohodnotit spotrebu cez 20 l na sto km na 2, no tak to si uz musi spravit kazdy nazor na objektivitu recenzie..
Toto byla bezesporu nejhorší recenze za letošní rok na Tipcarsu... ani jsem to nedočetl... oslava egoistického blba... a to mu opravdu nezávidím ten šílený autobus, přeji mu ho, jen ho nechci nikde potkat a především ne na sněhu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 21:30, 740i
Zajímavá recenze, ale tochu se to opakuje do kola: auto je pohodlné super, rychlé, bezpečné a tyhle slova se opakují celou dobu. Je vidět, že autor je opravdu ze svého auta nadšený. Možná bych se na vozidlo podíval trochu z nadhledu. Jinak to bylo docela zajímavé čtení. Myslím si, že takové auto je rozhodně fajn řídit, ale horší je ho živit, ale člověk který si kupuje 740i asi nehledí na to, že natural 95 stojí 28 Kč a servis nepatří k těm nejlevnějším. Nemluvě o pneu, pov. ručení atd...... prostě si to může dovolit. Nemám rád lidi kteří si kupují podobná auta za poslední peníze a pak nemají ani na to aby si natankovali plnou nádrž.
Ohledně diskuze o rychlostech. Myslim si, že kdo tady může říct, že jezdí VŽDY podle předpisů? Kdo nikdy neudělal ŽÁDNÝ přestupek? Kdo jezdí po dálnici D1 předpsanou 130-kou a nikdy jí nepřekročil? Kdo při značce stavební práce na komunikaci jezdí předepsanou 30-kou? A takových případů je celá škála........... Přiznejte si to. O každém z Vás můžu říct, že jste nezodpovědní a mohli jste způsobit nehodu, ale všichni musíte uznat, že pravidla nejsou všechno.....
Jinak všem přeju mnoho šťastných km bez nehod a bez poruch
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.12.2006 21:58, RE: 740i
Honza napsal:
Zajímavá recenze, ale tochu se to opakuje do kola: auto je pohodlné super, rychlé, bezpečné a tyhle slova se opakují celou dobu. Je vidět, že autor je opravdu ze svého auta nadšený. Možná bych se na vozidlo podíval trochu z nadhledu. Jinak to bylo docela zajímavé čtení. Myslím si, že takové auto je rozhodně fajn řídit, ale horší je ho živit, ale člověk který si kupuje 740i asi nehledí na to, že natural 95 stojí 28 Kč a servis nepatří k těm nejlevnějším. Nemluvě o pneu, pov. ručení atd...... pros...
das do toho plyn, a jezdis levnejsi nez s dieslem... ale pocatecny investive je velka, ale za rok se muze vratit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 00:46, RE: Vo co go?
gld napsal:
Tak autor recenzie je zrejme solidny blb. Cela recenzia sa tocila okolo toho ake je auto skvele a aky je ON skvely. Kedy uz ludia pochopia ze napisat recenziu treba trochu objektivne, koho zaujima ako si on hadze trasu Praha-Brno za 5 minut. A ohodnotit spotrebu cez 20 l na sto km na 2, no tak to si uz musi spravit kazdy nazor na objektivitu recenzie..
a co jsi to četl za recenzi? ta recenze je hodně pozitivní to jo ale proč hned "blb"..? mimochodem o sobě tam nic nepíše
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 10:02, Recenze
Autor se chtěl vyhnout pozitivní recenze typu, skvele, dokonale, neprekonatelne, perfektni, a nakonec napsal neco velice podobneho, i kdyz musim uznat, ze jsem jezdil jeden cas v bmw 3, a autum BMW se opravdu jen těžko něco vytýká a hlavně pokud jde o vyšší třídy jako 5 a 7. Takže se to dá pochopit, a do nedostatkl se určitě nedá počítat problém s parkováním, to prostě k tomu patří a s tím to člověk kupuje. K té rychlosti, nikdo nejezdí přesně podle předpisů, dálnice 130, každý to překračuje, vesnice kde je 30 taky ot každá projede 60, ale sorry jet na okresce okolo 180 a dalnice 250, to me prijde orpavdu moc, pokud teda nejede v noci na dalnici sam, ale okreska tam hrozi, ze vam tam treba vbehne zvire, srna, divoky kanec(jako me kamaradce) nebo treba jen opily ciklista nebo chodec, a potom s autem ve 180 na okresce nic neudelate
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 13:41, RE: Recenze
Martin napsal:
Autor se chtěl vyhnout pozitivní recenze typu, skvele, dokonale, neprekonatelne, perfektni, a nakonec napsal neco velice podobneho, i kdyz musim uznat, ze jsem jezdil jeden cas v bmw 3, a autum BMW se opravdu jen těžko něco vytýká a hlavně pokud jde o vyšší třídy jako 5 a 7. Takže se to dá pochopit, a do nedostatkl se určitě nedá počítat problém s parkováním, to prostě k tomu patří a s tím to člověk kupuje. K té rychlosti, nikdo nejezdí přesně podle předpisů, dálnice 130, každý to překračuje, ve...
Souhlasim
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 15:32, BMW
Měl jsem taky několik bavoráků,od pětek přes sedmičky.Poslední byl identický 740 iL.Měl jsem s ním špatné zkušenosti,obzvlášť s přední nápravou.U všech BMW je nedokonalá,ve vyjetých kolejích auto ustřeluje.Tohle jsem dokonce četl v testu nového BMW.Je nepohodlný a docela špatně se ovládá.Jezdím teď s MB s-klasse r.2003 a ten rozdíl je velký.Můj názor na BMW je že už nikdy....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 15:54, RE: BMW
Olin napsal:
Měl jsem taky několik bavoráků,od pětek přes sedmičky.Poslední byl identický 740 iL.Měl jsem s ním špatné zkušenosti,obzvlášť s přední nápravou.U všech BMW je nedokonalá,ve vyjetých kolejích auto ustřeluje.Tohle jsem dokonce četl v testu nového BMW.Je nepohodlný a docela špatně se ovládá.Jezdím teď s MB s-klasse r.2003 a ten rozdíl je velký.Můj názor na BMW je že už nikdy....
vidis, a ja znam zase tipka, co mel starsi 740 a ted ma S klase 320 2001 a rika ze to je horsi.... ze si mel nechat radsi baworaka, MB ma zadni nahon stejne jako BMW a v kolejich to taha uplne stejne, zalezi na obuti... ale je fakt ze BMW je citliva na napravu, myslis ale ze Passat neni?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 17:08, RE: BMW
Olin napsal:
Měl jsem taky několik bavoráků,od pětek přes sedmičky.Poslední byl identický 740 iL.Měl jsem s ním špatné zkušenosti,obzvlášť s přední nápravou.U všech BMW je nedokonalá,ve vyjetých kolejích auto ustřeluje.Tohle jsem dokonce četl v testu nového BMW.Je nepohodlný a docela špatně se ovládá.Jezdím teď s MB s-klasse r.2003 a ten rozdíl je velký.Můj názor na BMW je že už nikdy....
Tyyy jo BMW a spatne napravy .... snim ci bdim?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 18:01, Měl jsem 530 E34
Měl jsem 530. Fajn stroj. Vyblbnul jsem se a rád jsem ji střelil.Ale když někdo necítí 2násobnou spotřebu proti průměrným vozům jako problém, tak budiž. A jako profi řidič mohu říci jedno. Kdo jezdí po okreskách 100-180 km/hod je pacient. A předvídavost či vyježděnost s tím už nemá co dělat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 18:47, RE: Měl jsem 530 E34
Edmund napsal:
Měl jsem 530. Fajn stroj. Vyblbnul jsem se a rád jsem ji střelil.Ale když někdo necítí 2násobnou spotřebu proti průměrným vozům jako problém, tak budiž. A jako profi řidič mohu říci jedno. Kdo jezdí po okreskách 100-180 km/hod je pacient. A předvídavost či vyježděnost s tím už nemá co dělat.
Takže ty si s 530i jezdil po okreskách max 100km/h?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 19:00, RE: Rychlost
Fanda napsal:
Jezdil jsem skoro 20 let se sanitkou na vysočině u záchranky,měli jsme i kus dálnice u Humpolce a viděl jsem dost předvídavích borců,kteří už dojezdili.Pokud se napasuje pod kamion jeho problem,ale smůla když se mu do cesty připlete sváteční řidič s rodinkou v autě.My slím si,že rozumný řidič 200 nejezdí,právě proto,že je předvídaví.
Děkuji za rozumný příspěvek. Na rozdíl od "předvídavých" je vidět, že víš o čem mluvíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 19:07, RE: Recenze
Honza napsal:
Souhlasim
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006112602
takhle bych si vždy přestavoval povídání o autech...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.12.2006 22:01, RE: Vo co go?
gld napsal:
Tak autor recenzie je zrejme solidny blb. Cela recenzia sa tocila okolo toho ake je auto skvele a aky je ON skvely. Kedy uz ludia pochopia ze napisat recenziu treba trochu objektivne, koho zaujima ako si on hadze trasu Praha-Brno za 5 minut. A ohodnotit spotrebu cez 20 l na sto km na 2, no tak to si uz musi spravit kazdy nazor na objektivitu recenzie..
Ale čo by si chcel aku spotrebu na 4-litrovom osemvalci? Okrem toho píše, že mu to berie okolo 14, čo je, myslím celkom dobré. Mne sa recnzia páči, vidno, že autor je automobilový nadšenec a má svoje auto absolútne zmáknuté, vie ho perfektne ovládať...
reagovat
  1 2 3 4 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.