0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 740i

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 02:39, skvele,skvele, skvele
Pominu, že si někdo léčí komplexy polovrakem-když chci hrat borca,tak se vším všudy a vezmu nové nebo max. 2leté, jinak tahle kysna nemá chybylinku, všude vyjede,všechno ubrzdí,super řadí-fakt úplně jiná recenze-hlavně že jezdí ...100 po městě blbeček. Venku neřeknu,ale po městě...Jak kydá o tom, jak kde všude hází myšky,dělá hodiny a z 90% zůstane na silnici-něco o tom tuším a myslím, že dokáže akorát šlapat na pravý pedál a psát ty cancy...Ale počty-při ceně paliva 28Kč/l a 150 000 ujetých km rozdil -při spotřebě 6,5l/TDI cca 100,110kW / s rezervou, bežně cca 5l/je náklad 273tis, při spotřebě 14l/míň ani prd/ je náklad 588tis, rozdíl 315 000 + rozdíl pojistek,bezva. Nafta mně taky s...,ale mám sporťáka 150kW pro radost a na denní jízdy naftu 104kW, toho sporťáka už mám zaplacenýho.
A mimochodem, pro byznys,když se mi někdo dořítí v tomhle BMW,tak s ním radši nic nebo max.bacha, nové auto stř.třídy udělá pro image víc než tyhle šunky. Jo a Dubček s Rezníkem si zrovna v tomhle nabili na vodě držku, fyzika je neúprosná
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 02:43, RE: No jo...
Eda napsal:
Další magor za volantem silné ojetiny....
Hezky a stručně řečeno.Pominu, že si někdo léčí komplexy polovrakem-když chci hrat borca,tak se vším všudy a vezmu nové nebo max. 2leté, jinak tahle kysna nemá chybylinku, všude vyjede,všechno ubrzdí,super řadí-fakt úplně jiná recenze-hlavně že jezdí ...100 po městě blbeček. Venku neřeknu,ale po městě...Jak kydá o tom, jak kde všude hází myšky,dělá hodiny a z 90% zůstane na silnici-něco o tom tuším a myslím, že dokáže akorát šlapat na pravý pedál a psát ty cancy...Ale počty-při ceně paliva 28Kč/l a 150 000 ujetých km rozdil -při spotřebě 6,5l/TDI cca 100,110kW / s rezervou, bežně cca 5l/je náklad 273tis, při spotřebě 14l/míň ani prd/ je náklad 588tis, rozdíl 315 000 + rozdíl pojistek,bezva. Nafta mně taky s...,ale mám sporťáka 150kW pro radost a na denní jízdy naftu 104kW, toho sporťáka už mám zaplacenýho.
A mimochodem, pro byznys,když se mi někdo dořítí v tomhle BMW,tak s ním radši nic nebo max.bacha, nové auto stř.třídy udělá pro image víc než tyhle šunky. Jo a Dubček s Rezníkem si zrovna v tomhle nabili na vodě držku, fyzika je neúprosná
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 12:21, RE: No jo...
strelec napsal:
Hezky a stručně řečeno.Pominu, že si někdo léčí komplexy polovrakem-když chci hrat borca,tak se vším všudy a vezmu nové nebo max. 2leté, jinak tahle kysna nemá chybylinku, všude vyjede,všechno ubrzdí,super řadí-fakt úplně jiná recenze-hlavně že jezdí ...100 po městě blbeček. Venku neřeknu,ale po městě...Jak kydá o tom, jak kde všude hází myšky,dělá hodiny a z 90% zůstane na silnici-něco o tom tuším a myslím, že dokáže akorát šlapat na pravý pedál a psát ty cancy...Ale počty-při ceně paliva 28Kč/...
najezdím ročně dost kilometrů na to, abych mohl říci že nezáleží na tom co člověk řídí vzhledem k tomu jestli jede jako prase...na silnici potkám mnohem víc bezohledných a nebezpečných blbců v octaviích než v bmw 7.zajímalo by mě kdyby pisatel recenze psal o superbu tdi, jestli by tu byl pranýřován za "polovrak" "magora za volantem silné ojetiny" apod... 100km/h po městě tu už vysvětloval-po obchvatech je to naprostonormální a bezpečná rychlost takže si ty kritiku aspon přečti co píše.krom toho já nejsem majitelem žádného bmw ,mám jen normální OII 2,0TDI.....ale rozhodně bych starší 7 nenazýval vrakem nebo šunkou to může skutečně jen naprostý blbec. Znám lidi co taková auta mají a vědí proč je mají.ono nezáleží na tom jak je auto staré ale spíš na jeho stavu.2 letá oktávka nebo superb může být v daleko horším stavu než desetileté bmw a naopak.podle mého auto střední třídy i nové zdaleka neumí to co tyhle staré krámy.já jsem byl svezen 2x právě 740i trasu přes 300km a nemohl jsem si na nic stěžovat. porovnání s motory tdi na místě není už vůbec. vzhledem ke 300koním pod kapotou a spotřebě kteoru uvádí si myslím že je to poměr víc než slušný. Ono ani mé 2,0tdi nejezdí za 6 ale spíš za 8 a kdybych jel hodně rychle vzalo by si klidně těch 12-13l taky...myslím že prostě ta auta nejsou rozhodně špatná a pokud soudíš svého byznys partnera podle toho jestli přijel 740i nebo střední třídou nemůžeš být nic jiného než nezkušený trouba který potvrzuje své maločecháčství a závist. já takové bmw nikomu nezávidím,ale dovedu si představit proč v tom někdo jezdí a rozhodně to nemám nikomu za zlé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 12:31, RE: No jo...
Karel Z napsal:
najezdím ročně dost kilometrů na to, abych mohl říci že nezáleží na tom co člověk řídí vzhledem k tomu jestli jede jako prase...na silnici potkám mnohem víc bezohledných a nebezpečných blbců v octaviích než v bmw 7.zajímalo by mě kdyby pisatel recenze psal o superbu tdi, jestli by tu byl pranýřován za "polovrak" "magora za volantem silné ojetiny" apod... 100km/h po městě tu už vysvětloval-po obchvatech je to naprostonormální a bezpečná rychlost takže si ty kritiku aspon přečti co píše.krom toho ...
Já jsem majitelem superbu 2,5TDI a rozhodně bych si nedovolil nazvat byť starší 740i vrakem ani šunkou....jsem sice spokojený se superbem, ale 740i jsem v ruce také měl a nový superb rozhodně neumí na silnici to co tyhle "staré krámy".byla to vlajková lod bmw a už jen z principu to auto špatné být nemůže.měl jsem v ruce exemplář z roku 98 a jako majitel superbu bych klidně přesedl,protože to auto jednoduše jezdí mnohem lépe než superb,že žere o 4 litry na sto víc je fakt ale také podle toho jede,bohužel přesně kvůli takovým volům jako jsi ty si to nemůžu dovolit, protože přesně takoví malicherní přiblblíci jako jsi ty z toho pak mají komplexy a to se odráží na tržbách...takové komentáře však většinou píše jen zakomplexovaný pablb s favoritem či maximálně felicií v garáži který mi vlastně tržbu neudělá.normální řidič který už v nějakém autě seděl hanit byť starší 7er nebude i kdyby přesedl z té nové. navíc uvědomme si že vzledem k ceně jsou tyhle bavoráky rozhodně zajímavou volbou a superb ve stejné ceně nebude mít lepší výbavu, nebude pohodlnější ani výkonnější...atd. jednoduše šunkou takové auto nazve jen blb. jak píše někdo předemnou záleží samozřejmě na stavu auta...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 12:33, RE: Pro Pola
pavel napsal:
No Polo, ty seš pro zněnu asi krapet primitiv, ale nezoufej, lidi jako ty jsou potřeby, sloužej paleontologum jako dukazy že člověk se vyvynul z opice. Když už s někym nesouhglasíš, tak nepiš hned takovy kraviny. S Brizou taky nesouhlasim, akorat některý věty v té recenzi jsou k zamyšlení, v obci 50-100, mimo obec 100-180 nebo jak to tam bylo, atd. Taky jezdim rychle, auto mam celkem schopny ( M3) ale tyhle kecy autora jsou machrování.
ty máš M3? já taky ještě e36 po celkový GO...a meleš takový kraviny?

strelec: hubu drz pises pejcoviny frajere, nalesti si vartburga a nemel

pises sracky...srovnavas nesrovnatelna je videt ze si v kloudnem aute nesedel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 12:58, RE: No jo...
strelec napsal:
Hezky a stručně řečeno.Pominu, že si někdo léčí komplexy polovrakem-když chci hrat borca,tak se vším všudy a vezmu nové nebo max. 2leté, jinak tahle kysna nemá chybylinku, všude vyjede,všechno ubrzdí,super řadí-fakt úplně jiná recenze-hlavně že jezdí ...100 po městě blbeček. Venku neřeknu,ale po městě...Jak kydá o tom, jak kde všude hází myšky,dělá hodiny a z 90% zůstane na silnici-něco o tom tuším a myslím, že dokáže akorát šlapat na pravý pedál a psát ty cancy...Ale počty-při ceně paliva 28Kč/...
KDYBY ŠLO O OCTAVII Z ROKU 96 S NAJETÝMA 300+TKM S TACHÁKEM STOČENÝM NA 120TKM V NAFTĚ A STANDARD HLÍNÁCH ŠLO BY JISTĚ O SOLIDNÍ VOLBU KDEŽTO V PŘÍPADĚ SLUŠNĚ JETÉHO BMW JDE O ŠUNKU A MAJITEL JE MAGOR ZA VOLANTEM SILNÉ OJETINY... TO JEN SIGNALIZUJE POKROČILÝ STUPEŇ DEMENCE NĚKTERÝCH LIDÍ KTEŘÍ SEM PŘISPÍVAJÍ
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 13:01, RE: No jo...
jfkJOHN napsal:
KDYBY ŠLO O OCTAVII Z ROKU 96 S NAJETÝMA 300+TKM S TACHÁKEM STOČENÝM NA 120TKM V NAFTĚ A STANDARD HLÍNÁCH ŠLO BY JISTĚ O SOLIDNÍ VOLBU KDEŽTO V PŘÍPADĚ SLUŠNĚ JETÉHO BMW JDE O ŠUNKU A MAJITEL JE MAGOR ZA VOLANTEM SILNÉ OJETINY... TO JEN SIGNALIZUJE POKROČILÝ STUPEŇ DEMENCE NĚKTERÝCH LIDÍ KTEŘÍ SEM PŘISPÍVAJÍ
no já mám bmw 540i z roku 94 a troufnu si říct že je v lepším stavu než 90% 3 letých octavií a jiných diamantů v naftě...jo stálo mě to peníze za údržbu ale vím že mám auto které přesně splnuje to co od auta chci a je mi jedno co si o tom kdo myslí...až přijede nějaký jelito se svou střední třídou a bude chtít závodit, tak mu předvedu že ta stará mrcha se v zatáčkách ani nezapotí aby ujela např novému RSu...narovině ani nemluvě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 14:56, Pro strelec
Debile, Dubček se namlel v předchozí generaci sedmičky, alespon se neztrapnuj. Jo a k tomu byznisu, to jde vidět, že jsi nikdy žádný byznis nedělal, nikdy nemůžeš hodnotit člověka podle auta a oblečení vole jeden malomocnej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 15:16, RE: No jo...
deMarc napsal:
Já jsem majitelem superbu 2,5TDI a rozhodně bych si nedovolil nazvat byť starší 740i vrakem ani šunkou....jsem sice spokojený se superbem, ale 740i jsem v ruce také měl a nový superb rozhodně neumí na silnici to co tyhle "staré krámy".byla to vlajková lod bmw a už jen z principu to auto špatné být nemůže.měl jsem v ruce exemplář z roku 98 a jako majitel superbu bych klidně přesedl,protože to auto jednoduše jezdí mnohem lépe než superb,že žere o 4 litry na sto víc je fakt ale také podle toho jede...
Presne tak, pokiaľ to BMW nevyzerá ako práve vytiahnuté z vrakoviska a nesedí v tom cca 6 cigáňov (2ja tlstí vpredu a niečo ako tlsté ženy vzadu), nevidím dôvod na pindy. Okrem toho, že takýchto "sediem" vela na cestách nestretneš, dovolím si tvrdiť, že vodiči najmä služobných Oktávií (čo majú doma Feldu, alebo 120-tku), sú oveľa väčší chuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 17:37, RE: Pro strelec
nestrelec napsal:
Debile, Dubček se namlel v předchozí generaci sedmičky, alespon se neztrapnuj. Jo a k tomu byznisu, to jde vidět, že jsi nikdy žádný byznis nedělal, nikdy nemůžeš hodnotit člověka podle auta a oblečení vole jeden malomocnej.
presne tak je to nejakej debilek....doma ma sháde 120 a tady brečej jeho komplexy....

mimochodem i generace předchozí tj e32 byla hodně bezpečný auto-dnešní octavia ani passat v naftě i s hlínama a křídlem se mu v bezpečí nevyrovnají
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 20:20, RE: Pro tyky
tyky napsal:
ty máš M3? já taky ještě e36 po celkový GO...a meleš takový kraviny?

strelec: hubu drz pises pejcoviny frajere, nalesti si vartburga a nemel

pises sracky...srovnavas nesrovnatelna je videt ze si v kloudnem aute nesedel
Co jako myslíš kravinama ?
ta recenze mě připada trošku namachrovana, a navic jsem reagoval na kecy toho Pola.
Jaký tam maš kola?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 23:46, RE: Pro strelec
iggysh napsal:
presne tak je to nejakej debilek....doma ma sháde 120 a tady brečej jeho komplexy....

mimochodem i generace předchozí tj e32 byla hodně bezpečný auto-dnešní octavia ani passat v naftě i s hlínama a křídlem se mu v bezpečí nevyrovnají
pche za ty prachy který dal do starý 7ičky bych měl octávku v naftě...nechápu jak někdo může utratit peníze za nějakýho bavoráka, žere to nejede to,drahý díly a beztak to nesedí tak jak každej kecá takže nechápu-navíc zadní pohon kterej vůbec nemůže sedět. v bavorácích stejně jezděj jen vataři,vymahači, mafiáni apod hajzlové
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 23:48, RE: Pro strelec
ondra napsal:
pche za ty prachy který dal do starý 7ičky bych měl octávku v naftě...nechápu jak někdo může utratit peníze za nějakýho bavoráka, žere to nejede to,drahý díly a beztak to nesedí tak jak každej kecá takže nechápu-navíc zadní pohon kterej vůbec nemůže sedět. v bavorácích stejně jezděj jen vataři,vymahači, mafiáni apod hajzlové
)))) tak to je přesnej příklad místního uživatele a přispěvatele ))))

no demence na MAX .-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 00:01, RE: Pro Pola
tyky napsal:
ty máš M3? já taky ještě e36 po celkový GO...a meleš takový kraviny?

strelec: hubu drz pises pejcoviny frajere, nalesti si vartburga a nemel

pises sracky...srovnavas nesrovnatelna je videt ze si v kloudnem aute nesedel
"Hubu drž"-bezva diskuze, běž se vyřvat na Spartu. Můžu si měnit auta po 3 letech?-můžu a nehneš s tím. Můžu si obchod dělat s kým si vyberu já?-můžu a nehneš s tím. Můžu si myslet, že je to šunka?-můžu a nehneš s tím. Je pravda že jsem se překoukl,ale i v r .96 byla tahle samá auta,10let je na pováženou, 7 let je tak max to prodat. Celý svět auta mění po 3-5 letech, jen čecháčci a rusíni to s nadšením odvezou. Jsou blbí oni nebo my? A´t si koupí každý co chce a šuká koho chce, ten druhý si můžet taky myslet co chce. Ještě z anonymity napiš, jak si na mně počkáš a je to v cajku. A jestli mně mine tohle auto nebo tamto auto v týhle zatáčce nebo v tamtý zatáčce mám úplně v piči.
Jen tak pro úplnost:
- víš, jaký hodnoty se seřizují třeba u tlumiče Ohlins?
- jakou si nastavíš svornost středního diferenciálu na sníh pro brždění mezi rychlostí třeba 90-80/h?
- jak dlouho se před rozjezdem zapíná ALS a co to je?
- co je to oktanové číslo?
Napiš, nebo víš o ježdění piču a s kšiltem dozadu předháníš řadu přes dvě plný?

Ještě nějaký dotaz?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 00:04, RE: Pro strelec
nestrelec napsal:
Debile, Dubček se namlel v předchozí generaci sedmičky, alespon se neztrapnuj. Jo a k tomu byznisu, to jde vidět, že jsi nikdy žádný byznis nedělal, nikdy nemůžeš hodnotit člověka podle auta a oblečení vole jeden malomocnej.
Můžu si měnit auta po 3 letech?-můžu a nehneš s tím. Můžu si obchod dělat s kým si vyberu já?-můžu a nehneš s tím. Můžu si myslet, že je to šunka?-můžu a nehneš s tím.

Jen tak pro úplnost:
Dubček si nabil hubu sice v předchozím modelu, ale z objektivních důvodů- silný vůz, náhon na méně zatížený zadek, pneu Uniroyal bez příčných odvodů a silná vrstva vody na nevhodném sklonu dálnice, systémy ASR apod. to mělo obdobné, rychlost mezi 114-131km/h, max únosná rychlost za daných podmínek 105lkm/h, na místě bylo omezení na 80km/h. Rozsudek pod Č.J. 1T 35/93 ze dne 31.3.2003, znalecký posudek k C339, plánek k nehodě (ČVS 80/1992 zpracoval npor.Jiří Mejšner DO Bernartice.

Ještě nějaký dotaz?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 11:22, RE: Pro strelec
strelec napsal:
Můžu si měnit auta po 3 letech?-můžu a nehneš s tím. Můžu si obchod dělat s kým si vyberu já?-můžu a nehneš s tím. Můžu si myslet, že je to šunka?-můžu a nehneš s tím.

Jen tak pro úplnost:
Dubček si nabil hubu sice v předchozím modelu, ale z objektivních důvodů- silný vůz, náhon na méně zatížený zadek, pneu Uniroyal bez příčných odvodů a silná vrstva vody na nevhodném sklonu dálnice, systémy ASR apod. to mělo obdobné, rychlost mezi 114-131km/h, max únosná rychlost za daných podmínek 105lkm/h, ...
Střelec to napsal dobře, takových lidí si vážím :D
Měl zas výhodu toho, že si prostě řekl ,že on napíše první a ty nemůžeš psát to samé, ale... napsal to dobře
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 13:52, RE: Pro strelec
nestrelec napsal:
Debile, Dubček se namlel v předchozí generaci sedmičky, alespon se neztrapnuj. Jo a k tomu byznisu, to jde vidět, že jsi nikdy žádný byznis nedělal, nikdy nemůžeš hodnotit člověka podle auta a oblečení vole jeden malomocnej.
pro Nestrelec a Tyky: co to ticho pánové?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 20:59, CHCI SI KOUPIT BMW7,AUDIA8
Prosím kdo ma s temito vozi skušenosti poradte.
CHci automat bmw asi 730,735,740.to je moje poředstava , ale co auda A8 quatro . Prosím kdo poradi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 22:27, RE: Pro Pola
strelec napsal:
"Hubu drž"-bezva diskuze, běž se vyřvat na Spartu. Můžu si měnit auta po 3 letech?-můžu a nehneš s tím. Můžu si obchod dělat s kým si vyberu já?-můžu a nehneš s tím. Můžu si myslet, že je to šunka?-můžu a nehneš s tím. Je pravda že jsem se překoukl,ale i v r .96 byla tahle samá auta,10let je na pováženou, 7 let je tak max to prodat. Celý svět auta mění po 3-5 letech, jen čecháčci a rusíni to s nadšením odvezou. Jsou blbí oni nebo my? A´t si koupí každý co chce a šuká koho chce, ten druhý si může...
Ti co takhle kecaj a neridily Oktavu a potom třeba trojkove BMW jsou takhle chytrý. Ale co Vaše blbost, si kupte Oktavy (dobře pro mě Škoda mě živí)a ten co od auta chce víc než jen tupost si koupí něco jako bmw nebo Subaru. Chapu že pro pruměrného přispěvatele to je nepochopitelny, ale zabedněnost Čechů je bezmezná. A ten vůl co psal o zadním pohonu že je na nic, .... tak pročpak sportovní auta maj na okruhu náhon na zadek? By si měl bát patent, F1 n náhonem na přední...........................
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.12.2006 10:52, RE: Pro Pola
PAVEL napsal:
Ti co takhle kecaj a neridily Oktavu a potom třeba trojkove BMW jsou takhle chytrý. Ale co Vaše blbost, si kupte Oktavy (dobře pro mě Škoda mě živí)a ten co od auta chce víc než jen tupost si koupí něco jako bmw nebo Subaru. Chapu že pro pruměrného přispěvatele to je nepochopitelny, ale zabedněnost Čechů je bezmezná. A ten vůl co psal o zadním pohonu že je na nic, .... tak pročpak sportovní auta maj na okruhu náhon na zadek? By si měl bát patent, F1 n náhonem na přední...........................
On to nemyslel jako ze zadni pohon je na hovno porad. Zavodni auta maji zadni pohon a zvlaste pak okruhova auta a formule, ale ty nejezdi v zime a v beznem provozu. Zadni pohon je vyborny dokud neni aquaplaning nebo napadne snih. Jinak zadni nahon ma sve kouzlo. mel jsem BMW a musim rict ze 3/4 roku bych chtel bmw a na zimu nejakou obycejnou predokolku nebo obyc 4x4
reagovat
  1 ... 4 5 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.