0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 7 - kterou verzi pro jízdy po dálnici?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, vše o spotřebě, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.07.2011 11:34, RE: Pro pana Kříže z Chacharova
MamVsechno napsal:
Tome ja nevím co je to za blba s.r. o. ALE ROZHODNĚ ŽADNÉ BMW 65o I NEMÁ TIM SI BUD JISTEJ , MA MOŽNA SEŠLOU 3 KU E-46 V CHIP TUNNINGU A SNAŽÍ SE TADY PŘEDHAZOVAT CO NĚKDE VYČET , JA V RENOCARU MOC DOBŘE ZNAM PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ HÁJKA , KTERÝ MI V ROCE o6 PRODAVAL BMW 545 i , jesi Pan Michal s BMW 65O i bude tak laskav a prozradí své jméno rad se na něj přeptam co je to za ŠPEKULANTA , a pak to tady dodatečně napišu .
ty máš přece 535D... tak nefantazíruj.... jenom to přiznej, už jsi to tady psal víckrát. snad by ses za to nestyděl?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.07.2011 11:39, RE: Pro pana Kříže z Chacharova
Michal napsal:
ty máš přece 535D... tak nefantazíruj.... jenom to přiznej, už jsi to tady psal víckrát. snad by ses za to nestyděl?
Ano ano MÁM , ale nejdřív byla 545i z renocaru od prodejce HAJKA . ALE TY ANI NEVIŠ KTEŘÍ PRODEJCI V RENOCARU JSOU , T NE MAŠ ANI TUŠENÍ CHAPEŠ TO ????????????? MOJE SPZ 535 d JE 3T5 2227 A JE TO PSANÉ NA MOJU MAMU LUDMILU MAGNUSKOVOU ------OVĚŘ SI TO , NEMAM CO SKRÝVAT , ALE TY NEMAŠ NIC CHAPEŠ TO ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.07.2011 12:04, RE: Pro pana Kříže z Chacharova
MamVsechno napsal:
Ano ano MÁM , ale nejdřív byla 545i z renocaru od prodejce HAJKA . ALE TY ANI NEVIŠ KTEŘÍ PRODEJCI V RENOCARU JSOU , T NE MAŠ ANI TUŠENÍ CHAPEŠ TO ????????????? MOJE SPZ 535 d JE 3T5 2227 A JE TO PSANÉ NA MOJU MAMU LUDMILU MAGNUSKOVOU ------OVĚŘ SI TO , NEMAM CO SKRÝVAT , ALE TY NEMAŠ NIC CHAPEŠ TO ?
http://img96.imageshack.us/img96/2044/19072011064.jpg
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.07.2011 12:05, RE: Pro pana Kříže z Chacharova
Michal napsal:
http://img96.imageshack.us/img96/2044/19072011064.jpg
A teď už drž hubu, konečně...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.07.2011 12:15, RE: Pro pana Kříže z Chacharova
Michal napsal:
http://img96.imageshack.us/img96/2044/19072011064.jpg
Taky mohu zajít do www.ar-cars.cz a vyfotit si na parkingu Lambo , Masserati nebo se i u toho auta cvaknout - ja ti prostě říkám, že žadné bmw 65O i nemáš a nebo si ho pučuješ , ale nenabyl jsem dojmu, že něco máš , když ničemu nerozumiš viz . konverzace s Tomem . V ničem se nevyznaš , jen lapaš po dechu a zkoušíš to tady na nás .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.07.2011 12:20, RE: Pro pana Kříže z Chacharova
MamVsechno napsal:
Taky mohu zajít do www.ar-cars.cz a vyfotit si na parkingu Lambo , Masserati nebo se i u toho auta cvaknout - ja ti prostě říkám, že žadné bmw 65O i nemáš a nebo si ho pučuješ , ale nenabyl jsem dojmu, že něco máš , když ničemu nerozumiš viz . konverzace s Tomem . V ničem se nevyznaš , jen lapaš po dechu a zkoušíš to tady na nás .
Vlez si do tipcarsu, najdi si tam inzerát na všechny 650i od roku 2008, ta první je moje, je tam telefonní číslo, zavolej mi na něho a já ti zopakuju, že jsi fakt to co je napsaný na tom papíře.... a už mně nebavíš, debile....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.07.2011 14:26, RE: Pro pana Kříže z Chacharova
Michal napsal:
Vlez si do tipcarsu, najdi si tam inzerát na všechny 650i od roku 2008, ta první je moje, je tam telefonní číslo, zavolej mi na něho a já ti zopakuju, že jsi fakt to co je napsaný na tom papíře.... a už mně nebavíš, debile....
Pánové...dlouho jsem se takto nepobavil Ani se pak nedivím, že to na našich silnicích vypadá, jak vypadá, že máme Trpišovské, Laciny a podobné exoty, když jste schopní se pozabíjet kvůli takové pí..vině.... Jen pro zajímavost, není pravda, že každé auto má paket servis inclusive, mám známého, který vlastní servis a když si objednával nové BMW, tak je tam možnost toto odmítnout, sleví pak z ceny asi 20 000...nevím přesně, tak mě prosím nechytejte za slovo Jen pro zajímavost jsem se podíval do konfigutároru BMW a skutečně tam ta možnost je. Při kvalitě zdejších servisů nic divného
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.07.2011 22:31, RE: Pro pana Kříže z Chacharova
Michal napsal:
Vlez si do tipcarsu, najdi si tam inzerát na všechny 650i od roku 2008, ta první je moje, je tam telefonní číslo, zavolej mi na něho a já ti zopakuju, že jsi fakt to co je napsaný na tom papíře.... a už mně nebavíš, debile....
KDYŽ SI ZE ZLÍNA ZNÁŠ DAVIDA STEELA ???
reagovat
  1 ... 7 8 9




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.