0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW Řada 5 530xi

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 18:44, RE: Blahopřání
anonym napsal:
Blahopřeji majiteli k super vozu - víc takových, kteří dovedou pořádně makat, a vydělat si poctivou prací na normální auto. Na rozdíl od závistivých neschopných socek, učitelů atd. které se zmůžou akorát tak na smradlavého korejce......
a jak víte, že poctivě??? navážet se do učitelů, to už je vážně do nebe volající, kam ten svět spěje, hodnotit člověka podle auta, tak to je taky trošku ujetý...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 20:25, RE: Spotřeba
apo napsal:
Mě se spotřeba zdá také velmi dobrá jako průměr s X-drivem a automatem. Bez nich by byla kolem 9. Všechny koně potřebují seno, ale ti od BMW ho umí lépe rozžvýkat. Už jsem se tu chlubil, že s 328 E46 jsem jel klidnou jízdou z Boleslavi do Brna za 5,6. Samozřejmě že po studeným startu a jízdě kilometr tam a zpátky to ukáže ke dvaceti, takže záleží na způsobu využití. A k pneumatikám - lepší jsou runflat než ruinflat )
Souhlasím, v létě jsem měl 328Ci e46 a spotřeba mě opravdu velmi mile překvapovala, a to jsem měl M-paket s 18´´ 225-255 a docela jsem jí proháněl, kolem sedmi to na okreskách šlo udržet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 20:31, RE: Blahopřání
anonym napsal:
a jak víte, že poctivě??? navážet se do učitelů, to už je vážně do nebe volající, kam ten svět spěje, hodnotit člověka podle auta, tak to je taky trošku ujetý...
to není do nebe volající, to je realita, nechápu jak můžou stávkovat za vyšší plat když mají v průměru 23.000,-. já bych jim založil pohyblivou složku mzdy, podle kvality výuky-hodnotili by to rodiče a žáci, někteří by měli dvojnásobek, jiní polovinu. ale tu stávku fakt nechápu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 20:34, RE: BMW
anonym napsal:
jojojo, presne tak blondate blbky a nagelovani teplousci, a k te zavade DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to uz je horsi jak fiat, mi odesly trysky ve 180 000 km na stilu jtd a ne v 15 000 km, posledni poradnej bavor byla e-36 zbytek stejny srot jako vw, jedinou vyhodu vidim v 4*4 jinak zadokolka ma ty nejhorsi vlastnosti ( v zime) a to mi potvrdili i zaprisahli fandove bmw
hm, je vidět že si na řidiče jen hraješ, zadokolka je to nejlepší a nejovladatelnější co může být, samozřejmě když to umíš...já osobně si na zimu kupoval zadokolky proto že si člověk fakt užije legraci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 21:16, RE: Blahopřání
anonym napsal:
to není do nebe volající, to je realita, nechápu jak můžou stávkovat za vyšší plat když mají v průměru 23.000,-. já bych jim založil pohyblivou složku mzdy, podle kvality výuky-hodnotili by to rodiče a žáci, někteří by měli dvojnásobek, jiní polovinu. ale tu stávku fakt nechápu.
Když má někdo hloupé dítě,tak bude mít učitel za to nižší plat,protože si dítě i jeho rodič budou stěžovat,že nic dítě neumí jo??????
Průměr je strašně zavádějící,víš to???
A co dělaš ty????... chytrolíne! (já nejsem učitel,neboj)
Auto pánovi přeji, jen chybí fotky,rád bych se mrkl .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 00:45, RE: Karel
anonym napsal:
Karle ty seš kokot
Ne! Karel má pravdu
bohužel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 11:04, RE: BMW
anonym napsal:
je zde někdo normální...jak můžete srovnávat fiat stilo s bmw?a jaký blondatý blbky?měl jsem také subaru legacy 2002 a musím říci že auto jako takové funguje výborně ale ne jen technikou živ je člověk.urovní kabiny,zpracování a designem zdaleka nedosahuje na bmw.a to nemluvím o spotřebě u subaru (3.0 v6 nešel jsem pod 14l v praze)
seš blbeček , koli myslíš že ti bude brát 530Xi po Praze??? Jak říkám blbeček
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 20:13, RE: Blahopřání
anonym napsal:
to není do nebe volající, to je realita, nechápu jak můžou stávkovat za vyšší plat když mají v průměru 23.000,-. já bych jim založil pohyblivou složku mzdy, podle kvality výuky-hodnotili by to rodiče a žáci, někteří by měli dvojnásobek, jiní polovinu. ale tu stávku fakt nechápu.
Je neuveritelny, ze i takovyhle incestni vyplody maji pravo na zivot. Ubohej zakomplexovanej zmrdicek ... Zrejme komplexy ze zvlastni skoly, delal jsi cikanum defku, co ? Socko upocena
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 20:15, RE: Blahopřání
anonym napsal:
to není do nebe volající, to je realita, nechápu jak můžou stávkovat za vyšší plat když mají v průměru 23.000,-. já bych jim založil pohyblivou složku mzdy, podle kvality výuky-hodnotili by to rodiče a žáci, někteří by měli dvojnásobek, jiní polovinu. ale tu stávku fakt nechápu.
btw: ty bys chtel mit 23k za 25 let praxe a VS vzdelani ? Navic vychovavat debilni dacany takovych zmrdu jako jsi ty...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 21:06, Tak trošku scostné názory - některých
Nechci moralizovat ani se pouštět do nějakých mimoautových diskusí, ale do učitelů bych se moc nenavážel. Média dobře masírují. Učím 7 let na ZŠ, věk 29 let, plný úvazek, měsíční plat se mi nepřehoupl nad 18 000 hrubého (čistého asi 15 000). V Praze bych měl asi o čtyři litry víc. Těch 23 000 Kč to opravdu není. Sundejte si někteří růžové brýle. Lidé kolem mě to mají tak +-stejně. A do stávky jdeme taky a ne tak ani za vyšší platy jako spíš za to, že financí do školství půjde méně peněz tzn. zkráceně hodně věcí zaplatíte vy (rodiče) - komplet sešity od první třídy, knihy, žádné dotované exkurze, prachy na lepší vybavení školy ...
Ps: učit děcka mě osobně baví, nemám problém (jen velice zřídka), ale někteří by si to měli zkusit korigovat hodinu a být "manažérem" nad 30 puberťáky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 21:14,
+ sorry ještě dodám
1) řešte auta
2) osobně někomu bavoráka (lux. auto) nezávidím, nežiju si špatně, mohlo by být lepší
3) nebýt učitelů, tak si nepřečteč ani návod na vaření pudinku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 21:33, RE: BMW
anonym napsal:
jojojo, presne tak blondate blbky a nagelovani teplousci, a k te zavade DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to uz je horsi jak fiat, mi odesly trysky ve 180 000 km na stilu jtd a ne v 15 000 km, posledni poradnej bavor byla e-36 zbytek stejny srot jako vw, jedinou vyhodu vidim v 4*4 jinak zadokolka ma ty nejhorsi vlastnosti ( v zime) a to mi potvrdili i zaprisahli fandove bmw
No ja teda zadokolku mam a musim rict ze na zimu dost hov.o :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 21:39, Nevim
No jak to rict a neurazit - vcelku slaby. V podstate jsme se z clanku dozvedeli jen to ze pan si koupil nove auto, ze v 15k melo zavadu, ze oprava trvala 2 tydny a ze xDrive je good. Kdyz se na to podivam s odstupem tak se nemuzu zbavit pocitu ze pan se nam chtel jen pochlubit ze uz ma taky BMW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 22:05, RE: Nevim
anonym napsal:
No jak to rict a neurazit - vcelku slaby. V podstate jsme se z clanku dozvedeli jen to ze pan si koupil nove auto, ze v 15k melo zavadu, ze oprava trvala 2 tydny a ze xDrive je good. Kdyz se na to podivam s odstupem tak se nemuzu zbavit pocitu ze pan se nam chtel jen pochlubit ze uz ma taky BMW.
V podstatě souhlasím, očekával jsem více.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 02.12.2007 22:09, RE: Karel
anonym napsal:
Ne! Karel má pravdu
bohužel
přesně tak, dnes má velká část aut dovezených ze západu ve skutečnosti najeto hodně přes 300 tisíc, ale v bazaru byste takové hledali marně ... jakmile se postaví za zákazníkům na oči, mají mezi 100-200 tisíci ... holt lidi by to nekoupili kdyby u passata viděli na tachometru třeba 380tisíc ... ale veřte že spousta těch passatů co má na tachometru 180tisíc ve skutečnosti těch 380 najezdily ... to je tvrdá realita a servisní knížka o ničem nevypovídá, ta se dá vyrobit na zakázku a taky se vyrábí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.12.2007 00:26, RE: Nevim
anonym napsal:
No jak to rict a neurazit - vcelku slaby. V podstate jsme se z clanku dozvedeli jen to ze pan si koupil nove auto, ze v 15k melo zavadu, ze oprava trvala 2 tydny a ze xDrive je good. Kdyz se na to podivam s odstupem tak se nemuzu zbavit pocitu ze pan se nam chtel jen pochlubit ze uz ma taky BMW.
Ty by ses chlubil taky debile. Sere tě to, jelikož si takovou káru vživotě nekoupíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.12.2007 07:20, RE: Nevim
anonym napsal:
Ty by ses chlubil taky debile. Sere tě to, jelikož si takovou káru vživotě nekoupíš.
Klidek. Nevzrušuj se. Sám jsi a na druhé to hazíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.12.2007 08:35, RE: Blahopřání
anonym napsal:
to není do nebe volající, to je realita, nechápu jak můžou stávkovat za vyšší plat když mají v průměru 23.000,-. já bych jim založil pohyblivou složku mzdy, podle kvality výuky-hodnotili by to rodiče a žáci, někteří by měli dvojnásobek, jiní polovinu. ale tu stávku fakt nechápu.
A já myslel, že základní vzdělání je povinné, ale koukám, že se najdou i lid, kteří se mu elegantně dokázali vyhnout...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.12.2007 08:56, neplodná diskuse
Znovu jsem se vrátil k této diskusi a hledal věcné příspěvky ostatních majitelů bmw , vztahující se k X-drivu nebo k tryskám. Současná 530i s 273 PS (koňmi) je tuším přímovstřik, ale tu autor asi ještě nemá. Nevím jestli X-drive prošel nedávno nějakou proměnou, ale před časem jsem četl velký srovnávací test různých 2 a 4 kolových verzí a nejlépe tam hodnotili pořízení 4-maticu pro MB, nebo 4x4 pro Suzuki SX, ale BMW s X-drivem tam zrovna nechválili, protože se ani nerozjelo, když mělo zadní kola na zamrzlé kaluži. Navíc se vždy píše o ztěžkopádnění jízdních vlastností na suchu. To autor také neposoudí, protože předtím zadokolku BMW neměl. Já mám druhou E46 a můžu akorát srovnat lehkonohou 328i s komfortním podvozkem, který z retardérů neměl strach a kombi 330d s M-paketem, který je mnohem těžší na předek, ale vyrovnává to nižším a širším podvozkem a před retardéry má respekt. Ani jeden neměl ESP, ale jen ASR (protiprokluz). I ten ale na sněhu zabrání přetáčivému smyku docela spolehlivě.
Z diskutujících často a zcela pochopitelně prýštila sociální frustrace, protože na pořízení nového auta takovéto třídy nestačí ani trojnásobek průměrného platu, pokud má člověk rodinu a bydlí. Díky autorovi a ostatním lépe situovaným si ale pak můžu na úvěr pořídit 4letého bavoráka za 40% původní ceny, nebo 6letého za 25%.
Jen mi nejde do hlavy, že pružnou benzínovou 530 kupujou lidi novou víc s automatem, než méně pružnou dieslovou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.12.2007 10:29, bmw neuveritelny pristup k zakaznikum
apo napsal:
Znovu jsem se vrátil k této diskusi a hledal věcné příspěvky ostatních majitelů bmw , vztahující se k X-drivu nebo k tryskám. Současná 530i s 273 PS (koňmi) je tuším přímovstřik, ale tu autor asi ještě nemá. Nevím jestli X-drive prošel nedávno nějakou proměnou, ale před časem jsem četl velký srovnávací test různých 2 a 4 kolových verzí a nejlépe tam hodnotili pořízení 4-maticu pro MB, nebo 4x4 pro Suzuki SX, ale BMW s X-drivem tam zrovna nechválili, protože se ani nerozjelo, když mělo zadní kola...
Stejne auto (530 xi) stejna zavada po par tisicich km. Je to vyrobni vada - oprava v zaruce za cca 3 nedele. Znameho 3 litr diesel v soucasne petce 2x menen v zaruce vzdy po cca 30000 motor klepal.

Bmw koupeno kvuli totalnimu kolapsu audi allroad po cca 100000km...

Priste jedine japonec nebo kolo :0)
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.