0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 525i

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.01.2006 09:37, RE: BMW je kvalitní?Opravdu? Stojí to za ty peníze?
ambroz napsal:
Tenhle popis už je opravdu hodně neobjektivní. Za prvé vámi popisované 528i je model E39 a ne E34. Cena práce v servisu BMW rozhodně nestojí 2000 Kč a je většinou na úrovni např VW tj kolem 1000 Kč. Opěrky hlavy v E34 se dají směrově naklánět, takže 30 cm od hlavy je nesmysl. Sedačky jsou velmi pohodlné i po 1000 km žádná bolest zad. Měl jsem 525i více než 5 let a musím konstatovat, že to nebylo bezproblémové auto, ale svezení je super a porovnávat to s Bravou je opravdu hodně mimo.
Porovnávat e34ku s bravou je nesmysl a jediné o čem to svědčí je to že uživatel který srovnával ted sedí na hodině biologie...
Sedačky v e34 byly tuhé a tvarované ale nikdy ani po těch 1000km mě také záda nebolely-s e34kou jsem byl nesčetněkrát v belgii a chorvatsku tak myslím že to dovedu posoudit, nemluvě o tom že v e34ce je ticho....v bravě si připadám ve 130km/h jako by mě zavřeli do mixéru
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.01.2006 18:03, :-)
pedro napsal:
Porovnávat e34ku s bravou je nesmysl a jediné o čem to svědčí je to že uživatel který srovnával ted sedí na hodině biologie...
Sedačky v e34 byly tuhé a tvarované ale nikdy ani po těch 1000km mě také záda nebolely-s e34kou jsem byl nesčetněkrát v belgii a chorvatsku tak myslím že to dovedu posoudit, nemluvě o tom že v e34ce je ticho....v bravě si připadám ve 130km/h jako by mě zavřeli do mixéru
Wolff ale nesrovnával Bravu s BMW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 01:21, RE: :-)
War napsal:
Wolff ale nesrovnával Bravu s BMW
wolf je schopnej porovnávat bravu s gallardem a se 156kou by v zatáčkách ujel i wejronu....svejma hlodama baví spoustu lidí po různejch forech...podobnej vševědoucí dement je i magic na jinem serveru...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.10.2006 22:27, RE: bez predmetu
anonym napsal:
Ty chytraku co mluvis o Schumacherovi tak sice vyhrál s italským vozem ale jen proto že mají největší rozpočet jako stáj .Jasně Ferrari je Italský ale úplně někde jinde než Fiat.Sou kvalitní protože dělají málo aut a to by bylo jkdyby je dělali ješřě nekvalitní.A takový keci že jezdíme ve feldách to si nech pro ty Slováky doma na to se vy tak akorát zmůžete.Víš proč sme se oddělili od Vás,nase ekonomika šla nahoru ale ta vaše začala ztagnovat a to byl největší průser.Nazdar
NENAVIDIM, ked tu niekto ma rozpory medzi cechmi a slovakmi. Skoda by nemala nikdy take zisky keby neexpandovala na Slovensko 70% vozidiel su tu fabie a octavie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 19:53, RE: bez předmětu
luke napsal:
Wolffe, vidim že seš velkej znalec...ale ne teď vážně, zajímalo by mně jestli si někdy vůbec v nějakým BMW jel protože z toho co tady píšeš to tak rozhodně nevypá. Ty podle mně budeš ten typ člověka který autům absolutně nerozumí a hodnotí je jenom podle vzhledu a roku výroby. Takže sednout by sis mněl spíš ty do BMW protože bys poznal že v 15 let starým BMW bude rozhodně lepší jízda než v 4 roky starý Oktávce. A vůbec si myslim že BMW E34, MB W124 a Audi 100/A6 byly a sou jedny z nejlepších aut.
přesně tak....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.01.2007 21:51,
Jízda na plyn je levnější a bez tohoto paliva uživit tento vůz by šlo opravdu stěžka.Sám mám bawora na LPG ale jen dvoulitr a při jízdě s plynem mu schází výkon.Je lepší volit vyší obsah alespon 2.5 l jako ve vašem přípdě. Závěrem musím souhlasit a chválit bmw jako supr kočár i přes jeho stáří je to klasika na silnicích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.04.2008 10:00, RE: bez předmětu
luke napsal:
Wolffe, vidim že seš velkej znalec...ale ne teď vážně, zajímalo by mně jestli si někdy vůbec v nějakým BMW jel protože z toho co tady píšeš to tak rozhodně nevypá. Ty podle mně budeš ten typ člověka který autům absolutně nerozumí a hodnotí je jenom podle vzhledu a roku výroby. Takže sednout by sis mněl spíš ty do BMW protože bys poznal že v 15 let starým BMW bude rozhodně lepší jízda než v 4 roky starý Oktávce. A vůbec si myslim že BMW E34, MB W124 a Audi 100/A6 byly a sou jedny z nejlepších aut.
souhlasím s tímto názorem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 17.08.2008 17:32, BEZPECNE AUTO ... .HAHAHA
směšný, toto auto při nárazu je jak favorit .... žádné deformační zóny nebo neefektivní ... tohle auto s bezpečením nemá nic společeného
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.