0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 5 - jaká je generace E60?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.03.2009 12:51, rada
Stačí pak cokoli,dnes se až na pár vyjímek snad žádná brzda provozu nevyrábí! Každý si koupí dle svých možností,to za 1. Za 2.he mi přijde,že spousta lidí je zakomplexována svým postavením,osobním neuspěchem,nevěrou ženy,tím že jsou jen budižkničemové a sprostá pakáž,protože nejlepší je to nejsilnější,nejluxusnější,nejdražší bývá obvykle to nej!!!!! A protože na to jednoduše nemají tak se uchylují k ruzným polovičatým řešením které považují za nejlepší a nejaká porucha je pro ně kolaps. Tito lidé bývají sebestřední,jakákoli výtka na jejich kus vlnitého plechu je pak i atak na jejich já. Jednoduše,pokud pán má at bere 550i nebo M5!!!! Pokud ne at bere 520d,taky je dostatečná a není brzdou provozu!!!!! Pokazí se stejně vše tak bez nákladu nebude nic. Já do tech mých kravin nacpu tolik a žíly ni to netrhá,kámoš taky. Má 750iLA,a narve do toho tolik že by většina zde zučastněných dostala kopřivku. Má na to,ví to,a neřeší kraviny o tom kolik co vydrží.V tom je rozdíl mít a nemít a pětka z vás pana továrníka neudelá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.03.2009 20:03, rada
JSEM PRO 545 i , 55o i nebo facelift 54o i. ve vysokych obsazich je i komfortni vybava a povim vam 545i mi pruměrně žere 11l benzinu. šetřit na dieslu se nevyplatí auto děla hutututu v 2l naftě 2.5 naftě až je to ostuda. Benzin na cestu Diesel na pole, aspon co se tyka bmw.jak naberete špatnu naftu je to paleta za servis, pokud si nenechavate auto servisovat nějakym opravařem zemědělskych strojů v podomni garaži. běžte do benzinu 8 valec je držak NAZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.03.2009 21:08, rada
Mám čerstvě 545 ku. Najeto 160 tis.km.Trošku mne trápí jedna věc: mám pocit, že mám drobnou prodlevu za plynem.Aut mám více, všechny s automatem, ale chování bavoráka mne trošku znervózňuje.Samozřejmě místní dealer prohlásil, že je vše O.K......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 09:11, rada
Majkle,máte pravdu,s Vámi souhlasím!! Posledních pár let skutečně jezdím silnými vozy,ale kdysi jsem kupoval také všelijaké samohyby. Třeba krize postihne i nás,vše je možné. A souhlasím i s tím že v běžném provozu si 525d např.a 550i skutečně neujedou. Diesel skrývá jistá větší rizika než atmosférický benzín,každý at zváží své možnosti,to jsem psal. Má volba pro majetnější a fandy je stále 550,545,popř M5. Pro fandu ropáka 535d. Pro spořivé,nezávodníky a rozumné pak 520d,525d ale do 2500 kvuli pojistce,jede velmi pěkně,z benzínu 3.0 200kw který já,jen já rád nemám! 3.0d je jistě dobrý pohon,mě však proti 3.0d twin turbo nedává smysl. Víte vy někteří experti že 3.0d má VNT které umí zlobit,ale 3.O twinturbo má pevné lopatky o obecně platí za spolehlivější? Kolega měl D,ted má ttd a jeho vyjádření je jednoznačné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 09:31, rada
Vem nejsilnejsi diesel,jednak je opravdu velmi povedeny,ale i jezdi za normalni penize.Pri takovem rocnim najezdu co uvadite se vam bude hodit.Jinak skoda toho korejskeho designu a restylingu interieru,starsi BMW me berou vic.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 21:40, rada
Jako automechanik a majitel E36 E39 a E60 si dovolím říci, že E60tka je typický produkt spotřebního zboží.Kvalita je mnohem horší než u posledních a zachovalých E39. 3.0 benzín je solidní ale takové nemastné neslané.To i ta 2.8 V6 v E39 nabídne lepší povození. Diesel neberte, určitě benzín a když E60 tak V8!Zdar jak sviňa,ahoj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 06:38, rada
To Lucaso: jako automechanik by si měl vědět že 2,8i není V6 nýbrž R6
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 08:17, rada
Tak jak pane Rudo? Jste o něco moudřejší a už jste si i vybral pro Vás vhodnou motorizaci a výbavu???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 09:26, rada
Do E60 je nejlepší 535d. For David: 530i není vůbec tak pomalá jak tady líčíš jenom prostě nemá silný výkonový vrchol a to strašně zkresluje. Tvrzení že 530i je pomalejšéí než Golf GTI je zavádějící pokud má řidič dar manipulovat se šajtrou a podržet šestivál ve vyšších točkách nemůže být GTI rychlejší. Pokud tam v osmdesáti duzníš pětku pak se nediv že tě sejme Golf GTI nebo fabia zwei komma null. Bavor je těžký auto a špajzka je dělaná na německý dálnice stejně jak u MB E nebo A6 nebo S80! Pravdu díš s kvalitou matroše vevnitř, dřív to bylo trochu o nčem jiným. Kritiku jsem četl i v posledních autoojetinách které měls jak vidím asi taky v rukách Jak říkám 535d je ideál, benzín ale bude za čas určitě míň problémový. Howk
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 09:57, rada
Jste komik nebo co? Německý jazyk vyučujte bez chyb a ta šajtra snad už dnes patří spíše do muzea,nemyslíte? Nebo to té 1.2 HTP,ale určitě ne do vozu vyšší střední třídy!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 10:01, rada
A zkuste to gti vydráždit,uvidíte co s váma těch 230PS udělá. Budete mít problém s 545i,ne s tou 6ti válcovou zdechlinou. Nemluvím o dálnici. Mimochodem,dr.LECTER byl psychopat,ne idiot.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 10:18, rada
Nabizim alternativu - resil jsem uplne stejne tema, nakonec jsem skoncil u faceliftovane trojky 330D Touring (180kW, 245k, 520 Nm). Je sice mensi a tvrdsi, nicmene obratnejsi a dostatecne rychla a to vse za ~ 7 litru nafty. Pro 4 clennou rodinu prekvapive dostacujici - samozrejme nemam potuchy co me ceka za par let v servisu...Pokud bych mel na petku asi bych sel do 535d - panove to pruzne zrychleni je navykove...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 10:50, rada
Mimochodem zdravim priznivce BMW - ceska verejnost zije v zajeti predstavy ze nejlepsi je Audi, diesel a quattro...Z pohledu jizdnich vlastnosti nic z jejich koncernove produkce na zadokolky z Mnichova nema. Motor je na vas, tezko slapnete vedle.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 10:57, rada
GTI s 230 PS? Promiň ale žiju v reálném světě ne nad katalogem výroční 30. leté edice golfu. Pokud by měl mít budoucí majitel E60 trauma z toho že ho někdy v životě nějaký onanista s adidaskama a kšiltovkou dozadu vyškolí tak ať si radši pořídí Viper. E60 je auto pro dospělé lidi kteří obvykle ty plejstešny už kupují svým dětem. Myslím že si rozumíme že?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 10:58, rada
Nejsem teda odbornik na BMW, ale jestli 3,0 ttdi ma nenatacive lopatky tak to je super - verim ze takovy turbo vydrzi rance. A v tom pripade, kdyz se teda nechci pokouset o hledani na netu, ma i 3,5 diesel od bmw twin turbo nebo to nedelaji, protoze kdyz uz tu vychvalujete tu 3,5ku tak by to byla super kombinace mit ttd s turbem co se jen tak nevy.. tentuje :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 11:30, rada
HEHEHE ten Lecter je neštěstí. Už 2 dny mi tečou slzy smíchem. Kamoš měl pravdu,ta zábava tady je k nezaplacení.............. 535d skutečně nemá VNT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 11:33, rada
Dokonce má BMW i 3,5litr turbo d!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to bude novinka i pro BMW A.G.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 11:33, rada
David: Hele tak já už teda mizím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 11:38, rada
Kdyby ten lecter nebo jak si rika zil v realnem svete tak neplaca takove nesmysly. GTI MAM A NEJAKA PETKA NENI konkurence. MAJITELE BMW TRAPI ASI NECO MALE.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 15:16, rada
Je mi úsměvné jak se tu dohadujou dvě paka.. o golfu.. ale k dotazu, otec si před měsícem koupil 525D ještě model s 2,5litrovým obsahem, předváděcí vůz s 25000km a svezení je to vynikající! Doufám že jen spotřeba trochu klesne protože se zatím pohybuje přes 11litrů nafty, což mi příjde zvláštní, oproti proklamovaným hodnotám(automat). U nás v čr na těch cestách co jsou toho stejně moc nenalítáte v rychlosti přes 200 takže proč jen vymýšlet velký obsah za každou cenu?!
reagovat
  1 2 3 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.