0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 5 - jaká je generace E60?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 07.03.2009 14:24, Milá vylízanko
Kylie napsal:
Áááááá ODBORNíK - co si NEvšiml, že bmw ZMĚNILO "názvosloví" (a NOVĚ motorům - právě TAKTO "říká")
PS: Znáte přísloví: DvaKRÁT "měř", jednou "řež"? (tak TENTOKRÁT jste si "odřízl" tu větvičku co na sedíte - BUM!!! TO byla ale RÁ-NANANana .... bolelo to? Tak to vám /trochu/ PATŘí!)
PPS: Já totiž (čistě "teoretické") CHOUTKY na bmw z4 ("sDrive" - když už "potřebujete" být tak DŮSLEDNÝ v názvosloví - NEvšimla jsem si, že byste někoho JINÉHO se snažil "opravovat" ...) ...
Co sem cpeš tento motor? Jak jsem říkal 535i se dělal do roku 2003 a potom až do faceliftu toto oznančení nenesl žádnej motor!!!! Tak se vzpamatuj. To co tady doporučuješ je uplně mimo mísu je to uplně novej motor a dával se až od faceliftu v roce 2007. Přečti si znova na co se tazatel ptal (jak zněl dotaz)? Máš z něho pocit že by majitel uvažoval o vizdle jehož hodnota bude +- milion? Ty jsi fakt uplně vypatlaná. A ještě tady piš nějaký hovna o tom jak je ten motor báječnej v Z4 když je to v E60tce uplně stejnej že? Raděj si sni ve svým plesnívým citornu o Z4 v časposiu ale nedávej rady někumu kdo sjání auto v hodnotě 15-20 tis Euro že si má koupit 35i .......AU TO TO bolelo je Bum bum já su blbá já vubec nevím jak zněl dotaz ale hovnama tuto diskuzi zasírat budu. a JEŠTĚ SE POSMÍVAT NĚKOMU KDO MÁ V BMW PŘEHLED .......jojo ty seš asi hodně v pasti. Ikdyž možná ti křivdím ta 535i (omotaná o strom) by se dala koupit za ty peníze co první E60..... akorát nevím za co by to pán opravil....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 07.03.2009 20:44, (NE moc) milý Reno!
Reno napsal:
Mám za to, že je zde řeč o třídě pět. Proto jsem napsal, že není žádná 535i.
SOUHLASím, já mluvila o MOTORu (a možná jsem to NEdostatečně zdůraznila, i když Valnohovi to NEpochopitelné NEpřišlo - a "vasapasa" se po vás jen tak/trochu "opičil" - ono to nebylo "poprvé", jemu je "cokoliv" jakákoliv "záminkaů dobrá) - trošičku o něm (o 35i) "sním" v Z4, ale "boss můj", že prý ne-ne-ne - že prý (jeho) SL63AMG mi bude MNOHEM více "slušet"/ke mně se "hodit" (on je dlouhodobě v "daleké/jiné" zemi, takže "jeho" vozy teď občas možnost používat mám - tak teď NEvím co dělat mám ... ,-) (tyhle "sny" se "počítají"? .-)
Jak (asi) víte, "twin-/bi-turbo" (já raději/spíše benzínové, byť "technologii" chválím "obecně") tu pozornosti DOPORUČUJi celkem "trvale/často/opakovaně" (jedno zda od bmw/citroën či fiat) - ale vaše REAKCE (od prvního ranního příspěvku - PROČ?!?) jsou ... (slušně řečeno) PŘEhnané (pravda váš "následovník" v-a-s-a-p-a-s-a jde ještě dál ...).
Se svoji "odborností" (i zkušenostmi) jsem vcelku "spokojena" - děkuji ,-) ... sice můj HHD je již malinko "přeplněný" (a NEpamatuji si všechna "data" - od toho ale máme katalogy popř. "googlík"), ale NEmyslím že "mírná" odbočka od řady 5 k řadě 3 (a "zmínka o" resp. "doporučení" motoru 35i by bylo TAK strašně NEvhodné, navíc Ruda ve svém dotazu JASNĚ zmiňuje NĚKOLIK variant, včetně toho co jsem "doporučila" já "..... Když půjdu do NOVĚJŠíHO auta, bude to ROZHODNĚ bmw ...." - jinými slovy jeho dotaz (představách o voze) NEní "zcela" konkrétní (vzhledem k tomu že chtěl motor jež POŘÁDNĚ vůz rozpohybuje - JÁ bych /pro sebe/ spíše volila "jen" řadu 3 a "silnější/lepší" 35i - než přeci jen starší 5 ... ostatně tu kupovat DNES mi NErozumné příjde, nová je "na spadnutí" a "v den zahájejí prodeje" nové 5ky ceny staré jistojistě "propadnou")
Vaše "reakce" na mé příspěvky (od prvního ranního) moc "milé a sympatické" NEbyly a docela MRZí mne, že po tisíci příspěvcích si o mne TAKové věci "myslíte", resp. se mnou TAK (skoro)hloupě "bojujete" ...
Pokud jste TAKový znalec aut (jen bmw?) jak naznačujete - jistě si "roztříštěnost" přeadstav/přání Rudy "uvědomujete" - a neb VíM co to je "živit" vyšší modely a vyšší litráže (o nichž Ruda mluví) - já bych jednoznačně (jako MAXimum) doporučila 35i - byť v řadě 3 (NEví-li opravdu co s penězi, tak v řadě 6 /o té sé ostatně TAKÉ zmiňuje/ - 5tková řada "za chvíli" končí a kupovat dnes bazarový kousek NEvidím jako "optimální").
Vzhledem k tazatalovým zmínkám o velkých mercedesech jakožto o řadě 7 od bmw - NEchci "urazit", ale to až NEsmyslně působí - řekla bych že TAK "roztříštěné" to má spíše jen ten kdo TEORETICKY si vybírá a o reálném provozu (a nákladech s ním spojených) představu spíše NEmá (jeho kamarád s 20d naopak spíše ANO) - ostatně redakční odpověď byla "diplomaticky" VELMi dobře napsána a NEbyla JEN o řadě 5 - kam se "stočila" diskuze - ostatně onu silnější/novější verzi "normálního" třílitru jsem v úvodním příspěvku doporučila i já (a věru SKVOSTNÉ reakce se mi od vás za to dostalo ...).
NEmám "problém" s autíčky a RÁDA si to někdy v OKAMŽITÉM/BLESKOVÉM dialogu "rozdám" ,-) (takové "bleskové šachy" - kdo třeba rychleji na 10-15 otázek odpoví - před časem to na mne kdosi na auto.cz zkusil ... už NEválčíme ,-)
PS: Vy (asi) v ROZČÍLENÍ jste trochu BUBOST ve svém příspěvku "dole" napsal a ZBYTEČNĚ "riskoval" (pro "nic", resp. snad pro "raněnou pýchu" či pro co) - NEpřejte si abych "mávla" (a vše "zlé" vám přála) - to je HLOUPÉ a ZBYTEČNÉ a NEchci to (pokud NEbude "nutno") takové věci dělat ani já - to si "hrajte" s jinými chapečky, holčičku v TAKOVÉTO "soutěži" NIKDY NEporazíte ). Ale vzhledem k tomu, že já své PRAVÉ (původní) jméno Emilia Marty zde "přiznala", tak "starší" než vy opravdu asi jsem ,-)
PPS: To by mohlo "naznačovat", že i "zkušenější" - takže "mír",
NEBO "war"?
Jak jsem již VČERA napsala "pěkný den" (když nebudete "zlobit" ,-)

...a 35i a 50i jsou momentálně mí "favorité" aus München (23d a 35d kousek za nimi - D3 v Alpina někde "uprostřed") - co vy?
Osmiválec Alpina s patentovaným (neustálenaplnoběžícím) kompresorem je už skorojen "sen"
Nuže (snad už "moc" jsem toho o sobě prozradila, takže ... pěkný den ,-)



reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.03.2009 08:54, RE: (NE moc) milý Reno!
Kylie napsal:
SOUHLASím, já mluvila o MOTORu (a možná jsem to NEdostatečně zdůraznila, i když Valnohovi to NEpochopitelné NEpřišlo - a "vasapasa" se po vás jen tak/trochu "opičil" - ono to nebylo "poprvé", jemu je "cokoliv" jakákoliv "záminkaů dobrá) - trošičku o něm (o 35i) "sním" v Z4, ale "boss můj", že prý ne-ne-ne - že prý (jeho) SL63AMG mi bude MNOHEM více "slušet"/ke mně se "hodit" (on je dlouhodobě v "daleké/jiné" zemi, takže "jeho" vozy teď občas možnost používat mám - tak teď NEvím co...
ten příspěvek je napsaný jako když prase ryje rypákem takže jsem se ani neobtěžoval ho číst. až budete psát slušně, pak si to přečtu. do té doby mně ty Vaše grafické exhibice nezajímají.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.03.2009 12:53, RE: (NE moc) milý Reno!
Reno napsal:
ten příspěvek je napsaný jako když prase ryje rypákem takže jsem se ani neobtěžoval ho číst. až budete psát slušně, pak si to přečtu. do té doby mně ty Vaše grafické exhibice nezajímají.
Nojo - na TOLIK písmenek pohromadě (z Blesk(u) asi NEjste zvyklý ..
Po tom CO jste v této diskuzi napsal a JAK jste mne od "prvního ranního" NAPADAL - to je skoro "tragikomické", že DOŽADUJETE se CO a JAK má někdo jiný psát ...
Mimochodem VY jste někdy ten "Reiehe-drei-liter-sechszylinder aus München" zkoušel, nebo JEN "sníte" (a mně tak trochu "závidíte"?)
PS: To s tou "STAROU ČARODĚJNICí" to hezké věru NEbylo - že já to řeknu mamince! (a ona vám "skrouhne" kapesné ,-)
PPS: Já od bmw (nejen od nich) twin- /bi-turbo motory ráda mám - neb VíM (vyzkoušeno) mám, že "atmosferické" motory (objemově podobné) trochu "stejné" jsou - ta 2 turba (u benzínů i dieslů) VELMi zajímavá jsou a já PŘESVĚDČENA jsem, že TUDY půjde další cesta vývoje (alespoň "tipuji" a trochu i "DOUFÁM").
Pěkný den a já dnes "do zimy" se vracím (takže "těšte se" - MÉNĚ času budu mít ...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.03.2009 14:47, RE: (NE moc) milý Reno!
Kylie napsal:
Nojo - na TOLIK písmenek pohromadě (z Blesk(u) asi NEjste zvyklý ..
Po tom CO jste v této diskuzi napsal a JAK jste mne od "prvního ranního" NAPADAL - to je skoro "tragikomické", že DOŽADUJETE se CO a JAK má někdo jiný psát ...
Mimochodem VY jste někdy ten "Reiehe-drei-liter-sechszylinder aus München" zkoušel, nebo JEN "sníte" (a mně tak trochu "závidíte"?)
PS: To s tou "STAROU ČARODĚJNICí" to hezké věru NEbylo - že já to řeknu mamince! (a ona vám "skrouhne" kapesné ,-)
PPS: Já o...
Já jsem takovou pětku (2006 525D) přes rok vlastnil...ale samozřejmě, jako každý tady, nemá sebemenší problém svézt se čímkoliv z produkce BMW, tedy zajít do salónu a tvářit se jako potenciální kupec. Jinak jsem řídil M3, M5, 735i, 535D.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.03.2009 21:10, rada
Teda lidi s váma je psina a co se člověk nedočte .Fandim davidovi asi to má zmáklí .
Tazateli Rudovi radím berte benzín skoro jedno jaký podle toho na co budete mít finance já bych šel nejspíš do 550i .
reagovat
  1 ... 4 5 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.