0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 323i

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 00:10, Skvělá recenze
Skvěle napsaná recenze, která je skutečně reálná, a nevychvaluje, ani nezatracuje daný vůz. Bravo, jen tak dále.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 00:24, BMW
Vlastnil jsem compact 318 ti 103 kw a do sedmi litrů jedině naprosto eco jízda, normálně 8-9, cihla 10 - 12 někdy i více.
Nicméně věřím, že silnější žere míň protože stejné výkony co můj frčel na 90%, jede on na slabých 60% a v pohodě.
Každopádně E46 je můj sen a to nejlépe v 328 nebo 330 a díky za bezva recenzi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 00:47, RE: Skvělá recenze
Taskr napsal:
Skvěle napsaná recenze, která je skutečně reálná, a nevychvaluje, ani nezatracuje daný vůz. Bravo, jen tak dále.
tak tak...krásná,věcná,ale příliš stručná recenze....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 03:32, dobra recenzicka
Velice hezka recenzicka .. a se divim ze clovek co vlastni bafca ho dokaze i hezky zkritizovat... moc majitelu sem zatim nepotkal co by smeho mazlika kritizovali. Jel jsem parkrat s 330i s Mpacketem .naprosto genialni presny hbity vuz..mista ale malo a udrzba je holt drazsi ... t.. S hodne sviznou jizdou se da jet za 10.. parada..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 06:48, RE: Skvělá recenze
Kwitecko napsal:
tak tak...krásná,věcná,ale příliš stručná recenze....
Ve výstižnosti a stručnosti je holt krása. Škoda, že s takovým autem u nás prostě pořádně nejde jezdit - na české silnice se spíš hodí offroad...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 08:23, krakatit
není to první ani poslední názor, že M-Packet u BMW na naše silnice nepatří... podvozek trpí a podvozkové díly odcházejí do věčných lovišt... u nás stačí standartní podvozek, např. už jen cena tlumičů MPacket a standartní (ne stavitelné) u BMW 7 vyjde o cca 30 000 dráž...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 09:32, Tlumice?
Docela me zarazi vymena tlumicu v mene, nez 100tis. km. V roce 2000 si tatik koupil uplne stejny model, jen s jinym motorem (1.9 benzin), za 2 roky na nem najel 300tis. km a jedine co menil, byl cep na prave prednim kole, desticky a kotouce. Je pravda, ze jezdi prakticky pouze po dalnicich, ale i tak. Tlumice a ramena do 100tis. km bych necekal ani u Fabie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 09:46, Předváděcí vozy
Pěkná recenze

K těm předváděčkám. Nedávno jsem byl na škole smyku. Výcvik prováděla renomovaná firma. Jako výcviková vozidla se zde používají téměř nové předváděcí vozy, které má firma vypůjčené od dealerů. Ti toto zapůjčení berou jako určitý druh reklamy. Většinou si tyto akce objednávají velké a bohaté firmy, které zkušenost s určitým typem vozu může přesvětšit k jeho nákupu. To co se tam s těmi vozy dělo, bych tomu kdo má auta aspoň troch rád, nepřál vidět. Neříkám, že to nebyla zábava - bylo to opravdu super. Ale ty auta za celý den "nasmykovala" tak 100 km, ale zabrat dostala jak za 20 tis. normálního provozu. A to ten výcvik každý vůz absolvuje vícekrát. No prostě, neříkám, že má každá předváděčka toto zasebou, ale 5000 km většinou znamená 1000 řidičů. A jak se k tomu každý chová si nemusíme říkat . Nové je holt nové! No a teď si jdu sednout do své ojeté, 44 KW silné Fábie a jdu se vyřádit. Čau
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 09:56, Kvalitní recenze
Přiznám se, když jsem uviděl nadpis: "Recenze uživatele BMW" v duchu jsem si pomyslel další frajer co bude vynášet své BMW do nebe a tvrdit, že je to nejlepší auto na světě a každému dá na frak. Naštěstí jsem opravdu mile překvapen, fakt oceňuji kvalitní recenzi, ze které čiší nadhled a zkušenost řidiče.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 10:03, Parada
Tak to jsem si krásně počet jako už dlouho ne. 3ky sou parádní a bohužel na naších tankodromech trpí A souhlasím, že šestiválec je bomba. Ten zvuk se nedá ničím nahradit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 10:34, Podvozek?
No, co mi přijde divné, jsou výměny ramen př. nápravy v 50, resp. 80.000km a všech tlumičů v 70.000km. Beru, že jde o vůz se sportovním podvozkem a kdyby si všechny tyto jízdy odkroutil jízdou po Praze 1, nedivil bych se. V recenzi bylo ale zdůrazněno, že vůz je používán jako víkendový vůz a když odhlédnu od toho, co si kdo pod tím představí, muselo bmw dostat pořádně zabrat na těch nejhorších silničkách 3.třídy, protože tohle není normální. Nebo si servis pěkně "zarejžoval" a výměna by byla akutní třeba po dvojnásobném počtu km..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 10:53, RE: Podvozek?
Ali napsal:
No, co mi přijde divné, jsou výměny ramen př. nápravy v 50, resp. 80.000km a všech tlumičů v 70.000km. Beru, že jde o vůz se sportovním podvozkem a kdyby si všechny tyto jízdy odkroutil jízdou po Praze 1, nedivil bych se. V recenzi bylo ale zdůrazněno, že vůz je používán jako víkendový vůz a když odhlédnu od toho, co si kdo pod tím představí, muselo bmw dostat pořádně zabrat na těch nejhorších silničkách 3.třídy, protože tohle není normální. Nebo si servis pěkně "zarejžoval" a výměna by byla aku...
Odpověděl si sám, je to cena za sportovní podvozek a u bmw všeobecně ramena odchazeji. Nejsou na ČR stavněna.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 10:56, RE: Podvozek?
Jan napsal:
Odpověděl si sám, je to cena za sportovní podvozek a u bmw všeobecně ramena odchazeji. Nejsou na ČR stavněna.
Tak pak to je krutý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 11:32, BMW-3
Pisatel je velmi objektivni a to je dobre:) S vystavenymi vozy souhlasim ze je pekne drtej cizi lidi.. jistota ze to auto je este v normalnim stavu je mala:P
Mpacket je skvelej ale i bez nej je trojka brutalni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 11:57, RE: Tlumice?
Jan Baranek napsal:
Docela me zarazi vymena tlumicu v mene, nez 100tis. km. V roce 2000 si tatik koupil uplne stejny model, jen s jinym motorem (1.9 benzin), za 2 roky na nem najel 300tis. km a jedine co menil, byl cep na prave prednim kole, desticky a kotouce. Je pravda, ze jezdi prakticky pouze po dalnicich, ale i tak. Tlumice a ramena do 100tis. km bych necekal ani u Fabie.
Sice to sem nepatří,ale v Fordu Focus 1,8Tdci 2003,jsem měnil tlumiče přední a zadní už při 80tis km a to taky nejezdím po poli ale po silnicích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 13:03, RE: Tlumice?
Tonny napsal:
Sice to sem nepatří,ale v Fordu Focus 1,8Tdci 2003,jsem měnil tlumiče přední a zadní už při 80tis km a to taky nejezdím po poli ale po silnicích.
S tím podvozkem je problém,ale za to bohužel nemůžou auta,ale katastrofální stav našich skvělích silnic.Auta co jezdí směrem od nás na západ mají i po 200.tis km původní nápravy bez repasi a jen to dovezete tak za 20-30tis km to můžete celý zgenerálkovat.Jen pro příklad Passat B6 koupeno ČR po 100.tis km,přední náprava totálně vybitá,zkuste Passat po 200.tis třeba z Itálie či SRN neuslišíte ani klepnutí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 13:17, RE: Tlumice?
petr napsal:
S tím podvozkem je problém,ale za to bohužel nemůžou auta,ale katastrofální stav našich skvělích silnic.Auta co jezdí směrem od nás na západ mají i po 200.tis km původní nápravy bez repasi a jen to dovezete tak za 20-30tis km to můžete celý zgenerálkovat.Jen pro příklad Passat B6 koupeno ČR po 100.tis km,přední náprava totálně vybitá,zkuste Passat po 200.tis třeba z Itálie či SRN neuslišíte ani klepnutí.
Moje řeč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 13:58, RE: Tlumice?
petr napsal:
S tím podvozkem je problém,ale za to bohužel nemůžou auta,ale katastrofální stav našich skvělích silnic.Auta co jezdí směrem od nás na západ mají i po 200.tis km původní nápravy bez repasi a jen to dovezete tak za 20-30tis km to můžete celý zgenerálkovat.Jen pro příklad Passat B6 koupeno ČR po 100.tis km,přední náprava totálně vybitá,zkuste Passat po 200.tis třeba z Itálie či SRN neuslišíte ani klepnutí.
Přesně to jsem řešil na svým autě. Dovezený bylo jako nový (mělo 80 000 km) a po 30-ti tisících jsem měnil tlumiče a řekl bych, že si sem tam i něco vrzne, což při koupi nedělalo. A to se dírám vyhýbám, co mi stačí pruh, někdy je to na dýchnutí do balónku, to kličkování. Silnice - škoda mluvit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 15:06, RE: Tlumice?
David V napsal:
Přesně to jsem řešil na svým autě. Dovezený bylo jako nový (mělo 80 000 km) a po 30-ti tisících jsem měnil tlumiče a řekl bych, že si sem tam i něco vrzne, což při koupi nedělalo. A to se dírám vyhýbám, co mi stačí pruh, někdy je to na dýchnutí do balónku, to kličkování. Silnice - škoda mluvit.
jj prasácký cesty :: prasácký body..- A usměvavý policajt :D
To už je o hubu mít něco nízkýho
omg
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 15:19, RE: BMW-3
Zed napsal:
Pisatel je velmi objektivni a to je dobre:) S vystavenymi vozy souhlasim ze je pekne drtej cizi lidi.. jistota ze to auto je este v normalnim stavu je mala:P
Mpacket je skvelej ale i bez nej je trojka brutalni.
Po dlouhé době suprová recenze a dokonce tady nerozpoutala ani žádnou šarvátku mezi příznivci různých značek. Prostě objektivní popis svých zkušeností. Pisatel se nevytasil s žádnými tituly a z recenze přesto intelekt vyzařuje. Díky za hezkou recenzi a mnoho spokojených km ve Vašem voze.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.