0
zpět
 

diskuze k tématu: Výměna žárovky? Hračka i brnkání na nervy

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.12.2006 19:03, Výměna žárovky
Fabie, H7, pravá, cca 2 minuty, levá je horší, je tam baterka a špatně se tam leze. Mondeo - aktuální verze, cca do 5 minut kterákoliv vzadu i ve předu. Vyndá se celé světlo, príma přístup, snadná výměna.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.12.2006 05:23, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ať žije ekologie, zase se více vyhazuje odpadu - poškozených žárovek a projíždí více pohon. hmot - protože pořád svítíme. Jsem proti celodennímu svícení, stejně to k omezení nehodovosti nevedlo. Auto je vidět i když nesvítí, pokud jej někdo chce vidět. Také by mohly svítit i celodenně chodci i cyklisti, jezdci na koních - také "nejsou" vidět na silnici. Za nehodovost může neukázněnost, nezájem, arogance, velký počet účastníků a tomu neodpovídající silniční síť a k tomu ještě v hrozném stavu, apod.
Jako pokus o vtip dobré ....
reagovat
Formic
počet příspěvků1
datum registrace04.11.2010
Sobota 17.10.2015 19:53, Výměna H7 potkávací žárovky u C3 r.v. 2001
Nejsem žádný analfabet co se oprav aut týče, ale když jsem na manželčině Citroenu zjistil prasklou žárovku myslel jsem že budu do 10 minut hotov. Omyl. Strávil jsem u toho skoro hodinu a to jsem měnil pravou stranu. Lehčí stranu. Abych se dostal na upevňovací pružinky musel jsem vyndat celé světlo. Ona tam totiž dost překáží expanzní nádržka. Ven musela mřížka chladiče a musel jsem ještě svěsit přední nárazník, abych se dostal na šroub M6, který drží světlomet v zadní části. Já ty žabožrouty proklínal celou dobu, kdy jsem se marně snažil dostat žárovku ven při namontovaném světle. Příště asi budu sundavat celý přední nárazník, abych vyměnil obě žárovky. Jako druhé auto máme Opel Astra G r.v. 2000 a tam mám obě žárovky vyměněné do půl hodiny i s vykouřenou cigaretou.
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Sobota 17.10.2015 20:00, Fabie I
Výměna obou žárovek do 5 minut. Nekouřím.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.