0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 307, Ford Focus II nebo Volvo V50 - co vybrat?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, ostatní, francouzská vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.03.2008 16:37, RE: Viceprvkova zadni naprava
anonym napsal:
Ovšem sedan Civic ji narozdíl od hatchbacku má. Ten tam totiž už na složitou víceprvkovou neměl místo (tedy pokud chtěli udržet designový návrh a rozumný zavazadelník )
1991 Honda CRX mal viacprvkovu aj prednu napravu.... a Peugeuot 407 si mysli ze dosiel s novinkou :))) LOL
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.03.2008 16:45, RE: Nevzpomenuta vyhoda
anonym napsal:
Hlavni vyhodou Volva V50 je, ze je to Volvo a ne Ford, tudiz ma pohodlne sedacky. Uz jenom kvuli tomu bych sel spise do nej a druhym duvodem by bylo to, ze Focus ma kazdy.
Jojo, Frnatíci uměj víno ale ne auta
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.03.2008 17:16, RE: Viceprvkova zadni naprava
anonym napsal:
Japonci meli davno, ale na jizdnich vlastnostech to nebylo moc poznat...takze vlastne jako kdyby nemeli, dneska ho uz zase nemaj, protoze setrej (civic posledni generace)
Pred lety jsem prohanel Primeru, roku vyroby kdy focus mel v planu jeste dlouho chodit po houbach. A sedela jak pribita. Dokonce i kombik bez multilinku byl v zatackach perfektni. Takze priste hodnot podle zkusenosti, a ne co si kde vycetl Na japonce nedam od te doby dopustit, i kdyz dnes prohanim vozy z jine zeme.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.03.2008 19:04, RE: astra
anonym napsal:
Kup astru, solidní auto.
zigoastru NEBRAT.......sračka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.03.2008 19:11, RE: p307
anonym napsal:
Je to tak, od francouzů se nic jiného než šrot nedá koupit.
Pánové, chtěl bych reagovat na názory ohledně P.307. Sám jsem si prošel několika modely 307 od kombi 2.0 HDI RHY 90PS spotřeba 7.7l/100km,přes SW 2.0 HDi RHS 110PS 7.4l/100km, nyní vlastním 307 3 dv. hatchback 2.0 16V 136PS(benzín) RFN 8.7l/100km. Vždy při stejných trasách s průměr.rychl. 51km/h Pravdou je že silnější HDi má velký problém jménem FAP filtr s omezenou životností (cca 80-100 000km), odpružený setrvačník, řemenice pohonu příslušenství, podtlaky na ovl.turba atd. FAP začal blbnout již po ujetí cca 65 000 km a byl zdrojem neustálého rozsvěcování kontrolky motoru a omezení výkonu - po výměne šel ihned pryč z domu, pomalu se začal ozývat setrvák. Kombík 307 šel také pryč,ale ne kvůli závadam ale řetězové něhodě na D1, byl jsem uprostřed :). Jak jsem již napsal nyní mám 3DV. sice trocha nepraktického,ale jinak super povoz. Jízdně z úplně jiného světa než ti dva traktoři s těžkýma čumákama. Vždy používáno obutí, jak zima tak léto 17 alu felgen, nyní 18alu. Zatím vše šlape jak má, jen až na to že je to kostitřas - daň za 18ky. Jinak ve směs pohoda, ojezdím a jdu do další nejlépe 307cc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.03.2008 21:25, RE: astra
anonym napsal:
zigoastru NEBRAT.......sračka.
nj, dmnce příspěvek toto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.03.2008 07:58, RE: Nevzpomenuta vyhoda
anonym napsal:
Hlavni vyhodou Volva V50 je, ze je to Volvo a ne Ford, tudiz ma pohodlne sedacky. Uz jenom kvuli tomu bych sel spise do nej a druhym duvodem by bylo to, ze Focus ma kazdy.
Zřejmě poznali jeho kvality. Jinak dovolil bych si poopravit, že v této třídě ma "každý" Oktávku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.03.2008 12:33, RE: Viceprvkova zadni naprava
anonym napsal:
Japonci meli davno, ale na jizdnich vlastnostech to nebylo moc poznat...takze vlastne jako kdyby nemeli, dneska ho uz zase nemaj, protoze setrej (civic posledni generace)
Ha-ha-ha ......na jízních vlastnostech to není znát..... tak to jsi asi s Hondou z 90 let nejel, troubo! Jestli to není znát tam, tak už nikde, to sem zase píšou inženýři!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.03.2008 16:18, RE: Focus/Astra
watchtower napsal:
rad š i samozřejmě.
Samozřejmě FOFANA, Astru má kolega a nemůže se jí zbavit, kdyby měl někdo zájem?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.03.2008 22:47, ..Francouzske auto,je stejny kramp,jako Fiat......
Vetsi drzost,nebo odvahu jsem nevidel,ci neslysel.Porovnavat Peugeota s Volvem(jakymkoliv mod.)
Abych to rekl lapidarne:Francouzi umi snad dobre milovat,ale auto udelat na vydrz to tedy nedovedou!!
Servizove vozy ano,ale rebusy,to je trochu moc.Libive,mekke a konfortni,ale pravda je pravda.Nic nevydrzi a jsou poruchove.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 08:17, RE: ..Francouzske auto,je stejny kramp,jako Fiat......
anonym napsal:
Vetsi drzost,nebo odvahu jsem nevidel,ci neslysel.Porovnavat Peugeota s Volvem(jakymkoliv mod.)
Abych to rekl lapidarne:Francouzi umi snad dobre milovat,ale auto udelat na vydrz to tedy nedovedou!!
Servizove vozy ano,ale rebusy,to je trochu moc.Libive,mekke a konfortni,ale pravda je pravda.Nic nevydrzi a jsou poruchove.
Francouzi lépe milovat neumějí, pouze ženské vzrušuje jejich jazyk, rozuměj mluva. Mimochodem to čemu my říkáme francouzské milování oni nazývají milování španělské. To jsem ale od aut odbočil, co? :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.03.2008 00:39, RE: Focus/Astra
anonym napsal:
Samozřejmě FOFANA, Astru má kolega a nemůže se jí zbavit, kdyby měl někdo zájem?
Proč se tu bavíte o Astře když tu o ní nikdo nemluvil.Osobně jasná volba Volvo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.05.2008 01:44, RE: re: dotaz
prema napsal:
Dobry den,
dekuji za porovnani mych favoritu. Mel bych jeste dotaz stran motoru 2.0 D ve Volvu V50. Tento motor je vlastni konstrukce nebo taky pochazi ze spoluprace PSA a Ford? Pisete, ze tento motor neni tak bezprolemovy. Jake jsou tedy jeho typicke zavady?

Dekuji
V50 mám a co jsem zjistil, tak je to stejný motor jako HDI v Peugeotu 407, podvozek je stejný jako Focus a Mazda 3. Má to i výhody, Jezdíte si Volvem, ale za náhradní díly platíte jako když máte tuctovýho Forda, nebo peugeota. M.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 28.05.2008 12:41, RE: ..Francouzske auto,je stejny kramp,jako Fiat......
anonym napsal:
Vetsi drzost,nebo odvahu jsem nevidel,ci neslysel.Porovnavat Peugeota s Volvem(jakymkoliv mod.)
Abych to rekl lapidarne:Francouzi umi snad dobre milovat,ale auto udelat na vydrz to tedy nedovedou!!
Servizove vozy ano,ale rebusy,to je trochu moc.Libive,mekke a konfortni,ale pravda je pravda.Nic nevydrzi a jsou poruchove.
V50 a S40 neni bohužel čistokrevný Volvo, to jsou až vyšší modely. Myslim že to ale Švédi neslepili špatně, podvozek Focus je OK a motory HDI taky ujdou. No a plechařinu a interiér si udělali podle svýho.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.