0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupit VW Sharan II v benzínu?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
dutin
počet příspěvků5
datum registrace02.03.2018
Neděle 04.03.2018 12:11, sharan
oprava - doteď NEBYL jeden jediný problém
reagovat
dutin
počet příspěvků5
datum registrace02.03.2018
Neděle 04.03.2018 12:21, sharan
samozřejmě že nová verze se šoupačkami je delší než ta stará...,a to tuším o 20cm. Nejvíc je to vidět v těch třetích sedačkách pokud se jedná o 7mi místnou verzi... Narozdíl od starého modelu, tak v tom novém se na těch třetích sedačkách dá normálně cestovat i s dospělou osobou. U toho starého modelu to byla spíš taková nouzovka...
Srovnávat starý a nový model samozřejmě nelze. Nevím v čem je lepší ten starý....,mě osobně nic nenapadá. Systém emisí? nevím...
reagovat
daniel.987
počet příspěvků10
datum registrace26.02.2018
Úterý 06.03.2018 14:49, RE: sharan
dutin napsal:
samozřejmě že nová verze se šoupačkami je delší než ta stará...,a to tuším o 20cm. Nejvíc je to vidět v těch třetích sedačkách pokud se jedná o 7mi místnou verzi... Narozdíl od starého modelu, tak v tom novém se na těch třetích sedačkách dá normálně cestovat i s dospělou osobou. U toho starého modelu to byla spíš taková nouzovka...Srovnávat starý a nový model samozřejmě nelze. Nevím v čem je lepší ten starý....,mě osobně nic nenapadá. Systém emisí? nevím...


Je to tak, zajímavé je, že zavazadlový prostor od předních sedaček po páté dveře je stejně dlouhý, na výšku má nový znatelně méně. Měřil jsem, když jsem o něm uvažoval. Ale to záleží na každém, jak využívá. Vadí mi obecně, že za posledních dvacet let je v autech jednou tolik emisních nesmyslů než bylo. Za sebe říkám jen, že nepotřebuji závady, které mít nemusím. Jsem zvědav, jestli se někdo jednou vydá na cestu kolem světa třeba s třicetiletou Fábií Euro 6 (jako žlutým Trabantem) a co s ní bude dělat, až mu v Bankoku odejde EGR nebo se mu ucpe FAP.
reagovat
JNavratil
počet příspěvků1
datum registrace30.08.2019
Pátek 30.08.2019 08:59, Sharan benzin
Se sharanem 2011 1.4TSi DSG jsem najel asi 50.000km od 170 do 220tis km. Karbonizací netrpěl. Rozvody je potřeba sledovat, jak začnou rachotit, neotálet s výměnou. Podle mě je to právě pro čtenářku skvělá volba, na rozdíl od naftové motorizace.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.