0
zpět
 

diskuze k tématu: jake mpv pro 4člennou rodinu

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, typ vozidla, osobní
Projectigi
počet příspěvků32
datum registrace17.12.2008
Pondělí 06.01.2014 00:08, nechte toho, takovéhle diskuse jděte pořádat na Novinky
jak to tu má vypadat, když na sebe lidi štěkaj kvůli každý blbosti, krize v česku je, ale nikolv ekonomická ale morální. Ty větříčku už nepij tu kořalku, víš, že jsi pak zvíře..
reagovat
Hurikan
počet příspěvků50
datum registrace25.06.2013
Pondělí 06.01.2014 00:31, projectigi
na novinkach to neni ono,tam nechodi ti spravni lide,jako treba Ty.konecne nekdo rozumny.Ted mi vyadla myslenka.Ja se vratim
reagovat
Hurikan
počet příspěvků50
datum registrace25.06.2013
Pondělí 06.01.2014 00:35, jo
Kdyz piju ,tak nejsem zvire ale ba naopak.Kdybych nepil tak se ze mne stane i buldozer No jo ale ta krize stejne neni moralni,jelikoz moralka je slovo ceske a ona krize prisla s USA
reagovat
Hurikan
počet příspěvků50
datum registrace25.06.2013
Pondělí 06.01.2014 00:44, SLIVOVICE
Diky slivovici jsem se narodil a diky ni i ziju!
reagovat
Hurikan
počet příspěvků50
datum registrace25.06.2013
Pondělí 06.01.2014 08:08, KAREL
dobre ranko Jak jsme sa vyhajali?Panove a dámo,Redakce nema asi žádne tema od ctenaru kdyz si mosela vymyslet toho Karla.To aby sme sa tu nenudili-ze?Ani raz sa nevlozil Kája do debaty!Proč asi že?To néni poprve a vypada to ze ani naposledy Zduř a at sa dari těm na kere idu makat do rachoty.
reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Pondělí 06.01.2014 12:59, RE: KAREL
Hurikan napsal:
dobre ranko Jak jsme sa vyhajali?Panove a dámo,Redakce nema asi žádne tema od ctenaru kdyz si mosela vymyslet toho Karla.To aby sme sa tu nenudili-ze?Ani raz sa nevlozil Kája do debaty!Proč asi že?To néni poprve a vypada to ze ani naposledy Zduř a at sa dari těm na kere idu makat do rachoty.


Jen běž makat do rachoty, alespoň někdo tady na Moravě bude makat rukama . Díky bohu (a mojí hlavě) za to, že já makat rukama nemusím .
reagovat
Fanda
počet příspěvků551
datum registrace28.09.2008
Pondělí 06.01.2014 14:15, RE: KAREL
Pavlik napsal:
Hurikan napsal:
dobre ranko Jak jsme sa vyhajali?Panove a dámo,Redakce nema asi žádne tema od ctenaru kdyz si mosela vymyslet toho Karla.To aby sme sa tu nenudili-ze?Ani raz sa nevlozil Kája do debaty!Proč asi že?To néni poprve a vypada to ze ani naposledy Zduř a at sa dari těm na kere idu makat do rachoty.
Jen běž makat do rachoty, alespoň někdo tady na Moravě bude makat rukama . Díky bohu (a mojí hlavě) za to, že já makat rukama nemusím .


Omlouvám se za zvědavost.Co vlastně děláš mimo toho,že pilně přizpíváš na zdejší forum.
reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Pondělí 06.01.2014 18:01, RE: KAREL
Pavlik napsal:
Hurikan napsal:
dobre ranko Jak jsme sa vyhajali?Panove a dámo,Redakce nema asi žádne tema od ctenaru kdyz si mosela vymyslet toho Karla.To aby sme sa tu nenudili-ze?Ani raz sa nevlozil Kája do debaty!Proč asi že?To néni poprve a vypada to ze ani naposledy Zduř a at sa dari těm na kere idu makat do rachoty.
Jen běž makat do rachoty, alespoň někdo tady na Moravě bude makat rukama . Díky bohu (a mojí hlavě) za to, že já makat rukama nemusím .


Ty woe, to je ale materiál . Hlavně, že je "psichycky" v pohodě
A co Toyota Previa?
reagovat
Pavlik
počet příspěvků1325
datum registrace09.10.2008
Úterý 07.01.2014 17:26, RE: KAREL
Fanda napsal:
Pavlik napsal:
Hurikan napsal:
dobre ranko Jak jsme sa vyhajali?Panove a dámo,Redakce nema asi žádne tema od ctenaru kdyz si mosela vymyslet toho Karla.To aby sme sa tu nenudili-ze?Ani raz sa nevlozil Kája do debaty!Proč asi že?To néni poprve a vypada to ze ani naposledy Zduř a at sa dari těm na kere idu makat do rachoty.
Jen běž makat do rachoty, alespoň někdo tady na Moravě bude makat rukama . Díky bohu (a mojí hlavě) za to, že já makat rukama nemusím .
Omlouvám se za zvědavost.Co vlastně děláš mimo toho,že pilně přizpíváš na zdejší forum.


Spoluvlasním společnost zabývající se poradenstvím a současně řídím její lidské zdroje. A k tomu přispívání do diskuse - to víš, mám pružnou pracovní dobu a současně hodně nárazovou práci - někdy klid a někdy se můžeš naklonovat.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 05.06.2014 16:47, re:
Dobrý den. Trojice MPV VW Sharan, Ford Galaxy a Seat Alhambra je velmi oblíbená i díky dobré spolehlivosti. Souhlasím s Vaším výběrem benzínového motoru. Jelikož se jedná o poměrně velké a těžké vozy, je nutné počítat se spotřebou okolo 8-9 litrů na 10 0 km. Zajímavou alternativou může být také přeplňovaná osmnáctistovka 1.8 T.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.