0
zpět
 

diskuze k tématu: ZKUŠENOSTI UŽIVATELE + PORADNA: Volkswagen Passat

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 00:05,
To je zase "příspěvek", ještěže redaktor něco užitečného přidal.
Varování pro případné další recenzenty: Pokud chcete napsat podobně hodnotné řádky, raději nepište NIC ! ! !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 00:40, FUJ
hnuuuj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 06:47, RE: bez předmětu
Peet napsal:
To je zase "příspěvek", ještěže redaktor něco užitečného přidal.
Varování pro případné další recenzenty: Pokud chcete napsat podobně hodnotné řádky, raději nepište NIC ! ! !
Souhlas, každopádně to byl kauf, koupit naftový auto střední třídy po 4 letech provozu v náletu 86 tkm. Zase nějaký důchodce, který s tím jezdil v sobotu do Kauflandu a v neděli do kostela.... No proč ne...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 07:04, Ach jo
Jak to napsat a nebýt vulgární....Tohle byl opravdu zoufalý příspěvek - jak obsahově, tak stylisticky. Není špatných aut, jen špatní majitelé. Něco jako mezi herci - není malých rolí. A napsat článek, kde jsou asi 2 tečky a 100 čárek - to se blbě čte, i kdyby bylo co. Nemluvě o slovosledu atd...Ale nakonec, toto není slohové cvičení, tady jde o technické informace. Takže to šlo napsat jednou větou (no jo, on to napsal vlastně dvěma) : Koupil jsem si Passata, r. 98, motor 81 kW, diesel a trochu se to sere, ale zas ne tak moc, doufám, že to nebude tak hrozný...
Pohled na naše politiky a čtení takových článků mi vždy bere víru v lidskou inteligenci a soudnost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 07:29, Stocene km
souhlas s ostatimi,ze recenze je fakt o nicem,ale jedno je jiste,ze pan koupil auto s udajnymi 86t Km,ktere byly jiste stoceny tak o 100t km minimalne!Jelikoz kdyz si kupoval (tehdy) 5,5 roku stare auto,pochybuji ze bude mit Passat jen a pouze 86t km,spis tech 186t km by bylo realnejsi,pak se nedivte ze v (230) 130t km se vam rozsype predni naprava!
Jinak souhlasim s tim,ze neni spatne auto,je to vzdy temer o ridicovi,i kdyz vyjimka potvrzuje pravidlo!

PS:jinak musim podekovat pisateli,ze snad prvni prispevek je napsany na poruchy fauve,jelikoz kazdy to radsi vzdy skryje,aby dokazal jak jsou to spolehlive vozy!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 08:33, RE: Stocene km
zigi napsal:
souhlas s ostatimi,ze recenze je fakt o nicem,ale jedno je jiste,ze pan koupil auto s udajnymi 86t Km,ktere byly jiste stoceny tak o 100t km minimalne!Jelikoz kdyz si kupoval (tehdy) 5,5 roku stare auto,pochybuji ze bude mit Passat jen a pouze 86t km,spis tech 186t km by bylo realnejsi,pak se nedivte ze v (230) 130t km se vam rozsype predni naprava!
Jinak souhlasim s tim,ze neni spatne auto,je to vzdy temer o ridicovi,i kdyz vyjimka potvrzuje pravidlo!

PS:jinak musim podekovat pisateli,ze snad ...
Nedá mi to, abych se nepřipojil k diskuzi. Nevím proč, ale vždy když se objeví nějaký článek ve kterem autor napiše, že si pořidil auto s méně než 100 tis. najetými km, strhne se debata o tom, že stejne není možné, aby to mělo tak "málo" najeto. Ale proč by to tak nemohlo být? Já si myslím, že i přes vsechny různé podvody, přece existují auta, které najedou za rok rozhodně méně než 10 tis. km. Napřiklad já auto používám zejména o víkendu a na cestách po dovolených, takže desetileté auto má dnes najeto cca 65 tis. km.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 08:55,
Recenze o ničem. A když majitel věří těm 86 tkm. Co dodat? Každopádně děkuji za příspěve redakce. Osobně mě Passat taky lákal. O problémech přední nápravy jsem slyšel ,ale hodnověrní zastánci VW mě ujišťovali že vlastně o nic nejde. Vždyť je to přece VW! Najde se tu někdo, kdo přidá opravdu hodnověrné postřehy z provozu svého konkrétního vozu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 09:04, Už zase
Začíná se mi zajídat, že se tu neustále objevují stejné vozy. Mě neustále nezajímají historky o Passatech, Octaviích, Fabiích, Golfech ani vulgární komentáře jejich odpůrců doprovázené invektivy jejich zastánců. Proč se tady neobjevují články na témta např. jak pracují různá zařízení v autě, třeba posilovač řízení nebo podtlakový posilovač brzd nebo diferenciál nebo třeba klimatizace. Určitě by to bylo plodnější než se pořád dohadovat o litrové Fábii.
Jsem sám s tímto přáním??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 09:04, RE: Ach jo
Přemek napsal:
Jak to napsat a nebýt vulgární....Tohle byl opravdu zoufalý příspěvek - jak obsahově, tak stylisticky. Není špatných aut, jen špatní majitelé. Něco jako mezi herci - není malých rolí. A napsat článek, kde jsou asi 2 tečky a 100 čárek - to se blbě čte, i kdyby bylo co. Nemluvě o slovosledu atd...Ale nakonec, toto není slohové cvičení, tady jde o technické informace. Takže to šlo napsat jednou větou (no jo, on to napsal vlastně dvěma) : Koupil jsem si Passata, r. 98, motor 81 kW, diesel a trochu s...
Přemku, máš pravdu. Recenze byla skutečně ubohá po všech stránkách. Po přelouskání takového paskvilu mám chuť doporučit TIPCARSu, aby zavedli cenzuru. Z článku se nedozvím prakticky NIC. Nemám ani chuť se pouštět do diskuse, přestože bych mohl přispět vlastními postřehy a zkušenostmi s tímto vozem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 09:07, RE: Stocene km
Vojta napsal:
Nedá mi to, abych se nepřipojil k diskuzi. Nevím proč, ale vždy když se objeví nějaký článek ve kterem autor napiše, že si pořidil auto s méně než 100 tis. najetými km, strhne se debata o tom, že stejne není možné, aby to mělo tak "málo" najeto. Ale proč by to tak nemohlo být? Já si myslím, že i přes vsechny různé podvody, přece existují auta, které najedou za rok rozhodně méně než 10 tis. km. Napřiklad já auto používám zejména o víkendu a na cestách po dovolených, takže desetileté auto má dnes...
Jasne ze existuji auta,ktere ani nenajedou 10t km za rok,protoze ja mezi ne patrim.Muj prumer je asi 8t km rocne!
Ale pochybuji ze si nekdo koupi Passat v TDIcku,navic v silnejsi verzi a najede 10t km,trosku nelogicke
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 09:18, RE: Už zase
David napsal:
Začíná se mi zajídat, že se tu neustále objevují stejné vozy. Mě neustále nezajímají historky o Passatech, Octaviích, Fabiích, Golfech ani vulgární komentáře jejich odpůrců doprovázené invektivy jejich zastánců. Proč se tady neobjevují články na témta např. jak pracují různá zařízení v autě, třeba posilovač řízení nebo podtlakový posilovač brzd nebo diferenciál nebo třeba klimatizace. Určitě by to bylo plodnější než se pořád dohadovat o litrové Fábii.
Jsem sám s tímto přáním??
já se také přidávám,více informací o technice vozidel bych také bral
a také zkušenosti s autobazary a značkovými opravnami....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 09:49, Passat
Spolu s otcem jsme na facelift Passatu, někdy označovaném jako B6 r.v. 2001 TDi 96 kw najezdili do teď 170.000 km, cca za 5,5 roku provozu. V této verzi už by měla být inovovaná ramena, ale už jsme je měnili 2x. Z větších oprav ještě 2x praskla hadice k turbu (takhle nám to v servisu řekli) Také přední brzdové kotouče už jsou 5x, ale jinak je to celkem fajn svezení. Turbo i váha zatím drží, záleží, jak se s tím autem jezdí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 09:50, RE: Stocene km
zigi napsal:
Jasne ze existuji auta,ktere ani nenajedou 10t km za rok,protoze ja mezi ne patrim.Muj prumer je asi 8t km rocne!
Ale pochybuji ze si nekdo koupi Passat v TDIcku,navic v silnejsi verzi a najede 10t km,trosku nelogicke
Koupili jsme s kolegou do firmy P406, 2,0i po 1. majiteli v D. Rok 1999, stav prakticky jako nový - nechal jsem nezávisle odhadovat (podle vnitřního opotřebení) 5 lidí. Odhadům 80, 120 tkm jsem se usmíval.. Nejblíže byl náš obchodní partner, který po porovnání se svým passatem (180 tkm) řekl, že 406 je zachovalejší, takže tak 150 tkm. Reál - 206 tkm!!!!! Nebyl by problém to stočit na oblíbených 120tkm a se ziskem poslat dál... Ale my potřebujem jezdit. A světe div se - při náletu 30 tkm/rok (podobně jako předchozí majitel) se nám nafta nevyplatí - to radši ten rozdíl v pc projezdím. Takže naivitě zdar...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 10:12, RE: Stocene km
zigi napsal:
Jasne ze existuji auta,ktere ani nenajedou 10t km za rok,protoze ja mezi ne patrim.Muj prumer je asi 8t km rocne!
Ale pochybuji ze si nekdo koupi Passat v TDIcku,navic v silnejsi verzi a najede 10t km,trosku nelogicke
Recenze jak kráva. Nejlepší je stejně Opel ale vše je tu nelogické.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 10:34, RE: Stocene km
zigi napsal:
Recenze jak kráva. Nejlepší je stejně Opel ale vše je tu nelogické.
Ach jo,ubozak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 10:39, RE: Stocene km
zigi napsal:
Recenze jak kráva. Nejlepší je stejně Opel ale vše je tu nelogické.
Víš co zigi, uznávám, že tahle recenze byla hodně slaboučká, ale co kdybys místo toho věčnýho machrování napsal nějakou superrecenzi na tvou Astru. Docela rád bych si ji přečetl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 10:41, stáčené km
I v dnešní době mohu existovat auta 6-7 letá, která budou mít opravdu poctivý minimální nájezd km (30-40 tis km). V reálu máme ve firmě, která má autoprovoz o cca. 650 ks vozidel některá, která po 6 ti letém provozu mají svých skutečných 40 tis km. Samozřejmě je možné oponovat, že je to neekonomické takové auto držet, ale mnohde je to otázka pozice manažera a z toho vyplívající nárok na auto. Když uživatel prostě nejezdí, tak km nenajede. Potom se v bazaru takové vozidlo může vyskytnout a bude se jednat třeba o dieselové auto se silným motorem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 10:50, RE: Stocene km
zigi napsal:
Ach jo,ubozak...
Máš pravdu, nebylo by špatné, kdyby diskutující na požádání poukázali na svou recenzi. Já bych to docela bral. Někdy mám pocit, že je tady hodně tlučhubů a zajímavá informace se hledá velmi těžko. Nebo například velkým nešvarem je, že člověka nazírajícím na věc s jiného úhlu pohledu rovnou nazvu debilem. Máš tady recenzi na svoje Audinko??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 10:52, RE: Stocene km
A4 napsal:
Víš co zigi, uznávám, že tahle recenze byla hodně slaboučká, ale co kdybys místo toho věčnýho machrování napsal nějakou superrecenzi na tvou Astru. Docela rád bych si ji přečetl...
Jé promiň, klik jsem na blbý tlačítko, ta odpověď pod zigim nad Tebou patří Tobě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.12.2006 10:57, RE: Stocene km
A4 napsal:
Víš co zigi, uznávám, že tahle recenze byla hodně slaboučká, ale co kdybys místo toho věčnýho machrování napsal nějakou superrecenzi na tvou Astru. Docela rád bych si ji přečetl...
Nebudu psat recenzi,jelikoz mam Gecko ani ne rok,jen tak pro pripominku,ale muzu ti rict ze se mi nic neposralo a jezdi dobre,staci?Takova recenze fakt nema smysl.Pockej 2-3 roky,pak treba neco napisu!
Jinak souhlasim s Davidem,zatim nikde nevidim recenzi na Audi A4 od A4?
Budu cekat ty chytracku
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.