0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen zkontroluje vozy Passat

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 15:48, RE: to cruise
cruise napsal:
too Zigi... ty se fakt běž už léčit....ať je O1 jaká chce, ty už konečně pochop, že s Astrou G se jí rovnat nemůžeš...argumentuješ tu tím, že čím víc elektroniky, tím se víc sere.. a máš pravdu, ale u Opla hochu, ne u O1... Co máš v tom svém zázraku za motor hm? Až na 1,7 Dti to jsou nespolehlivý, nebo olej chlastající mašiny(ještě by se dalo uvažovat o starym osmiventilu 1,6, ten spolehlivý je) ......Astry G jsem měl dvě najednou, 5 dvéř 1,7 Dti a kombi 2,0 Di...benzíny jsem měl zase ve vectrác...
Cruisi, O1 není špatné auto, ale když někdo chce koupit rozumnou ojetinu (max stáří 2-4 roky) v benzínu, protože najezdí třeba jen 10-15tis/rok, tak nejlepší cesta jak vyhodit prachy je právě O1. Škodovky jsou u nás předražené, to ví kdekdo, snad když se ti povede dovézt z ciziny zachovalý kousek, nemusí to být taková darda.. K technice: benzíny v O1 jsou dost tragické (zastaralé, poruchové, slabý výkon) s výjimkou výborného 20v Turbo (z osobní zkušenosti - jede skvěle) - ten je ale zase moc drahý a u ojetiny nevíš, jak s tím někdo jezdil, oprava turba je pořádně drahý průser.. Kupovat Astru G v naftě - to od tebe nebylo to nejchytřejší, ale to už asi víš sám.. Tak jako měla Škoda slušné VW TDI (před PD), tak měl Opel špatné diesly a určitě lepší benzíňáky (novější 1,6 16V ZE a 1,8 od roku 2002). Ohledně spolehlivosti - TüV i ADC, jsou na tom obě auta skoro stejně, někdy trochu líp Astra, někdy Škoda. Jízdní vlastnosti - o chlup lepší Astra, ale pro běžného uživatele tam není velký rozdíl. Místo vzadu - lepší Astra. Když si všechno srovnám a chci benzíňák, tak mi vyjde, že Astra nabízí víc muziky za míň peněz (a nekrade se tolik). Sorry, ale nemám tolik prachů, abych vyhazoval za O1 (r.v. 2002-04), když za stejné peníze můžu mít stejně nebo líp vybaveného a technicky určitě pokročilejšího Focuse nebo Toyotu Avensis . Tak a teď se do mě pusťte škodovkáři.. :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 16:33, RE: jelito se zase vyjádřilo viď ZIGI....
zigi napsal:
Jo jo A4,ty jsi taky nejchytrejsi!
Uzij si radsi svou predrazenou a nespolehlivou A4 a drz hubu.Diky

Jo Cruise,ty jsi ale battleship
Hele zigi, já si budu užívat co chci, neboj. Někdo jako ty mě nemůže svýma primitivníma narážkama nijak rozhodit...
P.S a neposer se ze svý astry.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 18:25, RE: jelito se zase vyjádřilo viď ZIGI....
A4 napsal:
Hele zigi, já si budu užívat co chci, neboj. Někdo jako ty mě nemůže svýma primitivníma narážkama nijak rozhodit...
P.S a neposer se ze svý astry.
too kmocháček:podívej, já tady vůbec nevynáším O1 někam do nebes(o tragicky malém prostoru na zadních sedadlech netřeba mluvit), jen jsem prostě musel reagovat na snílka zigiho, který má pocit, že není nad jeho Astru G a tvrdí tady, že O1 nemá lepší výbavu... Má, a proboha ví to snad každý.... když jsem chtěl silný turbomotor s malou pojistkou, ještě navíc 4x4 a k tomu výše(v minulém příspěvku) uvedené "srandy" a rok výroby od 2002 výše, s cenou do 250 tisíc + -, tak mi bezpochybně vyšla jako jediná volba Octavia... jediné podobné auto A4 combi quattro je prostě dražší a je to v pořádku, je to Audi. Tak nevím, co je na konkrétně mnou popisované Octavii předražené? Ani Focus, ani Avensis, nemá takový silný a pružný turbobenzín, navíc s pohonem 4x4... A ta "úžasná" Astra G už tuplem ne... tak jak tady můžeš psát, že Astra nabízí víc muziky za miň peněz??? To moc teda nechápu... Jinak že jsem měl najednou Astry G v naftě bylo poměrně náhodné...1,7Dti byl super motor(výkon ale nic moc) ale jinak solidní auto, ale s tragickou výbavou-pouze 2 pytle ABS a CD...a combi 2,0 Di jsem koupil v Německu za pár korun(ostatně Němci moc dobře vědí, proč se u nich ojeté Opely prodávají za pár šlupek a VW Group si cenu drží...včetně Octavií)..to bylo obohaceno o přední okna v el...takže opět soc edition... motor2,0Di škoda mluvit, strašně nespolehlivý, pořád mu něco bylo...nějaký drobnosti vždycky, ale nedalo se na něj spolehnout...
Takže tak no..
Too Zigi: ty už přestaň lidem závidět jejich lepší auta, viz A4 a nechovej se jako debil... krom toho se se svým gépekáčem vychloubej až ho budeš trošku znát a najezdíš s ním víc než 8 tisíckm, jak jsi tu nějkde psal...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 23:33, Pro cruise
Cruise, seš debil. Vůbec nemáš přehled. Všichni víme, že máš O1 jen proto, že se v ní dobře onanuje. Kdyby jsi byl rozumný a vzdělaný chlapec, koupil by jsi opela a né mrdku poskládanou ze tří aut. Ale komu není rady, tomu není pomoci. Opelům zdar.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 08:14, RE: Pro cruise
Pola napsal:
Cruise, seš debil. Vůbec nemáš přehled. Všichni víme, že máš O1 jen proto, že se v ní dobře onanuje. Kdyby jsi byl rozumný a vzdělaný chlapec, koupil by jsi opela a né mrdku poskládanou ze tří aut. Ale komu není rady, tomu není pomoci. Opelům zdar.
Proč sem takoví primitivové jako zigi nebo Pola vůbec píšou?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 08:15, RE: Pro cruise
Pola napsal:
Cruise, seš debil. Vůbec nemáš přehled. Všichni víme, že máš O1 jen proto, že se v ní dobře onanuje. Kdyby jsi byl rozumný a vzdělaný chlapec, koupil by jsi opela a né mrdku poskládanou ze tří aut. Ale komu není rady, tomu není pomoci. Opelům zdar.
too Pola: :o)) musím se bohužel snížit na chvíli na tvojí úroveň-na úroveň zakomplexáka, kterej má určitě na autě napsáno "No Fear", kolemjdoucí ve městě ohromuje pískáním pneumatik a když jede, tak řídí levou rukou a je nakloněnej nad řadící páku ke spolujezdci :o))))
takže Pola...ty máš Opela, protože na lepší auto nemáš peníze ty srando...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 08:17, RE: Pro cruise
cruise napsal:
too Pola: :o)) musím se bohužel snížit na chvíli na tvojí úroveň-na úroveň zakomplexáka, kterej má určitě na autě napsáno "No Fear", kolemjdoucí ve městě ohromuje pískáním pneumatik a když jede, tak řídí levou rukou a je nakloněnej nad řadící páku ke spolujezdci :o))))
takže Pola...ty máš Opela, protože na lepší auto nemáš peníze ty srando...
hm...to mi také není jasné...zřejmě musí, protože kdyby svoje vymytlaný názory někde presentovali, tak dostanou asi brzo po hubě...bohužel( a naštěstí pro ně) je internet anonymní.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 10:45, RE: jelito se zase vyjádřilo viď ZIGI....
cruise napsal:
too kmocháček:podívej, já tady vůbec nevynáším O1 někam do nebes(o tragicky malém prostoru na zadních sedadlech netřeba mluvit), jen jsem prostě musel reagovat na snílka zigiho, který má pocit, že není nad jeho Astru G a tvrdí tady, že O1 nemá lepší výbavu... Má, a proboha ví to snad každý.... když jsem chtěl silný turbomotor s malou pojistkou, ještě navíc 4x4 a k tomu výše(v minulém příspěvku) uvedené "srandy" a rok výroby od 2002 výše, s cenou do 250 tisíc + -, tak mi bezpochybně vyšla jako je...
to cruise: Jestli chceš vyloženě čtyřkolku v turbu, je O1 jasná volba, opel nic takového nenabízí, jen říkám, že když chceš normální benzíňák (bez turba), který solidně jede a je spolehlivý, je Astra G od r. 2002 dobrá volba a levnější než podobné O1, které mají naprd motory nebo mají už moc velký objem (2.0) =vyšší pojistka. Když ale budu uvažovat o částce 250tis, Astru vynechám a já osobně bych určitě vynechal i zbytečně drahou a u zlodějů oblíbenou O1 a šel do Focuse nebo třeba Avensisu - to je ale jenom můj názor, nikomu nic nevnucuju.. :) Každý si obhajuje to svoje, to chápu, nechápu ale, proč spousta lidí (nebudu jmenovat, víme kteří) hážou špínu na ostatní auta.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.