0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen zkontroluje vozy Passat

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 03:47, hahaha
Kvalita VW nezklamala, když prší tak auta prostě nepojedou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 06:28, Co je?
Fauve ma nejake necekane problemy!!!
Ale to me moooooooooooooooc tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 09:30, Ostatní
No, zase na druhou stranu je třeba říct, že jiní výrobci vás klidně nechají vklidu, až se vám to pokazí a upadne ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 09:32, RE: Ostatní
Riccardo napsal:
No, zase na druhou stranu je třeba říct, že jiní výrobci vás klidně nechají vklidu, až se vám to pokazí a upadne ...
... ten kdo už má tolik peněz, že si může dovolit nového passata většinou taky ví, že poruchové jsou všechny auta a proto hlavní devizou je snaha výrobce závady odstraňovat v předstihu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 10:17, RE: Ostatní
Riccardo napsal:
... ten kdo už má tolik peněz, že si může dovolit nového passata většinou taky ví, že poruchové jsou všechny auta a proto hlavní devizou je snaha výrobce závady odstraňovat v předstihu.
Ja vim ze vsechny auta maj sve mouchy,jen ze koncernaci to davaji nejmin najevo a hrajou si na bossy silnic.Sam sis toho musel nekdy vsimnout!Hlavne Octavie,vetsina ridicu si mysli,ze ma snad auto od boha,pritom je to vuz nizsi stredni tridy s normalni vybavou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 10:29, VW
VW si kupuju len majetni ludia. Su to ludia, co maju dostatocne mnozstvo prachov na opravy tychto vozidiel (vid Tuareg). A veru ich v servise vidiet sakra casto....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 11:00, Opel
Jo, jo, není nad opel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 11:33, RE: Ostatní
zigi napsal:
Ja vim ze vsechny auta maj sve mouchy,jen ze koncernaci to davaji nejmin najevo a hrajou si na bossy silnic.Sam sis toho musel nekdy vsimnout!Hlavne Octavie,vetsina ridicu si mysli,ze ma snad auto od boha,pritom je to vuz nizsi stredni tridy s normalni vybavou
zigi:
ty jsi zakomplexovanej az to boli Octavie naopak muzou mit vybavu bohatsi nez vetsina aut stredni tridy.
Jednu takovou O1 mam, tak vim o cem mluvim.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 11:51, RE: Ostatní
zz napsal:
zigi:
ty jsi zakomplexovanej az to boli Octavie naopak muzou mit vybavu bohatsi nez vetsina aut stredni tridy.
Jednu takovou O1 mam, tak vim o cem mluvim.
To by me zajimalo co ma Octavie treba navic co nema moje Astra,a to je stejna trida.Pockam si na tvoji odpoved!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 11:55, RE: VW
bubu napsal:
VW si kupuju len majetni ludia. Su to ludia, co maju dostatocne mnozstvo prachov na opravy tychto vozidiel (vid Tuareg). A veru ich v servise vidiet sakra casto....
No jako ze by si VW kupovali bohaci, o tom teda nic nevim. Hlavne pokud vezmeme celoevropsky prumer, tak VW si kupuje nizsi az stredni vrstva .

A take by si nekteri meli uvedomit, ze vetsina automobilek svoje chyby a zavady na automobilech taji a opravuji je "tajne" pri garancnich prohlidkach. Takze pokud VW uverejni dle mne drobnosti na jejich Passatech (lepsi nez jet s novym Peugotem a za deste se vam samo stahne stresni okno - byl jsem pri tom) a garantuje jejich majitelum bezplatnou opravu, mam z automobilky VW spise lepsi pocit nez horsi.

Nekteri prispivajici by si meli uvedomit, ze zadne auto nemuze byt 100% dokonale, ani Lexus.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 15:16, RE: Co je?
zigi napsal:
Fauve ma nejake necekane problemy!!!
Ale to me moooooooooooooooc tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ty jsi pěkný kokot. co příspěvek to hovadina. raději nic nepiš!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 15:20, RE: VW
bubu napsal:
VW si kupuju len majetni ludia. Su to ludia, co maju dostatocne mnozstvo prachov na opravy tychto vozidiel (vid Tuareg). A veru ich v servise vidiet sakra casto....
Taky se podívej, kolik tihle lidí najedou kilometrů. Kdyby najeli 10 tisíc za rok jako většina obyvatel v čr, tak tam budou jednou za pětiletku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 16:02, RE: VW
Honzin napsal:
No jako ze by si VW kupovali bohaci, o tom teda nic nevim. Hlavne pokud vezmeme celoevropsky prumer, tak VW si kupuje nizsi az stredni vrstva .

A take by si nekteri meli uvedomit, ze vetsina automobilek svoje chyby a zavady na automobilech taji a opravuji je "tajne" pri garancnich prohlidkach. Takze pokud VW uverejni dle mne drobnosti na jejich Passatech (lepsi nez jet s novym Peugotem a za deste se vam samo stahne stresni okno - byl jsem pri tom) a garantuje jejich majitelum bezplatnou opra...
... zrovna na Lexus bych nesahal, hlavně ve srovnání s VW.

Ale klidně si kup ojetý Golf III, dej si kérku přes celé zadní okno. Na výfuk rouru od kamen s pořádným rezonátorem. Až dorosteš, tak pro změnu Passat f dýzlu. S obojím budeš opravdový "král silnic" ...a my se ti budem z vysoka smát.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 18:58, RE: Ostatní
Zigi! už jenom tu digitální klimatizaci určitě nemáš ve své Astře proti O1!! Dává se tam, ale je jich tak málo a většinou z dovozových aut. Astra je pěkné auto (sám jsem ji chtěl) ale právě ta výbava mě sklamala (když měla to tak zase neměla tohle) a sehnat ji v plné palbě a ješte v 1.7 DTi ??!!! Nadlidský výkon!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 19:25, RE: Ostatní
zigi napsal:
To by me zajimalo co ma Octavie treba navic co nema moje Astra,a to je stejna trida.Pockam si na tvoji odpoved!
zigi:

chces srovnavat nejsocialnejsi nemecke auto s koncernem, no fajn zkusme to

Ma ten tvuj zazrak plne automatickou klimatizaci?má ESP, ASR, EDS, MSR, EBV, ABS? ma ten tvuj zazrak 4x airbag?Barevnou navigaci integrovanou do audio systemu a maxi dotu s ovladanim na volantu?Tempomat ovladany na volantu tlacitky?Kozene, vyhrejvane sedacky s plne elektrickym ovladanim s memory paketem?Sklapeni zrcatek k obrubniku pri couvani?destovy a parkovaci senzory?Xenony?vsechny okna vcetne stresniho elek. ovladane i pomoci dalkoveho ovladani se sklopnym klicem?pohon 4x4?a mohli bychom pokracovat....ale uz ted stoprocetne vim, ze jsi musel rict tolikrat ne, ze mas pocit ze jsi se zasek

Tak ti radim zjisti si neco o vybavach Octavii a vubec koncernovych aut a pak neco tvrd.
Specialne Octavie a Golfy jsou exoty co se tyce priplatkove vybavy ve tride nizsi stredni!!!Nabizeji vse a kolikrate i vice nez-li konkurence ve tride stredni!!!
A otazka proc vlastnim nabusenou O1 misto auta stredni tridy? to je jednoduche, abych mel stejne vybavenou napr. Audinu nebo BMW musel bych priplatit mnohem vic a to nepocitam pojistku a vetsi zajem zlodeju a v neposledni rade zavist sousedu )O1 mi nikdo nezavidi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 19:57, RE: Ostatní
Máš recht zz!!! Opel (nato že ty auta nejsou zase až tak špatné) má strašně chudou výbavu!!!! Jen 4 okna v elektrice jsou pro něj velkej problém!! Většinou má jen přední. Digi klimošku nedával ani do Zafiry (zase jen strašně málo kusů a hlavně z dovozu) a to už je docela pěkné, velké i dražší auto z Oplovy produkce a kde nic tu nic!!!!
Nevím jestli to vše máš v Octavii co píšeš (nebo jen poukazuješ na to co vše tam dává výrobce na přání), ale jestli jo tak je slušně namakaná co se výbavy týče. Mám hodně z toho co píšeš, ale všechno určitě ne a myslím si, že mám jednu z těch hodně dobře vybavených!!
I když než jsem koupil Octavku tak jedna taková Astra byla v Kolíně - 2003, 1.7 CDTi (nový motor z posledních Aster), málo nalítáno a včetně kůže (paměť. sedadla vyhř.),xenonů, digi. klimošky, parkovac. asistenta, navigace, pal. poč., tempomatu, dokonce vyhřívání čelního skla, dešťový senzor.... no prostě na co si v autě vzpomeneš tak měla. Asi nějaký blázen tam dal úplně vše co má Opel v nabídce. Měl jsem pro ni jet a vyfoukli mi ji před nosem!!!! jak jsem se ptal známých v Oplu - co na to říkají - tak nebyli proti (i oni se tu u nás s tak nabušenou výbavou nesetkali), akorát, že čím více věcí tam je tak se to může pokazit!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 21:54, Pro zz
Ty jsi si nekoupil audi nebo bmw, protože na něj prostě a jednoduše nemáš a náklady na provoz by tě zruinovali. Šrouby do hlavy můžeš valit možná tak dětem ve školce a né tady. Sousedi ti možná můžou zavidět tvou holou p. a nic víc, ty nabušená O1.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 22:14, RE: Pro zz
Pola napsal:
Ty jsi si nekoupil audi nebo bmw, protože na něj prostě a jednoduše nemáš a náklady na provoz by tě zruinovali. Šrouby do hlavy můžeš valit možná tak dětem ve školce a né tady. Sousedi ti možná můžou zavidět tvou holou p. a nic víc, ty nabušená O1.
opět jeden inteligent. sedni do tvý starý popelnice v "plné palbě" a vyser se na tipcars. akorát tady ty a tobě podobní opruzujete!!!!!! myslím si, že ti co na to mají, tady o tom nic nepíšou a naopak. jezdím tím na co mám - Octávia 1, 100 PS s klimou atd. a teď se do toho pusť.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 22:24, RE: Ostatní
Jarda napsal:
Zigi! už jenom tu digitální klimatizaci určitě nemáš ve své Astře proti O1!! Dává se tam, ale je jich tak málo a většinou z dovozových aut. Astra je pěkné auto (sám jsem ji chtěl) ale právě ta výbava mě sklamala (když měla to tak zase neměla tohle) a sehnat ji v plné palbě a ješte v 1.7 DTi ??!!! Nadlidský výkon!!!
Jardo nemel tady nesmysly. Astra má skvělou výbavu, má čtyry kola a volant né? Skopce to už jede samo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.12.2006 23:53, RE: Pro martina
martin napsal:
opět jeden inteligent. sedni do tvý starý popelnice v "plné palbě" a vyser se na tipcars. akorát tady ty a tobě podobní opruzujete!!!!!! myslím si, že ti co na to mají, tady o tom nic nepíšou a naopak. jezdím tím na co mám - Octávia 1, 100 PS s klimou atd. a teď se do toho pusť.
Hlavo skopová.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.