0
zpět
 

diskuze k tématu: Šestiválcové Audi A6, VW Passat nebo Peugeot 607?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, německá vozidla, francouzská vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.07.2007 21:32, RE: mrdky
anonym napsal:
Za ty prachy koupíš 10 let starou mrdku, být tebou, seru na to, protože do takovýho auta není problém nasypat stovku ani nevíš jak a pořád máš starou mrdku. Takže zásadně nekupovat.
Za tyhhle peníze doporučuji Dacii Logan
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.07.2007 21:58, koukni na recenze
Drahý tazateli, koukni na tomto serveru do záložky magazín a zvol vyhledávání. Zde napiš Peugeot 607. Pěkný je hlavně článek: Autoservis Peugeot 607. I jiné člýánky o A6 atp. jsou zajímavé. Jelikož jednu takovou ojetinu vlastním a docela zachovalou (a ne tak věhlasné značky) i se serviskou, vím o čem mluvím. Jezdím cca 15.000 km ročně a náklady za 2 roky 40,000 Kč jen na drobných opravách (a to jsem zatím nemusel měnit brzdy, rozvodový řetěz, atp.). U vozu tvé požadované značky jen první investice bude kolem 60.000 tis.Kč a co 15.000 km dalších cca 15 - 30.000 Kč, a to neberu běžnou údržbu. Mnoho zdaru při výběru a štěstí v neštěstí, pokud si vůz pořídíš a nemáš dalších alespoň 100.000 Kč ve šrajtofli .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.07.2007 23:15, RE: koukni na recenze
anonym napsal:
Drahý tazateli, koukni na tomto serveru do záložky magazín a zvol vyhledávání. Zde napiš Peugeot 607. Pěkný je hlavně článek: Autoservis Peugeot 607. I jiné člýánky o A6 atp. jsou zajímavé. Jelikož jednu takovou ojetinu vlastním a docela zachovalou (a ne tak věhlasné značky) i se serviskou, vím o čem mluvím. Jezdím cca 15.000 km ročně a náklady za 2 roky 40,000 Kč jen na drobných opravách (a to jsem zatím nemusel měnit brzdy, rozvodový řetěz, atp.). U vozu tvé požadované značky jen první investi...
mě pořád připadaj lidi jak trubky...Chci luxusní auto=musím počítat s jistýma nákladama a pokud chci je snížit na minimum tak si vyberu takovou značku která nedělá auta jako spotřební zboží max. na 5let což jsou pro mě německé značky MB, BMW,VW, Audia a nikdo mi to nerozmluví..Osobně pokud tedy chci kvalitní, luxusní benzínové auto vyberu si Toyotu Camry, Lexus LS430 atd...Mám opravdu zkušenosti jak s novýmy a staršímy německými auty a vždy téměř fiasko...S camry a Lexusem mám zkušenost z r.v. 98 bohužel s novými modely ne.Ale i takto staré modely jsou nesmrtelné..Pokud se majitel k tomu chová normálně tak nikde nic nevže, kůže je sakra precizně spracovaná a stále jak nová, podvozek po 200tis. je pořád původní, motor šlape jak hodinky...U němčourů to nemohu říct..S ním najezdím 100-200tis km a vypadá to jak kdyby to mělo nalítáno 500 000km...Libor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 31.07.2007 00:57, RE: koukni na recenze
anonym napsal:
mě pořád připadaj lidi jak trubky...Chci luxusní auto=musím počítat s jistýma nákladama a pokud chci je snížit na minimum tak si vyberu takovou značku která nedělá auta jako spotřební zboží max. na 5let což jsou pro mě německé značky MB, BMW,VW, Audia a nikdo mi to nerozmluví..Osobně pokud tedy chci kvalitní, luxusní benzínové auto vyberu si Toyotu Camry, Lexus LS430 atd...Mám opravdu zkušenosti jak s novýmy a staršímy německými auty a vždy téměř fiasko...S camry a Lexusem mám zkušenost z r.v. ...
To je slovo do pranice ... nemuzu souhlasit - vlastnil jsem nekolik vozu BMW E32 (i E38) a obzvlaste E32 je naprosto neznicitelny vuz, vykonne a nenarocne radove 6 valce (730, 735), velmi odolne napravy, extremne tuhy skelet a vyborne fungujici elektronika (teda pardon, az na central a 'roztekani' displeje pal. pocitace). Spousta tech vozu mela najeto takove kilometry, ze to sem radsi ani nepisu a vetsinou si vystacily s vymenou olej-filtry-desky-svicky, opravdu zridka neco jineho a to jsem je pochopitelne vubec nesetril.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 31.07.2007 08:46, RE: koukni na recenze
anonym napsal:
To je slovo do pranice ... nemuzu souhlasit - vlastnil jsem nekolik vozu BMW E32 (i E38) a obzvlaste E32 je naprosto neznicitelny vuz, vykonne a nenarocne radove 6 valce (730, 735), velmi odolne napravy, extremne tuhy skelet a vyborne fungujici elektronika (teda pardon, az na central a 'roztekani' displeje pal. pocitace). Spousta tech vozu mela najeto takove kilometry, ze to sem radsi ani nepisu a vetsinou si vystacily s vymenou olej-filtry-desky-svicky, opravdu zridka neco jineho a to jsem je ...
presne tak, uz jen to, kdyz nedej boze starou toyotou naboris do Fabie....z toyoty mas hadr a ridic s fabii jeste ujede:). Radeji bych spolehal na BMW. A to spracovani nevim, tam byli nemci vzdycky spicka - audi, MB, BMW se tedka malinko pohorsilo, muzou za to uspory nakladu. Kazdopadne porad lepsi palubka BMW nez poutova Mazda 6:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 31.07.2007 09:22, opel zafira
napište někdo o zkušenostech s tímto vozidlem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.08.2007 14:47, RE: Vyhoda P607
anonym napsal:
Vyhodou Peugeota proti konkurenci jsou velice lacine nahradni dily a pokud clovek sezene slusny neorigo servis (neni pravda ze je potreba opravovat 607 u autorizaku), tak servisni naklady jsou zdaleka nejnizsi. Problemem muze byt cetnost techto oprav, ktera cloveka opravdu muze otravit. Co je platne, ze servis stoji babku kdyz tam musite jezdit kazdy mesic.
tak ty ceny na 607 jsou opravdu hrozné, moc starších v?cí nejde sehnat a nové hruuza!!! vlastní zkušenost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.08.2007 21:02, RE: koukni na recenze
anonym napsal:
presne tak, uz jen to, kdyz nedej boze starou toyotou naboris do Fabie....z toyoty mas hadr a ridic s fabii jeste ujede:). Radeji bych spolehal na BMW. A to spracovani nevim, tam byli nemci vzdycky spicka - audi, MB, BMW se tedka malinko pohorsilo, muzou za to uspory nakladu. Kazdopadne porad lepsi palubka BMW nez poutova Mazda 6:)
Tak hlavně srovnávej luxusní třídu s luxusní a ne s nějakou corolou a tak...To že fábie a octavie má pod nárazníkama traverzy jak hovado to vím taky sám jsem je sundoval....Jinak v Toyotě carině jsem přežil čelní náraz s tatrou a auto nedopadlo vubec stašně .Ale vratme se k věci.Doby kdy helmut byl na špici je už dávno pryč...Dnes se zneužívá byvalého postavení a vybudování značky na opravdu kvalitních výrobcích..Dnes je to jinak..Vyrábí se tak aby se co nejvíce ušetřilo, zavádějí se koncerny atd..(není to jen v automobilkách)..Poruchovost se rapidně zvýšila a výdržnost materiálů jde mnohem dolů, protože automobilky se snaží aby zákazník obměnoval auto aspon po 5letech..Fajn proč ne, horší je že platím značku MB,BMW,Audi ( VW sem nedávám to není pro mne luxusní automobil se spolehlivostí vubec) a ejhle moje auto je stále nemocné, interiér po 100tis km vrže, problémy s nápravami, kuže praská a barva s interiérů se loupe no doprdele jsem zaplatil takovej balík a máto všecny nemoce průměrného auta...U japonců je politika dána trochu jinak díky historii..Je to malá země, zasažená válkou a automobilový prumysl je zde velice mladý nemá takovou tradici. a však i tak je malé japonsko silnější ekenomicky než celá amerika! To vše se ukazuje pak i na kvalitě výrobku..Musí makat o 100% na víc a vybudouvat si maximální spolehlivost a kvalitu aby se dostali do podvědomí..A bavme se např. o Toyotě camry a výš Lexus 220, 250, 430 atd....Japonské automobilky zatím nedošly do fáze ''prodáváme jen už jméno" a doufám že to snad ani nenastane..Bohužel tento trend je vidět všude i v mém oboru to tak je a doplácím na konkurenci budto s levnými výrobky absolutně pod psa a nebo s výrobky zvučných jmen za velké peníze a přitom výsledek je průměrný...Dnes kvalitně vyrábět je opravdu těžké protože každý si koupí to s nejnižší cenou a nebo jen kvuli značce s dobrou minulostí která je už dávno pryč ...Libor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.08.2007 21:45, Dotaz
Má někdo již zkušenosti s MPV vozem Citroen C4 Picasso ? Kdo ví kde se dá koupit nejlevněji? Třeba i v zemích EU. Popřípaděkdo máte dobré zkušenosti s nějakým MPVéčkem?
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.