0
zpět
 

diskuze k tématu: VW Golf IV nebo Audi A3?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 21:08, Pro kolegu ze Sl.
Kolega zo Slovenska napsal:
Nejohna to riadne sere že Primera je desaťkrát lepšia a spoľahlivejšia ako jeho Ľudové vozítko VW. A nie len Primera ale väčšina japoncov. Nikdy si ich nemal takže nevieš aký sú. Sú oveľa ďalej ako si myslíš! Minule som čítal že sú 2 roky pred Európu a 1 rok pred USA takže neviem, neviem.... a všimni si koľko noviniek majú, Rav4, Vitara, FX4, ........ Nemci sa na ich SUV dodnes nechytajú! Takého shit Golfa (A3) s tým jeho podvozkom čo ma vzadu tyč Primera GT roznesie kedykoľvek. Zmier sa s tým.....
Mně se třeba vzhled japonských vozů líbí víc, než u většiny evropských,zvláště německých. Když už je zde zmíněna Primera, která se začala vyrábět před 16 léty, je to dodnes hodně podařený vůz. Narozdíl od hranatých krabiček našich západních sousedů z počátku 90 let vypadá pořád dobře. 110 kW pro GT verzi si s lehkým autem naprosto hravě poradí a je velmi málo současných dvoulitrů, které by mu dokázaly v rozjezdu ujet. Jízdní vlastnosti jsou vynikající, o tom si s A3 nebo Golfem můžu nechat jen zdát. Design současných japonských vozů - Mazda 6 , Honda Civic, Accord atd. je už hodně nadčasový. Spolehlivost taky mluví jasně a konečně, japonci se zlepšili i v dieselech . Bohužel současné TDi motry od VW jsou už v tomto ohledu zastaralé a kromě problémů např. s turbem a váhou vzduchu jsou velmi hlučné. Toť můj názor. Nikomu japonce nevnucuji. Pro mě je to ale jasná volba.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.