0
zpět
 

diskuze k tématu: VW Golf IV nebo Audi A3?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 08:31, japonci vs nemci
pro me sou japonske auta the best a presto sem jezdil v AUDI A8 a ted v BMW 740i :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 08:59, RE: japonci vs nemci
krakatit napsal:
pro me sou japonske auta the best a presto sem jezdil v AUDI A8 a ted v BMW 740i :o)
Hele a nechces vymenit to bawo za jetou Micru? ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 09:12, pro anonyma a kolegu ze SK
anonym napsal:
Hele a nechces vymenit to bawo za jetou Micru? ;)
Sakra, že já blbec pořád jezdím jen v koncernovejch autech? Proč už dávno nemám primeru??? 14 let stará, přes půl milionu km, a ani jedna závada!! Že by auto z jiné planety...?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 12:23, RE: pro anonyma a kolegu ze SK
A4 napsal:
Sakra, že já blbec pořád jezdím jen v koncernovejch autech? Proč už dávno nemám primeru??? 14 let stará, přes půl milionu km, a ani jedna závada!! Že by auto z jiné planety...?
to si pis ze z jine planety. podivej se na chcifty tech co je vyrabeji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 13:10, RE: pro anonyma a kolegu ze SK
DEKTR1 napsal:
to si pis ze z jine planety. podivej se na chcifty tech co je vyrabeji.
Ale, že by další zatvrzelej zastánce primery...?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 15:48, RE: japonci vs nemci
anonym napsal:
Hele a nechces vymenit to bawo za jetou Micru? ;)
micru neci diky :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 17:30, RE: japonci vs nemci
anonym napsal:
Hele a nechces vymenit to bawo za jetou Micru? ;)
Páči sa mi ako zástancovia nemcov, vždy porovnávajú neporovnatelne. Napr. Porsche s avensisim. Alebo ty "Hele nechceš vymeniť to báwo za jetou micru? Neviem či ti niečo hovorí Lexus, Infiniti, Maxima.... To si napísal akoby japonci nevyrábali väčšie autá ako micra. Zase tu porovávaš neporovnatelné. S týmto mi už leziete na nervy. Ja tiež môžem napísať takú kravinu ako ty: Hele a nechceš vymenit to bawo za corsu?!!!! Taká Nissan Maxima samozrejme nemá také meno a imidž ako BMW, ale komfortom, podvozkom sa mu pri najmänšom vyrovná a spoľahlivosťou ho prekoná. Kľudne sa môžete postaviť aj na hlavu. Štatistiky TUV hovoria jasné. Japonci=spoľahlivosť. Podotýkam že TUV robia nemci, a keď už oni nedali svoje autá na prvé priečky ale dali tam japonské, tak to už náhoda určite nebude.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 20:27, kecy radobykolegy
Kolega zo Slovenska napsal:
Páči sa mi ako zástancovia nemcov, vždy porovnávajú neporovnatelne. Napr. Porsche s avensisim. Alebo ty "Hele nechceš vymeniť to báwo za jetou micru? Neviem či ti niečo hovorí Lexus, Infiniti, Maxima.... To si napísal akoby japonci nevyrábali väčšie autá ako micra. Zase tu porovávaš neporovnatelné. S týmto mi už leziete na nervy. Ja tiež môžem napísať takú kravinu ako ty: Hele a nechceš vymenit to bawo za corsu?!!!! Taká Nissan Maxima samozrejme nemá také meno a imidž ako BMW, ale komfortom, po...
kdyz se pasujete na tak velkeho odbornika a mezi nami vsemi blbecky ste prokoukl ze japonska kvalita je the best tak mi reknete co se porad ohanite tou fraskou co si rika statistika tuv? kdybyste alespon nekdy prijmul i jine nazory tak byste mozna prisel na to ze tuv je uplne k nicemu protoze auta se hodnoti jen podle stari a podle stavu u technickych kontrol a ne podle najetych km stylu jizdy servisu atd
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 20:39, RE: japonci vs nemci
Kolega zo Slovenska napsal:
Páči sa mi ako zástancovia nemcov, vždy porovnávajú neporovnatelne. Napr. Porsche s avensisim. Alebo ty "Hele nechceš vymeniť to báwo za jetou micru? Neviem či ti niečo hovorí Lexus, Infiniti, Maxima.... To si napísal akoby japonci nevyrábali väčšie autá ako micra. Zase tu porovávaš neporovnatelné. S týmto mi už leziete na nervy. Ja tiež môžem napísať takú kravinu ako ty: Hele a nechceš vymenit to bawo za corsu?!!!! Taká Nissan Maxima samozrejme nemá také meno a imidž ako BMW, ale komfortom, po...
Souhlasím na 100%. Jen myslím, že pro ty zabedněnce s přežitými názory z bývalé totalitní doby je to škoda slov. Nechme je ať se uspokojují ve svých super german fárech a my chytřejší si budeme užívat parádní a bezstarostnou jízdu. Já mám jasno a vím, že jediné auto, které si kdy koupím, bude japonec. Rozhodně takový Lexus je na hodně vysoké úrovni a není tak okoukaný. O spolehlivosti, nadprůměrné výbavě a komfortu se už snad ani zmiňovat nemusím...Tady aspoň nesmyslně neplatím za renomovanou značku, která mi krom názvu a znaku na kapotě dá jen průměrné auto. Hodnota člověka se pozná v jeho osobnosti a nemusí se schovávat za image značky svého vozu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 21:03, RE: japonci vs nemci
Lexus napsal:
Souhlasím na 100%. Jen myslím, že pro ty zabedněnce s přežitými názory z bývalé totalitní doby je to škoda slov. Nechme je ať se uspokojují ve svých super german fárech a my chytřejší si budeme užívat parádní a bezstarostnou jízdu. Já mám jasno a vím, že jediné auto, které si kdy koupím, bude japonec. Rozhodně takový Lexus je na hodně vysoké úrovni a není tak okoukaný. O spolehlivosti, nadprůměrné výbavě a komfortu se už snad ani zmiňovat nemusím...Tady aspoň nesmyslně neplatím za renomovanou zn...
Lexus LS 430 nebo 400 je oproti BMW 740i ci 745i o neco horsi, nerikam co se tyce spolehlivosti ale podvozkem urcite.... LS400 oproti 740i pri vyssich rychlostech neni stabilni...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 21:36, RE: Pro nejohn, pro anonym 07:39:34
anonym napsal:
No jen se nepo..r z těch fašistických krámů. Porsche je předražený, takže si ti zloději z německa za něj nechají pořádně zaplatit, aby to něco vydrželo. A v posledních testech TUV je už někde jinde, prvni je Subaru=japonec. A jsi asi mentálně zaostalý, když si dovolíš srovnávat vozy naprosto odližných segmentů a cenových kategorií. Netvrdím, že zrovna Primera nebo Avensis jsou nejlepší vozy na trhu, ale nejen já mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Němci jsou pro mě škaredí a nudní, bez duše,...
S tupým výrazem seš tady jedině ty i s tvou zázračnou primerou. Pro mně je němec auto na úrovni a nikde na světě se za něho nemusíš stydět, tak nevím proč je nazýváš verglama. Asi proto, že když tě přelítně nějaká s8, alpina, amg, atd. tak ti spadne zobák a tiše závidíš. Proto vidíš ty prasata, jak říkáš, hlavně v německých autech, protože pro mnoho lidí je pořád němec prostě přitažlivější, oblíbenější a hezčí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 22:58, RE: Pro nejohn, pro anonym 07:39:34
Nejohn napsal:
S tupým výrazem seš tady jedině ty i s tvou zázračnou primerou. Pro mně je němec auto na úrovni a nikde na světě se za něho nemusíš stydět, tak nevím proč je nazýváš verglama. Asi proto, že když tě přelítně nějaká s8, alpina, amg, atd. tak ti spadne zobák a tiše závidíš. Proto vidíš ty prasata, jak říkáš, hlavně v německých autech, protože pro mnoho lidí je pořád němec prostě přitažlivější, oblíbenější a hezčí.
Ano, takže ta prasata na silnici, co nerespektují předpisy a ohrožují ostatní jsou na úrovni, že? Ty máš asi taky pěkně vymatlaný mozek. Už se těším na bodový systém, jak takovým, jako jsi ty seberou řidičák. Přála bych ti, aby jedno takové prase to napralo do tebe, pak si možná uvědomíš, pokud to přežiješ, co je to úroveň. Rozhodně nepotřebuju závidět těm, co mají německá auta, pro mě jsou to nudné krabice bez duše. Už to nejsou taková perfektní auta jako kdysi, kvalita jde do háje a jediné, co zbylo, je image značky. Jen to.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 23:34, RE: Pro nejohn, pro anonym 07:39:34
anonym napsal:
Ano, takže ta prasata na silnici, co nerespektují předpisy a ohrožují ostatní jsou na úrovni, že? Ty máš asi taky pěkně vymatlaný mozek. Už se těším na bodový systém, jak takovým, jako jsi ty seberou řidičák. Přála bych ti, aby jedno takové prase to napralo do tebe, pak si možná uvědomíš, pokud to přežiješ, co je to úroveň. Rozhodně nepotřebuju závidět těm, co mají německá auta, pro mě jsou to nudné krabice bez duše. Už to nejsou taková perfektní auta jako kdysi, kvalita jde do háje a jediné, co...
mas problem Doris?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 09:54, RE: Pro Doris
anonym napsal:
Ano, takže ta prasata na silnici, co nerespektují předpisy a ohrožují ostatní jsou na úrovni, že? Ty máš asi taky pěkně vymatlaný mozek. Už se těším na bodový systém, jak takovým, jako jsi ty seberou řidičák. Přála bych ti, aby jedno takové prase to napralo do tebe, pak si možná uvědomíš, pokud to přežiješ, co je to úroveň. Rozhodně nepotřebuju závidět těm, co mají německá auta, pro mě jsou to nudné krabice bez duše. Už to nejsou taková perfektní auta jako kdysi, kvalita jde do háje a jediné, co...
Doris nebo jak se jmenuješ? Takže bud máš krámy, nebo nějaká tvoje kamoška zbalila borca co se vozí v m3 a ty pukáš závistí a nemůžeš to vydýchat, anebo seš blondýna, že seš tak agresívní, bl.. a přejícná. Myslym, že všechno dohromady, co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 31.03.2006 12:48,
Nahodou je treba Primera GT good auto, nedavne me stihala a stacila... sic nepredjela ale jela pekne... je to lehky silny auto s dobrym podvozkem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.04.2006 17:38, RE: bez předmětu
krakatit napsal:
Nahodou je treba Primera GT good auto, nedavne me stihala a stacila... sic nepredjela ale jela pekne... je to lehky silny auto s dobrym podvozkem...
Audi nebo golfa? A debata o primeře! Zřejmě jsou tu asi hloupí všichni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.04.2006 11:42, GOLF 1.8T
Taky řeším stejný problém, rozhoduji se mezi A3 a GOLF4. Mezi mé hlavní priority patří 5dveří a cenově rozumný servis => GOLF4 jasná volba. Teď mám 206ku 1.4i a už mě opravdu nebaví, pořád šlapat na plyn a ono skoro nic. Chci pořádnou akceleraci a zátah od spodu. Podle mě je motor 1.8T 110kW nejlepší. Taky jsem se rozhodoval mezi 81kW nebo 96kW naftákem ale ty jsem odsoudil jako první, TDI je proste krok zpet. Muzete mi prosím nekdo napsat a poradit jediny rozumny duvod proc vzit TDI misto 1.8T, krome te spotreby a chipu?? mam takovy dojem ze odpoved neexistuje..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.04.2006 23:09, RE: GOLF 1.8, pro julix
julix napsal:
Taky řeším stejný problém, rozhoduji se mezi A3 a GOLF4. Mezi mé hlavní priority patří 5dveří a cenově rozumný servis => GOLF4 jasná volba. Teď mám 206ku 1.4i a už mě opravdu nebaví, pořád šlapat na plyn a ono skoro nic. Chci pořádnou akceleraci a zátah od spodu. Podle mě je motor 1.8T 110kW nejlepší. Taky jsem se rozhodoval mezi 81kW nebo 96kW naftákem ale ty jsem odsoudil jako první, TDI je proste krok zpet. Muzete mi prosím nekdo napsat a poradit jediny rozumny duvod proc vzit TDI misto 1.8T,...
Byt tebou, tak dám na ty chytráky a koupím jejich zázračnou primeru. Lepší auto na světě neexistuje. . Ne, Být na tvém místě, tak jednoznačně beru 1.8t. Jednou jsme si dávali s kámošem závod, já s dvoulitrem, on s passatem 1,8t a ty výkony byly naprosto vyrovnané. Ale to už bude takových 6-7 roků. Ta 1.8 jede dobře. Tdi bych nebral, pokud nějak extra nechceš šětřit, anebo pokud nenajedeš ročně víc jak 25-30tis. km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.04.2006 18:05, RE: GOLF 1.8, pro julix
nejohn napsal:
Byt tebou, tak dám na ty chytráky a koupím jejich zázračnou primeru. Lepší auto na světě neexistuje. . Ne, Být na tvém místě, tak jednoznačně beru 1.8t. Jednou jsme si dávali s kámošem závod, já s dvoulitrem, on s passatem 1,8t a ty výkony byly naprosto vyrovnané. Ale to už bude takových 6-7 roků. Ta 1.8 jede dobře. Tdi bych nebral, pokud nějak extra nechceš šětřit, anebo pokud nenajedeš ročně víc jak 25-30tis. km.
Jé díky za nápad, konečně slovo odborníka, na které jsem čekal. Japonci jsou už dávno napřed a nejen s Primerou. Ale o tom se už ostatně přesvědčilo mnoho lidí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 19:07, RE: GOLF 1.8, pro julix
nejohn napsal:
Byt tebou, tak dám na ty chytráky a koupím jejich zázračnou primeru. Lepší auto na světě neexistuje. . Ne, Být na tvém místě, tak jednoznačně beru 1.8t. Jednou jsme si dávali s kámošem závod, já s dvoulitrem, on s passatem 1,8t a ty výkony byly naprosto vyrovnané. Ale to už bude takových 6-7 roků. Ta 1.8 jede dobře. Tdi bych nebral, pokud nějak extra nechceš šětřit, anebo pokud nenajedeš ročně víc jak 25-30tis. km.
Nejohna to riadne sere že Primera je desaťkrát lepšia a spoľahlivejšia ako jeho Ľudové vozítko VW. A nie len Primera ale väčšina japoncov. Nikdy si ich nemal takže nevieš aký sú. Sú oveľa ďalej ako si myslíš! Minule som čítal že sú 2 roky pred Európu a 1 rok pred USA takže neviem, neviem.... a všimni si koľko noviniek majú, Rav4, Vitara, FX4, ........ Nemci sa na ich SUV dodnes nechytajú! Takého shit Golfa (A3) s tým jeho podvozkom čo ma vzadu tyč Primera GT roznesie kedykoľvek. Zmier sa s tým....... Design nie je všetko, ide o techniku a spoľahlivosť a tam Japonci vždy viedli a vedú......
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.