0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf (1,9 TDI)

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.05.2007 23:38, t
David_Logins napsal:
No jo, další koncernová sračka. Kdyby alespon měl pořádnej vejfuk, abych si moh pořádně užít.
co ?to měla být recenze???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.05.2007 23:39, RE: golf je nelepčí
sevaman napsal:
Ano plně souhlasím. Někteří lidi co tu píšou ví o autech tak akorát, že mají volant, motor a kola a většinou tady akorát píšou nesmysly a snaží se každého akorát urazit.
golf a nejlepší?asi seš znelec co???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.05.2007 21:17, golf
Měl jsem před rokem tuto motorizaci a z 0 na 110(tachometrových,reálně by to měla být skutečná 100) dle stopek a několka testovacích jízd jsem dosáhl nejlepší čas 10,5 sec,po čipnutí ve vcelku slušné firmě(dali mi i protokol z válců,tak snad to mělo těch 96KW co slibovali jsem se dostal na 9,5 sec.Takže těch 7 sec. bude asi trochu blbost.Zdravim z Proseka.Bizon
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.05.2007 10:59, RE: Odzbrojující blbost
Martin Vaculík napsal:
Řadím se k předním českým bojovníkům proti koncernovému fanatismu. Vadí mi ten krutý rozpor mezi pověstí a skutečnou kvalitou, vadí mi zastírání konstruktérské impotence šikovnými marketingovými tahy, neustálé převlékání té samé techniky, neuvěřitelně dlouhé přežívání beznadějně zastaralých konstrukcí. Když však čtu něco takového, přřestávám mít sílu bojovat. Člověku, kterému vočipované nejslabší TDI s malým turbem a kompresí 19,0:1 zrychlí z klidu na 100 km/h za 7 s totiž není možné opravdu nic...
Mohl byste mi vysvětlit, proč dávají do toho motoru tovární čip, když mají v nabídce rovnou PD 96kw?
Přijde mi, že si to berete moc vážně, poprvé má pisatel auto, co trochu jede, tak má pocit, že sedum vteřin to udělá, ale ve skutečnosti by byl rád kdyby to stlačil pod deset
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.06.2007 13:42,
0-100 7 s 74kw PD?? jsi trochu vtipálek :o) stím čipem tak za 9minimálně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.06.2007 13:46,
mám GIV 2.8 V6 204ps a 0-100 je za 7.1 ... 150ps TDI PD zrychlí za 8.6, tak asi tak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.06.2007 09:10, RE: Kecá
Milan napsal:
Tak to je dobrá pitomost. Mám Octávii 1,9 TDI a jezdím za 4,8l/100km. Jezdím do 150km/h a nezrychluji prudce a jezdí to takhle. Spotřebu si měřit nemusím, mám pal. pc, takže mám přesné údaje.
Mám taky palubní počítač a reálná měřená spotřeba je opravdu o něco vyšší než to ukazuje ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 15:50, RE: fakta
mad_zed napsal:
No při té váze bych tipoval tak 11-12s z nuly na 100.Za 7sec to neudělá tuším žádný koncern ani s 200k.myslím že majitel je přesně ten typ člověka který se ostatním motá v protisměru při předjíždění.Většinou jsou to totiž majitelé tdi,kteří předjíždění nezvládají.On ten "turbokopanec" je jakoby navnadí na silný motor,ale v podstatě to nezrychluje.Máme služební herku se stejným motorem a když na dálnici třeba v těch 130 dojedu třeba filcku 1.6 která taky na plno zrychluje.bývá to téměř vyrovnaný ...
Tak to mate fakt nejakou herku, normalne by se stat nemelo, ze vam Felka skoro natrhne prdel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 15:58, RE: Odzbrojující blbost
Brachy napsal:
Jojo, mate recht. Ja mam ted Mondeo 1.8 a v praci je to kazdej den flamewar s tema klukama co maji to snovy tédéíčko . No, jen se vždy směju, když jedeme současně do servisu.
Ale chtěl bych poradit. Jaké auto pro radost? Asi před rokem jste recenzoval alfu 156 (cena 220 TCZK + 80 TCZK do foroty na nepredvidany opravy). Tak by me zajimalo co byste poradil na leto 2007
Proc se jim smejete, kdyz jedou do servisu a vy taky? Dalsi zakomplexovany...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 16:03, RE: fakta
mad_zed napsal:
No při té váze bych tipoval tak 11-12s z nuly na 100.Za 7sec to neudělá tuším žádný koncern ani s 200k.myslím že majitel je přesně ten typ člověka který se ostatním motá v protisměru při předjíždění.Většinou jsou to totiž majitelé tdi,kteří předjíždění nezvládají.On ten "turbokopanec" je jakoby navnadí na silný motor,ale v podstatě to nezrychluje.Máme služební herku se stejným motorem a když na dálnici třeba v těch 130 dojedu třeba filcku 1.6 která taky na plno zrychluje.bývá to téměř vyrovnaný ...
Pri te vaze to ma standardni zrychleni za 12sec., takze pokud pridal 20kW, pod 11 s se dostal hrave, mozna i tesne pod 10sec., 7sec. je samo fantazie. Pro srovnani, dvoulitr Touran ma se 103kW motorem TDI zrychleni za 9,7sec. na 100 a to vazi alespon o 250kilo vic. Je jasne ze to nejsou stejne motory, jen pro info.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 16:41, RE: Odzbrojující blbost
zigi napsal:
Pane Vaculík, nejste sám co nemá rád koncern, i já jej nemusím a hlavně tédéíčkaře, co si hrají na mistry světa, že jezdí za 3,5l/100km a s plnou dá přes 1000km, ano dá, ale ve skutečnosti to je 800km a tím pádem spotřeba na 5,5l/100km, ale tohle jim už prostě nejde vysvětlit.
Jak je někdo jednou zarytec, nic s ním nepohne a věří jen těm všem lžím od koncernu VW!
No za 3,5litru jsem jeste nikoho jezdit nevidel, ale podstatne asi je jakou rychlosti jel a jak, pokud to dudlal 1000km pri 50kmh na tak i tohle je mozne, navic s gumami nafoukanymi na max. a prazdnym aute, motor ale musel asi hezky trpet.

Pokud chcete nejake realne udaje z provozu, muzu poslouzit svymi:
VW Bora 1.9TDI, 74kW. Pri jizde pouze po Praze spotreba kolem 6,0-6,5l (dle provozu), pri rychle jizde prevazne po dalnici (rychlostni prumer pres 130kmh) asi 7,5/100km, pri prumeru 115kmh asi 6,6 (nezamenovat s okamzitou rychlosti, na prumer 130kmh je nutne jet cca 160-170kmh, na prumer 115 kolem 140-150kmh). Standardne jezdim dlouhodobe asi za 6,2. Pri ceste po venkove (trasa 60km) pri dodrzovani limitu rychlosti spotreba 4,6 (obsazeni 2 osoby) pri umirnene jizde, tzn. dodrzovani limitu a ne caste predjizdeni na plny plyn apod. Pri jizde dlouhe 870 km prevazne po dalnicich pri plnem obsazeni auta (dovolena) a rychlosti na tachu 120-125kmh spotreba 5,4litru (prum. rychlost cca 100kmh) (tehdy opravdu zbyvala jeste ctvrtina nadrze a 1000km by byl teoreticky mozny dosah, nadrz ma 56litru). Normalne ale najezdim na nadrz cca 770-800km a ozve se kontrolka nadrze. Udaje jsou odecitany z PP, dlouhodobym kontrolovanim zjisteno, ze se lisi cca o 0,1l na 100km. Presnost tachometru pro stouraly, pri 200kmh na tachometru +2-3kmh, pri 130kmh v podstate nemeritelne amatersky, kolem 1kmh.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.07.2007 16:52, RE: Fixlování
jan napsal:
ze auta ukazuji 5Km vic je dane v nemecku (a asi i v jinych statech) zakonem!! Nikdy ale neukazuji tachometry min nez skutecne auto jede! Je to proto, ze kdyz te zmeri radar, ktery je taky dost nepresny ses nemohl vymlouvat na tachometr. Ja jsem to porovnvaval z GPS, ktery presne ukazuje a Nissanu, Fiesty, vectry, Peugeot, 5er mi vzdy ukazovali o 3-6km vic.
Blbost, zadny zakon o 5kmh navic neexistuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.09.2007 00:30, RE: Kecá
anonym napsal:
Nemá dneska nejlepší diesel Honda? Nebo jim to němčouři už zase ukradli? Co to ten Logins zase mele za sračky?
Kde sis přečetl ty tu sračku,že ma nejlepší motory honda?Němci nic krást nemusí,prostě nejlepší jsou.Trošku míň číst a spíš zapojit praxi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.09.2007 00:44, RE: fakta
mad_zed napsal:
No při té váze bych tipoval tak 11-12s z nuly na 100.Za 7sec to neudělá tuším žádný koncern ani s 200k.myslím že majitel je přesně ten typ člověka který se ostatním motá v protisměru při předjíždění.Většinou jsou to totiž majitelé tdi,kteří předjíždění nezvládají.On ten "turbokopanec" je jakoby navnadí na silný motor,ale v podstatě to nezrychluje.Máme služební herku se stejným motorem a když na dálnici třeba v těch 130 dojedu třeba filcku 1.6 která taky na plno zrychluje.bývá to téměř vyrovnaný ...
Cos to dojel za filcku?A s čím že??Vůbec ten tvůj článek je jedna velká sračka.Už nechlastej,stav se ke mě,svezu tě v načiplym golfu kterej nekouří a lehce natrhne prdel nejen filckám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 08.09.2007 12:37, RE: Golf
zigi napsal:
Miluji technaře a techno. Však se taky účastním každé techno party. Techno je můj životní cíl, no a když si k tomu dám éčko, tak to je nářez. Techno, techno, techno, chno chno chno!
Technaři jsou posraný smažky,škoda že je ti policajti těma pendrekama tak hladili.Skiny s pálkama na ně!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.09.2007 22:40, RE: Brko
David_Logins napsal:
Teprve tohle je dnes můj první příspěvěk. Žádám o registraci. S golfem 1.9 tdi jsem předjel i m3. Táhne neskutečně dobře vodspodu, fakt skvělý auto.
Ty ses ale fakt hnup.....potreboval bys potkat nejakou Hondu 1.4 (silnejsi ani prat nemusim), ta by ti natrela prdel, nez by se ti roztocilo turbo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.10.2007 12:44, RE: Brko
anonym napsal:
Ty ses ale fakt hnup.....potreboval bys potkat nejakou Hondu 1.4 (silnejsi ani prat nemusim), ta by ti natrela prdel, nez by se ti roztocilo turbo
Honda nejede vole tak o čem kecáš?
reagovat
  1 ... 4 5 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.