0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Golf (1,9 TDI)

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 00:02, fuj
No jo, další koncernová sračka. Kdyby alespon měl pořádnej vejfuk, abych si moh pořádně užít.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 00:04, Rozvody
Rozvody za 20 litru a kde??To musel byt ten nejznackovejsi servis ze vsech znackovych
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 00:22, RE: Rozvody
ToJa napsal:
Rozvody za 20 litru a kde??To musel byt ten nejznackovejsi servis ze vsech znackovych
Jo, jo já jsem taky rozvedenej, stálo mně to ale litr a né dvacet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 00:46, fakta
Že vůz dostal čip, neznamená, že se musí dávat plná syntetika. Je to pumpa-tryska, takže plná syntetika je potřeba i bez čipu. Rozvody by se měly sehnat do 5,000Kč, výměna nemá na čip vliv. Zrychlení bych odhadoval na 10-11 sekund, kdyby to bylo za 7, majitel by mohl hrdě vozit nalepené logo R32diesel...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 05:32, RE: fakta
Jiří napsal:
Že vůz dostal čip, neznamená, že se musí dávat plná syntetika. Je to pumpa-tryska, takže plná syntetika je potřeba i bez čipu. Rozvody by se měly sehnat do 5,000Kč, výměna nemá na čip vliv. Zrychlení bych odhadoval na 10-11 sekund, kdyby to bylo za 7, majitel by mohl hrdě vozit nalepené logo R32diesel...
souhlas, sam clanek je napsan stylem "jedna pani povidala"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 06:30, RE: fakta
anonym napsal:
souhlas, sam clanek je napsan stylem "jedna pani povidala"
To zrychlení 0-100 za 7s je teda pěkná volovina, to udělají s problémy jen hothatche s min. 200PS pod kapotou a to se musí ještě velmi dobře řadit a moc neprokluzovat.
Pochybuji, že turbokamna s cca 125PS mají nějakou šanci to dostat pod 10s.Reál tak cca 11s, asi se majitel hodně nechává unášet turbokopancem :o))
No a ty rozvody za 20 000Kč, to si asi z nás někdo dělá šoufky!
tato zkušenost by se mohla dát do silvestrovské speciální edice :o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 06:30, RE: Rozvody
ToJa napsal:
Rozvody za 20 litru a kde??To musel byt ten nejznackovejsi servis ze vsech znackovych
Kecy v kleci. Na tento motor stojí sada rozvodového řemene 4.060,- Kč a práce je do 2 Nhod. tj. max. do 2.000,-Kč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 06:35, recenze
Jo tak místo výměny by se měl olej dolévat, jo? Aha, je vidět že autor má opravdu bohaté zkušenosti. To redakce: raději nic, než takovéhle články, díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 06:55, Zrychlenie
Prestal som citat uz po prvom odstavci... Zrychlenie na stovku za 7 sekund :))) to mi stacilo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 06:56, RE: recenze
Aleš napsal:
Jo tak místo výměny by se měl olej dolévat, jo? Aha, je vidět že autor má opravdu bohaté zkušenosti. To redakce: raději nic, než takovéhle články, díky.
To víte, zkušenosti po 5 měsících. Zatím zjistil, že: tvrdý podvozek na hrbolech drncá, nafta žere míň, povinné ručení je vysoké a to auto je malé. Časem přijde třeba i na to, kde mu udělají ty rozvody levněji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 07:23, Kecá
Tak tak, souhlasím, už jen že to má obsah 1998, je asi volovina, přece to už je 2,0TDI, NE? Ja mam podobné autíčko Rover 2,0SDi (TDI) s výkonem 77kW a z 0-100km/h mi to zrychli za 9,8s – údaj od výrobce. Takže 74kW nemůže zrychlit za 7s. Maximálně ty brzdy a odpružení s tlumiči budou dražší než na běžný Golf. Recenze nic moc 
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 08:07, RE: Kecá
Janlee napsal:
Tak tak, souhlasím, už jen že to má obsah 1998, je asi volovina, přece to už je 2,0TDI, NE? Ja mam podobné autíčko Rover 2,0SDi (TDI) s výkonem 77kW a z 0-100km/h mi to zrychli za 9,8s – údaj od výrobce. Takže 74kW nemůže zrychlit za 7s. Maximálně ty brzdy a odpružení s tlumiči budou dražší než na běžný Golf. Recenze nic moc 
Doufám, že jste poznali, že jsem ty příspěvky na začátku nepsal já. Já mám rád německá auta, protože mají nejlepší diesely a jdou hezky od spodu. Na Golfa bych nikdy nenadával, protože vím, že mají motory common rallye jsou to nejlepší, co zatím je.Mají ty nejlepší plasty a jejich interiéry jsou velmi koukavé. Tomu zrychlení samozřejmě věřím, protože jsem s takovým Golfem předjel i Subaru STI. Pokud by se za mě nějaký kretén, zase vydával, tak to nečtěte, je to blázen, co ničemu nerozumí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 08:12, RE: recenze
Banjo napsal:
To víte, zkušenosti po 5 měsících. Zatím zjistil, že: tvrdý podvozek na hrbolech drncá, nafta žere míň, povinné ručení je vysoké a to auto je malé. Časem přijde třeba i na to, kde mu udělají ty rozvody levněji.
Za ty samé peníze si mohl koupit Passata z roku 2002 a myslím, že by udělal lepší kauf. Proti gustu žádnej dišputát, nicméně je vidět, že pisatel je trochu jednodušší, nebo jak to nazvat. Některá jeho tvrzení jsou až úsměvná, ale hlavně jestli tomu věří on sám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 08:12, RE: Kecá
Janlee napsal:
Tak tak, souhlasím, už jen že to má obsah 1998, je asi volovina, přece to už je 2,0TDI, NE? Ja mam podobné autíčko Rover 2,0SDi (TDI) s výkonem 77kW a z 0-100km/h mi to zrychli za 9,8s – údaj od výrobce. Takže 74kW nemůže zrychlit za 7s. Maximálně ty brzdy a odpružení s tlumiči budou dražší než na běžný Golf. Recenze nic moc 
Ale nekecá...Má tipický VW syndrom... Myslím, že ale ještě není zcela zasažen..Kdyby ano, tak m auto bere 3l / 100 km a zrychluje z 0 - 200 km/h za 12 s. F1 hadra... P.S. Mě stát rozvody 20 000 Kč, tak auto mete z baráku jak namydlený blesk
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 08:14, RE: Kecá
David_Logins napsal:
Doufám, že jste poznali, že jsem ty příspěvky na začátku nepsal já. Já mám rád německá auta, protože mají nejlepší diesely a jdou hezky od spodu. Na Golfa bych nikdy nenadával, protože vím, že mají motory common rallye jsou to nejlepší, co zatím je.Mají ty nejlepší plasty a jejich interiéry jsou velmi koukavé. Tomu zrychlení samozřejmě věřím, protože jsem s takovým Golfem předjel i Subaru STI. Pokud by se za mě nějaký kretén, zase vydával, tak to nečtěte, je to blázen, co ničemu nerozumí.
Nemá dneska nejlepší diesel Honda? Nebo jim to němčouři už zase ukradli? Co to ten Logins zase mele za sračky?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 08:19, RE: Kecá
anonym napsal:
Nemá dneska nejlepší diesel Honda? Nebo jim to němčouři už zase ukradli? Co to ten Logins zase mele za sračky?
Ona ani ta spotřeba u koncernových aut není taková. Změřte si spotřebu manuálně, přeměřte vzdálenosti pomocí GPS a zjistíte, že to jede kolem 6 litrů, jako všechny ostatní disely. Vlastní zkušenost, ale marketingový tah koncernu na jedničku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 08:23, RE: Kecá
VEHICL napsal:
Ona ani ta spotřeba u koncernových aut není taková. Změřte si spotřebu manuálně, přeměřte vzdálenosti pomocí GPS a zjistíte, že to jede kolem 6 litrů, jako všechny ostatní disely. Vlastní zkušenost, ale marketingový tah koncernu na jedničku.
Tak to je dobrá pitomost. Mám Octávii 1,9 TDI a jezdím za 4,8l/100km. Jezdím do 150km/h a nezrychluji prudce a jezdí to takhle. Spotřebu si měřit nemusím, mám pal. pc, takže mám přesné údaje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 08:24, RE: Kecá
Milan napsal:
Tak to je dobrá pitomost. Mám Octávii 1,9 TDI a jezdím za 4,8l/100km. Jezdím do 150km/h a nezrychluji prudce a jezdí to takhle. Spotřebu si měřit nemusím, mám pal. pc, takže mám přesné údaje.
Naprosto souhlasím, moje Mondeo jede za průměr 4,5-5,5 a to můžu jezdit jak hovado.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 08:28, Rozvody
Vzdyt rozvody nejsou jen remen
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.05.2007 08:30, zkušenost
hlavně že je za 300k spokojenej.... kup si lepší hodinky za kačky co ušetříš když budeš dělat rozvody jinde. ať ti to jezdí čau!
reagovat
  1 2 3 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.