0
zpět
 

diskuze k tématu: Které auto je vyhovující pro starší pár s vnoučaty?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, německá vozidla, japonská vozidla, americká vozidla, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.08.2008 16:05, Poděkování
Děkuji všem ochotným poradit s výběrem vozu. Já mám najeto celkem 1 600 000 km křížem krážem celou Evropou a vy všichni kteří si tady jinak léčíte svoje mindráky,až budete mít aspoň najeto taky tolik bez vlastní nehody,tak klidně zvládnete cestu i v klobouku.Jinak v klobouku nejezdím a nikdy neměl.Doufám,že se taky jednou dožijete důchodu a budete taky používat auto. S pozdravem. F.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.08.2008 20:18, Váženýn pane F.
anonym napsal:
Děkuji všem ochotným poradit s výběrem vozu. Já mám najeto celkem 1 600 000 km křížem krážem celou Evropou a vy všichni kteří si tady jinak léčíte svoje mindráky,až budete mít aspoň najeto taky tolik bez vlastní nehody,tak klidně zvládnete cestu i v klobouku.Jinak v klobouku nejezdím a nikdy neměl.Doufám,že se taky jednou dožijete důchodu a budete taky používat auto. S pozdravem. F.
Rádo se stalo (s Muroňem jsme se opravdu snažili) a opravdu by nás zajímalo jestli jsme alepsoň kapičku přispěli k vašemu rozhodnutí a jak jste se rozhodl.
Mnoho dalších kilometrů přeje Martin (a Muroň)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.08.2008 09:39, RE: Váženýn pane F.
anonym napsal:
Rádo se stalo (s Muroňem jsme se opravdu snažili) a opravdu by nás zajímalo jestli jsme alepsoň kapičku přispěli k vašemu rozhodnutí a jak jste se rozhodl.
Mnoho dalších kilometrů přeje Martin (a Muroň)
Ahoj,po přebrání příspěvků a diskusi s manželkou to vyhrál Ford Focus r.v.2005, 1.6-16v v plné palbě, vypadá dobře,dovezl jsem jej z Německa,doplatil jsem pouze 10 ticíc včetně převozu a přihlášení,měl najeto podle plně vyplněné servisky 48 000km. Jinak jak to bývá,poslední slovo měla ženská. ještě jednou Vám děkuji F.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.08.2008 09:41, odpověď na dotaz
Ahoj,po přebrání příspěvků a diskusi s manželkou to vyhrál Ford Focus r.v.2005, 1.6-16v v plné palbě, vypadá dobře,dovezl jsem jej z Německa,doplatil jsem pouze 10 ticíc včetně převozu a přihlášení,měl najeto podle plně vyplněné servisky 48 000km. Jinak jak to bývá,poslední slovo měla ženská. ještě jednou Vám děkuji F.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.08.2008 10:22, RE: Proč jetý?
anonym napsal:
Najedu jako dealer 120000 ročně prodával jsem auto do bazaru s 411000 tisícema za týden stálo jinde a mělo 134000 takže si do prdele strč hlavu sám.
Vskutku obdivuhodné. opravdu se dá najet 120 tisíc ročně a ještě přitom stihnout něco dealovat?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.08.2008 11:38, RE: Proč jetý?
anonym napsal:
fakt nechapu lidi kteri v kazdym ojetym aute videj past se stecenym tacho. kolik dealeru jezdi s toyotou? kolik lidi najede za tri roky 380tkm? moc ne vid? vyndej si tu hlavu z prdele porozhlidni se a pak nekomu bez radit
Podle oficiálních údajů má v česku stočený tachometr (a další a horší podvody) více jak 90% prodávaných automobilů. Je to naprosto šílené číslo, bohužel taková je pravda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.08.2008 11:41, RE: Proč jetý?
anonym napsal:
Vskutku obdivuhodné. opravdu se dá najet 120 tisíc ročně a ještě přitom stihnout něco dealovat?
Jo jde to, každej průměrnej zpěvá(če)k a zpěvačka křižující republiku křížem krážem hravě ročně tak 80 000 najezdí a to nejezdí zdaleka denně.
Jsou holt lidi co nejezděj jen o víkendu do nákupáku a jednou ročně do Chorvatska.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.08.2008 11:44, RE: odpověď na dotaz
anonym napsal:
Ahoj,po přebrání příspěvků a diskusi s manželkou to vyhrál Ford Focus r.v.2005, 1.6-16v v plné palbě, vypadá dobře,dovezl jsem jej z Německa,doplatil jsem pouze 10 ticíc včetně převozu a přihlášení,měl najeto podle plně vyplněné servisky 48 000km. Jinak jak to bývá,poslední slovo měla ženská. ještě jednou Vám děkuji F.
Tak gratuluju a pěkně si ho užijte. Focus je výborné auto, verzi s naftou 1.6 znám a myslím, že jste vybral dobře (tedy manželka - znám to, také jsem ženatý). Mějte se M.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.08.2008 22:56, RE: odpověď na dotaz
anonym napsal:
Tak gratuluju a pěkně si ho užijte. Focus je výborné auto, verzi s naftou 1.6 znám a myslím, že jste vybral dobře (tedy manželka - znám to, také jsem ženatý). Mějte se M.
Ale ne, Martine, tohle je benzín. A z motorů, které Fočus nabízí, rozhodně nejlepší. Auto má skvělý podvozek a je hezké. Ať dobře slouží a poskytuje i radost z jízdy. Mimochodem, dnes jsem si u svého Tdi spočítal spotřebu za posledních 1000km a vychází 4,67 - z půlky svižně dálnice a zbytek hlavně město (mimo větší zácpy).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 24.08.2008 10:21, RE: odpověď na dotaz
Muroň napsal:
Ale ne, Martine, tohle je benzín. A z motorů, které Fočus nabízí, rozhodně nejlepší. Auto má skvělý podvozek a je hezké. Ať dobře slouží a poskytuje i radost z jízdy. Mimochodem, dnes jsem si u svého Tdi spočítal spotřebu za posledních 1000km a vychází 4,67 - z půlky svižně dálnice a zbytek hlavně město (mimo větší zácpy).
Já vím že to je benzín, já jenom, že JÁ mám zkušenost JENOM s tím nafťákem. S Focus i v benzínu, jo to vybral(a) dobře.
Mimochodem, uznávám že 4.67 l může stát i za TD-TD-td.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 24.08.2008 14:13, Focus
To jsem rád,že říkáte že jsme vybrali dobře. Čau F.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.08.2008 13:04, RE: jsem v podobné situaci
Muroň napsal:
Jestli na něj máte, jestli se ho nechcete zbavovat (ale dát ho vnukovi, až přestanete vidět a slyšet) a netrápí vás ztráta hodnoty, jestli nemáte kámoše, který by vám ojetinu levně a dobře servisoval, tak proč ne.
přeháníš. Řidičák mám 38 let, deset let jsem dělal v oboru a auta si většinou sám opravoval, i výměny spojky. Nemusíš mi radit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.08.2008 13:07, RE: jsem v podobné situaci
anonym napsal:
přeháníš. Řidičák mám 38 let, deset let jsem dělal v oboru a auta si většinou sám opravoval, i výměny spojky. Nemusíš mi radit.
a koupím si 5dv.Polo v základní verzi, protože valibuk Fabky se mi nelíbí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.08.2008 15:55, RE: jsem v podobné situaci
anonym napsal:
přeháníš. Řidičák mám 38 let, deset let jsem dělal v oboru a auta si většinou sám opravoval, i výměny spojky. Nemusíš mi radit.
Čo bolo to bolo. Současné auto si už většinou sám neopravíš (a to vím na tuty, i když řidičák třicevosuň let teda nemám).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.08.2008 12:47, RE: jsem v podobné situaci
anonym napsal:
Čo bolo to bolo. Současné auto si už většinou sám neopravíš (a to vím na tuty, i když řidičák třicevosuň let teda nemám).
ale dost věcí jde, ale se zapalovaním a karbecem/vstřikováním už je to horší. V sobotu jsem měnil výfuk(střední č.) na ulici a šlo to výtečně.
reagovat
  1 ... 9 10 11




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.