0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupit Stilo, Golf, nebo Focus?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, německá vozidla, americká vozidla, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 20:04, JE TO JASNÉ
v benzíne focus, v nafte stilo alebo golf (ak nevadí že vám ho do niekoľkých týždňov ukradnú)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 22:21, RE: Fiat Sillo
anonym napsal:
blekoty, prej první kvalitní Ital, houby s voctem, raděj Focusa, Golf je dobrej, ale drahej, ono to jsou stejně takový auta na ho.no, nic tam nenaložíš, na dlouhou cestu jen se sebezapřením, užitná hodnota takříkajíc nulová, pět lidí se mačká jak sardinky.....raděj nějakej comb
tyvole ty si kup autobus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 22:22, RE: Fiat Sillo
anonym napsal:
Nejhorsi auta,ktera jsem jezdil v testu i na spotrebu a vydrz.
1.Katastrofa-FIATY (krome Croma??,)
2.Renaulty zvl.pak Mod.R19 a jeho jeho a pridruzene automobilky v Rumunsku,Dacia,Logan,Olcit.
3.Peugeot a Citroen,kde si nevymenite sam ani svicky,natoz jeste se poustet do neceho slozitejsiho(na ceste)to jsou vylucne servizni vozy).Cech ma jezdit s Fabii a Octavii a pokud nema poradny prijem na opravy,tak na zahranicni auta nepomyslet.Vyjimkou je Toyota,Subaru,nekdy tedy i Ford ale i tady Vas mu...
Jj. A ted tu o budulinkovi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 23:49, JO
Jsem pro Ford! Fiat ani nahodou, protoze Italove neumi delat auta. VW je uprostred a vyhrava Fordik! Lepsi kvalita a spolehlivost pro mne je rozhodujici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 23:52, RE: lumen
anonym napsal:
Kazdej nebydli v praze....
)) Jo v Prase bych nechtel mit ani hrob!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 23:52, RE: lumen
anonym napsal:
Kazdej nebydli v praze....
)) Jo v Prase bych nechtel mit ani hrob!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.04.2008 23:59, stilo
Tak přesně před rokem jsem řešil stejnou otázku...také jsem si vzpoměl na Punto sporting....po dlouhém roce hledání jsem auto podle představ našel...STILO 1.2 16v. Za ty penize za které jsem ho koupil bych golf ani focus neměl v takové výbavě(6x abg,asr,ebd,klima,vše v el.,atd,atd...) a roku výroby(2003). Auto mám bez problému (jen pozlobila elektroinstalace ale to byla maličkost),je to kus od kusu,problémy může mit tak jako stilo golf i focus. Stila není důvod se bát, mě děla jen radost a je moc pěkné. Za málo peněz hodně muziky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 00:06, RE: JO
anonym napsal:
Jsem pro Ford! Fiat ani nahodou, protoze Italove neumi delat auta. VW je uprostred a vyhrava Fordik! Lepsi kvalita a spolehlivost pro mne je rozhodujici.
Italove neumi delat auta??? To jsou me noviny teda... zas nejakej chytrak co je mu hned vse jasne... Co takhle byt trochu objektivni a nedelat chytraka?!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 00:22, RE: Fiat Sillo
anonym napsal:
Tato moudra plynou ze zkusenosti pana Corridy.Asi jste necetli jeho technicke i vylepsovaci metody a testy.Je velmi vazeny u Italu,Nemcu,Rakusanu i Rovra a Jaguara.Ale vlastne proc to povidam,vystupuje pod pseudonymem.Sem tam je v Revuiä"ADAC" a jeho prave jmeno i pseudonym tam najdete.Padesat let tyra autaky vsech znacek tak neco o tom vi. Dr Lambert Zurich
Jenomže tohleto těm rádobyznalcům nevysvětlíš...:( Rozhled jim chybý! Páleníček Berlin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 10:19, RE: bez předmětu
zigi napsal:
Kdybys to nepsal jak "pako" s Caps Lockem, dalo by se to i číst!
Někoho z dřívějška mi ten styl i permanent CL připomíná
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 10:19, Corolla
Znám Golfa,Focuse i Corollu,Stillo neznám,ale znám Punto.
Mé pořadí:
1.Corolla - absolutně bezproblémové auto,mám ji,vím o čem mluvím
2.Golf - taky dost slušný auto,jízdní vlastnosti dobré a při slušném zacházení spolehlivost vysoká
3.Focus - taky není špatný ale pocitově ho mám až za Golfem
4.Stillo - slabá výdrž některých dílů,od silentbloků,čepů,přes tlumiče až po brzdy (ale u Punta). Na druhou stranu výborné jízdní vlastnosti u Stilla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 10:45, RE: Corolla
Marcus napsal:
Znám Golfa,Focuse i Corollu,Stillo neznám,ale znám Punto.
Mé pořadí:
1.Corolla - absolutně bezproblémové auto,mám ji,vím o čem mluvím
2.Golf - taky dost slušný auto,jízdní vlastnosti dobré a při slušném zacházení spolehlivost vysoká
3.Focus - taky není špatný ale pocitově ho mám až za Golfem
4.Stillo - slabá výdrž některých dílů,od silentbloků,čepů,přes tlumiče až po brzdy (ale u Punta). Na druhou stranu výborné jízdní vlastnosti u Stilla.
Stilo neznám, ale vím jaké je! )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 14:44, RE: Corolla
Marcus napsal:
Znám Golfa,Focuse i Corollu,Stillo neznám,ale znám Punto.
Mé pořadí:
1.Corolla - absolutně bezproblémové auto,mám ji,vím o čem mluvím
2.Golf - taky dost slušný auto,jízdní vlastnosti dobré a při slušném zacházení spolehlivost vysoká
3.Focus - taky není špatný ale pocitově ho mám až za Golfem
4.Stillo - slabá výdrž některých dílů,od silentbloků,čepů,přes tlumiče až po brzdy (ale u Punta). Na druhou stranu výborné jízdní vlastnosti u Stilla.
Spolehlivost se tady dost řeší ale to přece není jediný faktor. Kdyby se měl člověk zabývat jen spolehlivostí tak si nemůže koupit žádné auto! Neexistuje úplně bezporuchové auto a pořá je to jen stroj a spotřební zboží.... Vzhled je individuální.... Podle mě je důležita užitná hodnota auta versus cena... A zůstatková hodnota při dalšim prodeji? To osobně neřeším takřka vůbec,nekupuji si auto s myšlenkama na to ze ho budu hned prodávat.
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 01.05.2008 20:46, RE: Corolla
anonym napsal:
Stilo neznám, ale vím jaké je! )
Neznám ho důvěrně! Jet jsem s ním jel (rozdrncané po pár tisících kilometrů).To auto není stavěný do těchto zeměpisných šířek.Sníh,sůl,bahno,rozbité cesty......nemusím víc vysvětlovat,ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.05.2008 11:37, Stilo 3 dveřové
Mám asi půl roku 3 dveřové Stilo, 1.6 16V . Koupil jsem ho ojete v Německu, černé, 17" kola.. Nemůžu si ho vynáchválit za ty peníze moc pěkné auto a dobré svezení.. Doporučuju
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.