0
zpět
 

diskuze k tématu: Focus, Octavia nebo Golf?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, česká vozidla, americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.12.2006 19:01, O ničem
Tady se skutečně řeší neustále dokola, jestli koktávii nebo fóbii...Ubohost!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.12.2006 21:56, RE: 66kW,81kW vs. 74kW,96kW - co je lepsi???
anonym napsal:
Nejsem zrovna odborník, ale myslím ,že PD musí být lepší, ale motory se asi moc neliší, takže nevím
já by osobně bral tdi-66kw,81kw,tdi-pd do doho musíš lejt kvalitní naftu,jako u tdci a tomu podobně,a myslím si že to bude mít i větší spotřebu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.12.2006 15:54, Dotaz na Volkswagen Bora
Dobrý den,
velmi rád čtu Vaše komentáře k vozidlům a opravdu je to malá alchymie.
Každopádně mám prosbu k jakožto zkušenému automobilistovi. Mám zájem o Volkswagen Bora a je to TDI - 66 kw a má najeto 86 tis. km. Mohl by jste mi prosím říci, zda-li se vyplatí pořizovat toto vozidlo už vzhledem k stáří a počtu najetých kilometrů (není to mnoho). Cena tohoto automobilu je 189 000 kč.
Děkuji Vám velice, za jakkoukoliv snahu odepsat - nešetřte kritikou ani chválou Krásný a úspěšný den Radek Svoboda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.12.2006 21:41,
Radek Svoboda napsal:
Dobrý den,
velmi rád čtu Vaše komentáře k vozidlům a opravdu je to malá alchymie.
Každopádně mám prosbu k jakožto zkušenému automobilistovi. Mám zájem o Volkswagen Bora a je to TDI - 66 kw a má najeto 86 tis. km. Mohl by jste mi prosím říci, zda-li se vyplatí pořizovat toto vozidlo už vzhledem k stáří a počtu najetých kilometrů (není to mnoho). Cena tohoto automobilu je 189 000 kč.
Děkuji Vám velice, za jakkoukoliv snahu odepsat - nešetřte kritikou ani chválou ...
Hoši, vykašlete se na Golfy, Octávky nebo Focuse, řeknu Vám, nejlepší je Š 135, motor 1.3, silné jak cip, max. rychlosti 160, hoši s tím bych dal i Octavii RS, má to pětistupňovou převodovku, kam se hrabe ňáká šesti z Octavky, hoši to auto má 47 KW, to je hotové dělo a dá se to sehnat za 10 000 Kč, to je cena, jakou těžko najdete třeba u Golfa nebo jiných, neváhejte a kupujte, i Ty náhradní díly sou levný jak cip
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 17:39, RE: bez předmětu
labio napsal:
Octavka a Golf jsou jednoznačně lepší než focus. Pán který psal tento příspěvek se v pár věcech mýlí. Např. zarezlé stěrače jsou častý problémem, kterému však lze jednoduše předejít tím, že je párkrát promažu a nechám běžet. I když se musí měnit, není to otázka několika tisíců ale: nové stěrače (mechanismus) stojí Kč 1500 včetně DPH, a výměna je otázka 30minut. Když Vám odejde turbo, nestojí to v žádném případě 30.000,- nýbrž přinejhorším 15.000,- za repasi se zárukou. Nehledě na to, že v mnoha ...
pán asi autum moc nerozumí že?tak se napřed v tom focusu svez,než začneš vychvalovat tu blbou ochcávku!!!jízdní vlastnosti nebe a dudy!!neustále odskakující zadní náprava a randál v rychosti nad 160km/h v ochcávce je hamba těch předražených krámů!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.12.2006 21:58, RE: bez předmětu
petr napsal:
pán asi autum moc nerozumí že?tak se napřed v tom focusu svez,než začneš vychvalovat tu blbou ochcávku!!!jízdní vlastnosti nebe a dudy!!neustále odskakující zadní náprava a randál v rychosti nad 160km/h v ochcávce je hamba těch předražených krámů!!!
Pán asi nechápe ,že někteří lide nepotřebují jezdit v autech rychlostí 160 KM/H, maximálně to jednou zkusí, jaké to je ,ale potom prostě ne
Každý si koupí to co mu vyhovuje, tak blbě nekecej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.12.2006 01:31, RE: bez předmětu
bruce napsal:
myslím že v tomhle nemáš pravdu já si myslím že se to vyplatí,i při těch 15 000 km,napiš pár důvodů proč se to nevyplatí,možná u forda ani né,tam není tak velký rozdíl ve spotřebě mezi benzínem a naftou,ale třeba u škodovky tam je pomalu polovičný rozdíl ve spotřebě,
Ad Bruce: a zkoušel sis to už zpočítat ty? zdá se mi, že ne. Napiš pár důvodů, proč se to vyplatí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 20.03.2007 17:16, golf
Chtel bych koupit golfa trojkove řady s nahonem na všechny čtyři kola a benzinovim motorem 1,8.Nemate s tim nekdo nejake zkušenosti?
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.