0
zpět
 

diskuze k tématu: VW Caddy Maxi - co odhalil redakční test?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 10:12, RE: Kobyla
anonym napsal:
Přesně jsem věděl že vůbec netušíš. Najdi si článek o Polu 1.9 tam někdo vysvětluje rozdíl TDI - CR a PD. Stručně PD- co válec to sam. čerpadlo. CR - 1 čerpadlo, natlakované vedení ke všem válcům. Rozdíl? Ten si najdi tam. Vstřikování vůbec není hlučné, jenom vzněty ve válci. TDI neni synonymum pro PD.
Idiote nepochopíš vtip. Zkus si ten muj příspěvek ještě jednou přečíst zaslepenče!
A zkus si sám sobě zodpovědět, PROČ se tak zastáváš TDi-PD. Kolika common railama jsi v životě jel? Proč myslíš, že sám výrobce už před lety ukončil vývoj a momentálně se jen doprodávají staré motory?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 20.08.2008 22:19, RE: Kobyla
anonym napsal:
I za 5 let napíšu že mají lepší modernější motory než VW, a bajky o spolehlivosti/poruchovosti VW versus zbytek světa už dávno neberu vážně.
Jsi-li opravdu přesvědčen že vozy vw jsou vždy a jednoznačně spolehlivější než jakákoli konkurence, v žádném případě nikdy v životě nekoukej na TÜV a J.D.Power.
Tak jsem prave prosel ty testy a meles tu pekny blbosti konkurence v dodavkach typu caddy coz je fiat, renault, peugeot, opel, v tech tabulkach figuruje v druhe pulce jsou to teda jen osobaky o dodavkach zadna zminka. Sem tam jeden jejich model o par pricek predbehne ale vecinou jsou daleko za VW. Tak na to koukni a vychvaluj tu ty nove motory nabusene elektronikou kterou ma trebas renault nadherne zmaknutou a slape mu jak hodinky. Michi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.08.2008 21:10, RE: Michi
anonym napsal:
Tak jsem prave prosel ty testy a meles tu pekny blbosti konkurence v dodavkach typu caddy coz je fiat, renault, peugeot, opel, v tech tabulkach figuruje v druhe pulce jsou to teda jen osobaky o dodavkach zadna zminka. Sem tam jeden jejich model o par pricek predbehne ale vecinou jsou daleko za VW. Tak na to koukni a vychvaluj tu ty nove motory nabusene elektronikou kterou ma trebas renault nadherne zmaknutou a slape mu jak hodinky. Michi
Komu není rady... no to asi znáš. Máš-li v mozku vyryto, že VW dělá nejspolehlivější auta - mysli si to (já radši budu myslet na 911), máš-li ve vedlejší drážce zapsáno, že VW dělá nejlepší naftový motory - mysli si to (já radši 2.2 nebo V6 2.7 HDi, dvakrát přeplňovavaný BMW 23d a 35d, nebo alespoň nejlepší dvoulitr na světě boxer diesel subaru).
No a oba budeme spokojený (tedá já alespoň jo).
Marťan Martin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 24.08.2008 23:20, RE: Michi
anonym napsal:
Komu není rady... no to asi znáš. Máš-li v mozku vyryto, že VW dělá nejspolehlivější auta - mysli si to (já radši budu myslet na 911), máš-li ve vedlejší drážce zapsáno, že VW dělá nejlepší naftový motory - mysli si to (já radši 2.2 nebo V6 2.7 HDi, dvakrát přeplňovavaný BMW 23d a 35d, nebo alespoň nejlepší dvoulitr na světě boxer diesel subaru).
No a oba budeme spokojený (tedá já alespoň jo).
Marťan Martin
Cus. Asi jsem trochu mimo ale tadle recenze je na dodavky a ne na sportaky ktery ty tu vychvalujes. Az vyrobi porsche dodavku tak si ji koupim protoze bude urcite nejspolehlivejsi nebo trebas subaru ta by taky nemusel byt spatna. Nepsal jsem ze VW je nejlepsi v autech ale v dodavkach urcite jo. Myslim ze by jsi si mnel pockat na prispevky az tu bude recenze na novy VW Corado. Pak tu zminuj Porsche, BMW Subaru vynech to je jina trida ouplne. Tak pic a az budes mit neco konkretniho k dodavkam tak to tu napis. Michi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.08.2008 14:01, RE: Michi
anonym napsal:
Cus. Asi jsem trochu mimo ale tadle recenze je na dodavky a ne na sportaky ktery ty tu vychvalujes. Az vyrobi porsche dodavku tak si ji koupim protoze bude urcite nejspolehlivejsi nebo trebas subaru ta by taky nemusel byt spatna. Nepsal jsem ze VW je nejlepsi v autech ale v dodavkach urcite jo. Myslim ze by jsi si mnel pockat na prispevky az tu bude recenze na novy VW Corado. Pak tu zminuj Porsche, BMW Subaru vynech to je jina trida ouplne. Tak pic a az budes mit neco konkretniho k dodavkam tak to tu napis. Michi
Cus. Dodavky Nemo, Berlingo, Jumpy a Jumper mají jednoznačně lepší motory než VW. VW dodávky nejsou premianti ani v nákladovém prostoru. Howgh!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.03.2012 12:34, RE: Milý obhájče vozů VW
anonym napsal:
Jestli nejsi schopný diskutovat o autech, vypadni si svý mindráky léčit někam jinam!
Máme na firmě Citroen Jumper 2.5TDi..auto najeto více než milion (!!!) kilometrů a jediné co odešlo je turbo před nedávnem a teď se přetěsňovala hlava. Jinak běžná údržba. Auto samozřejmě už začalo korodovat, jezdí se s ním doteď intenzivně, ale motor musím zaklepat, DRŽÍ!!!
Takže: Nehažte všechny auta do jedné kupy, co se týče užitkových vozů, je PSA právem lídr na trhu!
reagovat
caddy mira
počet příspěvků1
datum registrace21.10.2014
Úterý 21.10.2014 19:30, caddy
Kaďoura jsem koupil v roce 2004 a provozoval jsem jej intenzivně 6 let a 195000km.
Na 100000 odešel dvouhmotový setrvačník-oprava 23000.Jinak nic.Neměnil jsem baterii,výfuk,tlumiče.Dvakrát ročně bylo auto v servisu na oleji.jedenkrát jsem dával destičky.
Motor 1,9 77kW,jelo to tachometrových 190km/h.Vzpomínám na něj a občas toho svého potkávám.
Škoda,že přišla finanční krize a šel pryč.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.