0
zpět
 

diskuze k tématu: VW Caddy Maxi - co odhalil redakční test?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 12:16,
Jen ten rychloměr do 260 km/h je malinko předimenzovaný)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 12:29, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jen ten rychloměr do 260 km/h je malinko předimenzovaný)
zrovna sem na to koukal a musel sem se zasmát, když to má maximálku cca o 100km/h nižší, kdo se s tim autem tomu číslu přiblíží, at nám to sem písne, ale 260 v dodávce :D lol
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 12:58, detaily
dobré auto, ale jako vždy VW musel někde zbytečně šetřit! viz převodovka, zrcátka a absence palubního počitače se spotřebou...to je to co udělá z VW zase "jenom" lidový vůz....jinak pěkný design atd. ale škoda těch detailů, ale bohužel žádné auto není dokonalé....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 13:35, Ale tohle je dodávka...
... a v testu jsem vůbec nedozvěděl, kolik toho vlastně uveze. Chyběly rozměry vstupních dveří, vnitřní rozměry skříně. VW současní konkurenti utekli v dost podstatné věci - současné Kangoo, Berlingo a Partner umí naložit europaletu na šířku a tak odvezou tyto palety klidně i 2. To je pro mne živnostníka jako potenciálního zákazníka dost důležitá vlastnost, na rozdíl od slícování přístrojové desky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:28, RE: Ale tohle je dodávka...
anonym napsal:
... a v testu jsem vůbec nedozvěděl, kolik toho vlastně uveze. Chyběly rozměry vstupních dveří, vnitřní rozměry skříně. VW současní konkurenti utekli v dost podstatné věci - současné Kangoo, Berlingo a Partner umí naložit europaletu na šířku a tak odvezou tyto palety klidně i 2. To je pro mne živnostníka jako potenciálního zákazníka dost důležitá vlastnost, na rozdíl od slícování přístrojové desky...
ale to přece nikoho nezajímá jestli je dodávka praktická nebo ne. v první ředě jsou přece měkčený plasty.................
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:28, RE: Ale tohle je dodávka...
anonym napsal:
... a v testu jsem vůbec nedozvěděl, kolik toho vlastně uveze. Chyběly rozměry vstupních dveří, vnitřní rozměry skříně. VW současní konkurenti utekli v dost podstatné věci - současné Kangoo, Berlingo a Partner umí naložit europaletu na šířku a tak odvezou tyto palety klidně i 2. To je pro mne živnostníka jako potenciálního zákazníka dost důležitá vlastnost, na rozdíl od slícování přístrojové desky...
No nevim, myslim že to Kangoo Partner a Berlingo jsou lepší. A TDi v motorovym prostoru taky žádná radost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:34, RE: bez předmětu
anonym napsal:
zrovna sem na to koukal a musel sem se zasmát, když to má maximálku cca o 100km/h nižší, kdo se s tim autem tomu číslu přiblíží, at nám to sem písne, ale 260 v dodávce :D lol
Tranzity meli do 240 taky, proste superfast dodavky :).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:51, RE: detaily
anonym napsal:
dobré auto, ale jako vždy VW musel někde zbytečně šetřit! viz převodovka, zrcátka a absence palubního počitače se spotřebou...to je to co udělá z VW zase "jenom" lidový vůz....jinak pěkný design atd. ale škoda těch detailů, ale bohužel žádné auto není dokonalé....
Ty detaile to je volitelná výbava - chceš aby měl caddy esp klimu navigaci? Zaplať si a máš to. Šetřil ten kdo ai auto objednával, ne VW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:55, RE: Ale tohle je dodávka...
anonym napsal:
No nevim, myslim že to Kangoo Partner a Berlingo jsou lepší. A TDi v motorovym prostoru taky žádná radost.
Lepší lepší .. co to je lepší? Možná podle tvýho. podle mýho Caddy na plný čáře. Za 10 let bude kangoo partnet s berlingem dohromady ohnilí a vylárrovaní, caddy bude ve dobré kondici, navíc prodejný na dvojnásobnou cenu oproti těmhle bratrům. Tak to je.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 15:23, RE: Ale tohle je dodávka...
anonym napsal:
Lepší lepší .. co to je lepší? Možná podle tvýho. podle mýho Caddy na plný čáře. Za 10 let bude kangoo partnet s berlingem dohromady ohnilí a vylárrovaní, caddy bude ve dobré kondici, navíc prodejný na dvojnásobnou cenu oproti těmhle bratrům. Tak to je.
Jasně brebto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 16:10, RE: detaily - Jirka
anonym napsal:
Ty detaile to je volitelná výbava - chceš aby měl caddy esp klimu navigaci? Zaplať si a máš to. Šetřil ten kdo ai auto objednával, ne VW.
a co ten chybějící teploměr? podle mne je dosti zásadní tušit, že se mi třeba začíná přehřívat motor dřív, než praskne hlava, nebo než půjde hustý dým z motoru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 17:05, RE: Ale tohle je dodávka...
anonym napsal:
Lepší lepší .. co to je lepší? Možná podle tvýho. podle mýho Caddy na plný čáře. Za 10 let bude kangoo partnet s berlingem dohromady ohnilí a vylárrovaní, caddy bude ve dobré kondici, navíc prodejný na dvojnásobnou cenu oproti těmhle bratrům. Tak to je.
Kdo si ho za dvojnásobnou cenu koupí je i....! Lepší je třeba lepší ten motor, tam je VW sto let za opicema a pár let i za levnou korejskou konkurencí. Praktičností to Berlingo a spol taky nějak nepředčí, respektive právě naopak. Tak v čem je teda lepší? Fakt si myslíš že protikorozní ochranu má koncern Lidový vůz úplně jinou a rozhodně násobně lepší než ostatní automobilky? Jak jsi k tomu došel?!? Konkurenti mají spíš lepší výbavu, spíš nižší ceny, spíš (rozhodně) lepší motory, spíš víc místa v interiéru i v nákladovém prostoru. V čem jsi říkal že je Lidové auto lepší, výhodnější atd.?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 17:10, RE: Caddy na plný čáře
anonym napsal:
Lepší lepší .. co to je lepší? Možná podle tvýho. podle mýho Caddy na plný čáře. Za 10 let bude kangoo partnet s berlingem dohromady ohnilí a vylárrovaní, caddy bude ve dobré kondici, navíc prodejný na dvojnásobnou cenu oproti těmhle bratrům. Tak to je.
Proč na plný čáře? Těch deset let, jak říkáš, budou ty tři spíš sloužit líp než to Caddy. V žádnym parametru je netrumfuje, motorem už netrumfuje ani korejce. Tak co tě na něm tak fascinuje? Logo Volks wagen (dneska spíš Teuerste wagen?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 17:20, RE: Milý obhájče vozů VW
anonym napsal:
Lepší lepší .. co to je lepší? Možná podle tvýho. podle mýho Caddy na plný čáře. Za 10 let bude kangoo partnet s berlingem dohromady ohnilí a vylárrovaní, caddy bude ve dobré kondici, navíc prodejný na dvojnásobnou cenu oproti těmhle bratrům. Tak to je.
Jménem vývařovny prachů skrývající se za názvem Lidové auto ti děkujeme za vášnivou obhajobu našeho průměrného produktu za nadprůměrnou cenu. Nebýt tebe a tobě podobných, dávno bychom poprávu zkrachovali. Naštěstí lidská blbost nezná mezí. Správně volíš hůř vybavené levněji konstruované auto s menšími rozměry a zastaralým hlučným nekultivovaným motorem, před modernější prostornější vybavenější kultivovanějšími příjemnějším chodem se vyznačujícími motory s modernějším (no ono to letí, moderní byly před 10ti lety - my víme) a méně poruchovým vstřikováním paliva. Normálně bychom TDi PD už dávno dodávali leda do nějakých rozvojových zemí, ale bohužel v rovníkové Africe s těmi našimi hlučnými ropáky nechtějí mít nic společného a už i asijská konkurence zkazila zákazníky a namlsala je na common rail, tak je holt pod parou cpem do lidí jako jsi ty dokud nám to žerete. Narazíme-li na pa.... jako jsi ty, boucháme šampaňské dom perignon - tvá koupě jednoho klumpru nám ho zaplatí basy. Takže ještě jednou díky a držíme ti palce ať zmagoříš další a další naivy a trouby bez technického vzdělání, ať se ještě pár těch šmejdů podaří prodat. Díky tvůj koncern Lidové auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 21:10, RE: detaily - Jirka
anonym napsal:
a co ten chybějící teploměr? podle mne je dosti zásadní tušit, že se mi třeba začíná přehřívat motor dřív, než praskne hlava, nebo než půjde hustý dým z motoru.
V životě jsem neviděl přehřátý VW motor ani jsem neslyšel že by se to někomu stalo.. teplota furt na 90, ať valím 150 po dálnici v létě nebo vezu náklad a jedu přes velký stoupání.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 21:13, RE: Milý obhájče vozů VW
anonym napsal:
Jménem vývařovny prachů skrývající se za názvem Lidové auto ti děkujeme za vášnivou obhajobu našeho průměrného produktu za nadprůměrnou cenu. Nebýt tebe a tobě podobných, dávno bychom poprávu zkrachovali. Naštěstí lidská blbost nezná mezí. Správně volíš hůř vybavené levněji konstruované auto s menšími rozměry a zastaralým hlučným nekultivovaným motorem, před modernější prostornější vybavenější kultivovanějšími příjemnějším chodem se vyznačujícími motory s modernějším (no ono to letí, moderní byl...
No ty jsi chytroušek a jak ses pěkně rozjel. Komplex? Vyhledej Chocholouška
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 22:00, Re: Chocholoušek
anonym napsal:
No ty jsi chytroušek a jak ses pěkně rozjel. Komplex? Vyhledej Chocholouška
Ty máš ale HODNĚ slabý argumenty. Zatím jen urážíš a tvrdíš, že rozměrům, testům, tabulkám spolehlivosti atd. nevěříš, rozumíš tomu líp, jsi chytřejší než všichni profíci a urážíš.
Kde bereš sebedůvěru pro své urážení a zpochybňování. Nenapsal jsi zatím NIC, krom urážek. Ty pracuješ pro VW?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 22:13, RE: Milý obhájče vozů VW
anonym napsal:
No ty jsi chytroušek a jak ses pěkně rozjel. Komplex? Vyhledej Chocholouška
Jestli nejsi schopný diskutovat o autech, vypadni si svý mindráky léčit někam jinam!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 22:36, RE: detaily - Jirka
anonym napsal:
V životě jsem neviděl přehřátý VW motor ani jsem neslyšel že by se to někomu stalo.. teplota furt na 90, ať valím 150 po dálnici v létě nebo vezu náklad a jedu přes velký stoupání.
njn ale stát může všechno! výrobní vada, únava materiálu apod....mně třeba u fabie při výrobě namontovali nějkaou sponu u chladícího systému naopak a kapalina během prvního dne zmizela!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 08:34, RE: Ale tohle je dodávka...
anonym napsal:
Lepší lepší .. co to je lepší? Možná podle tvýho. podle mýho Caddy na plný čáře. Za 10 let bude kangoo partnet s berlingem dohromady ohnilí a vylárrovaní, caddy bude ve dobré kondici, navíc prodejný na dvojnásobnou cenu oproti těmhle bratrům. Tak to je.
Co bude s autem za deset let mě vůbec nezajima,protože uz dávno budu mít v garáži třetí auto.Jestli tě trápí propad ceny tak si kup osla,bude vám to spolu slušet.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.