0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Corolla - zkušenosti majitele po 25 tis. km

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.10.2009 14:38, RE: bez předmětu
rohYpnol napsal:
Hmm, tak takových lidí moc není. Až budete prodávat C5ku, tak se hlásím jako první. Podle Kylie s koupí ojeté C5 nemohu udělat chybu ;P
Zas takovej šlágr to nebude. Jelikož s tí jezdí můj "stařík" - otec a kolega jednatel v jedné osobě - klidný to řidič předdůchodového věku, tak jsem usoudil, že 1,6 HDi 80 kW bude stačit (město, příměstský provoz). Opravdu to jeho nátuře vyhovuje - klidná pohodlná jízda, nízká spotřeba, prostornost... Za rok a půl má najeto 50 tkm, na konci leasingu (za 3,5 roku) bude mít tak 150tkm... Nejspíš se zase použije na akontaci - a dost možná, že se do prodeje jako takového ani nedostane. Jasně, při sólo prodeji by z toho bylo víc, ale bylo by to náročnější organizačně a papírově. Přeci jenom se soustředíme na jiné činnosti...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 11.10.2009 08:06, RE: AAA -jen chvála,dali nejvíc.
Kobyla napsal:
Jen za závěr.Každý plátce dph při koupi auta dostane zpět 19% z ceny.Což je opravdu příjemný,stejně jako za zaplaceno fakturu při garančce či za benzín,gumy atd.Auta na ůvěr si beru poměrně dlouho a zatím není důvod to měnit.Když se kouknu na roční daňový přiznání a vidím kolik bych měl dát státu peněz,tak to raději něco koupím do firmy a auto je jedna z možností.Než dát peníze pro socky to raději opravdu něco pro rodinu.
Proč ale brát auto na úvěr a dávat potom peníze navíc tomu od koho ten úvěr mám, když můžu to auto zaplatit hotově a výhody odpočtu DPH a danově odpočítatelných položek mám taky??
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.