0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Avensis 2.2 D-4D - japonský vrchol nenápadnosti

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 07:53, RE: AAA auto
Jirka 2 napsal:
Stalo se to v minulém roce, někdy v červnu. Mám známou, jejíž manžel přijel večer domů. Opla Astru v ceně kolem 70 000 Kč nechal v AAA auto v Ostravě, protože se zblbnul do Forda Mondeo kombi v dieslu. Cena za Opla byla akontace, upsal se myslím na pět let, kolik přesně platí měsíčně, nevím, ale pamatuji si, že hned, jak mi řekla částku, tak jsem si to propočetl. Vyšlo mi, že za 5 let zaplatí kolem 450 000 Kč + akontaci. Auto 4 roky staré, bez alu disků...
Autům bohužel nerozumí, prostě byl u...
Nejde o AAA, ti se snaží "jenom" prodat. Navýšení jde do kapsy poskytovatele leasingu nebo úvěru - v těhle případech to hraničí s lichvou. Jeden náš zaměstnanec potřeboval půjčit hotovost - dostal 20 tkč, zaplatí za dva roky 40.... Komu není rady... Jinak pravda je, že článek je o avensisu - výborný auto, akorát kapánek dražší. Poměr cena/už. hodnota asi lepší než u passatu, což asi spousta lidí nebude chtít slyšet...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 09:06, TOYOTA
Jezdím v passatu 2002 2.0i 16v 131pc LPG . Toto auto jsem kupoval protože se mně líbilo , ovšem po několika výměnách předních ramen jsem začal uvažovat o jiném autě. Nový passat mně celkem nenadchnul a tak už půl roku obcházím auta ,čtu všechny testy a recenze. Nyní jsem se dostal k tomu že budu kupovat přesně avensise popsaného v tomto článku, proto jsem se těšil že se tady dozvím něco nového přímo od uživatele. Zatím však čtu o blbosti některých lidí a zlodějích z AAA. Prosím jestli někdo máte zkušenost s TOYOTOU AVENSIS ať dobrou nebo špatnou napište. Děkuji SADAM
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 09:26, RE: TOYOTA
SADAM napsal:
Jezdím v passatu 2002 2.0i 16v 131pc LPG . Toto auto jsem kupoval protože se mně líbilo , ovšem po několika výměnách předních ramen jsem začal uvažovat o jiném autě. Nový passat mně celkem nenadchnul a tak už půl roku obcházím auta ,čtu všechny testy a recenze. Nyní jsem se dostal k tomu že budu kupovat přesně avensise popsaného v tomto článku, proto jsem se těšil že se tady dozvím něco nového přímo od uživatele. Zatím však čtu o blbosti některých lidí a zlodějích z AAA. Prosím jestli někdo mát...
"po několika výměnách předních ramen"??? To s tím jezdíš po poli??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 11:55, RE: TOYOTA
A4 napsal:
"po několika výměnách předních ramen"??? To s tím jezdíš po poli??
Ne po našich skvělých cestách!!!!! Děláš jako kdybys to neznal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 12:30, RE: víc než konkurence pro VW
A.K.Alex napsal:
Odkáž mu, že mu gratulujem a ked zisti, jaku pi..vinu spravil a obleje ho pot tak sa mu vysmej do tvare. Clovek, ktory si nenecha poradit je cock. Osobne by som v ziadnom pripade nebol ochotny solit kazdy mesiac 7500 za akukolvek ojetinu (a tobôž nie škoduľu) a uz vôbec nie susit ju 6 dlhych rokov. Jedine ze by to bol ten Boxster z clanku dole nizsie. A naco je mlademu cloveku dieselové kombi? Aby usetril na nafte? Ked minie tolko lovov? Ha-ha. Asi ma strasny zmysel pre rodinu.
Ja ted nemam ani chut se snim bavit,porad machroval jak se v autech vyzna,ale tim mi dokazal ze je uplne dutej!!
Davat takovy nehorazny prachy za tak stary a dost uz nemoderni auto je hruza.Za ty prachy mohl mit mnohem modernejsi naftak,kdyby chvilinku treba vydrzel,Accord 2.2i-CDTi by bylo na svete a to je teprve "auto"!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 18:06, RE: víc než konkurence pro VW
zigi napsal:
Ja ted nemam ani chut se snim bavit,porad machroval jak se v autech vyzna,ale tim mi dokazal ze je uplne dutej!!
Davat takovy nehorazny prachy za tak stary a dost uz nemoderni auto je hruza.Za ty prachy mohl mit mnohem modernejsi naftak,kdyby chvilinku treba vydrzel,Accord 2.2i-CDTi by bylo na svete a to je teprve "auto"!!!
přesně jak píšeš, nevím proč jsou někteří tak tak slepí a dodnes se můžou "posrat" když vidí Octavii 1 v jakékoliv motorizaci. za ty teníze si člověk může koupit mnohem modernější a o třídu větší auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 18:06, RE: víc než konkurence pro VW
zigi napsal:
Ja ted nemam ani chut se snim bavit,porad machroval jak se v autech vyzna,ale tim mi dokazal ze je uplne dutej!!
Davat takovy nehorazny prachy za tak stary a dost uz nemoderni auto je hruza.Za ty prachy mohl mit mnohem modernejsi naftak,kdyby chvilinku treba vydrzel,Accord 2.2i-CDTi by bylo na svete a to je teprve "auto"!!!
přesně jak píšeš, nevím proč jsou někteří tak tak slepí a dodnes se můžou "posrat" když vidí Octavii 1 v jakékoliv motorizaci. za ty teníze si člověk může koupit mnohem modernější a o třídu větší auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 18:39, RE: víc než konkurence pro VW
Matys napsal:
přesně jak píšeš, nevím proč jsou někteří tak tak slepí a dodnes se můžou "posrat" když vidí Octavii 1 v jakékoliv motorizaci. za ty teníze si člověk může koupit mnohem modernější a o třídu větší auto
Nechápu, proč tady vysíráte s Toyotou, takovou mrdkou? Já mám Renault Laguna v naftě a s tou Toyotou bych si akorát vytřel prdel. Si ty japonce vodím, jak chci, žádnej na mě nemá. A je to taky spolehlivá kára, jak sviň. Fakt už se proberte, vůbec tomu nerozumíte a můžete se postrat z těch Japonských sraček. Doufám, že se Vám v těch zaslepenejch palicích rozsvítí, volové!! Jedině Francouzské vozy mají budoucnost, vy šulínci, už to pochopte!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 20:35, RE: víc než konkurence pro VW
Tonny napsal:
Přemku,spočítal sis to ? Celkem za tu šunku dá 575tis.,aj když odečtu havarijku a poviné za 6 let tak to auto přeplatí o 196tis. počítám-li zhruba 15tis. pojistku a poviné ročně,tak jestli je pro něj prd 7.500,-kč měsíčně tak vyhodit 196.000,-kč,to je dost odvaz, NEMYSLÍŠ ? Asi ne,jinak bys takovou pi.... nikdy nemohls napsat.Ale bude SIMPLY CLEVER.Už se těším až mě zas bude chtět nějaký takový Ochcávkař v Tédéíčku předjet na dálnici a nebude na to mít.
dost často jsem tu psal a slušně prosil jiného Přemka o dohodu u užívání jména. Nejde ani tak o to, že jsem ho používal dřív. Jde o to, a teď se omlouvám, ale budu používat jeho slovník, že je to kokot nevychovaný, který se baví tím, že používá cizí jména a jeho příspěvky jsou vždy neurvalé, urážející, sprosté a o ničem. Jen je to horší než anonym, používat cizí jména. Možná že jednou je to Přemek, jindy Zigi, příště Dekrt atd...
Já samozřejmě počítat umím, to je nehorázné bez ohledu jestli je to za octávku nebo jiné auto podobné hodnoty. Já osobně uvažuji o citroenu C5 nebo Fordu Mondeo v kombi a dieslu, uvidím, ale za ty peníze bych měl snad i loňský rok auta o kategorii výše. Ale o tom jsem psát nechtěl, jen už ne prosím, ale vyzívám rádoby taky Přemka: jdi už doprdele. Nebo si najdi jiné jméno, nebo, a to nejlépe, nauč se reagovat slušně, když už ne věcně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 21:44, RE: víc než konkurence pro VW
Přemek napsal:
dost často jsem tu psal a slušně prosil jiného Přemka o dohodu u užívání jména. Nejde ani tak o to, že jsem ho používal dřív. Jde o to, a teď se omlouvám, ale budu používat jeho slovník, že je to kokot nevychovaný, který se baví tím, že používá cizí jména a jeho příspěvky jsou vždy neurvalé, urážející, sprosté a o ničem. Jen je to horší než anonym, používat cizí jména. Možná že jednou je to Přemek, jindy Zigi, příště Dekrt atd...
Já samozřejmě počítat umím, to je nehorázné bez ohledu jestli je t...
Ty ses asi chlape fakt zbláznil! Co to tady píšeš za píčoviny? Jestli máš na loňský model o kategorii výš, tak si ho prostě kup, ale nemel o tom. Co si proboha myslíš? Myslíš, že na ty tvoje slinty jsme tady zvědaví? Věř mi příteli, že ne. Tak se prosímtě neztrapňuj těmi svými zvratky a nech nás na pokoji. My si tady nebudeme snad vyjmenovávat kdo na co má a na co ne.Dík!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.01.2007 21:45, RE: víc než konkurence pro VW
Přemek napsal:
Ty ses asi chlape fakt zbláznil! Co to tady píšeš za píčoviny? Jestli máš na loňský model o kategorii výš, tak si ho prostě kup, ale nemel o tom. Co si proboha myslíš? Myslíš, že na ty tvoje slinty jsme tady zvědaví? Věř mi příteli, že ne. Tak se prosímtě neztrapňuj těmi svými zvratky a nech nás na pokoji. My si tady nebudeme snad vyjmenovávat kdo na co má a na co ne.Dík!!!
Všichni Přemci jsou čůráci!!!!!!!!!!!!! To se fakt nedá, ať všichni vypadnou do hajzlu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.01.2007 08:01, RE: víc než konkurence pro VW
boss napsal:
Všichni Přemci jsou čůráci!!!!!!!!!!!!! To se fakt nedá, ať všichni vypadnou do hajzlu.
Tvoje reakce bossi mě trocšku mrzí, ale zřejmě jsi Boss s velkým B a ten se má poslouchat. Takže ti vyhovím a jdu do hajzlu. Tímhle ztrácet čas fakt nemíním. Jestli vás baví číst příspěvky plné urážek a nesmyslů, tak si to čtěte. škoda, docela tím degradujete ne sice vždy vynikající, ale většinou velmi nadprůměrnou práci redaktorů z Tipcars. K bohužel jmenovci Přemkovi snad jen poslední - sprostý být nechci a nic slušného mě nenapadá. Ale kdybych náhodou měl tu neodalatelnou touhu jsem napsat nějaký příspěvek, označím se třeba Přemek 1. Ok? . Vlastně se neptám, jen ti to oznamuju
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.01.2007 10:23, RE: TOYOTA
A4 napsal:
"po několika výměnách předních ramen"??? To s tím jezdíš po poli??
Pokud ma jarni kousek, ktery jeste nema zpevnenou predni napravu a meni je za neoriginalni dily stejne kvality, tak pri jejich zivotnosti na nasich silnicich kolem sedesati tisic neni problem je nekolikrat vymenit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.01.2007 11:48, RE: víc než konkurence pro VW
Přemek napsal:
Tvoje reakce bossi mě trocšku mrzí, ale zřejmě jsi Boss s velkým B a ten se má poslouchat. Takže ti vyhovím a jdu do hajzlu. Tímhle ztrácet čas fakt nemíním. Jestli vás baví číst příspěvky plné urážek a nesmyslů, tak si to čtěte. škoda, docela tím degradujete ne sice vždy vynikající, ale většinou velmi nadprůměrnou práci redaktorů z Tipcars. K bohužel jmenovci Přemkovi snad jen poslední - sprostý být nechci a nic slušného mě nenapadá. Ale kdybych náhodou měl tu neodalatelnou touhu jsem napsat n...
Řekl bych, že každý, kdo tenhle portál navštíví alespoň 2x týdně, tak nemá problém vás podle slovníku a kvality příspěvků rozeznat. My jsme to s jmenovcem vyřešili (alespoň doufám) tak, že se jeden píše s malým a druhý s velkým P. Jo a jestli je někdo boss, tak na velikosti písmen nezáleží, hovoří to za vše... Jinak C5 v kombíku po faceliftu, 138 ps nemusí znít špatně. Já bych dal přednost P406 2,2, ale kž ty jsi na ty citróny... Čau.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.01.2007 15:55, RE: víc než konkurence pro VW
Přemek napsal:
Tvoje reakce bossi mě trocšku mrzí, ale zřejmě jsi Boss s velkým B a ten se má poslouchat. Takže ti vyhovím a jdu do hajzlu. Tímhle ztrácet čas fakt nemíním. Jestli vás baví číst příspěvky plné urážek a nesmyslů, tak si to čtěte. škoda, docela tím degradujete ne sice vždy vynikající, ale většinou velmi nadprůměrnou práci redaktorů z Tipcars. K bohužel jmenovci Přemkovi snad jen poslední - sprostý být nechci a nic slušného mě nenapadá. Ale kdybych náhodou měl tu neodalatelnou touhu jsem napsat n...
Je to divný auto šikmoočáci neuměj pořádně auto vyrobit......ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.01.2007 18:11, RE: víc než konkurence pro VW
Přemek1 napsal:
Je to divný auto šikmoočáci neuměj pořádně auto vyrobit......ZDAR
Tak jsem to zkusil jestli se dáš nachytat. No nezklamal jsi. Asi jseš adoptovaný a nemáš vlastní jméno, tak si půjčuješ od těch, co se ti zdají inteligentnější. Myslím, že kdybych napsal, že od teď budu používat jméno Přemek Píča, tak ho použiješ taky.
Jinak jsem z japonských aut jezdil v Lexusu, Mazdě Xedos a v Subaru, za sebe si troufnu říci, že minimálně tato auta šikmoocí vyrobili dobře. Ale co vůbec reaguji na jednoho zamindrákovanýho debila, co tu otravuje druhý.
Možná tip pro redakci - když už tu věnujete tolik energie do článků, testů a korektur, možná by pomohlo kdyby jste zavedli nějakou autorizaci či registraci diskutujících. Ať si kdo chce vybere co chce, ale jak to jednou bude obsazeno, musí zvolit jiné jméno. Ostatně míním, že můj rádoby jmenovec by těžko našel odvahu či slušnost se přihlašovat pod svým jménem. Ono z jeho povahou mu asi těžko někdo říká jinak než jak se označuje přirození a tím se málokdo rád pochlubí. No nic, víš co, pojmenovávej se jak chceš. Ono je to tak, jak psal Pepe - kreténa poznáš podle projevu, ne podle jména......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 14.01.2007 14:21, pro redakci
udělejte už něco,aby tady někdo zavedl pořádek a aby se tady už dikutovalo jen o autech a neřešilo se tu kdo je kdo a kdo tohle forum zneužívá,kdyby musel každý kdo chce přispívat vystoupit z anonimyty věci byto jen prospělo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 14.01.2007 17:51, RE: TOYOTA
Dusan napsal:
Pokud ma jarni kousek, ktery jeste nema zpevnenou predni napravu a meni je za neoriginalni dily stejne kvality, tak pri jejich zivotnosti na nasich silnicich kolem sedesati tisic neni problem je nekolikrat vymenit.
Ahoj všichni. Chtěl bych se Vás tady zeptat, jak se Vám ten nový Avensis líbí? Je to možná blbá otázka, asi to nechápete, ale já prostě chci znát Váš názor. Ptám se proto, že pořád v souvislosti s Toyotou čtu jenom, že je to vrchol nenápadnosti, že krásu nechává jiným, že je to šedá myška a td. ( z různých zdrojů) Nechci se tady bavit o kvalitě, protože ta je notoricky známá, ale netvrdím, že co je kvalitní, musí být i líbivé. Já bych chtěl tímto vyzvat i autora článku, aby mi sdělil, čím sám jezdí a co je pro něj ideál krásy. Já se o auta docela zajímám a myslím si, že například tento Avensis a Passat B 7, je naprosto vzhledově srovnatelné auto (kvalitou ne) Chci tady fakt upřímné názory, vím, že sem píšou lidi, kterým lezou japonská auta krkem a tak je haní jen tak ze sportu. Já když jsem tento Avensis viděl poprvé, tak jsem fakt čuměl. Prostě fáro jako hrom. Tady zase čtu, že je to "vrchol nenápadnosti" Možná, že mám naprosto odlišný vkus, ale chtěl bych zjistit, jaké auto je tedy hezké, atraktivní, nápadné a td. Prosím pište co nejvíc, díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 14.01.2007 18:00, RE: TOYOTA
Šakal napsal:
Ahoj všichni. Chtěl bych se Vás tady zeptat, jak se Vám ten nový Avensis líbí? Je to možná blbá otázka, asi to nechápete, ale já prostě chci znát Váš názor. Ptám se proto, že pořád v souvislosti s Toyotou čtu jenom, že je to vrchol nenápadnosti, že krásu nechává jiným, že je to šedá myška a td. ( z různých zdrojů) Nechci se tady bavit o kvalitě, protože ta je notoricky známá, ale netvrdím, že co je kvalitní, musí být i líbivé. Já bych chtěl tímto vyzvat i autora článku, aby mi sdělil, čím sám je...
No abych se k tomu vyjádřil, tak mě se líbí a moc. Určitě to není nenápadné auto, na rozdíl od Octávie II. Ta je podobná s tím předposledním Passatem a ztácí se v průměru a jezdí jich mrtě. Jinak k autorovi článku pouze toto: nefandí Japonským autům, ale informace podává natolik inteleigentně a šalamounsky, že ho člověk nemůže napadat za jeho výroky. Ono se dá o někom taky říct, že není nic moc a přitom to není na žalobu, prostě umí se v tom pohybovat. Měl by dělat politika Vím, že teď sem někdo napíše, že autor čerpal z nějakého časopisu a tam to taky psali a že to tajk není a td. Každý ať si udělá svůj obrázek. Inteligentních lidí je tady na to dost. ahoj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 14.01.2007 19:30, RE: AAA auto
Pepe napsal:
Nejde o AAA, ti se snaží "jenom" prodat. Navýšení jde do kapsy poskytovatele leasingu nebo úvěru - v těhle případech to hraničí s lichvou. Jeden náš zaměstnanec potřeboval půjčit hotovost - dostal 20 tkč, zaplatí za dva roky 40.... Komu není rady... Jinak pravda je, že článek je o avensisu - výborný auto, akorát kapánek dražší. Poměr cena/už. hodnota asi lepší než u passatu, což asi spousta lidí nebude chtít slyšet...
Pepe zapomeň na to že výše splátek a celková částka nemá vliv na provizi zprostředkovatele. Je to jen o tom jakou si nastřelí provizi...
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.