0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Avensis 2.2 D-4D - japonský vrchol nenápadnosti

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 00:37, víc než konkurence pro VW
je jen otazkou casu, kdy se bude prodejToyoty vyšší než u VW, kvalita a spolehlivost je min o 50% vyssi nez u koncernovych vozu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 08:16, RE: víc než konkurence pro VW
zigi napsal:
je jen otazkou casu, kdy se bude prodejToyoty vyšší než u VW, kvalita a spolehlivost je min o 50% vyssi nez u koncernovych vozu
jak múžeš srovnavat toyotu s vw, neuražej toyotu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 09:10, RE: víc než konkurence pro VW
toyota napsal:
jak múžeš srovnavat toyotu s vw, neuražej toyotu
Když jsi zigi takovej rozuma, tak proč nemáš toyotu, ale opla???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 09:13, avensis 2.0 D liftback 2004
na firmě máme dva tyto avensisy a s tou spolehlivostí to nebude tak horké. auta jsou často v servisu a své majitele už několikrát nechala stát na cestě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 09:17, RE: avensis 2.0 D liftback 2004
mari napsal:
na firmě máme dva tyto avensisy a s tou spolehlivostí to nebude tak horké. auta jsou často v servisu a své majitele už několikrát nechala stát na cestě...
ale tohle třeba zigimu prostě nevysvětlíš...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 09:44, RE: víc než konkurence pro VW
A4 napsal:
Když jsi zigi takovej rozuma, tak proč nemáš toyotu, ale opla???
To A4:jednoducha odpoved,nepsal jsem to ja
Porad rikam ze kazdy auto ma sve mouchy a toyota se muze uplne stejne posrat jako cokoliv jineho!!
Zkuste uz pochopit co pisu ja a co ten zahadny onanista!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 09:52, RE: víc než konkurence pro VW
zigi napsal:
To A4:jednoducha odpoved,nepsal jsem to ja
Porad rikam ze kazdy auto ma sve mouchy a toyota se muze uplne stejne posrat jako cokoliv jineho!!
Zkuste uz pochopit co pisu ja a co ten zahadny onanista!
Aha, tak teď už jsem to pochopil...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 10:18, RE: víc než konkurence pro VW
A4 napsal:
Aha, tak teď už jsem to pochopil...
)) To jsem rad!
Jinak vam reknu jednu vcerejsi desivou zkusenost.
Kamos mi porad rikal (asi 1/2 roku) v kuse, ze si chce koupit Octavii, ale ja se mu to snazil vymluvit, nevnucoval jsem mu Opla, jen jsem mu rikal ze za ty prachy koupim lepsi,pohodlnejsi a silnejsi auto (je to mladik),ale on si furt nedal rict a ze Octavia je proste jednicka,asi dalsi zaryty blazen, co je z Octavie v sedmem nebi a v nicem jinem nejel.
Je fakt,ze on sedel jen v Facku, Tipu,Fabii, Thalii a ted Octavii,tak pro nej je to bozske auto, ktere dle meho nazoru uz vyslo z mody (mam na mysli (Oct 1)!!
To je jeste v poho,ale horsi bylo co dovezl dom, byl pro to v AAA v Ostrave,coz me doslova odrovnalo,tam bych nesel nic kupovat ani zadarmo!AAA je proste humus po vsech smerech,no ale dejme tomu.
Dovezl si stribrnou Octavii combi 1.9TDI a uz jsem ho hned slysel, ty vole,to tahne jak blazen (ma 81kw) a ja jsem mu jen prikyvoval,bo jsem mu nechtel kazit radost z novyho auta.Je to rok 2002 naj 96t km v temer plne palbe!
Rikam a kolik te to stalo?A on 289000Kc, po tom me teda fest horko polilo a udelaly se mi mzitky pred ocima.Rikam,nejake drahe ne a on,to vis v AAA je to kvalita.Pro me dalsi facka!!
Rikam mu,dals nejakou akontacku nebo budes jen splacet?
A on:Akontacka 35t Kc a splacet budu 7500Kc po dobu 6ti let!
Doporucuji si to nepocitat nebo vas z toho odvezou jak malem me!
Totalni zaslepenost v Octavii f tedeicku nezna mezi!
Kdyz jsem se tady na Tipcarsu podival na auta v cene ty Octavie,tak jsem se musel jen usmat.Chudak kluk,ale necham ho zit si svuj skodovacky sen dal...

Tot moje vcerejsi hrozna zkusenost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 11:56, RE: víc než konkurence pro VW
zigi napsal:
)) To jsem rad!
Jinak vam reknu jednu vcerejsi desivou zkusenost.
Kamos mi porad rikal (asi 1/2 roku) v kuse, ze si chce koupit Octavii, ale ja se mu to snazil vymluvit, nevnucoval jsem mu Opla, jen jsem mu rikal ze za ty prachy koupim lepsi,pohodlnejsi a silnejsi auto (je to mladik),ale on si furt nedal rict a ze Octavia je proste jednicka,asi dalsi zaryty blazen, co je z Octavie v sedmem nebi a v nicem jinem nejel.
Je fakt,ze on sedel jen v Facku, Tipu,Fabii, Thalii a ted Octavii,tak pro ne...
Ty vole to je akontace + 540 000!!! Proc si ten magor rovnou nekoupil novy auto?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 12:15, RE: víc než konkurence pro VW
Mario napsal:
Ty vole to je akontace + 540 000!!! Proc si ten magor rovnou nekoupil novy auto?
Jednoducha odpoved,protoze je to magor!!Magor skodovkar,doufam ze ostatni skodovkari nejsou tak blby jak on!
Jeste ted mam z toho vcerejska pohnuty zaludek,tezko nektere veci stravit!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 12:16, RE: víc než konkurence pro VW
Mario napsal:
Ty vole to je akontace + 540 000!!! Proc si ten magor rovnou nekoupil novy auto?
Tak tomu říkám byznys!!! Až to splatí, bude to auto mít hodnotu tak možná 150 tisíc...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 12:26, RE: víc než konkurence pro VW
A4 napsal:
Tak tomu říkám byznys!!! Až to splatí, bude to auto mít hodnotu tak možná 150 tisíc...
Za 6 let to auto bude mit 11 let,cena bude max 100t Kc.
Jinak takhle si myslim,ze AAA vydelava.PRoste kdyz je clovek blbej,tak mu to naparej a je jim to jedno,hlavne ze sype!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 13:21, RE: víc než konkurence pro VW
zigi napsal:
Za 6 let to auto bude mit 11 let,cena bude max 100t Kc.
Jinak takhle si myslim,ze AAA vydelava.PRoste kdyz je clovek blbej,tak mu to naparej a je jim to jedno,hlavne ze sype!!
Zigi ty chytráčku napadlo tě že pro někoho splácet 7,5měsíčně je prd? Každý není chudej jako ty a nechce si vozit prdel v oplu. Tak nevysírej a nezávid.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 13:45, RE: víc než konkurence pro VW
Přemek napsal:
Zigi ty chytráčku napadlo tě že pro někoho splácet 7,5měsíčně je prd? Každý není chudej jako ty a nechce si vozit prdel v oplu. Tak nevysírej a nezávid.
Přemku,spočítal sis to ? Celkem za tu šunku dá 575tis.,aj když odečtu havarijku a poviné za 6 let tak to auto přeplatí o 196tis. počítám-li zhruba 15tis. pojistku a poviné ročně,tak jestli je pro něj prd 7.500,-kč měsíčně tak vyhodit 196.000,-kč,to je dost odvaz, NEMYSLÍŠ ? Asi ne,jinak bys takovou pi.... nikdy nemohls napsat.Ale bude SIMPLY CLEVER.Už se těším až mě zas bude chtět nějaký takový Ochcávkař v Tédéíčku předjet na dálnici a nebude na to mít.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 13:52, RE: víc než konkurence pro VW
Přemek napsal:
Zigi ty chytráčku napadlo tě že pro někoho splácet 7,5měsíčně je prd? Každý není chudej jako ty a nechce si vozit prdel v oplu. Tak nevysírej a nezávid.
Ma cenu na tohle reagovat?Ja bych rekl ze ne.Me sice neslo o tech 7500Kc mesicne,ale jsi asi trosku mimo.
Prvni si to radsi precti a pak reaguj,protoze to cos napsal je strasna blbost!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 14:51, RE: víc než konkurence pro VW
zigi napsal:
Ma cenu na tohle reagovat?Ja bych rekl ze ne.Me sice neslo o tech 7500Kc mesicne,ale jsi asi trosku mimo.
Prvni si to radsi precti a pak reaguj,protoze to cos napsal je strasna blbost!
Haha tak to jsem se pobavil. To je tvuj kamos zigi? pekne natvrdlej! :D
6 let se upsat na tuhle oktavku.. jsem zvedavej jak dlouho se mu jeste bude ta octavie libit. do roka ho prejde chut. "hlavne to splaceni" :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 15:16, RE: víc než konkurence pro VW
zigi napsal:
)) To jsem rad!
Jinak vam reknu jednu vcerejsi desivou zkusenost.
Kamos mi porad rikal (asi 1/2 roku) v kuse, ze si chce koupit Octavii, ale ja se mu to snazil vymluvit, nevnucoval jsem mu Opla, jen jsem mu rikal ze za ty prachy koupim lepsi,pohodlnejsi a silnejsi auto (je to mladik),ale on si furt nedal rict a ze Octavia je proste jednicka,asi dalsi zaryty blazen, co je z Octavie v sedmem nebi a v nicem jinem nejel.
Je fakt,ze on sedel jen v Facku, Tipu,Fabii, Thalii a ted Octavii,tak pro ne...
Odkáž mu, že mu gratulujem a ked zisti, jaku pi..vinu spravil a obleje ho pot tak sa mu vysmej do tvare. Clovek, ktory si nenecha poradit je cock. Osobne by som v ziadnom pripade nebol ochotny solit kazdy mesiac 7500 za akukolvek ojetinu (a tobôž nie škoduľu) a uz vôbec nie susit ju 6 dlhych rokov. Jedine ze by to bol ten Boxster z clanku dole nizsie. A naco je mlademu cloveku dieselové kombi? Aby usetril na nafte? Ked minie tolko lovov? Ha-ha. Asi ma strasny zmysel pre rodinu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 16:39, RE: víc než konkurence pro VW
A.K.Alex napsal:
Odkáž mu, že mu gratulujem a ked zisti, jaku pi..vinu spravil a obleje ho pot tak sa mu vysmej do tvare. Clovek, ktory si nenecha poradit je cock. Osobne by som v ziadnom pripade nebol ochotny solit kazdy mesiac 7500 za akukolvek ojetinu (a tobôž nie škoduľu) a uz vôbec nie susit ju 6 dlhych rokov. Jedine ze by to bol ten Boxster z clanku dole nizsie. A naco je mlademu cloveku dieselové kombi? Aby usetril na nafte? Ked minie tolko lovov? Ha-ha. Asi ma strasny zmysel pre rodinu.
Zase sa tu diskutuje o Škodovke. Bol to test Toyoty Avensis!! A myslím že v nej dopadol veľmi dobre, ideálne auto strednej triedy. A jasne, každé auto má svoje muchy, ide ale aj o to, koľko daná automobilka takýchto nepodarkov vyrobí. A určite taká Toyota s najlepším systémom riadenia kvality na svete, vyrobý takýchto špatných kusov menej ako nejaká Škoda, či VW, Opel......Inak zarytý škodovkáry to je zvláštna skupina ľudí, ktorá z Felicie sadla napr. do Octávie a ide sa z toho s prepáčením posrať. Nikdy ich nepochopím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 18:57, RE: víc než konkurence pro VW
Martin napsal:
Zase sa tu diskutuje o Škodovke. Bol to test Toyoty Avensis!! A myslím že v nej dopadol veľmi dobre, ideálne auto strednej triedy. A jasne, každé auto má svoje muchy, ide ale aj o to, koľko daná automobilka takýchto nepodarkov vyrobí. A určite taká Toyota s najlepším systémom riadenia kvality na svete, vyrobý takýchto špatných kusov menej ako nejaká Škoda, či VW, Opel......Inak zarytý škodovkáry to je zvláštna skupina ľudí, ktorá z Felicie sadla napr. do Octávie a ide sa z toho s prepáčením posr...
Hej, tento Avensis by som bral všetkými desiatimi-ako sa hovorí. Super motor, auto sa mi dosť páči-čo sa mi stáva dosť zriedkavo, je to celkom dobré a vydarené rodinné auto. Konečne začali Japonci robiť aj podarené interiéry, lebo z tých starších sa zdvíhal žalúdok.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.01.2007 21:02, AAA auto
Stalo se to v minulém roce, někdy v červnu. Mám známou, jejíž manžel přijel večer domů. Opla Astru v ceně kolem 70 000 Kč nechal v AAA auto v Ostravě, protože se zblbnul do Forda Mondeo kombi v dieslu. Cena za Opla byla akontace, upsal se myslím na pět let, kolik přesně platí měsíčně, nevím, ale pamatuji si, že hned, jak mi řekla částku, tak jsem si to propočetl. Vyšlo mi, že za 5 let zaplatí kolem 450 000 Kč + akontaci. Auto 4 roky staré, bez alu disků...
Autům bohužel nerozumí, prostě byl ukecán agenty z AAA. Když mi to vykládala, tak měla slzy v očích, asi jí už někdo přede mnou řekl, že ... Blbost kvete.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.