0
zpět
 

diskuze k tématu: TipCars.com – diskusní fórum

kategorie zařazení tématu: diskuze o tipcars
Alda
počet příspěvků36
datum registrace25.05.2007
Středa 17.10.2012 21:02, RE: nelíbí
ivan2 napsal:
Ahoj, předchozí systém byl jednoduchý, přehledný a podle mě dobrý. Tenhle je opak. Citace dělaj víc škody než užitku, člověk než se někam prokouše, špatný.. Hlasuju pro starý systém!


Souhlas, opět se potvrzuje, že nové nemusí být nutně lepší než staré...
:\\\\\\\\\\\\\\\'-(
A když už na tom makáte, zpřístupněte pls přístup i z chytrých telefonů a tabletů.

Ani smajlík mi nejde vložit, nakonec bych je tu i oželel, nejsme na hovinkách.cz nebo kde to vlastně jsou.
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Čtvrtek 18.10.2012 08:25, url adresa na forum
...jeste bych rad podotknul, ze do fora muzete jit i naprimo a ne pres nejaky clanek, nebo klikanim pres menu

pokud budete chtit primo forum, tak staci zadat http://www.tipcars.com/forum

tam najdete prave i "neclankove" temata a muzete radit lidem, kteri neco hledaji nebo maji nejaky problem s autem

zaroven ti, kteri potrebujou nejake odpovedi, tak si zalozi svoje tema a ostatni mu tam budou odpovidat - je to to same, jako kdyz napisi do redakce, vyjde clanek a vy mu tam radite (samozrejem do redakce porad psat muzete)
reagovat
Artemio1
počet příspěvků9
datum registrace16.10.2012
Čtvrtek 18.10.2012 09:42, jako obvykle
Nic nového pod sluncem.Přesně stejný,nepřehledný paskvil,jako nový email od seznamu.Jak do něčeho vrazí ruce odborník mladý,český,nefunguje nic.To je proto,že staré,dobré a fungující věci podle nich vymysleli blbci,kteří neměli školy,nagelované vlasy a náušnice.Ale UMĚLI.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 18.10.2012 10:35, Díky za vaše další náměty
Cokoli vás v souvislosti s novým diskusním fórem napadne, napište nám. Díky :-)
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Čtvrtek 18.10.2012 10:59, RE: Díky za vaše další náměty
Karel - TipCars.com napsal:
Cokoli vás v souvislosti s novým diskusním fórem napadne, napište nám. Díky


Už jsem to psal včera. Minimálně by měla být možnost řazení dle času vzestupně/sestupně a pak řazení dle vlákna, kde by se nezobrazovaly citace kvůli přehlednosti a objemu dat. Pět posledních příspěvků na stránce s článkem byla výborná věc, které šetřila fůru času. Stejně tak na hlavní straně je pomalá aktualizace počtu příspěvků. Klidně tam hodinu "svítí" neaktuální hodnota počtu příspěvků, kdežto v záložce magazín se počty příspěvků zobrazují aktuálně.
A kdysi dávno tdy byla možnost zobrazení stromu komentářů s možností si vyklikat příspěvky, které mě zajímají. Toho jsem docela využíval a vyklikal si jen několik posledních, které mě zajímaly, aniž bych procházel diskusi a podle datumu je manuálně hledal.
Velmi oceňuji snahu nám vyjít vstříc. Uvidíme, jak dalece se to povede.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Čtvrtek 18.10.2012 11:07, RE: Díky za vaše další náměty
David V napsal:
Karel - TipCars.com napsal:
Cokoli vás v souvislosti s novým diskusním fórem napadne, napište nám. Díky
Už jsem to psal včera. Minimálně by měla být možnost řazení dle času vzestupně/sestupně a pak řazení dle vlákna, kde by se nezobrazovaly citace kvůli přehlednosti a objemu dat. Pět posledních příspěvků na stránce s článkem byla výborná věc, které šetřila fůru času. Stejně tak na hlavní straně je pomalá aktualizace počtu příspěvků. Klidně tam hodinu "svítí" neaktuální hodnota počtu příspěvků, kdežto v záložce magazín se počty příspěvků zobrazují aktuálně. A kdysi dávno tdy byla možnost zobrazení stromu komentářů s možností si vyklikat příspěvky, které mě zajímají. Toho jsem docela využíval a vyklikal si jen několik posledních, které mě zajímaly, aniž bych procházel diskusi a podle datumu je manuálně hledal. Velmi oceňuji snahu nám vyjít vstříc. Uvidíme, jak dalece se to povede.


Díky za postřehy, zapracujeme na tom.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Čtvrtek 18.10.2012 17:30, Citace
Sice tady bojuju proti citacím, které mi zavazí a mažu je, ale na druhou stranu dřív byl v okně pro psaní odpovědi vidět text, na který přímo reaguju. To teď chybí. Citace ten text sice obsahuje, ale je to jinak formátované a nepřehledné.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 23.10.2012 08:53, Řazení příspěvků dle času je funkční
Nově si můžete třídit příspěvky v jednotlivých tématech dle datumu vložení.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Úterý 23.10.2012 11:36, RE: Řazení příspěvků dle času je funkční
Karel - TipCars.com napsal:
Nově si můžete třídit příspěvky v jednotlivých tématech dle datumu vložení.


To je fajn... jen tak dál.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 23.10.2012 12:29, Nově vyšší počet příspěvků na stránce
Dnes jsme také nastavili 50 příspěvků zobrazených u daného diskusního tématu na jedné stránce. Počet si samozřejmě můžete kdykoli upravit dle vlastního uvážení...
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Úterý 23.10.2012 12:36, RE: Nově vyšší počet příspěvků na stránce
Karel - TipCars.com napsal:
Dnes jsme také nastavili 50 příspěvků zobrazených u daného diskusního tématu na jedné stránce. Počet si samozřejmě můžete kdykoli upravit dle vlastního uvážení...


Hm, zkoušel jsem upravit počet a nefunguje mi to.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 23.10.2012 12:55, RE: Nově vyšší počet příspěvků na stránce
50 je minimum pro nastavení.
Stačí zapsat požadovaný počet a potvrdit "enterem"

doplněno adminem: aby se nové funkce tipcarsu projevili, je třeba ho znovu natáhnout
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 24.10.2012 13:40, RE: Nově vyšší počet příspěvků na stránce
Vítek - TipCars.com napsal:
50 je minimum pro nastavení. Stačí zapsat požadovaný počet a potvrdit "enterem" doplněno adminem: aby se nové funkce tipcarsu projevili, je třeba ho znovu natáhnout


Stále zkouším zadat jiné číslo než 50 a po zmáčknutí Enter se hodnota vždy vrátí na 50 a nic se nezmění. Tedy jde zadat víc než 50, ne méně. Po editaci příspěvku se zase hodnota vrátí na 50.
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Středa 24.10.2012 14:50, RE: Nově vyšší počet příspěvků na stránce
Koloss napsal:
Stále zkouším zadat jiné číslo než 50 a po zmáčknutí Enter se hodnota vždy vrátí na 50 a nic se nezmění. Tedy jde zadat víc než 50, ne méně. Po editaci příspěvku se zase hodnota vrátí na 50.


zatim je to tak, ze zmenene strankovani se musi menit u kazdeho tematu zvlast a po znovuotevreni se znovu prenastavi default (znovuotevreni je bohuzel i po vlozeni prispevku)

zkusim s tim neco udelat tak, aby kdyz si to zmenite u jednoho tematu, tak se to pamatovalo naporad
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 24.10.2012 16:31, Náhled posledních pěti příspěvků
Dnes jsme nově přidali náhled posledních pěti příspěvků v diskusi pod každým článkem.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Čtvrtek 15.11.2012 23:24, Aktualizace
Seřazení diskusního fóra podle aktuálních příspěvků považuji za velmi dobré. Je tak možno vytáhnout na světlo starší články, které jsou stále aktuální.
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Čtvrtek 06.12.2012 10:25, oznacovani temat s novym prispevkem
temata oznacena znackou "new" obsahuji nove prispevky, ktere jste jeste necetli - na prvni pohled tak vidite, ve kterych tematech je neco noveho (toto funguje jen pro prihlasene uzivatele)
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Čtvrtek 13.12.2012 10:50, Tlačítko EDIT chybí..
Proč jste zrušili tlačítko Edit úplně? U posledního příspěvku by mohl mít autor možnost udělat korekci pravopisu nebo jej zcela smazat, pokud se rozhodne. Chápu, že pozměňování po odpovědi není košér, ale tohle mi taky nevyhovuje.
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Pátek 14.12.2012 13:10, RE: Tlačítko EDIT chybí..
David V napsal:
Proč jste zrušili tlačítko Edit úplně? U posledního příspěvku by mohl mít autor možnost udělat korekci pravopisu nebo jej zcela smazat, pokud se rozhodne. Chápu, že pozměňování po odpovědi není košér, ale tohle mi taky nevyhovuje.


aha

je tam chybka - podivam se na to (jako administrator jsem si toho nevsimnul, protoze ja mam vsude tlacitko administrovat)
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Pátek 14.12.2012 13:14, RE: Tlačítko EDIT chybí..
melo by to byt opraveno
reagovat
1 2 3 4


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.