0
zpět
 

diskuze k tématu: TipCars.com – diskusní fórum

kategorie zařazení tématu: diskuze o tipcars
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Středa 17.10.2012 09:10, Složitější
Zdá se mi složitější sledovat jedno vlákno a také nevidím jako šťastné rozdělení dlouhých diskusí na několik stránek. Vynikající bylo zobrazování 5-ti posledních příspěvků přímo pod článkem. To šetřilo hodně času. Dále se mi v minulosti líbila možnost si vyklikat příspěvky pro zobrazení.
Zatím mi to přijde nepřehledné.
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Středa 17.10.2012 09:22, RE: Složitější
David V napsal:
Zdá se mi složitější sledovat jedno vlákno a také nevidím jako šťastné rozdělení dlouhých diskusí na několik stránek. Vynikající bylo zobrazování 5-ti posledních příspěvků přímo pod článkem. To šetřilo hodně času. Dále se mi v minulosti líbila možnost si vyklikat příspěvky pro zobrazení. Zatím mi to přijde nepřehledné.


Poslednich 5 prispevku pod clankem zase bude - pracujeme na tom. Pribude i spousta dalsich veci. Dneska jsme to spustili a zatim ladime detaily. Pak zacneme vyvijet dalsi funkce a moznosti. Velke plus oproti klasicke diskuzi vidime v tom, ze se tedka da v prispevcich i vyhledavat a editovat.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Středa 17.10.2012 09:31, RE: Složitější
KLR napsal:
David V napsal:
Zdá se mi složitější sledovat jedno vlákno a také nevidím jako šťastné rozdělení dlouhých diskusí na několik stránek. Vynikající bylo zobrazování 5-ti posledních příspěvků přímo pod článkem. To šetřilo hodně času. Dále se mi v minulosti líbila možnost si vyklikat příspěvky pro zobrazení. Zatím mi to přijde nepřehledné.
Poslednich 5 prispevku pod clank...


Možnost editace příspěvku je fajn, ale vyhledávání si myslím že na fóru tohoto typu až tak velké opodstatnění nemá. Nevybavuju si, že bych potřeboval najít nějaký konkrétní komentář, ale je to jen můj názor.
A teď se dívám, že ta citace taky není úplně košer, protože se mi zobrazil celý můj první příspěvek, ale ten, na který momentálně reaguji tam není citován.
reagovat
KLR
počet příspěvků60
datum registrace13.07.2012
Středa 17.10.2012 09:51, RE: Složitější
David V napsal:
KLR napsal:
David V napsal:
Zdá se mi složitější sledovat jedno vlákno a také nevidím jako šťastné rozdělení dlouhých diskusí na několik stránek. Vynikající bylo zobrazování 5-ti posledních příspěvků přímo pod článkem. To šetřilo hodně času. Dále se mi v minulosti líbila možnost si vyklikat příspěvky pro zobrazení. Zatím mi to přijde nepřehledné.
Poslednich 5 prispevku pod clank...
Možnost editace příspěvku je fajn, ale vyhledávání si myslím že na fóru tohoto typu až tak velké opodstatnění nemá. Nevybavuju si, že bych potřeboval najít nějaký konkrétní komentář, ale je to jen můj názor. A teď se dívám, že ta citace taky není úplně košer, protože se mi zobrazil celý můj první příspěvek, ale ten, na který momentálně reaguji tam není citován.


opraveno - a to je prave to ladeni detailu
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Středa 17.10.2012 09:55, RE: Složitější
KLR napsal:
David V napsal:
KLR napsal:
David V napsal:
Zdá se mi složitější sledovat jedno vlákno a také nevidím jako šťastné rozdělení dlouhých diskusí na několik stránek. Vynikající bylo zobrazování 5-ti posledních příspěvků přímo pod článkem. To šetřilo hodně času. Dále se mi v minulosti líbila možnost si vyklikat příspěvky pro zobrazení. Zatím mi to přijde nepřehledné.
Poslednich 5 prispevku pod clank...
Možnost editace příspěvku je fajn, ale vyhledávání si myslím že na fóru tohoto typu až tak velké opodstatnění nemá. Nevybavuju si, že bych potřeboval najít nějaký konkrétní komentář, ale je to jen můj názor. A teď se dívám, že ta citace taky není úplně košer, protože se mi zobrazil celý můj první příspěvek, ale ten, na který momentálně reaguji tam není citován.
opraveno - a to je prave to ladeni detailu


Zkouška opravy.
A kdy si budu moci přiřadit obrázek, když už je tu ta možnost?
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 17.10.2012 10:01, Nahrání obrázku - avataru
Ta možnost tady je. Stačí jí do Můj Tipcars -> nastavení účtu a tam máte možnost nahrát si vlastní obrázek.

Buď rovnou 100x100px, nebo jakakoliv jiná velikost, ale systém obrázek automaticky zmenší.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Středa 17.10.2012 10:25, RE: Nahrání obrázku - avataru
mic362 napsal:
Ta možnost tady je. Stačí jí do Můj Tipcars -> nastavení účtu a tam máte možnost nahrát si vlastní obrázek. Buď rovnou 100x100px, nebo jakakoliv jiná velikost, ale systém obrázek automaticky zmenší.


Dík za tip, ale stejně jsem pohořel. Píše mi to, že mám chybné heslo nebo e-mail. Heslo jsem dal 4 znaky a uvěřitelnější neexistující e-mail a stejně to nefunguje.
Jé hele ono se mi to tam stejně objevilo... to tedy funguje divně.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 17.10.2012 10:46, RE: Nahrání obrázku - avataru
Děkuji za upozornění.
Při nahrání obrázků není nutné zadávat heslo. To se zadává jen pokud si jej chcete změnit.
Nyní to už nebude zobrazovat hlášku, kterou zmiňujete.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 17.10.2012 13:45, RE: Složitější
Já nevím, ale jak se přidává příspěvek, který nechci navázat na nějaký jiný příspěvek? Čekal bych nějaké tlačítko.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 17.10.2012 13:48, RE: Složitější
Koloss napsal:
Já nevím, ale jak se přidává příspěvek, který nechci navázat na nějaký jiný příspěvek? Čekal bych nějaké tlačítko.


Pokud chcete založit nové téma (položit otázku) je zatím tlačítko umístěno pod záložkou magazín - \\\"založit nové téma\\\" v levo pod formulářem.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 17.10.2012 13:49, RE: Složitější
Celkově ty citace (jde zareagovat i jinak než kliknutím na citaci?) zbytečně prodlužují celý text, třeba takto chci reagovat, ale ne současně citovat a citaci musím mazat. Myslím si, že nějaká stromová struktura by byla více přehledná, takto se přehlednost ztrácí. A obecně - líbíla by se mi možnost volby zobrazení strom/dle času (setříděné jako poslední nahoře). Myslím si že to tady dřív bylo. Teď je třídění dle času suplováno posledními pěti příspěvky pod časem, tam ale nemůžu přímo reagovat a po přepnutí do diskuze je musím hledat.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 17.10.2012 13:50, RE: Složitější
Já bych tam chtěl i volbu pro vložení příspěvku v tématu, bez vazby na nějakou reakci.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 17.10.2012 13:51, RE: Složitější
Ta tady je , nemusíte vkládat citaci. Dole v zápatí okna je tlačítko - vložit příspěvek
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 17.10.2012 13:52, RE: Složitější
Koloss napsal:
Já bych tam chtěl i volbu pro vložení příspěvku v tématu, bez vazby na nějakou reakci.


Prostě vedle tlačítka \\\"citace\\\" bych chtěl tlačítko \\\"reakce\\\" (tvorba příspěvku navázaného na příspěvek ale bez vytvořené citace) a tlačítko \\\"nový příspěvek\\\" (tvorba příspěvku navázaného na téma, ale ne na jiný přípěvek). Obě tlačítka pod každým příspěvkem, jako je ta \\\"citace\\\".
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 17.10.2012 13:53, RE: Složitější
Ale tak to funguje, jen to tolačítko není vedle tlačítka - citace, ale je dole v zápatí. Ale funguje to tak jak myslíte.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Středa 17.10.2012 13:53, RE: Složitější
To tam je, ale skryto v překladu

Je to na okně dole vpravo v té modré liště. Taky jsem to hledal...

A citace se dají kdyžtak smazat, ale je to opruz, chtělo by to volbu.

Ale koukám, že po smazání citace je v podstatě odpověď k ničemu, protože to nemá stromovou strukturu a není zřejmé, k čemu se odpověď váže.
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 17.10.2012 13:54, :)
Forum funguje teprve pár hodin.
Víme že dojde k určitým úpravám, ale musíme počkat až jej využije více návštěvníků.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 17.10.2012 13:55, RE: Složitější
mic362 napsal:
Ale tak to funguje, jen to tolačítko není vedle tlačítka - citace, ale je dole v zápatí. Ale funguje to tak jak myslíte.


No tak to jsem slepý. Nešlo by to vedle té citace? Je tam místo a tam jsem to hledal.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Středa 17.10.2012 13:56, Hele, nový příspěvek...
...je právě vložen.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 17.10.2012 13:56, RE: :)
mic362 napsal:
Forum funguje teprve pár hodin.Víme že dojde k určitým úpravám, ale musíme počkat až jej využije více návštěvníků.


Já to nemyslím jako remcání, ale jako návrhy na vylepšení, právě že je to čerstvé a velmi oceňuji, že se s tím snaží někdo něco dělat.

Asi jsme došli na nějaký limit, další příspěvky se někam ztrácejí. Zkoušel jsem něco napsat jako citaci i jako příspěvek a není to tu.

Nešlo by, aby se po vložení příspěvku nebo aktualizaci hodilo okno na poslední příspěvek?
reagovat
1 2 3 4


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.