0
zpět
 

diskuze k tématu: Suzuki Swift

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 13:59, RE: Swift 1.0 5 D
Jan Novotný napsal:
Tohle auto je dobré. Otec totální technický antitalent ho koupil před 3 léty, s 50 tisíci najetými. Dnes má 100 000 a nula poruch. ani to vůbec nerezatí. Výjimkou je prasklé čelní sklo (kamen) a špatná funkce dodatečného centrálu na jedněch dveřích v zimě (oprava zdarma). Cena aut. servisu 1/2 než u Škody - ND stejné nebo levnější než na felicii. Motor jede jako brus a ve 100.000 má stejné hodnoty emisí jako když byl na první STK/ME !!!! Olej 0.0000 od výměny k výměně. 5,0 l léto 5,3 l zima. M...
Jen Vám nesmí vadit ten traktoroidní zvuk tříválce, stejný důvod proč bych nekoupil Fabku či Corsu.
Jinak neviděl jsem např.brzd. hadičku na Felicii dražší než 300kč (mohu být ale vyveden z omylu) ve srovnání s 1500 na Swifta. Já prostě nerad udržuji auto z dílů z vrakoviště - nápravy, brzdy, řízení , výfuky - plechy jsou někde jinde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 16:17, RE: Swift 1.0 5 D
anonym napsal:
I přesto děkuji nechci
A komu to pořad cpeš?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 18:31, RE: Swift 1.0 5 D
Jan Novotný napsal:
Tohle auto je dobré. Otec totální technický antitalent ho koupil před 3 léty, s 50 tisíci najetými. Dnes má 100 000 a nula poruch. ani to vůbec nerezatí. Výjimkou je prasklé čelní sklo (kamen) a špatná funkce dodatečného centrálu na jedněch dveřích v zimě (oprava zdarma). Cena aut. servisu 1/2 než u Škody - ND stejné nebo levnější než na felicii. Motor jede jako brus a ve 100.000 má stejné hodnoty emisí jako když byl na první STK/ME !!!! Olej 0.0000 od výměny k výměně. 5,0 l léto 5,3 l zima. M...
A hergot, ta přesná spotřeba oleje od výměny k výměně, dokonce na DESETITISÍCINY!!!! Jak toto se dá změřit? Je opravdu vidět, že otec je antitalent, když koupil toto postrkovadlo Nula poruch, ale pak najednou centrál? Jedna = nula, to je dobré.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.04.2006 22:17, RE: Swift 1.0 5 D
anonym napsal:
A hergot, ta přesná spotřeba oleje od výměny k výměně, dokonce na DESETITISÍCINY!!!! Jak toto se dá změřit? Je opravdu vidět, že otec je antitalent, když koupil toto postrkovadlo Nula poruch, ale pak najednou centrál? Jedna = nula, to je dobré.
no nechci se dotknout,ale autor psal o dodatečně montovaném centrálu. stále nedochází? zřejmě s tím fa suzuki nemá nic spolešného. to, že psal o o nulové spotřebě v desititisícinách byla zřejmě nadsázka a ty se na to chytneš jako malej kluk.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.04.2006 08:49, Majitel tohohle sviště
Trochu jsem to přehnal,auto není ,,úplně rodinné´´.Ale člověk co tam sedá má 205 cm a váží 125 Kg.To není normální vzrůst.Jinak na něj opravdu nedám dopustit. Je pro dva normálního vzrůstu dospělé lidi a pro dvě děti.Ti co se stále zastávají prohnilých Favoritů a Felicií,těch je mi trochu líto. Spotřeba je opravdu kolem 5 l.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.04.2006 09:21, RE: Rodinné auto?
Pepe napsal:
Tak mě nějek přijde, že si autor pořád dělá alibi, proč nekoupil Feldu. Pořád mu to asi vrtá hlavou. Každopádně filcka kombi naplňuje (alespoň pro mě) lepší představu o rodinném autě než svišt´. Ale jako nákupní taška je určitě lepší S. Jinak nadprůměrná recenze.
Máte pravdu Filda kombi je větší,le tohle auto není kombi.Jinak díky za pochvalu k recenzi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 29.04.2006 17:58, RE: Swift 1.0 5 D
Jan Novotný napsal:
Tohle auto je dobré. Otec totální technický antitalent ho koupil před 3 léty, s 50 tisíci najetými. Dnes má 100 000 a nula poruch. ani to vůbec nerezatí. Výjimkou je prasklé čelní sklo (kamen) a špatná funkce dodatečného centrálu na jedněch dveřích v zimě (oprava zdarma). Cena aut. servisu 1/2 než u Škody - ND stejné nebo levnější než na felicii. Motor jede jako brus a ve 100.000 má stejné hodnoty emisí jako když byl na první STK/ME !!!! Olej 0.0000 od výměny k výměně. 5,0 l léto 5,3 l zima. M...
Tak doufám že měnil rozvodák jak je předepsáno v 90 tis neni to jak u některých aut až po 100 000 je to kvůli vyšším otáčkám motoru
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 30.04.2006 13:59, RE: Rodinné auto?
SEKY napsal:
Dobrá recenze, jenom pro rodinu bych bral jedine kombika. Swift je tak pro dva lidi. A kdyz pises ze auto je takovy, jak se o nej starame, jak je mozny ze ja na Favoritu nemam ani puchyrek rzi a jezdi perfektne..... ? Jo jinak je na prodej :)
Beru!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.05.2006 11:09, RE: 1.0 ??
Jirka K. napsal:
Mel jsem swifta GTI (viz recenze na tomto serveru), jezdil jsem i v 1.0 ve 3dv provedeni ve 3 lidech a vim jaka je to tragedie s tim nekam jet. Porad musis podrazovat, jakmile ti klesou otacky, vubec netahne. Hluk v kabine je opravdu velky. Spotreba rozhodne neni 5l !!! To tak mozna kdyz jedes po dalnici 90km/h v jedne osobe. Pri plne nalozenym aute na dalnici pri 120km/h pres 7l urcite. To, ze ma dobrou akceleraci je dano tim, ze je to jen trivalec,ktery rychle vystartuje ale velice rychle mu d...
Vlastním Swifta 1.0 3 dv. 2003. Jezdime hlavne ve dvou a to jak město tak dálnice. Spotreba je od 4,7 do 5,5. Nikdy víc nikdy míň při dodržování předpisů. Je pravdou, že aby autíčko zrychlovalo musí se držet ve vyších otáčkách a včas podřazovat. Tím se zvedá hlučnost. Autíčko váží jen 760 kg a když ji porovnáme s Corsou C se stejným obahem a rokem výroby, tak Swišťák zrychluje citelně lépe, avšak při vyšší hlučnosti. Desingem je Swift už zastaralý jak v interiéru, tak exteriéru. Při volnoběžných otáčkách se auto třepe no tří válec. Nelituji že ho mám, jezdím do servisu jen na pravidelné prohlídky a olej měním po 10 000 km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.05.2006 11:30, RE: Blázen
petr napsal:
Blázen jsi asi ty, ještě jsem neviděl v bazaru Felicii z roku 97 za 100 tisíc. Tvrdíš, že Swift je lepší, já tvrdím opak, takovou mrňavou zmrazku bych si nikdy nekoupil. Blázen je ten, kdo koupí swifta.
Proč jsem si koupil Swifta 1.0 a ne Felicii 1.3.
- Malá spotřeba: Swift 5l, Felicie 7l.
- Nízké povinné ručení Swift 1.0, Felicia 1.3.
- Felicie rezaví (5 dveře...).
- Neohleděný design.
- Nižší pořizovací cena.
- Pohodlnější přední sedačky.
- Celkově méně poruchové.
- Přesnější řazení.

Výhody Felicie
- Levnější náhradní díly.
- Větší servisní síť - auto českého výrobce.
- Více doplňků.

Tak bych nepoužíval tak silné slova a zdravím majitele Swiftů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.05.2006 23:54, RE: Swift 1.0 5 D
anonym napsal:
A hergot, ta přesná spotřeba oleje od výměny k výměně, dokonce na DESETITISÍCINY!!!! Jak toto se dá změřit? Je opravdu vidět, že otec je antitalent, když koupil toto postrkovadlo Nula poruch, ale pak najednou centrál? Jedna = nula, to je dobré.
Centrál přece nejezdí a dveře otevřeš i bez něj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.06.2006 19:27, RE: 1.0 ??
Jirka K. napsal:
Mel jsem swifta GTI (viz recenze na tomto serveru), jezdil jsem i v 1.0 ve 3dv provedeni ve 3 lidech a vim jaka je to tragedie s tim nekam jet. Porad musis podrazovat, jakmile ti klesou otacky, vubec netahne. Hluk v kabine je opravdu velky. Spotreba rozhodne neni 5l !!! To tak mozna kdyz jedes po dalnici 90km/h v jedne osobe. Pri plne nalozenym aute na dalnici pri 120km/h pres 7l urcite. To, ze ma dobrou akceleraci je dano tim, ze je to jen trivalec,ktery rychle vystartuje ale velice rychle mu d...
Mám sedana 1.3 85k, spotřeba 2+2 na delší cestu v pohodě pod pět L. V Chorvatsku, kde jsem dodržoval předpisy tak 4.5, přes 6 jsem měl spotřebu jen prvních 1500 km, tak nevím jakej neumětel může jezdit za 7, to asi umí řadit jen do 3ky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.04.2008 20:14, RE: Pat
anonym napsal:
Proč jsem si koupil Swifta 1.0 a ne Felicii 1.3.
- Malá spotřeba: Swift 5l, Felicie 7l.
- Nízké povinné ručení Swift 1.0, Felicia 1.3.
- Felicie rezaví (5 dveře...).
- Neohleděný design.
- Nižší pořizovací cena.
- Pohodlnější přední sedačky.
- Celkově méně poruchové.
- Přesnější řazení.

Výhody Felicie
- Levnější náhradní díly.
- Větší servisní síť - auto českého výrobce.
- Více doplňků.

Tak bych nepoužíval tak silné slova a zdravím majitele Swiftů.
takže levnějši sou ty dily proto protože se daleko častějc kazej a jaky pakpotřebuješ doplňky??? auto jezdí na benzin a ne na doplˇňky libijou se ti spoilery??? prahy??? lemy??? hmmm na felcku zbitečnost jen se tím vším urychlí koroze takže abych pravdu řek mám citroena saxo 16 16ventil a pokud bych se někdy rozhodoval tak mezi felckou a svištěm tak svišť to jisti měl ho otec a má ho strýc nemužou si ho vynachválit no osaxu to řict nemužu
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.