0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru Legacy - malá životnost motoru 2,5?

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 18:11, RE: subaru
anonym napsal:
otec koupil minuly rok forestra z jednoho velkeho CZ bazaru. po par stech km zacal klepat motor, vzhledem k tomu, ze to bylo hned po koupi, putovalo to do autorizovaneho servisu na oficialni posudek.

zavada: pridrene lozisko na klice, po rozborce zjisteno, ze pry jiz jednou opravovane. pravdepodobne tam nekdo dal velmi husty olej, at je to par km ticho a sup s tim do bazaru.

vymena za novy spodek s repasem hlav atd - 90 000 kc ... mensi cast se podarilo vytahnout z toho bazaru, ale stalo to do...
Taky jsem naletěl. Mazda Xedos 6, 2,0, najeto 125t.km. Serviska. Dotáhl jsem to sem, a po výměně oleje motor kolem 3200 ot. jemně klepal. Ojniční ložiska v háji. Mazda, motory držáky a navěky. Jenom keci. Dovezeno z Německa. Jeďte to tam vrátit a reklamovat. Štěstí, že jsem to mohl opravit vlastními prostředky. Podvodníci jsou všude. Jo a ten vyměněný olej, po čase nešel vůbec vylít z bandasky. Jo a ještě. V autorizovaném servisu odborník motorář tvrdil, že ten zvuk z motoru je normální na ty ujeté km.. A jestli tvrdím, že to jsou ojniční ložiska, tak, že mi to za 65 tis. Kč vymění. No, a když to budou mít venku, tak to může stát i 100tis. Kč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 23:28, RE: subaru
anonym napsal:
To auto má nejlepší za sebou,...Jinak nevím co je srdcového na takovém subaru,...a ten automat,co od toho čekáte???Že budete lítat zatáčky smykem???Jestli sedí kilometry,tak za chvíli příjdou poloosy a ložiska vpředu())Má pro co žít,nebo spíše ,chodit vydělávat...Je otázkou,jestli není lepší dát ty peníze raději do něčeho důležitějšího,než do starého vraku,který má do spolehlivosti daleko...Je také otázkou,za kolik to koupil?Ještě by mne zajímalo,jak může bazarista za zničený motor?Ty boxery...
Aha, takže někdo si koupí v bazaru auto, v dobré víře, že je vše funkční a vůz je provozuschopný, pak zjistí, že motor je vážně poškozen a jako všechno v pořádku,jo? Bazarista buď auto vlastní (pak je mi ho líto), nebo je auto v komisi a pak je to jednoznačně na předchozím majiteli. Prodat auto s poškozeným motorem je jednoznačně podvod a je jedno, jestli o tom ví, nebo ne!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.02.2008 15:13, RE: Kde jsou subaristi?
anonym napsal:
Sakra kde jsou zuřiví zbožňovatelé japonských hraček ?
Proč reagovat na auto, toto je jen smutný příběh jak bazaristický xindl doběhl dalšího důvěřivce. Auto s tím nemá co dělat. Jen nerozumím tomu, proč si autor nevzal kamaráda s sebou do bazaru.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.02.2008 19:30, RE: subaru
anonym napsal:
To auto má nejlepší za sebou,...Jinak nevím co je srdcového na takovém subaru,...a ten automat,co od toho čekáte???Že budete lítat zatáčky smykem???Jestli sedí kilometry,tak za chvíli příjdou poloosy a ložiska vpředu())Má pro co žít,nebo spíše ,chodit vydělávat...Je otázkou,jestli není lepší dát ty peníze raději do něčeho důležitějšího,než do starého vraku,který má do spolehlivosti daleko...Je také otázkou,za kolik to koupil?Ještě by mne zajímalo,jak může bazarista za zničený motor?Ty boxery...
Vaše myšleky jdou naprosto špatným směrem. Pokud někdo tvrdí, že auto je bez vady a zvláštní zvuky jsou jen specifikum značky, je otázkou, proč si nechat s**t na hlavu poté, když se zjistí, že tomu tak není. Bohužel v tomto "státě" si lidi ještě nezvykli dožadovat se svých práv. Výhoda pro šmelináře a podobnou pakáž, poškozený si za to může sám. To jestli mělo najeto jenom 165000km a bylo za 120kkč je vedlejší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.02.2008 14:33, RE: bez předmětu
anonym napsal:
vaz.pan Dusil popr.Vaculik,chcelo by to nejake recenzie na subaru.je o nich malo informacii.myslim,ze by to mnohych zaujalo.diky.JT.
Raději ať nic nepíší,už toho napsali dost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.03.2008 19:25, aa
anonym napsal:
OKAMŽITĚ ZAŽALOVAT AUTOBAZAR A ONI BY SI ROZMYSLELI, JESTLI BY VÁM DALI SLEVU ZA CENU POŠPINĚNÍ JMÉNA JEJICH AUTOBAZARU. NA DRUHOU STRANU NEBÝT TAKOVÝCH LIDÍ JAK JSTE VY, BAZARY BY NEVIDĚLÁVALY NA PRODEJI DOTAŽENÝCH ŠROTŮ.
ale di ty brouku

autobazer mezi kopřivami ztratil jméno po žalobě o které nikdo nemá ánung... :)

zkus někdy někoho v ČR zažalovat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 04.04.2008 15:14, životnost?
zdravím subaru s e stejným motorem máme už 4 roky a s motorem jsme problém neměli! Jen ta spotřeba....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.04.2008 18:00, RE: Ach jo
anonym napsal:
taky bych to JMENO BAZARU UVITAL, jelikoz zrovna pokukuju taky ze si koupim subaru....rozhoduju se mezi outbackem a foresterem a tak zatim projizdim net kvuli referencim
Jde o autobazar California v Luhačovicích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.04.2008 18:18, Název bazaru
Jedná se autobazar California v Luhačovicích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 08:51, RE: subaru
anonym napsal:
Vaše myšleky jdou naprosto špatným směrem. Pokud někdo tvrdí, že auto je bez vady a zvláštní zvuky jsou jen specifikum značky, je otázkou, proč si nechat s**t na hlavu poté, když se zjistí, že tomu tak není. Bohužel v tomto "státě" si lidi ještě nezvykli dožadovat se svých práv. Výhoda pro šmelináře a podobnou pakáž, poškozený si za to může sám. To jestli mělo najeto jenom 165000km a bylo za 120kkč je vedlejší.
Jen pro informaci,byli kontaktováni dva soudní znalci z oboru auto a oba se tím odmítli zabývat"prej co chci od deset let starého auta".Když byla celá věc probírána s bazaristou,tak ten na rovinu řekl,že u soudu bude tvrdit,že jsem odjel bez oleje,takže ono to s těmy soudy a vším okolo není tak jednoduchý jak si asi většina z vás myslí.Jinak ještě pro úplnost,automobilový analfabet asi nebudu,když jsem si celou víše zmíněnou závadu
závadu odstranil a opravil sám v garáži.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 20.06.2008 19:39, dracek
Nevim jak peclive autor cetl recenze. Vsude se pise, ze automaticka prevodovka u legacy je problemova a nejlepci je se ji vyhnout velkym obloukem.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.