0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru Legacy - malá životnost motoru 2,5?

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 15:10, RE: Kde jsou subaristi?
anonym napsal:
Autorovi bych doporučil při příští koupi, aby si vzal onoho známého sebou. Ušetří si tak spoustu problémů.
dívám se na to stejně. Přece to neřeším až po tom, to je pozdě a každý bazarista bude reagovat podobně. Komu by se chtělo vracet love za auto, který by za svý pak musel dávat dohromady....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 15:14, RE: ND
Šakal napsal:
Tady se zase projevilo pár chytrých hlav, co se hned navezli do značky Subaru, aniž by bylo patrné, co mnělo auto vůbec za sebou a za jakých podmnínek. Viděl jsem vykráglované Toyoty, Hondy,Mercedesy i Posche. Jsou to špičkové značky, ale vlastnilo je hovado a podle toho dopadly. Všechno je to o tom, že pán prostě udělal kravinu a taky za ni draze zaplatil. Někdo to vzal jako výzvu hned projevit antipatie k jap. značkám, ale ti chytřejší z Vás vědí, že tohle se nevyhne žádné značce. na závěr: My...
recenze nemá se Subaru nic společného....jak už někdo psal, dosadit jakoukoliv značku a vyjde to na stejno......více přemýšlet při nákupu čehokliv
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 15:46, RE: Ach jo
anonym napsal:
Lidi jsou prostě nepoučitelný, stalo se mě něco podobnýho se 156kou, vyjel sem z autobazaru a za 150 ujetých km šel motor do kytek, tak sem se kouknul na net, prošel internetové právní poradny a po víkendu oznámil majitelovi bazaru, že se jednalo o vadu která byla na autě už při nákupu a taky že pokud s tím nesouhlasí tak on musí mě dokázat (do půl roku od prodeje), že to tak není, jinak soud automaticky bere že ta vada tam byla. Bazarista pokrčil rameny, omluvil se vrátil mě všechny peníze. Člo...
Souhlas, tady přece nikdo nepředpokládá, že nikdo nemůže udělat chybu při nákupu. Tady jde o to, že když už tu chybu udělal, tak se mněl velice důrazně obrátit na bazrníka a pokud by ho poslal do háje, tak předat celou věc soudu. Chápu, že to neudělá člověk, co koupil fávo za 7000, ale u auta přes 100 000,- už mi to přijde adekvátní. Je jasné, že auto za kilo nebude ve 100% stavu, ale dát takový ranec za opravy, tak to je trochu moc. I kdyby vysoudil jen půlku vynaložené částky, tak je to dobrý,ne? Nicméně trvám na tom, že závada je jako z učebnice "skrytá vada" a bazarník měl naklopit všechny penízky zpátky a střep si vzít. Jo a hlavně bazrník by si to příště nelajsknul a to je taky důležité!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 15:47, RE: Ach jo
Šakal napsal:
Souhlas, tady přece nikdo nepředpokládá, že nikdo nemůže udělat chybu při nákupu. Tady jde o to, že když už tu chybu udělal, tak se mněl velice důrazně obrátit na bazrníka a pokud by ho poslal do háje, tak předat celou věc soudu. Chápu, že to neudělá člověk, co koupil fávo za 7000, ale u auta přes 100 000,- už mi to přijde adekvátní. Je jasné, že auto za kilo nebude ve 100% stavu, ale dát takový ranec za opravy, tak to je trochu moc. I kdyby vysoudil jen půlku vynaložené částky, tak je to dobr...
Jo a majitel by fakt mohl napsat, co to bylo za bazar, myslím, že by to zajímalo spoustu lidí!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 16:02, RE: ND
anonym napsal:
recenze nemá se Subaru nic společného....jak už někdo psal, dosadit jakoukoliv značku a vyjde to na stejno......více přemýšlet při nákupu čehokliv
Má. Źe skalní Subaristi jsou najednou jak pěna.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 16:22, RE: ND
Šakal napsal:
Tady se zase projevilo pár chytrých hlav, co se hned navezli do značky Subaru, aniž by bylo patrné, co mnělo auto vůbec za sebou a za jakých podmnínek. Viděl jsem vykráglované Toyoty, Hondy,Mercedesy i Posche. Jsou to špičkové značky, ale vlastnilo je hovado a podle toho dopadly. Všechno je to o tom, že pán prostě udělal kravinu a taky za ni draze zaplatil. Někdo to vzal jako výzvu hned projevit antipatie k jap. značkám, ale ti chytřejší z Vás vědí, že tohle se nevyhne žádné značce. na závěr: My...
Bohužel tě Šakale zklamu, jak mám rád japonské značky, tak bohužel tato závada se u motorů Subaruu občas stává, alespoň v zahraničí s ní mají své zkušenosti. Jistě-že je ovlivnitelná pravidelným servisem, způsobem užívání aj., ale jistá, byť velice malách choulostivost tady je. Tomáš Dusil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 16:45, RE: Ach jo
Šakal napsal:
Jo a majitel by fakt mohl napsat, co to bylo za bazar, myslím, že by to zajímalo spoustu lidí!
To určitě by měl napsat. Takhle bez trestu, že by to autobazaru prošlo,to se nesmí stát. Tak rychle název AUTOBAZARU napsat!!!
Jinak preferuji Japonce (Subaru,Toyoty,Mazdy a Hondy),ale toto by mi značku Subaru opravdu znechutilo. Pán si auto asi moc přál
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 19:20, RE: Ach jo
anonym napsal:
To určitě by měl napsat. Takhle bez trestu, že by to autobazaru prošlo,to se nesmí stát. Tak rychle název AUTOBAZARU napsat!!!
Jinak preferuji Japonce (Subaru,Toyoty,Mazdy a Hondy),ale toto by mi značku Subaru opravdu znechutilo. Pán si auto asi moc přál
taky bych to JMENO BAZARU UVITAL, jelikoz zrovna pokukuju taky ze si koupim subaru....rozhoduju se mezi outbackem a foresterem a tak zatim projizdim net kvuli referencim
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 19:43, Subaru 2,5
Kazdy motor subaru je opravdu velmi citlivy na mnostvi oleje, pokud predchozi majitel na to hazel bobanek, tak se proste pridrel, jinak diky koncepci jedny z nejspolahlivejsich motoru, v USA a CAN hojne pouzivane i do sporty letadel. pri normalnim provozu a servisu ( netvrdim znackovem protoze napriklad u EMIL FREY Stodulky jsou pekny pitomci)
je zivotnost 2,5 ky bezne kolem 250 tkm. pak G.O. da se udelat i s praci za 65.000 a motor pak ma vlastnosti noveho, u motoru H6 3,0 bezne zivotnost hodne pres 300 tkm.. pohon a prevodovka opet bezne 250 tkm. myslim za majitel se s najezdem na tomto voze pohybuje prave kolem 250 tkm a vozidlo na to ma narok, subaru jezdim 10 let a velmi dobry znamy je servisuje od 1990.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 22:44, Co dodat
...lidská blbost je neomezená.... každá koupě ojetiny z "autobazaru" je sázkou do loterie - účelem autobazaru je vždy "levně nakoupit a draze prodat" ....je buřt o jaké auto jde, vždy to končí stejně =(((
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 23:01, subaru
otec koupil minuly rok forestra z jednoho velkeho CZ bazaru. po par stech km zacal klepat motor, vzhledem k tomu, ze to bylo hned po koupi, putovalo to do autorizovaneho servisu na oficialni posudek.

zavada: pridrene lozisko na klice, po rozborce zjisteno, ze pry jiz jednou opravovane. pravdepodobne tam nekdo dal velmi husty olej, at je to par km ticho a sup s tim do bazaru.

vymena za novy spodek s repasem hlav atd - 90 000 kc ... mensi cast se podarilo vytahnout z toho bazaru, ale stalo to dost nervu a behani...

od te doby nastesti vse ok.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 23:39, RE: MUJ POHLED
anonym napsal:
anonym zrejme zije v idealnom svete s ruzovymi okuliarami.

Je to o hluposti cloveka ktore kupil to Subaru. V kupno-predajnej zmluve podpisal ze je oboznameny so vsetkymi nedostatkami ktore auta ma. Cize bazar je tym padom v klude!

Auto ma skoro jedno desat rocie a minimalne okolo 250.000 km

Co ste nikdy nekupovali auto? Je to jasna kupa macky vo vreci.

Je mi toho pana luto ale urcite sa poucil

Jozef, Bratislava
Jozefe, ne kazde desetilete auto musi mit nutne nalitano 250.000 km. To auto klidne muze mit tech 165.000 km, jen je taky dost mozne, ze predchozi majitel proste jezdil jako prase a k autu se tak i choval. Ja si kupoval taky auto z bazaru, ale byl u toho se mnou muj velice dobry automechanik a krome spotrebniho materialu jsem nemenil nic, km jsem mel stejne jako autor clanku, ale byla k tomu serviska ze znackovych servisu. Ted mam najeto po roce a neco o 20.000 km vic (jezdim obcas dalky) a v pohode. Jen mam jinou znacku, Subaru me nechava chladnym.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 23:40, RE: MUJ POHLED
anonym napsal:
Jozefe, ne kazde desetilete auto musi mit nutne nalitano 250.000 km. To auto klidne muze mit tech 165.000 km, jen je taky dost mozne, ze predchozi majitel proste jezdil jako prase a k autu se tak i choval. Ja si kupoval taky auto z bazaru, ale byl u toho se mnou muj velice dobry automechanik a krome spotrebniho materialu jsem nemenil nic, km jsem mel stejne jako autor clanku, ale byla k tomu serviska ze znackovych servisu. Ted mam najeto po roce a neco o 20.000 km vic (jezdim obcas dalky) a v po...
promin, nepodepsal jsem se, Tomas, toho casu v cizine (i s autem)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 23:43, RE: MUJ POHLED
anonym napsal:
promin, nepodepsal jsem se, Tomas, toho casu v cizine (i s autem)
jinak autora je mi taky lito, to je pech. Ale kdyz to mas jako srdcovku, holt se poucis a casem i odpustis. Vsem preju chladnou hlavu pri nakupu auta. Tomas
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 10:05,
vaz.pan Dusil popr.Vaculik,chcelo by to nejake recenzie na subaru.je o nich malo informacii.myslim,ze by to mnohych zaujalo.diky.JT.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 10:36, RE: Subaru 2,5
anonym napsal:
Kazdy motor subaru je opravdu velmi citlivy na mnostvi oleje, pokud predchozi majitel na to hazel bobanek, tak se proste pridrel, jinak diky koncepci jedny z nejspolahlivejsich motoru, v USA a CAN hojne pouzivane i do sporty letadel. pri normalnim provozu a servisu ( netvrdim znackovem protoze napriklad u EMIL FREY Stodulky jsou pekny pitomci)
je zivotnost 2,5 ky bezne kolem 250 tkm. pak G.O. da se udelat i s praci za 65.000 a motor pak ma vlastnosti noveho, u motoru H6 3,0 bezne zivotnost hodne...
Hmm, bezne 250t km, to teda moc nevydrzi. A delat G.O. na takhle starym aute s temito kilometry za 65t kc to je taky zbesilost, to uz je lepsi koupit jiny auto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 10:37, RE: Subaru 2,5
anonym napsal:
Kazdy motor subaru je opravdu velmi citlivy na mnostvi oleje, pokud predchozi majitel na to hazel bobanek, tak se proste pridrel, jinak diky koncepci jedny z nejspolahlivejsich motoru, v USA a CAN hojne pouzivane i do sporty letadel. pri normalnim provozu a servisu ( netvrdim znackovem protoze napriklad u EMIL FREY Stodulky jsou pekny pitomci)
je zivotnost 2,5 ky bezne kolem 250 tkm. pak G.O. da se udelat i s praci za 65.000 a motor pak ma vlastnosti noveho, u motoru H6 3,0 bezne zivotnost hodne...
A to nas vsude krmej, jka je benzinova atmosfera neznicitelna a bezudrzbova...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 13:43, RE: ND
anonym napsal:
To velkoryse odpousteni smejdovi v bazaru opravdu nechapu. Umim si predstavit, ze autor nema nervy na soudy, ale mel alespon napsat jmeno bazarnika. Dnes uz na internet chodi pro reference hodne lidi..
ale jak mu to dokázat?Motor si může zlikvidovat za 10 minut....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 14:03, subaru
To auto má nejlepší za sebou,...Jinak nevím co je srdcového na takovém subaru,...a ten automat,co od toho čekáte???Že budete lítat zatáčky smykem???Jestli sedí kilometry,tak za chvíli příjdou poloosy a ložiska vpředu())Má pro co žít,nebo spíše ,chodit vydělávat...Je otázkou,jestli není lepší dát ty peníze raději do něčeho důležitějšího,než do starého vraku,který má do spolehlivosti daleko...Je také otázkou,za kolik to koupil?Ještě by mne zajímalo,jak může bazarista za zničený motor?Ty boxery mají specifický zvuk normálně....Spíš se mněl podívat,kdo to vlastnil .....Jestli s tí lítal nějaký osumnactiletý syneček s ambicemi závodníka ,nebo důchodce,ktery nemá na nový olej a podobně...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 16:50, novější model
Před lety jsem scháněl jednotku esp na model 2001,nová stála 90000kč,poláci za ni chtěli 60000kč,nakonec z vrakoviště ve francii,s cestou vyšla na 40000.A to pomíjím jiné věci,jako běžná ůdržba.Tyhle auta kupujou ojeté jen lidi co neumějí počítat...Jáho jen dovez a už nikdy to nebudu opakovat.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.