0
zpět
 

diskuze k tématu: Do podhůří Forestera nebo X-traila?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, japonská vozidla, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 14:51, RE: isis2000
anonym napsal:
Subaru, to je muj sen (Legacy Outback) ... proste a jedine Subarko!!! ... az budou chechtaky :)
Prislo to smesne jenom me, nebo narazka na chybejici letni pneu nikoho neprekvapila? A stezovat si na vybavu kdyz se ptam na typ auta me prijde taky jako zbytecnost, bud chci vedet neco o aute, a nebo o vybave. KDyz jsem ochotny dat 399 tis za X trail, tak dejte to same do Subaru a budete mit klimu, mladsi rocnik, taky se serviskou a pneu si koupite sam.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 16:27, klimatizace
Klimatizaci můžete přeci do auta nechat dodělat, dělají to dnes už na mnoha místech. Krom toho za 260.000 seženete Forester i s klimatizací.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 16:55, RE: SUBARU
anonym napsal:
*dúvodů-pardon
mels to spravne..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 18:04, dCi od Nissanu ?
Spíš se ptám, protože fakt nevím. Nezdá se mi, že by Nissan předělával starý TD na Common Rail. Není motor 2.2 dCi spíš ta rozežraná ludra původem z Laguny ? Pokud jo, tak bych se toho speciálně v těžkým SUV-ečku skoro bál.

Jinak, na hory jasná volba - Subaru (při troše štěstí by se dalo sehnat i ve fabrický úpravě na LPG). Vzpomínám, jak jsme na horách tahali věci na chatu půl kilometru pěšky a jeden pán s Imprezou dojel skoro až do lyžárny. Pak to po něm zkoušel jeden s korejským pseudo-teréňákem (myslím, že to bylo Sorento), dojel tak do třetiny a málem došlo na rolbu.



JP
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 18:17, To je divné!
Proč za X-Trail dá někdo 399.000,- a za Forestra jen 260.000,-. Za 399.000,- máte předposledního Forestra ve slušné výbavě!!! To se pak X-Trail nehrabe na Subko !!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 22:26, RE: Subaru
figo napsal:
Jděte do Subaru, mám neteréní Legacy se stejným motorem o kterém uvažujete a vyjede to absolutně vše, jediný limit je nízká světlá výška (u Legacy). Jinak mám najeto 200.000 km a žádné investice vyjma plánovaných mě nepotkaly, co si přát víc?
Naprostý souhlas, měl jsem Outback 2.5, Imprezu 2.0 a teď mám Legacy sedan 3.0 V6.Jízdní vlastnosti a trakce jsou u všech vozů takové, že i A6 quattro je jenom do počtu. Auta jsou téměř nezničitelná. Ale jsem zvědavý na první diesel u Subaru, snad na jaře 2008.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 23:18, forester
zajímavá diskuze, rád se přidám...mám 2. forestera, 2007 2.0 bez turba, protože se znám a i těch "slabých" 116 kW jede moc dobře...prvního jsem měl 2004 s LPG, dost problémů s plynem, na benzin jezdil furt, než mi ho paní s fóbií zničila zezadu...terén jezdím, nic extra, normálně co potřebuju s vozíkem, vyjede všude, na sněhu taky...forester je dost bezkonkurenční za ty peníze, 650 novej, levnější než hustokára pseudo 4x4, jednoduchý spolehlivý auto, radost dennodenně používat..nechci jen chválit, ale nic jinýho mi nezbývá, protože na silnici parádní jízda a zabočíte do lesa a jedete dál..jistě jsou auta, co jezdí rychleji, za míň, líp v terénu, ale stojí podstatně víc peněz a forester lze srovnat klidně s auty za milion i víc...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 07:48, RE: forester
anonym napsal:
zajímavá diskuze, rád se přidám...mám 2. forestera, 2007 2.0 bez turba, protože se znám a i těch "slabých" 116 kW jede moc dobře...prvního jsem měl 2004 s LPG, dost problémů s plynem, na benzin jezdil furt, než mi ho paní s fóbií zničila zezadu...terén jezdím, nic extra, normálně co potřebuju s vozíkem, vyjede všude, na sněhu taky...forester je dost bezkonkurenční za ty peníze, 650 novej, levnější než hustokára pseudo 4x4, jednoduchý spolehlivý auto, radost dennodenně používat..nechci jen chváli...
Odchazim z diskuze a jdu si koupit Subaru )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.09.2007 22:19, Subarus virus
...tam kde jsem v zimě v té morké srač.. v kopci dojel s Imprezou bez řetězů, se jeden odvážil pouze se řetězy a to všech 4 kolech. Když za mnou zastavil, jen kroutil hlavou. Párkrát jsem během zimy i zapadl, ale je pravda, že do těch míst by se jiní odvážili jen s traktorem :)), stačila lopata a nějaké to nářadí z kufru a zase jsem jel dál. Teď bych rád měnil za Forestříka, ale je to moc těžké loučení, Impreza je srdcová záležitost - to ovšem bude i Forester. No a když jsem viděl nového Nisana X-traila, jak jede, tedy spíše nejede, po bahně do kopce a všechny možné typy subárek jedou klidně dál ..... ani nové zimní gumy mu nebyly nic platné a těch nadávek, co proletělo do éteru....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 00:56, pouze FORESTER
Zcela jednoznačně : F-O-R-E-S-T-E-R )) V dané kategorii fakt dobré auto. Spolehlivé a hezky se v něm jezdí. Možná na první pohled nemá takový image jako vyšší SUV, ale o to víc umí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 08:00, RE: Subarus virus
anonym napsal:
...tam kde jsem v zimě v té morké srač.. v kopci dojel s Imprezou bez řetězů, se jeden odvážil pouze se řetězy a to všech 4 kolech. Když za mnou zastavil, jen kroutil hlavou. Párkrát jsem během zimy i zapadl, ale je pravda, že do těch míst by se jiní odvážili jen s traktorem :)), stačila lopata a nějaké to nářadí z kufru a zase jsem jel dál. Teď bych rád měnil za Forestříka, ale je to moc těžké loučení, Impreza je srdcová záležitost - to ovšem bude i Forester. No a když jsem viděl nového Nisana ...
no zase jedno vím a to, že když si něco koupím, tak od toho něco čekám, a když mi to nedá, jakotřeba Vámi popisovaný Nissan, tak opravdu lítají různá slovíčka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 18:03, RE: Subarus virus
anonym napsal:
...tam kde jsem v zimě v té morké srač.. v kopci dojel s Imprezou bez řetězů, se jeden odvážil pouze se řetězy a to všech 4 kolech. Když za mnou zastavil, jen kroutil hlavou. Párkrát jsem během zimy i zapadl, ale je pravda, že do těch míst by se jiní odvážili jen s traktorem :)), stačila lopata a nějaké to nářadí z kufru a zase jsem jel dál. Teď bych rád měnil za Forestříka, ale je to moc těžké loučení, Impreza je srdcová záležitost - to ovšem bude i Forester. No a když jsem viděl nového Nisana ...
No ono je to tady,jako by se tu psalo o nějakém nadpozemském autě??!!
Ale já byl vždy příznivcem Subaru,hlavně v MS rallye.Snad na něj časem budou kešeně a budu tady taky psát takové nadpozemské věci,kde jsem s tím autem byl apod.

P.S. Kdesi jsem četl od majitel Subaru,že Murphyho zákon pro Subaru je, že zapadne dál a víc než ostatní a v hůře dostupném místě.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.10.2007 16:44, RE: Subarus virus
Marcus napsal:
No ono je to tady,jako by se tu psalo o nějakém nadpozemském autě??!!
Ale já byl vždy příznivcem Subaru,hlavně v MS rallye.Snad na něj časem budou kešeně a budu tady taky psát takové nadpozemské věci,kde jsem s tím autem byl apod.

P.S. Kdesi jsem četl od majitel Subaru,že Murphyho zákon pro Subaru je, že zapadne dál a víc než ostatní a v hůře dostupném místě.....
...svatá pravda. Se Subárkem člověk zapadne častěji, protože se odváží i do míst, kde by to jiného ani nenapadlo pokoušet. Já zapadl s Imprezou na běžecké stopě na hřebenovce. Nikde nikdo, ale vědom si nebezpečí, jsem po aplikací nářadí a věcí z kufru (moje standardní výbava) jel za chvíli zase dál )) Subárko není všemocné, ale tolika srandy a dobrodružství se s jiným autem zažít jen tak nedá.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.