0
zpět
 

diskuze k tématu: Do podhůří Forestera nebo X-traila?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, japonská vozidla, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 04:58,
Forester je super kára, taky o něm uvažuju. Těch "poctivých" 70000 km na tachometru je úsměvných, ale tohoto auta bych se nebál ani s 200000km.Nissan taky není špatná volba, ale já dávám hlas jednoznačně Subaru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 07:07, edmund
Jedině fronteru, super kára.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 08:11, RE: edmund
anonym napsal:
Jedině fronteru, super kára.
Já myslím, že chtěl hodně jezdit po horách a ne pořád ležet pod autem??? JInak u nás mají policjti Fronteru a mechanici se zrovna nenuděj. No je to pořád ten starý ne moc dobrý OPEL.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 08:26, Zvědavost
S jistou dávkou zvědavosti čekám, kdy se tady někdo vytasí s Octavií 4x4..)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 08:42, Subaru
Jděte do Subaru, mám neteréní Legacy se stejným motorem o kterém uvažujete a vyjede to absolutně vše, jediný limit je nízká světlá výška (u Legacy). Jinak mám najeto 200.000 km a žádné investice vyjma plánovaných mě nepotkaly, co si přát víc?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 08:59, Jak pro koho
Pro sebe Subaru, pro manželku X-trail. Ale jen proto, že ženským se tyhle auta prostě líbí. Povětšinou ani nechtějí docenit jízdní kvality, ale hlavně aby to vypadalo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 09:26, RE: Zvědavost
anonym napsal:
S jistou dávkou zvědavosti čekám, kdy se tady někdo vytasí s Octavií 4x4..)
Třeba já. ).
Ale forester je jiná klasa, to je fakt. Soused ho má a moc mu ho závidím. (
Jen mu nezávidím tu spotřebu, v článku uvedených deset litrů tam, co jezdíme(hory), je jen fikce. Třináct až patnáct. Proto taky jezdí na LPG. Já taky nejezdím s oktávkou za pět, jak se tu občas ranoncuje, ale tak sedm a půl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 09:34, RE: Zvědavost
anonym napsal:
Třeba já. ).
Ale forester je jiná klasa, to je fakt. Soused ho má a moc mu ho závidím. (
Jen mu nezávidím tu spotřebu, v článku uvedených deset litrů tam, co jezdíme(hory), je jen fikce. Třináct až patnáct. Proto taky jezdí na LPG. Já taky nejezdím s oktávkou za pět, jak se tu občas ranoncuje, ale tak sedm a půl.
Ačkoli příznivce koncernu a Škoda zvlášť, tak musím říci, že kdo řekne, že jezdí se 4x4 Octávií za 5l, tak je buď génius nebo kydoň.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 09:38, RE: Zvědavost
edmund napsal:
Ačkoli příznivce koncernu a Škoda zvlášť, tak musím říci, že kdo řekne, že jezdí se 4x4 Octávií za 5l, tak je buď génius nebo kydoň.
A když si hrneš cestou domů sníh slepicí na chladiči, na počítač se ani nedívej! ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 10:04, RE: Zvědavost
anonym napsal:
A když si hrneš cestou domů sníh slepicí na chladiči, na počítač se ani nedívej! ))
A že letos bylo sněhu ))). edna z mála zim, kdy byla i v Praze stená sněhová nadílka jako na horách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 10:39, RE: Zvědavost
edmund napsal:
A že letos bylo sněhu ))). edna z mála zim, kdy byla i v Praze stená sněhová nadílka jako na horách.
A pro tyhle oblasti bych určitě klimu neřešil. Forestra a hotovo, nejlépe jak bylo výše, na LPG nebo CNG (je-li někde poblíž plnička, což ale asi nebude...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 11:25, RE: Zvědavost
anonym napsal:
Třeba já. ).
Ale forester je jiná klasa, to je fakt. Soused ho má a moc mu ho závidím. (
Jen mu nezávidím tu spotřebu, v článku uvedených deset litrů tam, co jezdíme(hory), je jen fikce. Třináct až patnáct. Proto taky jezdí na LPG. Já taky nejezdím s oktávkou za pět, jak se tu občas ranoncuje, ale tak sedm a půl.
Mám forester rv. 2005 motor 2l 125 koni najeto 45000,reálná spotřeba je v pohode mezi 8-9 litry benzínu na 100km ježděno na okrskách Vysočiny a to nejsem rozhodně brzda provozu,snažím se jezdit svižně ale plynule,rovinky do 120 jinak 90-100 a zatáčky pěkne pod plynem.Maximum je 10L při 150 km za hodinu na tempomat po dálnici.
Dosažené minimum je 7,8 L pri rodinném výletu na Śumavu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 11:51, edmund
Jsem starý kydoň.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 11:58, RE: Zvědavost
edmund napsal:
A že letos bylo sněhu ))). edna z mála zim, kdy byla i v Praze stená sněhová nadílka jako na horách.
Jo, milý Edmunde, ne všechny zimy jsou (a budou) jako ta minulá.
Teď mě napadlo, co se týče X-traila, měla ho kámoška, co jezdí vedle na chalupu. Rychle ho vyměnila (peníze neřeší...) za X-5. Můžu se zeptat proč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 11:59, LPG
Koukal jsem ze se da koupit i Forester s LPG original od vyrobce... to by taky nemuselo byt marne. Mel jsem moznost ridit Legacy a Outback a jsou to super auticka. Pro me jedny z nejkvalitnejsich. Casem na nejake to Subarko mozna nasetrim, ale do ty doby si budu muset vystacit s Astrou H...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 12:00, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Forester je super kára, taky o něm uvažuju. Těch "poctivých" 70000 km na tachometru je úsměvných, ale tohoto auta bych se nebál ani s 200000km.Nissan taky není špatná volba, ale já dávám hlas jednoznačně Subaru.
Ty km bych az tak neresil, v pripade techto aut bych spis hodnotil celkovy stav.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 13:20, RE: LPG
anonym napsal:
Koukal jsem ze se da koupit i Forester s LPG original od vyrobce... to by taky nemuselo byt marne. Mel jsem moznost ridit Legacy a Outback a jsou to super auticka. Pro me jedny z nejkvalitnejsich. Casem na nejake to Subarko mozna nasetrim, ale do ty doby si budu muset vystacit s Astrou H...
Jo jo, vřele můžu doporučit, jen šetři. Jezdím Legacy a za volantem se bavím, sucho, mokro nebo sníh, jízda je zábava. Když jde do tuhého a ostatní jednou krokem, to se bavím úplně nejvíc. Oni totiž neví. Oni neví.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 14:20, isis2000
Subaru, to je muj sen (Legacy Outback) ... proste a jedine Subarko!!! ... az budou chechtaky :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 14:50, RE: SUBARU
anonym napsal:
Subaru, to je muj sen (Legacy Outback) ... proste a jedine Subarko!!! ... az budou chechtaky :)
Subaru je srdeční záležitost, je spousta důvodů, proč si ho nekoupit, ale na druhou stranu je to auto pro lidi, kteří vědí, co chtěj. Věčné vypočítávání spotřeby, nákladů na opravy a servis je blbost. Jednou mě jeden magor svezl v Impreze, jednak jsem se tenkrát naučil bát a za další jsem začal šetřit. Jo a možná za třetí jsem začal pochybovat o zákonech gravitace. Žijem jen jednou!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 14:50, RE: SUBARU
anonym napsal:
Subaru je srdeční záležitost, je spousta důvodů, proč si ho nekoupit, ale na druhou stranu je to auto pro lidi, kteří vědí, co chtěj. Věčné vypočítávání spotřeby, nákladů na opravy a servis je blbost. Jednou mě jeden magor svezl v Impreze, jednak jsem se tenkrát naučil bát a za další jsem začal šetřit. Jo a možná za třetí jsem začal pochybovat o zákonech gravitace. Žijem jen jednou!
*dúvodů-pardon
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.