0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Yeti oficiálně

kategorie zařazení tématu: automobilky, česká vozidla, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 15:05, RE: tak trochu méně ošklivé káčátko...
karlos napsal:
dámo klídek, co se líbí vám se nemusí líbit jinému.. opět tady něco vnucujete .. hupněte si do citrouše a buďte v klidu
Milý karlos! CO jste tím chtěl říci?!? Nějak NEchápu vaši reakci na můj příspěvek - CO ŽE TO jsem "vnucovala"? Zvládl byste to napsat "konkrétne"?
PS: Do Brumly "nehupnu" - jsme od něj zrovna "pěkných" pár tisíc km - jinak KLID a POHODA tu vskutku je ,-)
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 21:41, RE: tak trochu méně ošklivé káčátko...
cruise napsal:
neuraž se, ale to co tu teď píšeš je fakt jen prázdný blablabla...onehdá znamená kdy??? Aktuální ceny: Škoda Octavia combi Ambiente 1,8TSi 4x4 - 620 900.
Nejlevnější Legacy kombi s benzínem stojí 803 800.- .Rozdíl tedy 182 tisíc !!!! Když mrkneme na diesel, tak nejlevnější u Subaru Legacy je za 853 800.-, nejlevnější u octavie je za 584 900.-, což dejme tomu nebudeme počítat, páč je to jen 1,9 Tdi s nepřesvědčivým výkonem. Podíváme se tedy na 2,0TDi a jsme na 660 900.- Rozdíl 192 tisíc !!! A...
Asi by sis neměl dávat tolik kafe, takhle ti brzo praskne nějaká žilka, ke vší smůle to bude třeba v mozku (a věřím, že ho máš), nebo se někde urve kousek sraženiny a bude z toho kardiovaskulární problém... Ano, bylo to loni, kdy ceny okt. byly někde jinde (cca 120tKč). A dolar taky. A s tím dieselem : s čím srovnávnáváš toho boxera? S PD ve slepé uličce se všema jeho problémama? A nebo již Š Auto začala v tichosti bez annoncování (jako u Passata) montovat 2,0 TDI CR? A možná jsi už slyšel o globalizaci a importu (v případě Škody o reimportu) a globálních zárukách. Rozdíl může být (ale taky nemusí) v rozdílných závitech nebo zpřevodování pro různé trhy. A co rozdíl mezi permanentem a Haldexem? Je to snad 3. (nebo kolikátá) generace jako u XC70? Tam funguje na 1... U O2 prý 4x4 konečně funguje i u pohybu vzad. Jak skvělé!!!!!!!!!! Osobně je mi to jedno, vystačím si s 1 hnanou nápravou, pomáhá mi při tom ASR a ESP. Letošní zimu jsem to na Šumavě dostkrát ocenil, třeba to ale nejsou zas tak úplně hory. Tak klid a RESPEKT. Dík.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 21:46, RE: tak trochu méně ošklivé káčátko...
Pepe napsal:
Asi by sis neměl dávat tolik kafe, takhle ti brzo praskne nějaká žilka, ke vší smůle to bude třeba v mozku (a věřím, že ho máš), nebo se někde urve kousek sraženiny a bude z toho kardiovaskulární problém... Ano, bylo to loni, kdy ceny okt. byly někde jinde (cca 120tKč). A dolar taky. A s tím dieselem : s čím srovnávnáváš toho boxera? S PD ve slepé uličce se všema jeho problémama? A nebo již Š Auto začala v tichosti bez annoncování (jako u Passata) montovat 2,0 TDI CR? A možná jsi už slyšel o glo...
Jo, zapomněl jsem dodat (konečně k tématu), že se mi ten Yeti docela líbí Za 350 vč DPH a klimou bych tu 1,2 TSI do města rád vzal, ta svině 2,2HDi pod 8 nejde )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 22:03, Sranda
Tak jsem si právě přečetl celou diskuzi a musím říct,že některé příspěvky mě moc pobavili.Když je recenze na nejakou Škodovku tak to na hodně lidí působí jako červený hadr na býka a myslím.že to nikdy ani jinak nebude,př když tahle značka s něčím příjde tak to stojí fakt za to!Nevím čím to,že škodovku tolik lidí vyloženě nenávidí,ale jedno je jisté,něco na tom asi bude...Škoda - Simply never
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 23:10, RE: tak trochu méně ošklivé káčátko...
Pepe napsal:
Asi by sis neměl dávat tolik kafe, takhle ti brzo praskne nějaká žilka, ke vší smůle to bude třeba v mozku (a věřím, že ho máš), nebo se někde urve kousek sraženiny a bude z toho kardiovaskulární problém... Ano, bylo to loni, kdy ceny okt. byly někde jinde (cca 120tKč). A dolar taky. A s tím dieselem : s čím srovnávnáváš toho boxera? S PD ve slepé uličce se všema jeho problémama? A nebo již Š Auto začala v tichosti bez annoncování (jako u Passata) montovat 2,0 TDI CR? A možná jsi už slyšel o glo...
prosím tě vážím si tvé péče o můj zdravotní stav, ale nech si jí raději pro někoho jiného, nebo se začnu obávat o tvůj stav duševní...jinak je vidět, že jsi moc nečetl, co jsem psal. Ano, boxer-diesel, je lepší, ale s klidným svědomím ho budu s 2,0TDi srovnávat, protože v jeho prospěch hovoří 200 tisíc Kč a jako sorry, ale první jsi tu začal předhazovat ty, že za cenu O2 1,8 tsi máš legacy kombi, tak jsem ti tu jen napsal, že nemáš pravdu. bohužel nevim, kolik stálo subaru legacy loni, ale vzhledem k tomu, že šly s cenama dolu všechny automobilky, je vysoce nepravděpodobný, že by bylo legacy kombi někdy stejně drahý, jako O2 4x4. kritizuješ PD, ale jaký jsou zkušenosti s tím boxer-dieselem? Velmi prachbídný a až čas ukáže, jestli je stejně spolehlivý, jako PD, nebo víc, nebo méně, teď to ale srovnávat nemůžeš. A ještě jedna věc...kdo je srdcem závodník a trpí tím, že nemůže projíždět zasněžený , nebo mokrý zatáčky driftem , tak ať si koupí subaru s permanentem a leje do něj litry a litry ať je zima, nebo léto, kdo chce ale 4x4 kvůli tomu, že ho opravdu potřebuje a ne jen na to, aby se vytahoval, tak je pro něj "nenáviděný" HALDEX mnohem lepším sluhou. V zimě pracuje, v létě nežere. Ale opět se tu dostáváme k tomu, že každému vyhovuje něco jiného a stejně tak jako ty by sis nekoupil "haldex" já bych si nikdy nekoupil subaru, nelíbí se mi, a žere :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 07:36, RE: Sranda
V-tec napsal:
Tak jsem si právě přečetl celou diskuzi a musím říct,že některé příspěvky mě moc pobavili.Když je recenze na nejakou Škodovku tak to na hodně lidí působí jako červený hadr na býka a myslím.že to nikdy ani jinak nebude,př když tahle značka s něčím příjde tak to stojí fakt za to!Nevím čím to,že škodovku tolik lidí vyloženě nenávidí,ale jedno je jisté,něco na tom asi bude...Škoda - Simply never
Jo, máš pravdu, tvoje příspěvky jsou fakt srandovní...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 07:43, RE: tak trochu méně ošklivé káčátko...
cruise napsal:
prosím tě vážím si tvé péče o můj zdravotní stav, ale nech si jí raději pro někoho jiného, nebo se začnu obávat o tvůj stav duševní...jinak je vidět, že jsi moc nečetl, co jsem psal. Ano, boxer-diesel, je lepší, ale s klidným svědomím ho budu s 2,0TDi srovnávat, protože v jeho prospěch hovoří 200 tisíc Kč a jako sorry, ale první jsi tu začal předhazovat ty, že za cenu O2 1,8 tsi máš legacy kombi, tak jsem ti tu jen napsal, že nemáš pravdu. bohužel nevim, kolik stálo subaru legacy loni, ale vzhle...
Tak jestli máš kvalifikaci k hodnocení duševních stavů ostatních nevím, pro mě za mě se obávej o co chceš. Jen mě tvoje reakce připomínají hádky mých dětí o hračky, nebo o to, co si pustí na DVD. Divím se jen, že jsi ještě po takové době na tomhle fóru háklivej na to, že se někdo otře o VW, nedejbože o O1 4x4 1,8T ). Já 4kolku nevyužiju a jako módní trend k nahonění ega nepotřebuju. Jen jsem si nechal spočítat, že by mě i takový Outback vyšel na cca 640 tKč, vč lodní dopravy, cla, homologace a CZ dokladů... Nafta tenkrát v nabídce nebyla, takže nemohu sloužit. Dneska se to ale kvůli kurzu dolaru a zlevnění v Evropě stalo neekonomickou záležitostí. A při jízdě přecijen preferuju pohodlí, bezpečí a prostor (pro všechny, nejenom vepředu), holt daň za úraz zad před 10 lety. Navíc vím, že se dá jezdit relativně svižně a dravě, přitom nedrncat a nenechat se spapat. V O1 (TDI 66kW a 1,8T) jsem taky jezdil, ale nebylo to pro mě. Ale někdo je z toho nadšenej, a já mu to neberu. Takže jěště jednou: RESPEKT. To je to, o co tu jde. A to, co ti asi (maličko) chybí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 09:14, RE: tak trochu méně ošklivé káčátko...
Pepe napsal:
Tak jestli máš kvalifikaci k hodnocení duševních stavů ostatních nevím, pro mě za mě se obávej o co chceš. Jen mě tvoje reakce připomínají hádky mých dětí o hračky, nebo o to, co si pustí na DVD. Divím se jen, že jsi ještě po takové době na tomhle fóru háklivej na to, že se někdo otře o VW, nedejbože o O1 4x4 1,8T ). Já 4kolku nevyužiju a jako módní trend k nahonění ega nepotřebuju. Jen jsem si nechal spočítat, že by mě i takový Outback vyšel na cca 640 tKč, vč lodní dopravy, cla, homologace ...
No tak nejprve na zdravotní téma : S "vtipnými" poznámkami o zdravotním stavu, či o tom co se mi může přihodit jsi tu začal ty, nesmíš se pak divit, když se ti to vrací stejnou mincí. Takovýhle úvod příspěvku, co si tu psal o prasklé cévce, nebo kardiovaskulárních problémech mi připadá opravdu slušně řečeno, velmi jednoduchý, možná tak hodný pubescenta, trávícího volné chvíle u PC, tím spíše, pokud se tady "moderně" oháníš slovem RESPEKT. Nemusím mít na to kvalifikaci, abych se nemohl obávat o tvůj duševní stav, nicméně, pokud nejsi lékař, velmi pochybuju, že máš zdravotní kvalifikaci vyšší než já.
Téma automobily(konečně): Pokud čteš pozorně, víš, že jsem psal že boxer diesel, je povedenější, než TDI PD, stejně tak se ale dá těžko říct, co vydrží. Tvůj první příspěvek o tom, jak sis "onehdá" nechal sestavit u autor.dealera O2 TSi 4x4 a že za stejné peníze máš Legacy combi je opravdu zavádějící a v podstatě velmi klamný-nejsi politik?
1) Pokud chceš srovnávat férově, srovnávej ceny obou aut z autosalonů a ne octavie z autosalonu a proti tomu subaru v kontajneru. Není to objektivní srovnání a jak říkám, zavádějící.
2) Pokud bereš cenu Subaru v kontajneru se vším všudy, tak aby jsi byl objektivní ber k tomu např. Škodovku v té době např z Holandska, nebo z Německa. v době, kdy jsi byl na kolenou z toho, že je Subaru z ciziny o takové peníze levnější byly motoristické a (nejen ty) časopisy plné informací, jak si lidé vozí škodovky ze sousedních zemí, že se tam dají sehnat až o 30 % levněji než tady. Pokud by jsi takto srovnával, nikdy by ti nemohlo vyjít, že je Legacy stejně drahé.
3) v podstatě pochybuju o tom co tu říkáš, má fakt pocit, že si vymýšlíš. V prvním příspěvku píšeš, že to na Outback nebylo a teď v posledním, že by tě vyšel ne 640 ? No buď seš snílek a fantasta, nebo zapomínáš, co píšeš.
4) vůbec mi nevadí, když se o O1 1,8T 4x4 někdo otře, pokud je to konstruktivní, zdaleka to není dokonalé auto, ale na tu službu jakou dělalo a jaké s ním byly náklady a kolik najezdilo na něj nedám dopustit.
Mám několik kamarádů se Subaru a věř mi, že mám dostatek informací a i osobních zkušeností o "nežravosti" této značky, ale jak říkám, je to každého věc, ale pokud chceš srovávat, srovnávej objektivně a vozy, které si mohou vzájemně konkurovat v dané třídě. Vykřikovat tady něco o tom, že Legacy je bezpečnější než octavia(víš vůbec kolik má O2 hvězdiček při crash testech a kolik subaru?) a pohodlnější, je asi na stejné úrovni, jako kdybych tu vykřikoval, že je nová A6 bezpečnější a komfortnější, než legacy.
5) Takže než začneš OPĚT něco psát o zdravotním stavu a druhým dechem o RESPEKTU, trochu si to prosím v hlavě srovnej.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 11:53, RE: Sranda
A4 napsal:
Jo, máš pravdu, tvoje příspěvky jsou fakt srandovní...
Jo díky,ale moje příspěvky nejsou to co je tu srandovní,ale něco jiného je mnoha lidem k smíchu...!Nebo k pláči...???
ps.nápověda zní-má to slepici ve znaku!
Hezký den :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 13:05, RE: Sranda
V-tec napsal:
Jo díky,ale moje příspěvky nejsou to co je tu srandovní,ale něco jiného je mnoha lidem k smíchu...!Nebo k pláči...???
ps.nápověda zní-má to slepici ve znaku!
Hezký den :)
No, jestli není mnoha lidem k smíchu spíš ten, kdo má za ikonu hondu C-RV. Popřemýšlej o tom.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 13:11, RE: Sranda
A4 napsal:
No, jestli není mnoha lidem k smíchu spíš ten, kdo má za ikonu hondu C-RV. Popřemýšlej o tom.
Milý A4! Já mám za (docela hodně) povedený vůz třeba C5 (ve verzích s H3+) - opravdu ho za o HODNĚ lepší než např. minulou generaci audi A4 s předním pohonem a "bonusem" v podobě 1.9 TDi PD považuji.
MÁM nad tím (sebou) "popřemýšlet"? ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 13:51, RE: Sranda
Kylie napsal:
Milý A4! Já mám za (docela hodně) povedený vůz třeba C5 (ve verzích s H3+) - opravdu ho za o HODNĚ lepší než např. minulou generaci audi A4 s předním pohonem a "bonusem" v podobě 1.9 TDi PD považuji.
MÁM nad tím (sebou) "popřemýšlet"? ,-)
To jak chceš, Kylie, popřemýšlet klidně můžeš. Tentokrát jsem to ale myslel spíše na jedince, kteří si myslí, že mají doma nejlepší káru na světě a neustále se naváží do jiných značek. Toto "navážení se" samozřejmě neopomenou okořenit "patřičně vtipným" komentářem. Jak už jsem někde psal, někdo zkrátka dospívá až později....
Milá Kylie, že považuješ výše zmíněný C5 za mnohem lepší auto než výše zmíněné A4, ti přece nikdo nebere, ale možná by sis už mohla konečně uvědomit, že někdo to může vidět naopak...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 14:03, RE: Sranda
A4 napsal:
To jak chceš, Kylie, popřemýšlet klidně můžeš. Tentokrát jsem to ale myslel spíše na jedince, kteří si myslí, že mají doma nejlepší káru na světě a neustále se naváží do jiných značek. Toto "navážení se" samozřejmě neopomenou okořenit "patřičně vtipným" komentářem. Jak už jsem někde psal, někdo zkrátka dospívá až později....
Milá Kylie, že považuješ výše zmíněný C5 za mnohem lepší auto než výše zmíněné A4, ti přece nikdo nebere, ale možná by sis už mohla konečně uvědomit, že někdo to může vidět naopak...
Milý A4! Já NEchtěla "pichlavá" být, já jen takovou "rozverně-(maličko)pichlavou" náladu mám (NEtuším proč - Buřtík skoro po "infarktu", neb naše "pidiúspory" se ... jak to jen říci ... poslední dobou NEzvětšily
Tak to je třeba jen "šok" a já se tu "odreagovávám" ... ale docela DOBROU náladu opravdu mám (NEtuším proč)
PS: V mém věku je DOBRÁ šance - že už asi (snad) NEdospěji ...
Jinak (naprosto "seriozně/vážně") pěkný den ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 15:12, RE: tak trochu méně ošklivé káčátko...
cruise napsal:
No tak nejprve na zdravotní téma : S "vtipnými" poznámkami o zdravotním stavu, či o tom co se mi může přihodit jsi tu začal ty, nesmíš se pak divit, když se ti to vrací stejnou mincí. Takovýhle úvod příspěvku, co si tu psal o prasklé cévce, nebo kardiovaskulárních problémech mi připadá opravdu slušně řečeno, velmi jednoduchý, možná tak hodný pubescenta, trávícího volné chvíle u PC, tím spíše, pokud se tady "moderně" oháníš slovem RESPEKT. Nemusím mít na to kvalifikaci, abych se nemohl obávat o ...
Děkuji za vysvětlení. Asi se mám pořád co učit, v obchodě (nechci psát byznysu) se pohybuju teprve krátce (teprve patnáctým rokem), tudíž si asi neumím udělat srovnatelné nabídky. Ale jelikož to za mě nebudeš sanovat (nebo jo?), tak tě to může nechat v klidu.
Při výběru jsem o Sub neuvažoval, neb (jak je psáno výše) 4x4 nepotřebuju - tak se neoháněj tím, že si to po tobě nepřečtu, když to sám patrně potřebuješ zopakovat. S neradostným výhledem na doby příští jsem od nákupu nového upustil, a řešil to ojetým. Z hlediska vývoje DPH a možných změn v odpisech se to (zatím) jeví správně.
Ten zdravotní stav byl myšlen v nadsázce, netušil jsem, že jsi tak vážný člověk. Prostě mě pobavilo tvoje rozčilení nad takovou prkotinou. Kdybych se já čertil kvůli takovým kravinám, dávno bych byl od tohohle světa izolován...
Jinak děkuji za pokus o výchovu, ale obávám se, že ti to tak nějak nepřísluší. Co nezvládli rodiče, asi nenapravíš. Takže o srovnávání v hlavě bych být tebou upustil. Doporučuju se věnovat svým ratolestem, případně při přebytku výchovných ambicí by se hodila nějaká pedagogická dráha.
Měj se, a někdy zas při nějaké debatě - nedebatě ahoj. P.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 23:37, RE: tak trochu méně ošklivé káčátko...
Pepe napsal:
Děkuji za vysvětlení. Asi se mám pořád co učit, v obchodě (nechci psát byznysu) se pohybuju teprve krátce (teprve patnáctým rokem), tudíž si asi neumím udělat srovnatelné nabídky. Ale jelikož to za mě nebudeš sanovat (nebo jo?), tak tě to může nechat v klidu.
Při výběru jsem o Sub neuvažoval, neb (jak je psáno výše) 4x4 nepotřebuju - tak se neoháněj tím, že si to po tobě nepřečtu, když to sám patrně potřebuješ zopakovat. S neradostným výhledem na doby příští jsem od nákupu nového upustil, a ře...
hele je v podstatě jedno, co tady napíšeš, každý rozumný člověk si umí přečíst, že to co jsi napsal (že za cenu Octavie máš Subaru Legacy) je jen prázdným plácnutím do vody, ať se to tu snažíš obhajovat jak chceš(povídačky o subaru v kontajneru a podobně). Mě prostě takovýhle prázdně řeči opravdu vaděj, jen hloupě něco plácnout, aby jsi někoho, nebo něco jiného(v tomhle případě Škodovku) pošpinil...Je to fakt takový dost jednoduchý chování. Mnohem vtipnější jsi ale v tom tématu zdraví :o)) první si rýpneš, když ti to někdo vrátí, čertíš se jak malej, jestli mám kvalifikaci k hodnocení duševních stavů a nakonec se tu vztekáš, že ten tvůj první rýpaneček byl nadsázka a že já jsem moc vážný, když to neberu :o) ty jseš fakt PAN sranda :o) Nikdo tě tu nevychovával, ani se o to nesnažil, předpokládám, že číst umíš a že vidíš, že jsem tě PROSIL, aby sis to srovnal v hlavě, když do někoho rýpeš a používáš k tomu téma zdraví a druhým dechem hovoříš o respektu. Jinak díky za rady, jakým směrem by se měla ubírat má pracovní kariéra, ale nestojím o ně, jsem v práci spokojený a taky ti neradím, že by ses hodil do nějaké třetiligové komunální politiky, kde by tvoje demagogie a irelevantní argumenty možná našly úrodnou půdu. Takže se taky měj a někdy tady třeba zas ahoj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.03.2009 23:43, RE: Sranda
Kylie napsal:
Milý A4! Já NEchtěla "pichlavá" být, já jen takovou "rozverně-(maličko)pichlavou" náladu mám (NEtuším proč - Buřtík skoro po "infarktu", neb naše "pidiúspory" se ... jak to jen říci ... poslední dobou NEzvětšily
Tak to je třeba jen "šok" a já se tu "odreagovávám" ... ale docela DOBROU náladu opravdu mám (NEtuším proč)
PS: V mém věku je DOBRÁ šance - že už asi (snad) NEdospěji ...
Jinak (naprosto "seriozně/vážně") pěkný den ,-)
no...mě tady možná chybějí nějaký informace, můžeu se zeptat MIlá/NEmilá KyLIE jaký typ a rok té houpačky máte? -bez urážky samozřejmě :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.03.2009 11:11, Milý cruise!
cruise napsal:
no...mě tady možná chybějí nějaký informace, můžeu se zeptat MIlá/NEmilá KyLIE jaký typ a rok té houpačky máte? -bez urážky samozřejmě :o)
Warum "bez urážky"? Na to (snad) NIC není ... (nebo?)
Já sice NErozumět co vy tím "...houpačky..." myslet, ale já tak nějak "vibrovat a cítit", že vy "na mysli mít" rok narození našeho "bumbrlíčka/děťátka", že?
To už náš DRUHÝ potomek (z tohoto rodu) a první já měla HNED jako "absolut novinku" s motorem 2.2 HDi a po faceliftu (a 150ti t. km) já ho (macešsky) "odvrhla" a NOVÉ třílitrové robátko si v roce ´05 pořídila.
PS: To "milý/NEmilý" - to vy OPSAL! Na to mám "copyright" na těchto stránkách JÁ - to vy "nevědět/nerespektovat"? ,-)
PPS: A co VAŠE děti ... ? KDEpak ty se "narodily"? A JAK jsou staré? A "zlobí"? A ty mé nejraději "bačkůrky" od Michelin a Bridgestone (to jsem vloni koupila nové letní a SPOKOJENi jsme ...). A "papání" nejraději od Aral (Ultimate 100) tomu našemu "cvalíkovi" chutná - čím krmíte ty vaše? Tak POVíDEJTE!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.03.2009 11:16, RE: tak trochu méně ošklivé káčátko...
cruise napsal:
neuraž se, ale to co tu teď píšeš je fakt jen prázdný blablabla...onehdá znamená kdy??? Aktuální ceny: Škoda Octavia combi Ambiente 1,8TSi 4x4 - 620 900.
Nejlevnější Legacy kombi s benzínem stojí 803 800.- .Rozdíl tedy 182 tisíc !!!! Když mrkneme na diesel, tak nejlevnější u Subaru Legacy je za 853 800.-, nejlevnější u octavie je za 584 900.-, což dejme tomu nebudeme počítat, páč je to jen 1,9 Tdi s nepřesvědčivým výkonem. Podíváme se tedy na 2,0TDi a jsme na 660 900.- Rozdíl 192 tisíc !!! A...
Tedy - přiznávám se - pro mne "plochý" motor subaru/porsche trochu "modlou" je - on je tedy konstrukčně náročnější a výrobně dražší a PROTO ho mnohé automobilky už NEdělají, ale LEPŠí - to on za JE!
NEbylo by "rozumnější" porovnávat octavii spíše s Impezou?
Jinak CENOVÝ rozdíl je (dle mne) spíše MALÝ, neb "důsledná" konstrukce podvozku typu "symetrická 4kolka" je OPĚT "náročnější" = dražší (pochopitelně je i "lepší" - ale to spoustu /možná většinu/ lidí až tak NEzajímá).
PS: Taková NEJ- verze Subaru Legacy v plné výbavě s třílitovým šestiválcem se vším všudy za 900.000 kč - mně to příjde VÝBORNÁ
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.03.2009 11:19, POKRAČOVÁNí...
Kylie napsal:
Tedy - přiznávám se - pro mne "plochý" motor subaru/porsche trochu "modlou" je - on je tedy konstrukčně náročnější a výrobně dražší a PROTO ho mnohé automobilky už NEdělají, ale LEPŠí - to on za JE!
NEbylo by "rozumnější" porovnávat octavii spíše s Impezou?
Jinak CENOVÝ rozdíl je (dle mne) spíše MALÝ, neb "důsledná" konstrukce podvozku typu "symetrická 4kolka" je OPĚT "náročnější" = dražší (pochopitelně je i "lepší" - ale to spoustu /možná většinu/ lidí až tak NEzajímá).
PS: Taková NEJ- ver...
..... jo KLÁVEVESNICE notebooku ... na té já "PŘEKLEPy" skoro NEdělám (než já se "přeťukla", chybělo mi JEDINÉ slůvko ...)
... mně to příjde VÝBORNÁ nabídka ...
TAKhle jsem to chtěla napsat!
Pěkný den ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 06.03.2009 14:13, RE: POKRAČOVÁNí...
Kylie napsal:
..... jo KLÁVEVESNICE notebooku ... na té já "PŘEKLEPy" skoro NEdělám (než já se "přeťukla", chybělo mi JEDINÉ slůvko ...)
... mně to příjde VÝBORNÁ nabídka ...
TAKhle jsem to chtěla napsat!
Pěkný den ,-)
Ale v pořádku, tady nikdo nepochybuje o tom, že boxer-diesel je lepší, jde o to, že tu "někdo" začal vykřikovat, že za cenu O2 1,8TSi 4x4 je legacy kombi, což prostě pravda není, ani nikdy nebyla. taky by mi k Octavii víc na srovnání seděla Impreza, i když O2 je uvnitř prostornější. Kámenem úrazu je ale to, že už(nebo zatím?) není v nabídce impreza combi...
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.